Neuk ik gewoon door tot er een zoon uit gerold komtquote:Op maandag 6 april 2009 16:33 schreef Maanvis het volgende:
[..]
tenzij je alleen dochters krijgt natuurlijk
En dan zeker hem en z'n vriendjes al het smerige klotewerk laten doen en jij met je maten erin gaan zitten met bier!quote:Op maandag 6 april 2009 16:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Neuk ik gewoon door tot er een zoon uit gerold komt.
Gaan we samen hutten bouwen!
en in december en januari romeinse kaarsenquote:Op maandag 6 april 2009 16:34 schreef Isdatzo het volgende:
En de classic erwtenschieter-gevechten natuurlijk![]()
Dáár was ik goed in.. krijg je trouwens flinke blauwe plekken op je benen van![]()
quote:Op maandag 6 april 2009 16:37 schreef Maanvis het volgende:
[..]
En dan zeker hem en z'n vriendjes al het smerige klotewerk laten doen en jij met je maten erin gaan zitten met bier!
Minimaal per 5 gebundeld natuurlijk..quote:Op maandag 6 april 2009 16:38 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
en in december en januari romeinse kaarsen
Oh ik 'delegeerde' al het klotewerk altijd en ging dan op onderzoek uit om nog meer zooi voor de hut te halenquote:
Nee joh, graven was juist 't leukste!quote:Op maandag 6 april 2009 16:41 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Oh ik 'delegeerde' al het klotewerk altijd en ging dan op onderzoek uit om nog meer zooi voor de hut te halen.
Mwah graven was niet onze favo bezigheidquote:Op maandag 6 april 2009 16:49 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nee joh, graven was juist 't leukste!
En kijken wat het beste brandde.. van kleding tot eten tot etuis etc.
Mn stagebegeleider vroeg net waarom ik zo'n dikke glimlach hat.
regelneef ftw :")quote:Op maandag 6 april 2009 16:41 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Oh ik 'delegeerde' al het klotewerk altijd en ging dan op onderzoek uit om nog meer zooi voor de hut te halen.
Hoe denk je dat wij aan ons matras kwamenquote:Op maandag 6 april 2009 16:53 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
regelneef ftw :")
of scouten naar vijanden vond ik ook altijd mooi!
we hadden vaak ook allemaal troffeeen in de hutten en die jatten we dan ook weer van elkaar
t was eigenlijk een soort Capture the flag als je er overna dacht
Ons zag je ook niet, dat is de bedoeling, dat hoort zoquote:Op maandag 6 april 2009 16:52 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Mwah graven was niet onze favo bezigheid. Wij zochten dan ook altijd kuilen uit die al door iemand anders waren gegraven
en die groeven we dan zelf nog wat verder uit om daar 'onze hut' van te maken
.
Maar dat fikkie stoken was wel onze favo bezigheid als de hut eenmaal af was. Daar deed je het toch eigenlijk voor, gewoon een plek om fikkie te stoken
.
Is de jeugd van tegenwoordig eigenlijk nog wel zo huttenbouwerig? Ik zie ze nooit meer.
geen idee... google op boshutquote:Op maandag 6 april 2009 17:00 schreef larry_flynt het volgende:
Die hut in de OP lijkt echt sprekend op een hut die ik vroeger met vriendjes heb gemaakt....
Waar is de foto gemaakt?
Dan was je niet bijster getalenteerd tbh.quote:Op maandag 6 april 2009 17:00 schreef larry_flynt het volgende:
Die hut in de OP lijkt echt sprekend op een hut die ik vroeger met vriendjes heb gemaakt....
Waar is de foto gemaakt?
Ik ging altijd de zware spullen terugbrengen naar de hut, echt timmeren liet ik aan de toekomstig timmermannen en automonteurs over, en zelf deed ik vaak het denkwerk en het zwaardere tilwerkquote:Op maandag 6 april 2009 16:53 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
regelneef ftw :")
of scouten naar vijanden vond ik ook altijd mooi!
we hadden vaak ook allemaal troffeeen in de hutten en die jatten we dan ook weer van elkaar
t was eigenlijk een soort Capture the flag als je er overna dacht
Wij zorgden juist dat onze hutten ondergronds waren en dus aan het zicht onttrokkenquote:Op dinsdag 7 april 2009 12:05 schreef -Vaduz- het volgende:
Haha ja, hutten bouwen. Ik merkte toen al dat ik a-technisch was. Verder maakten we meestal hutten die na het spelen makkelijk weer af te breken waren. De materialen verstopten we dan uitstekend. Liet je iets moois staan dan zag je de dag erna weinig meer.Onderlinge concurrentie in het bos.
quote:Op dinsdag 7 april 2009 12:45 schreef Ezechielk het volgende:
Oh god, herinneringentopic!
Inderdaad, de ondergrondse waren het beste. We hebben een keer de grootste uit de buurt gehad, met 3 ruimtes, en deuren er tussen![]()
Zaten we daar stiekem sigaretjes te roken die we links en rechts gestolen hadden![]()
Als je nu terug denkt is dat de mooiste tijd van je jeugd geweest
waren het polen?quote:Op donderdag 23 april 2009 15:14 schreef Somesomg het volgende:
en ik mijn vriend en nog een vriend hadden vroeger een vet coole hut gebouwdtoen we klaar waren komt er ineens een gezin in ons hut
DIE ASSOCIALEN BITCHES ze hebben ons hut gestolen
quote:Op donderdag 23 april 2009 15:24 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Aan het taalgebruik te zien wás dat in Polen.
knokken in straattaal...quote:
Als jij in die kuil ligt wil ik 'm wel weer vol gooien hoorquote:
Dat eerste klinkt me heel bekend in de oren, deden wij ook in Terneuzen op een grasveld voor onze basisschool, en als middageten kregen we een stok met folie erom, flinke kwak deeg eromheen gedrukt en boven een vuurtje houdenquote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:41 schreef Scootmobiel het volgende:
Bij ons in de omgeving was helaas nergens een mogelijkheid om een hut in een boom te bouwen. Jammer, want dat wilde ik als kind altijd graag eens doen. Maar tijdens de 'huttendagen' (rond Koninginnedag was dat elk jaar geloof ik, als ik me goed herinner) kon ik me altijd helemaal uitleven met planken, hamers, zagen, spijkers en dergelijke.
(met hier en daar een paarse duim ertussen, maar daar gaf ik niet om)
Iedereen had dan een eigen plek op een groot grasveld, je kon het hout en de benodigde spullen uitzoeken die door de organisatie ter beschikking waren gesteld, en timmeren maar.
Dat de meeste anderen jongens waren, daar heb ik me nooit wat van aangetrokken. Ik deed gewoon lekker m'n eigen ding en had er plezier in. Vooral hutten maken met twee of soms zelfs drie verdiepingen vond ik helemaal te gek, en het zat nog behoorlijk stevig in elkaar ook.
Na een paar dagen moesten ze altijd helaas weer gesloopt worden. In de eerste jaren mocht de fik erin, dat was wel gaaf...Maar later mocht dat niet meer vanwege de belasting voor het milieu, dus toen werd de hele boel gewoon gesloopt en het nog bruikbare hout ingezameld.
Jeugdsentiment!
Jaaaah, dat hadden wij ook!quote:Op zaterdag 2 mei 2009 15:23 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Dat eerste klinkt me heel bekend in de oren, deden wij ook in Terneuzen op een grasveld voor onze basisschool, en als middageten kregen we een stok met folie erom, flinke kwak deeg eromheen gedrukt en boven een vuurtje houdenGeweldige dag was dat
ik ben benieuwt wat ze daar voor opgravingen doen !quote:Op donderdag 7 mei 2009 01:03 schreef jeroen1976 het volgende:
Dit hele topic is zooooo herkenbaar!!![]()
Tussen 'onze' wijk en een andere wijk lag een braak terrein met bosjes en veel zand. Wij hadden een ondergrondse huttenstelsel gebouwd met gangen en meerdere kamers en dan was het altijd vechten met de jongens uit de andere wijk die probeerde ons gebied te annexeren.![]()
Een van mijn vrienden had uitzicht van thuis op het stukje grond dus die trommelde ons altijd op als we zelf ook thuis waren en de 'vijand' een kijkje ging nemen bij onze hut. Maar tijdens een vakantie van die vriend hadden ze alles in de fik gestoken, de brandweerwagen met groot materiaal erbij enzo. Na die tijd zijn er huizen gebouwt en het terrein zijn nu achtertuinen.
Waarschijnlijk nietsquote:Op donderdag 7 mei 2009 08:35 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
ik ben benieuwt wat ze daar voor opgravingen doen !
Geweldig! Ik mis wel een beetje de tijd van de ongelimiteerde fantasie die je had als kind.quote:Op zondag 10 mei 2009 23:26 schreef Djeez het volgende:
Ik had niet een hut, ik had een compleet land! ...<tekst> Geweldige tijd was dat!
Dat was toch van dat tv programma .. de buismix show!quote:Op zondag 10 mei 2009 23:26 schreef Djeez het volgende:
Ik als keizer Bennie BuismanGeweldige tijd was dat!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |