abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 30 juni 2011 @ 17:40:19 #151
226990 Gwywen
Tuinvrouw
pi_98873437
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juni 2011 15:44 schreef Royco1 het volgende:

[..]

die vrouw verstond dus Belgische Trutten dus die word een partij kwaad op me.
_O-

Toen ik net naar een ander bedrijf was verkast nam ik uit gewoonte de telefoon op met de naam van m'n oude bedrijf. Zegt de klant: O, ik moest een andere garage hebben, sorry. Belt diezelfde vent me een minuut later terug, toen nam ik wel met de juiste naam de telefoon aan. Hij heeft helemaal niks gemerkt :)
pi_102371641
quote:
Er is al 86 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen. Klik hier om tóch te reageren.
Ik denk wel dat het zinvol is. :)

Ik werkte vroeger ergens waar meneer van Toor klant was. Wist ik veel, ik had z'n naam wel zien staan in de computer. Komt op de bewuste dag een kleine man aan de balie, begint te praten... Ik hoor Bassie!
Ineens viel het kwartje, B. van Toor 8)7

Ook een keer de keeper van een van de grote landelijke voetbalclubs aan m'n bureau gehad. Alleen, wist ik niet wie die man was want ik heb niet zo veel met voetbal. Hij was toen nog niet zo lang in Nederland en wist me niet duidelijk te maken wat hij kwam doen, ik dacht dus dat hij kwam solliciteren of zo want hij vroeg de hele tijd naar de directeur, daar had hij een afspraak mee, en ik dacht, zo'n mooie jongen met z'n leren jack, die komt zeker auto's poetsen of zo bij ons.
Nou was de directeur er zelf niet dus ik heb 'm naar z'n plaatsvervanger op de boekhouding verwezen, wist ik veel. Ik het halve pand door met die gozer achter me aan, die er ook niks van snapte.
Pas toen m'n collega's onder de tafel vandaan kwamen van het lachen hebben ze me verteld wie 't was.

Nu eerst jullie weer, ik kan wel een heel topic aan verhalen uit m'n mouw schudden.
pi_102375422
Ik had een keer meneer X van de pedogroep aan de telefoon. Heb hem vriendelijk uitgelegd dat het een leuk grapje was en dat ik ging ophangen omdat ik verder met werk moest. Maar hij bleef maar volhouden. Bleek dat hij van de Payroll-group was, maar z'n uitspraak was nogal belabberd...
pi_102375543
quote:
0s.gif Op zondag 25 september 2011 21:08 schreef El_Liberaliste het volgende:
Ik had een keer meneer X van de pedogroep aan de telefoon. Heb hem vriendelijk uitgelegd dat het een leuk grapje was en dat ik ging ophangen omdat ik verder met werk moest. Maar hij bleef maar volhouden. Bleek dat hij van de Payroll-group was, maar z'n uitspraak was nogal belabberd...
Joh! :P
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 10:39 schreef El_Liberaliste het volgende:
Laatst had ik een klant aan de telefoon, die belde 'goedendag met X van de pedogroep'
Pedogroep, rrrright, ik dacht dat ik door een collega in de zeik werd genomen. Dus ik vertelde hem dat het heel grappig was en zo, maar dat ik graag weer verder wilde gaan met werken.
Bleek dat hij van de Payroll Group was :')
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_102381301
quote:
0s.gif Op zondag 25 september 2011 21:10 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Joh! :P

[..]

Ah my bad, dat krijg je met my active topics hé..
pi_102415702
quote:
10s.gif Op donderdag 30 juni 2011 17:40 schreef Gwywen het volgende:

[..]

_O-

Toen ik net naar een ander bedrijf was verkast nam ik uit gewoonte de telefoon op met de naam van m'n oude bedrijf. Zegt de klant: O, ik moest een andere garage hebben, sorry. Belt diezelfde vent me een minuut later terug, toen nam ik wel met de juiste naam de telefoon aan. Hij heeft helemaal niks gemerkt :)
Tijdje terug nam ik de telefoon op, bleek voor een collega op een ander toestel te zijn (in hetzelfde kantoor). Dus geef dat nummer door en hang op. Na een minuut gaat de telefoon van mn collega gaat over en ik neem zijn toestel op... die man aan de andere lijn... hij snapte er niks van.
  maandag 26 september 2011 @ 22:08:31 #157
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_102418168
Een aantal jaren geleden tijdens thuiszorg vakantiewerk. Kwam weer bij een voor mij nieuwe client aan, kom de woning binnen en het eerste wat ik zie is een gang bezaaid met afval, kleding en bierblikjes. In de woonkamer hangt een niet al te fris figuur op de bank. Ik stel me voor en vraag of hij meneer X. is. Dat is hij niet, die komt zo. Hmm ok, dus ik vraag of hij weet wat er gedaan moet worden (had beter kunnen vragen wat er niet gedaan hoeft te worden want de hele woning lag bezaaid met kleding, bierblikjes en afval :') ). De koelkast moest volgens hem een goede beurt krijgen en wat stoffen en stofzuigen.

Prima, ik de keuken in op zoek naar schoonmaakspullen... En wat ziet mijn oog daar liggen op het aanrecht, tussen alle afwas... een dildo inclusief diverse opzetstukken :') :') Ik vraag me onderhand serieus af of dit echt het goede adres is en besluit om af te gaan stoffen in de hoop dat ik een brief zie liggen met adresgegevens (het was echt zo'n verborgen cameramoment). Het adres en de naam klopten helaas toch echt en de verborgen camera was ook nergens te bekennen :') Wat ik wel aantrof tijdens het stoffen: twee weegschaaltjes om heel nauwkeurig grammen op af te wegen, inclusief een los scheermesje, wat restanten poeder en een fles chloroform (wie heeft dat niet in huis). Oh en een joint maar dat is al saai :P

Uiteindelijk kwam er ook nog een vrouw uit bed gerold (om half twee in de middag) en toen zaten ze met z'n drieen op de bank bier te drinken. Die vrouw vroeg of ik nog even de afwas wilde doen. Prima, maar haar speeltjes heb ik met een vork aan de kant geschoven :') Vervolgens tot drie keer toe de vraag gehad of ik de vuile was mee kon nemen en de week erop schoon mee terug kon nemen (week erop? Alsof ik nog terug kom in dat junkhol), want hun wasmachine was stuk.

Ze waren al met al wel vriendelijk en voelde me wel ongemakkelijk maar niet bedreigd dus vond zelf dat ik niet zomaar weg kon gaan zonder mijn werk te doen. Ben erna wel naar het kantoor gegaan om te vragen of ze op de hoogte zijn van de situatie daar en of dat normaal is? Toen ik vertelde wat ik daar had aangetroffen waren ze met stomheid geslagen. De vaste kracht blijkt notabene een oud-politieman te zijn :') Hoefde niet terug gelukkig maar wat er verder ondernomen is weet ik niet.

Zelfde zomerperiode ook nog bij een vrouw gewerkt met zes katten. Het hele huis was vies, muren ondergescheten, vlooien, alles vies en kapot, ze gooide ook niks weg. De situatie was gewoon mensonterend en ik wist niet goed wat ik ermee aan moest omdat het duidelijk was dat deze vrouw meer hulp nodig had dan alleen thuiszorg. Maar als ik de situatie zou melden (wat de vaste kracht kennelijk niet deed) was er kans dat ze haar katten de deur uit zou moeten doen. Uiteindelijk na twee weken besloten om toch het kantoor in te lichten dat de situatie daar te erg is voor mens en dier. En zelf ook nog de vlooien in huis gehad :(
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_102418395
Klantje pesten, sowieso altijd leuk. >:)

Als autobedrijf leverde je vaak een serie auto's af met opvolgende kentekens. Dan zetten we een zaakauto met één nummer verschil en van dezelfde kleur naast de klantauto neer en dan kijken of-ie naar de verkeerde liep. Vooral leuk toen er nog geen centrale deurvergrendeling bestond, hehe. Stond zo'n kerel daar in het verkeerde slot te poeren.

We hebben wel eens een klant gehad die z'n stuur had afgebroken, geen idee hoe hij dat voor elkaar had gekregen, volgens mij moet je dan wel heel hard aan je stuur trekken.
Ook hadden we een keer een klant die z'n Dobermann in de auto had laten zitten, die had allemaal happen uit het dashboard genomen, duur grapje.
De klassieker zoals ik ergens in PTA ook al las, de klant die olie moest bijvullen en tot aan de vuldop bijvulde, en toen klaagde "dat hij nu helemaal aan alle kanten olie lekte".

Het mooiste verhaal (mss had ik dat al eens gepost hier) was van een man met weinig budget die z'n linker portierslot defect had. Mijn chef stelde voor om het linker- en het rechter portierslot om te wisselen, dan hoefde hij alleen arbeidsloon te betalen en scheelde hem dat de kosten van een slot.
Zo gezegd zo gedaan.
Komt die man een dag of twee later helemaal kwaad terug naar de garage: Jullie hebben mijn linker slot vervangen, maar sindsdien gaat m'n rechter slot niet meer open. :')

Of die man die klaagde over een geluid in zijn auto. Ging er een collega mee om te luisteren waar 't vandaan kwam, die hoorde niks. Zegt de klant: nee, ik hoor ook niks. Ik heb nog nooit wat gehoord.
Maar mijn hond kijkt altijd zo gek als hij meerijdt. :')
pi_102418584
Whahaha stuur afgebroken. :D _O-
Hallon!
pi_102425523
De L2A (platform op de Noordzee) heeft een telefoonnummer dat blijkbaar veel lijkt op dat van een bedrijf dat afvalcontainers verhuurt. Als procesoperator heb je tijd zat natuurlijk en dan die mensen aan de lijn houden met vragen of ze een gele of een groene container hebben ivm ophaalschema etc. Sommigen werden echt heel boos =) Werk er al jaren niet meer maar volgens mij halen ze daar nog steeds hetzelfde geintje uit.
pi_102425807
Ik zat vorige week op platform L-13, daar hebben ze een telefoonnummer wat erg lijkt op autodealer Martin Schilder (ik weet niet meer welke vestiging), daar werden ze ook om de haverklap opgebeld om een afspraak te maken voor een beurt of een APK.
  dinsdag 27 september 2011 @ 08:09:13 #162
163216 bioloogje
Meneer Bioloogje voor jou!
pi_102426860
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2011 02:01 schreef bluemoon23 het volgende:
Ik zat vorige week op platform L-13, daar hebben ze een telefoonnummer wat erg lijkt op autodealer Martin Schilder (ik weet niet meer welke vestiging), daar werden ze ook om de haverklap opgebeld om een afspraak te maken voor een beurt of een APK.
En wat zei je? Breng maar langs. :P
pi_102428400
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2011 22:08 schreef Chanty het volgende:
-verhaal-
Welbekend probleem en gesjoemel in de thuiszorg. Mijn vriendin heeft dat 2 vakanties als vakantiewerk gedaan maar werd ook af en toe eens naar adressen gestuurd waar ze zich het laplazerus schrok. Denk aan buitenproportioneel gigantisch smerige woningen, gehandicapte mensen die niks zelf kunnen, enz. En dan deed de instantie waar ze voor werkte ook alsof hun neus bloedde wanneer mijn vriendin ze daarvan op de hoogte bracht. In de thuiszorg heb je verschillende niveau's van hulp, van een poetshulpje tot medewerkers die chronisch zieken / gehandicapten verzorgen (wassen e.d.), uiteraard is zo'n vakantiehulpje dat alleen maar even komt stoffen en stofzuigen veel goedkoper dan een gediplomeerd/gecertificeerd pedagogisch medewerk(st)er. Af en toe wordt er gewoon een vakantiehulpje naar zo'n 'duur' adresje gestuurd, waarna de zorginstantie gewoon de volle petoet incasseert. ;)
pi_102429281
Collega's die niet nadenken

Mijn topic :')

Niet echt bizar, wel niet nadenkende collega's waar je dit van gaat doen: 8)7
pi_102472951
Mijn meest bizarre werkervaring was bij een bijbaantje; helpdeskmedewerker bij een mobiele telefonieaanbieder.

Een collega kreeg iemand aan de telefoon die dreigde met zelfmoord. M'n collega wist niet goed wat hij er mee moest een riep de hulp in van onze meerdere. Die heeft het gesprek overgenomen en schatte in dat het serieus was. Omdat het ook daadwerkelijk een klant was die belde, hadden we het adres en heeft onze meerdere iemand de politie laten bellen. Hij heeft verder de hele tijd het gesprek gaande gehouden en hoorde op een gegeven moment aan de andere kant de bel gaan, wat de politie bleek te zijn. Hij heeft toen nog even kort de agent in kwestie aan de telefoon gehad en die persoon was inderdaad bezig met voorbereidingen om zelfmoord te plegen.
I reject the truth and substitute it with my own.
pi_102473011
quote:
0s.gif Op woensdag 28 september 2011 12:12 schreef Semoi het volgende:
Mijn meest bizarre werkervaring was bij een bijbaantje; helpdeskmedewerker bij een mobiele telefonieaanbieder.

Een collega kreeg iemand aan de telefoon die dreigde met zelfmoord. M'n collega wist niet goed wat hij er mee moest een riep de hulp in van onze meerdere. Die heeft het gesprek overgenomen en schatte in dat het serieus was. Omdat het ook daadwerkelijk een klant was die belde, hadden we het adres en heeft onze meerdere iemand de politie laten bellen. Hij heeft verder de hele tijd het gesprek gaande gehouden en hoorde op een gegeven moment aan de andere kant de bel gaan, wat de politie bleek te zijn. Hij heeft toen nog even kort de agent in kwestie aan de telefoon gehad en die persoon was inderdaad bezig met voorbereidingen om zelfmoord te plegen.
Geheel eigen belang van je meerdere, anders waren jullie een klant kwijt :7
pi_102473548
O, zoiets hebben wij ook wel eens gehad, een man die onwel werd terwijl m'n collega hem aan de telefoon had. Ook meteen 112 gebeld, en de man heeft het gered, hij heeft zelfs nog een auto bij ons gekocht.
Toch is hij een jaar of zo later alsnog overleden, heel zielig.
  woensdag 28 september 2011 @ 14:20:24 #168
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_102476853
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juni 2011 14:25 schreef Daeron het volgende:
Binnen het personeel was het algemeen bekend dat de waterfietsen niet al te veel drijfvermogen hadden en bij zeer zwaarlijvige personen nog wel eens onder de waterrand konden verdwijnen.
Ik heb vroeger bij de attrackties bij Avonturenpark Hellendoorn gewerkt en daar had je zo iets met de wildwaterbaan. Zwaardere boten werd je natter in, en in de herfst werd je bovendien ook nog eens natter dan in de zomer (en niet door de regen :)). Als je dan in het naseizoen op die attracktie zat en een familie dikkerds kwam, dan was dat altijd lachen. Ik zei meestal wel dat ze goed nat konden worden (het is gewoon klote als je om 10 uur 's ochtends zeiknat bent en niks droogs hebt) maar de gemiddelde tokkie neemt niks aan van een 17-jarige. En dan zie je ze dus van de helling afkomen, vertelt de rest van wat in de wachtrij staat even "dames en heren, let u NU even op de waterval!" en FLOTS! Gewoon een kuub water ongeveer die door die boot heenspoelt. ^O^

Genoeg meegemaakt daar, van agressieve gasten tot een hoop gevoos op personeelsfeestjes. Altijd lachen!
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
pi_102480748
Meegemaakt toen ik stage liep in een computerwinkel.

Het was donderdag koopavond. Eerder in de week had iemand een supercomputer besteld, echt het nieuwste van het nieuwste. Alle onderdelen waren binnen en er kon gebouwd worden. Ergens in de middag belde de klant met de vraag of de computer al klaar was. We waren toen halverwege, maar gaven aan dat de computer om half negen wel klaar zou zijn. De klant kwam netjes om half negen binnen en wij waren nog bezig met het installeren van de laatste updates. Ik maakt een praatje met de klant en complimenteerde hem met zijn uitsteken keuze van onderdelen. En toen plots hoorde ik een hele harde klap, keek snel naar de computer en zag nog net een steekvlam van 10cm uit de voeding van de gloednieuwe krachtpatser komen. Ik heb, met een nieuwe voeding, nog geprobeerd de computer te reanimeren, maar het mocht niet baten. Gelukkig kon de klant er een beetje om lachen en, na het bestellen van nieuwe onderdelen, kon de klant tevreden met zijn computer naar huis.
  woensdag 28 september 2011 @ 16:34:13 #170
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_102481050
quote:
0s.gif Op woensdag 28 september 2011 16:25 schreef eviLmotion het volgende:
Meegemaakt toen ik stage liep in een computerwinkel.

Het was donderdag koopavond. Eerder in de week had iemand een supercomputer besteld, echt het nieuwste van het nieuwste. Alle onderdelen waren binnen en er kon gebouwd worden. Ergens in de middag belde de klant met de vraag of de computer al klaar was. We waren toen halverwege, maar gaven aan dat de computer om half negen wel klaar zou zijn. De klant kwam netjes om half negen binnen en wij waren nog bezig met het installeren van de laatste updates. Ik maakt een praatje met de klant en complimenteerde hem met zijn uitsteken keuze van onderdelen. En toen plots hoorde ik een hele harde klap, keek snel naar de computer en zag nog net een steekvlam van 10cm uit de voeding van de gloednieuwe krachtpatser komen. Ik heb, met een nieuwe voeding, nog geprobeerd de computer te reanimeren, maar het mocht niet baten. Gelukkig kon de klant er een beetje om lachen en, na het bestellen van nieuwe onderdelen, kon de klant tevreden met zijn computer naar huis.
ik heb ook stage gedaan in een computerwinkel :).

kwam iemand binnen met een laserprinter die piepte. ik dacht : ff wat olie op die tandwieltjes dan loopt ie weer als een zonnetje! gepiep was weg. Maar het ding begon te roken als een frietpan omdat natuurlijk die olie verdampt werd door de fuser :D. Gelukkig was het wel op te lossen door het ding ff een half uurtje blaadjes te laten printen op de parkeerplaats ;).
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_102481605
Absoluut niet bizar, maar ik moest eraan denken bij het printer verhaal van Maanvis.

Ik had een vakantiebaantje bij systeembeheer bij het bedrijf waar mijn vader werkt. De systeembeheerder had me geleerd hoe ik printers moest reviseren en ik had er al een paar naar volle tevredenheid gedaan.

Op een gegeven moment moest ik een printer reviseren die al heel wat jaartjes meeging (lees als: hoogbejaard). Ik kreeg het echter niet voor elkaar en die printer deed ook gewoon helemaal niks meer. Uiteindelijk zei de systeembeheerder dat 'ie toch al een tijdje op de lijst stond om vervangen te worden en dat ik 'm in m'n auto mocht zetten en thuis mocht proberen als ik wilde. Zo gezegd, zo gedaan (het was toch een laser printer) en eenmaal thuis sluit ik die printer aan en hij werkte als een zonnetje. Tot op heden (8 jaar later) doet dat ding het nog steeds.
I reject the truth and substitute it with my own.
  Moderator / FOK!Fotograaf woensdag 28 september 2011 @ 17:07:31 #172
11389 crew  qltel
Meneer Rewimo
pi_102482131
quote:
0s.gif Op woensdag 28 september 2011 16:50 schreef Semoi het volgende:
Zo gezegd, zo gedaan (het was toch een laser printer) en eenmaal thuis sluit ik die printer aan en hij werkte als een zonnetje. Tot op heden (8 jaar later) doet dat ding het nog steeds.
Zo'n verhaal heb ik ook. Op een warme dag had ik, als buitendienstprobleemoplosser bij een IT-bedrijf een niet-werkende 3com-netwerkswitch bij een klant. Dus andere switch mee en naar klant, nog wat dingen getest maar maakte niets uit, ding vervangen, alles werkte weer.

De klant verzocht me om de oude switch in de container te gooien, ik gooi 'm in m'n auto en thuis doet het ding het gewoon weer. En dat zonder gebruik te maken van de levenslange garantie van 3Com. Sinds enige jaren lopen alle netwerkverbindingen hier thuis via dat apparaat. Het was die dag gewoon ontzettend warm en ik denk dat het ding daar niet goed tegen kon.
pi_102482879
Ik had ooit een klant aan de telefoon, een beetje een kwal van een man, ik kende hem wel en stond eerlijk gezegd altijd te trillen op m'n benen als hij bij mij aan de balie kwam. Hij nam alles heel letterlijk en ook van een prijsopgave mocht je bijv. geen cent afwijken, ook bij vage werkzaamheden niet waar je vaak van te voren maar moest inschatten hoeveel arbeid er bijv. in ging zitten. Als je dan "rond de 200 euro" zei en het werd 203 euro, weigerde hij die drie euro te betalen.
Enfin, zo'n man dus.

Hij belde mij en vroeg: hoeveel uur arbeidsloon rekenen jullie bij een grote beurt voor mijn auto?
Ik dacht: dat is natuurlijk weer een vraag over z'n factuur, dus ik zeg bloedeerlijk: twee uur en een kwartier.
Bleek dat hij niet over een factuur belde, maar voor een afspraak. Hij had het expres zo verwoord dat ik erin zou stinken. Want zijn volgende vraag was: hoe laat gaat jullie werkplaats dicht?
Dat was dus om vijf uur.

O, zegt hij, dan breng ik vrijdag om kwart voor drie mijn auto voor de grote beurt.
Toen moest ik hem gaan uitleggen dat dat dus niet gaat. (op vrijdagmiddag heeft de halve ploeg ATV en is de rest bezig met afrondende werkzaamheden van die week en zo)
En hij maar voet bij stuk houden, want ik had toch gezegd dat het twee uur en een kwartier duurde.
Hij deed 't er gewoon om, wel meer van dit soort akkefietjes met die man gehad. }:|
  woensdag 28 september 2011 @ 18:01:17 #174
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_102483705
ik snap dat verhaal niet, dan krijgt ie de auto toch gewoon maandag tussen de middag met 2 uur en een kwartier arbeidsloon?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_102483737
quote:
0s.gif Op woensdag 28 september 2011 18:01 schreef Maanvis het volgende:
ik snap dat verhaal niet, dan krijgt ie de auto toch gewoon maandag tussen de middag met 2 uur en een kwartier arbeidsloon?
Hehe, dat is wel een goeie. Leert ie het gelijk af om de auto op vrijdagmiddag te brengen :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')