Dank je!quote:Op donderdag 9 april 2009 18:08 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
![]()
Ik dacht al bij mezelf toen ik jou hier zag posten: Het zal toch zeker niet? Niet in zo'n topic! Maar je hebt je kans toch schoon gezien, chapeau!
Jij post hier vaker dan ik. Wat zegt dat dan?quote:Op donderdag 9 april 2009 18:13 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Nu ik erover nadenk is R&P ook een veel beter forum voor je obsessies.
Zien die mannen die hier zoooo graag willen dat TS fout is nou echt serieus niet dat het probleem NIET ligt bij het kijken van porno, maar bij het liegen?quote:Op donderdag 9 april 2009 16:46 schreef Swetsenegger het volgende:
Je kan je ook afvragen waarom ze zo loopt te drammen als het haar werkelijk geen fuck interesseert.
Dus hij liegt hierover. So what?
Hmm, in relationele sferen geloof ik helemaal niet in een straf of belonings systeem.. maar wel in gewoon je bek durven open trekken en een stukje openheid waardoor je dit soort problemen die er helemaal niet hoeven te zijn voorkomt of op zijn minst gewoon uitpraat.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:00 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Advocaten mogen geen onwaarheid spreken, maar alle advocaten debiteren leugentjes om bestwil (uitgezonderd in de rechtszaal natuurlijk). Wat leert dat ons? Dat de ene 'leugen' de andere niet is. Het is werkelijk lachwekkend dat een leugen zoals in dit topic wordt beschouwd als een ernstige leugen, ernstig verwijtbaar is. Hoe zit het met de omstandigheden van het geval? Oh wacht, iedere regelschending is van dezelfde proportie natuurlijk. Leugen = sociale uitstoting.
Net zoals de diefstal van een snoepje dezelfde sanctie op moet leveren als de diefstal van een dure auto. Het gaat immers om dezelfde regelschending. Intentie, achtergrond en gevolgen zijn van geen enkel belang. Het idee alleen al.
Tja, ik snap het ook niet helemaal hoor. Ik vind het geen probleem als mijn vriendin wat gaat drinken met een vriendin. Maar als zij zegt dat ze naar haar ouders gaat en ik zie haar een half uur later op het terras zitten vind ik dat toch raar. En als dat nog een paar keer gebeurt helemaal. Als ik haar er dan naar vraag en ze wijst alles agressief van de hand terwijl ik zeker weet dat ze liegt, vind ik dat erg vervelend.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:17 schreef Grijsmuisje het volgende:
[..]
Zien die mannen die hier zoooo graag willen dat TS fout is nou echt serieus niet dat het probleem NIET ligt bij het kijken van porno, maar bij het liegen?
Kijk, een kerel die een keer met een goed tegenvoorbeeld komt!quote:Op donderdag 9 april 2009 18:23 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Tja, ik snap het ook niet helemaal hoor. Ik vind het geen probleem als mijn vriendin wat gaat drinken met een vriendin. Maar als zij zegt dat ze naar haar ouders gaat en ik zie haar een half uur later op het terras zitten vind ik dat toch raar. En als dat nog een paar keer gebeurt helemaal. Als ik haar er dan naar vraag en ze wijst alles agressief van de hand terwijl ik zeker weet dat ze liegt, vind ik dat erg vervelend.
Volgens de logica van sommigen hier zou ik er dan stiekem tóch een probleem mee hebben dat ze wat gaat drinken met een vriendin, of zou ik er helemaal niet over moet beginnen omdat dat prive is.
Ik vind het geen ernstige leugen, dat heb ik nergens gezegd. Ik vind het alleen een onnodige leugen, die ik niet kan begrijpen zeker gezien TS heeft aangegeven juist geen problemen te hebben met porno.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:00 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Advocaten mogen geen onwaarheid spreken, maar alle advocaten debiteren leugentjes om bestwil (uitgezonderd in de rechtszaal natuurlijk). Wat leert dat ons? Dat de ene 'leugen' de andere niet is. Het is werkelijk lachwekkend dat een leugen zoals in dit topic wordt beschouwd als een ernstige leugen, ernstig verwijtbaar is. Hoe zit het met de omstandigheden van het geval? Oh wacht, iedere regelschending is van dezelfde proportie natuurlijk. Leugen = sociale uitstoting.
Maar daar zijn twee partijen bij nodig. En die moeten wel allebei willen. Nu is het zo dat er een partij is die niet wil. Dat zou een probleem kunnen zijn als het hier een serieus issue betrof waar daadwerkelijk over gepraat moet worden omdat het begreigend is voor de relatie. Het in het geniep af en toe een pornofilmpje kijken is echter in het geheel niet bedreigend voor de relatie, de reactie van TS is dat wél. Ze reageert overtrokken en verre van proportioneel in een zaak waar niets op het speel staat. Daarmee creeert ze daadwerkelijk een probleem, een probleem dat voorheen non existent was. Het is daarom dat ik haar als de agressor definieer, en spreek van sancties. Ze moet inzien dat ze wellicht zelf waarde hecht aan eerlijkheid in alle gevallen, maar dat haar vriend daar anders over denkt. En nu het een zaak van geen gewicht betreft, komt hem dat recht toe. Laat het dus rusten, en maak je niet schuldig aan prinzipienreiterei.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:22 schreef MarMar het volgende:
[..]
Hmm, in relationele sferen geloof ik helemaal niet in een straf of belonings systeem.. maar wel in gewoon je bek durven open trekken en een stukje openheid waardoor je dit soort problemen die er helemaal niet hoeven te zijn voorkomt of op zijn minst gewoon uitpraat.
Dat kun je denken, maar is het ruzie waard? Is dát een redelijk standpunt? Denk het niet, je moet je partner de ruimte laten voor eigenheid op dit soort onbelangrijke punten.quote:Als de OP klopt denk ik namelijk echt: Gozer, lighten up, waar gaat het nu helemaal over?
Grow a pair en praat gewoon over seksualiteit met je eigen partner..
HEEE !quote:Op donderdag 9 april 2009 18:17 schreef Grijsmuisje het volgende:
Zien die mannen die hier zoooo graag willen dat TS fout is nou echt serieus niet dat het probleem NIET ligt bij het kijken van porno, maar bij het liegen?
Edit : even snel de quote van MarMar verwisseld met die van Grijsmuisjequote:Op donderdag 9 april 2009 17:01 schreef Gootsteen het volgende:
Swets, de mannen lullen zich duidelijk de hoek in dit topic, je kunt beter de kant van de vrouwen kiezen nu.
Om eerlijk te zijn denk ik dat het verschil van opvatting over dergelijke dingen voor mij al een probleem zou zijn.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:34 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Maar daar zijn twee partijen bij nodig. En die moeten wel allebei willen. Nu is het zo dat er een partij is die niet wil. Dat zou een probleem kunnen zijn als het hier een serieus issue betrof waar daadwerkelijk over gepraat moet worden omdat het begreigend is voor de relatie. Het in het geniep af en toe een pornofilmpje kijken is echter in het geheel niet bedreigend voor de relatie, de reactie van TS is dat wél. Ze reageert overtrokken en verre van proportioneel in een zaak waar niets op het speel staat. Daarmee creeert ze daadwerkelijk een probleem, een probleem dat voorheen non existent was. Het is daarom dat ik haar als de agressor definieer, en spreek van sancties. Ze moet inzien dat ze wellicht zelf waarde hecht aan eerlijkheid in alle gevallen, maar dat haar vriend daar anders over denkt. En nu het een zaak van geen gewicht betreft, komt hem dat recht toe. Laat het dus rusten, en maak je niet schuldig aan prinzipienreiterei.
[..]
Dat kun je denken, maar is het ruzie waard? Is dát een redelijk standpunt? Denk het niet, je moet je partner de ruimte laten voor eigenheid op dit soort onbelangrijke punten.
Je hoeft de leugen toch ook niet te begrijpen? Mensen doen zoveel irrationele dingen. Waar het om gaat: het is een leugen over iets onbenulligs, waarom zou je daar een probleem van maken? Het wordt anders als er gelogen wordt over relevante zaken, maar het ontgaat mij ten enenmale wat hier relevant aan is. Laat die jongen zijn pleziertje, en als hij dat in het geniep wil doen, so what? Hij benadeelt daar niemand mee.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:25 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik vind het geen ernstige leugen, dat heb ik nergens gezegd. Ik vind het alleen een onnodige leugen, die ik niet kan begrijpen zeker gezien TS heeft aangegeven juist geen problemen te hebben met porno.
Ik snap eigenlijk niet waarom doorgaans nuchtere, heldere mensen als jij en Xebro dit niet begrijpen.
Daar gaat het dan ook om: begrip kunnen opbrengen voor mensen die niet de waarheid spreken. Eenieder heeft recht op zijn eigen kleine onbenullige leugentjes; dat schaadt niemand en als iemand zich daar nu prettiger bij voelt, prima toch?quote:Als jouw vriendin liegt over het aantal sekspartners, of ze een fantasie heeft over een andere man, of ze haar orgasme heeft gefaked of niet etc. dan blijft het toch nog steeds een leugen, ook al kun je er wellicht begrip voor opbrengen.
Je kunt toch alleen afgaan op wat TS zegt? Knap dat je daaruit kan afleiden dat jij denkt dat TS denkt dat ze het wél erg vindt dat haar vriend porno kijkt, maar op wat voor reden dat niet wil toegeven? Oftewel, exact het omgekeerde van de hele issue. Reversed psychologie tot de max.quote:Op donderdag 9 april 2009 17:18 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Dat is omdat ze A zegt maar B denkt. Zie ook wat Swets zegt (waarom dram je immers door op een totaal onbelangrijk punt?).
Nou ja dat mag natuurlijk, maar ik vind dat een veel te principieel standpunt, gelet op de 'ernst' vh vegrrijp. Als je je altijd zo prinicipieel opstelt in onbelangrijke zaken maak je het jezelf (onnodig) erg moeilijk.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:39 schreef MarMar het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn denk ik dat het verschil van opvatting over dergelijke dingen voor mij al een probleem zou zijn.
Je hebt gelijk dat je iemand de ruimte moet laten voor eigenheid, maar voor mij persoonlijk zou die ruimte wat dit specifieke geval betreft dan toch echt buiten mijn relatie zijn. oftewel, ik denk dan dat we niet bij elkaar zouden passen.
Ik vind het wel belangrijk om binnen een relatie er een beetje dezelfde visie op na te houden.
Denk eens na. TS blijft hier maar over zeiken, blijft er maar op terug komen. Dat maakt het aannemlijk dat deze zaak voor haar van meer gewicht is dan ze doet voorkomen.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:46 schreef S_1980 het volgende:
[..]
Je kunt toch alleen afgaan op wat TS zegt? Knap dat je daaruit kan afleiden dat jij denkt dat TS denkt dat ze het wél erg vindt dat haar vriend porno kijkt, maar op wat voor reden dat niet wil toegeven? Oftewel, exact het omgekeerde van de hele issue. Reversed psychologie tot de max.
Wellicht dat een pokertoernooitje wat voor je zou zijn!
Dát en het feit dat hij haar 'verdachtmakingen' ook nog eens keihard gaat veroordelen. Hoe zet je jezelf te kakken. Zoals inmiddels zovelen hier in dit topic.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:52 schreef Copycat het volgende:
Maar je vindt het niet typisch (op z'n zachts gezegd) dat de vriend van TS blijft volhouden in zijn little white lie ondanks dat het klip en klaar is dat hij wél pornfapt?
Dat gegeven vind ik nog het meest suf, geloof ik.
Wellicht is dat dom, maar ik snap wel waarom hij niet wilde toegeven gezien de reactie van zijn vriendin nu. Hij zal wel denken: had ik nog maar langer volgehouden!quote:Op donderdag 9 april 2009 18:52 schreef Copycat het volgende:
Maar je vindt het niet typisch (op z'n zachts gezegd) dat de vriend van TS blijft volhouden in zijn little white lie ondanks dat het klip en klaar is dat hij wél pornfapt?
Waarom? Die jongen lepelt die white lie alleen maar zo vaak op omdat zijn vriendin blijft aandringen. Het enige wat ik vreemd vind aan zijn gedrag is dat hij uit zichzelf op de proppen is gekomen met de mededeling dat hij geen prono kijkt; maar daar kunnen allerlei verklaringen voor zijn.quote:Dat gegeven vind ik nog het meest suf, geloof ik.
Juist. Dat hij haar verzekerd dit soort platte walgelijkheden zeker niet te doen. Dat ze die gore gedachte alleen al in haar hoofd durft te halen, is stuitend genoeg om haar een tijd te negeren.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:54 schreef elcastel het volgende:
Dát en het feit dat hij haar 'verdachtmakingen' ook nog eens keihard gaat veroordelen. Hoe zet je jezelf te kakken. Zoals inmiddels zovelen hier in dit topic..
Had ie het maar gewoon niet willen toegeven ipv er zo'n heisa omheen te maken.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:55 schreef Diederik_Duck het volgende:
Wellicht is dat dom, maar ik snap wel waarom hij niet wilde toegeven gezien de reactie van zijn vriendin nu. Hij zal wel denken: had ik nog maar langer volgehouden!
't Is een kastnicht. Kan amper anders.quote:Waarom? Die jongen lepelt die white lie alleen maar zo vaak op omdat zijn vriendin blijft aandringen. Het enige wat ik vreemd vind aan zijn gedrag is dat hij uit zichzelf op de proppen is gekomen met de mededeling dat hij geen prono kijkt; maar daar kunnen allerlei verklaringen voor zijn.
Ik snap wel dat TS twijfelt aan de betrouwbaarheid van haar partner als hij het al nodig vindt om over zoiets onbenulligs te liegen. Als hij gewoon had gezegd dat dit haar zaken niet zijn, was er nogmaals niets aan de hand geweest.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:41 schreef Diederik_Duck het volgende:
Je hoeft de leugen toch ook niet te begrijpen? Mensen doen zoveel irrationele dingen. Waar het om gaat: het is een leugen over iets onbenulligs, waarom zou je daar een probleem van maken? Het wordt anders als er gelogen wordt over relevante zaken, maar het ontgaat mij ten enenmale wat hier relevant aan is. Laat die jongen zijn pleziertje, en als hij dat in het geniep wil doen, so what? Hij benadeelt daar niemand mee.
Dat zeg ik toch? Wat de neuk maakt het uit dat hij er over liegt?quote:Op donderdag 9 april 2009 18:17 schreef Grijsmuisje het volgende:
[..]
Zien die mannen die hier zoooo graag willen dat TS fout is nou echt serieus niet dat het probleem NIET ligt bij het kijken van porno, maar bij het liegen?
Hij vind het misschien NIET onbenullig. Er kan in zijn jeugd wel een enorm taboe op gelegen hebben of god mag weten wat. Je weet het als partner, hij liegt er glas hard over. Confronteer hem dan OF met keiharde feiten waarop hij niet meer KAN liegen OF accepteer dat het voor hem blijkbaar heel gevoelig is.quote:Op donderdag 9 april 2009 19:26 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik snap wel dat TS twijfelt aan de betrouwbaarheid van haar partner als hij het al nodig vindt om over zoiets onbenulligs te liegen. Als hij gewoon had gezegd dat dit haar zaken niet zijn, was er nogmaals niets aan de hand geweest.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |