Spoiler was verkapte grapquote:Op zondag 5 april 2009 12:15 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Waarom is het opgelost als hij met zijn vrouw gaat praten? Blijft zijn moeder nog niet weg hoor.
Jawel, maar soms zijn er hier ook mensen die aan Fokkers om oplossingen vragen en vergeten dat vriendin/vrouw van TS er ook wel iets over te zeggen heeft.quote:Op zondag 5 april 2009 14:35 schreef Verbal het volgende:
[..]
Praat ik niet voldoende in de 'wij'-vorm?
V.
Dit, keihard.quote:Op zaterdag 4 april 2009 02:10 schreef Xennia het volgende:
B en ik zou er verder geen woord aan vuil maken. Is ze nou helemaal van de pot gerukt? Natuurlijk heeft ze jullie privacy te respecteren in jullie eigen huis. Punt.
Kees Flodder deed ook zoiets bij de autosleutel van de buurman.quote:Op zondag 5 april 2009 21:37 schreef Asics het volgende:
Je moet 'm ook nooit laten slingeren als ze in de buurt is. Dan duwt ze hem als je even niet oplet heel stiekem met twee kanten in een plak klei. Later zal ze die twee plakken klei aan elkaar bevestigen zodat ze een mal heeft om in haar schuurtje een schoffel en een riek om te smelten tot sleutel. Voor je het weet staat ze er weer.
Want ik denk niet dat schoonma van gedachten gaat veranderen als jullie het al een paar keer hebben aangekaart. En anders sleutel niet teruggeven en een ander plantjeswatergeef/aanbeladres-in-geval-van-jezelf-buitengesloten-hebben adresje zoeken.quote:Op vrijdag 3 april 2009 19:48 schreef Spooky4u het volgende:
Optie D: sleutel teruggeven voor ongemak van jezelf buitensluiten en een knip op de deur zetten die erop gaat als jullie binnen zijn.
Het is maar net welke afspraken je daarover maakt en respecteert. Bij mijn ouders staat de deur altijd open, zij willen dat mensen zich altijd welkom voelen. Ik houd niet van onaangekondigd bezoek. Als ik de afwas 2 dagen laat staan en in mijn joggingbroek op de bank hang, houd ik niet van een plotselinge wijziging van de plannen. En soms ben ik ook gewoon mensenmoe en wil ik helemaal niemand zien. Mijn ouders hebben daar nog nooit moeilijk over gedaan.quote:Op maandag 6 april 2009 09:37 schreef Maanvis het volgende:
Ik bedenk me net dat het eigenlijk wel frappant is dat ik altijd bij m'n ouders zomaar het huis binnenloop met de sleutel terwijl als m'n ouders zomaar bij mij binnen zouden lopen dat ik dat dan heel erg vervelend zou vinden.
Ik heb hetzelfde. Maar ik liep toen ik er nog woonde natuurlijk ook gewoon op elk moment van de dag naar binnen. Als ik nu onverwachts bij ze langskom roep ik altijd wel even een 'goeiemiddag', zodat ze weten dat er iemand in huis is.quote:Op maandag 6 april 2009 09:37 schreef Maanvis het volgende:
Ik bedenk me net dat het eigenlijk wel frappant is dat ik altijd bij m'n ouders zomaar het huis binnenloop met de sleutel terwijl als m'n ouders zomaar bij mij binnen zouden lopen dat ik dat dan heel erg vervelend zou vinden.
Dat dus. Als je thuis bent, kan je makkelijk jezelf binnensluiten.quote:Op dinsdag 7 april 2009 15:23 schreef tonja het volgende:
Grendel aan de binnenkant van de deur. Probleem opgelost.
Als ik het zo lees staat schoonmoeder niet echt open voor een of ander compromis, maar doet ze gewoon wat ze wil. Ik zou die sleutel ook niet meer teruggeven.quote:Op dinsdag 7 april 2009 15:33 schreef katerwater het volgende:
[..]
Dat dus. Als je thuis bent, kan je makkelijk jezelf binnensluiten.
Ik weet dat hiermee het probleem niet is opgelost, maar het is wél een compromis!
Serieus? Ik heb werkelijk nooit begrepen waar die vage traditie vandaan komt, dat je je huissleutels aan je ouders/schoonouders geeft, zelfs niet "omdat het handig is, als je buitengesloten bent".quote:Op vrijdag 3 april 2009 19:19 schreef Verbal het volgende:
Graag alleen serieuze reacties. Ik wil nog extra benadrukken dat het verder een schat van een mens is, dat ik al 10 jaar langer ken dan mijn vrouw (wij werkten in hetzelfde bedrijf, via haar heb ik mijn vrouw ook ontmoet), dus wij kennen elkaar ook door en door. Ik wil alleen dat onze privacy wordt gerespecteerd, en of dat zo gek is.
Alvast bedankt.
V.
Inderdaad, gewoon na een avondje stappen met je vrienden ff langs je schoonouders gaan en ff zegge dat je bakkie komt drinkenquote:Op maandag 6 april 2009 02:27 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Ik zou de sleutel echt niet terug geven! Dan gooi je je privacy weg. Onaangekondigd bezoek belt maar lekker aan! Zoals je al zegt, je zou maar net liggen seksen en ze komt jullie boven zoeken
. Lekker dan!
Ik woon nog thuis, maar als ik en mijn vriend gaan samenwonen krijgen mijn ouders en zijn ouders wel een sleutel, maar dat is wel puur en alleen voor het geval dat we ons per ongeluk buitensluiten oid en zij zouden ook echt niet zichzelf binnenlaten dan.
Maar je zou voor de grap op de meest onverwachte tijdstippen jezelf bij hun binnenlaten? In het weekend 's morgens vroeg en haar dan opzoeken in de slaapkamer ofzo! En dat dan een paar weken, dan is ze het vast wel zat en begrijpt ze het punt? Lijkt mij wel grappig
DAT zou er nog bij moeten komen zeg!quote:Op zondag 5 april 2009 21:30 schreef __Saviour__ het volgende:
Als je besluit de sleutel te houden moet je die ook nooit tijdelijk weer teruggeven (vakantie bijv.). Zeer dikke kans dat ze er dan een kopie van laat maken.
B!quote:Op vrijdag 3 april 2009 19:19 schreef Verbal het volgende:
Olla. ik zit met de volgende vraag.
Mijn vrouw en ik zijn nu bijna 13 jaar bij elkaar, wonen 12 jaar samen, waarvan 11 in onze huidige woning.
Vanaf het moment dat wij hier wonen hebben mijn schoonouders onze huissleutel. Handig tijdens vakanties en als wij onszelf hebben buitengesloten (wart eerlijk gezegd ook weleens is gebeurd).
Nu zijn mijn schoonouders schatten van mensen, hebben veel voor ons over (maar dat is wederzijds).
Het enige waar wij mee zitten, is dat mijn schoonmoeder onze huissleutel altijd meeneemt als ze, aangekondigd of niet, bij ons langsgaat, en zichzelf binnenlaat. Nu vind ik dat onzin: als je bij ons langs wilt komen, bel je gewoon aan. Als we weten dat ze komen, omdat ze hier een hapje komen eten of zo, en ze laten zichzelf dan binnen, vind ik het nog tot daar aan toe, maar wat ons vooral stoort, is dat ze ook vaak onaangekondigd bij ons in de huiskamer (en soms zelfs slaapkamer) staat.
We hebben dit al een aantal keer aangekaart. Mijn vrouw heeft het een paar keer serieus gezegd, dat ze het gewoon niet prettig vindt, en we hebben het ook geprobeerd met grapjes ("nog even en je komt binnen terwijl we een wip liggen te bouwen"). Ondanks een paar keer een halve poging tot beterschap beloven, verandert er niks.
Een paar weken geleden kwam ze zelfs binnen terwijl mijn vrouw en ik een stevige ruzie hadden; staat ineens mijn schoonmoeder met haar hoofd om de hoek. Mijn vrouw schrok zich de tering, waarvan ik mij vervolgens de tering schrok, en ik had bijzonder veel moeite om aardig te blijven. Kort daarvoor kwam ze ook een keer in een weekend binnen (beneden), terwijl ik boven nog in mijn blote reet liep, omdat ik net onder de douche vandaan kwam. Zoals gezegd: onprettig idee.
Maar nóg niet begrepen, want vanmiddag stond ze wéér zomaar in de huiskamer, waar ik rustig effe voor me uit zat te kijken.
Vervolgens heeft ze per ongeluk die sleutel hier laten liggen, dus mijn vrouw belde haar daarnet op (over iets anders) en meldde terloops (om het luchtig te houden) voor de grap dat ze die sleutel niet meer zou krijgen, omdat ze steeds maar onaangekondigd binnen staat.
Dat vond ze niet leuk; sterker nog: ze vindt het onzin, en dat zei ze ook. "Het is eigen (bloed), dus dat moet gewoon kunnen. Dat doe ik bij je broer ook (die in Amsterdam woont en waar ze dus nooit op de bonnefooi langs zou gaan), en trouwens, jullie komen ook altijd bij ons binnen (wat pertinent onwaar is. Behalve als ze weten dat we komen, en dan nog zwaaien we even voor het raam, dat ze weten dat we er zijn, en dán laten we onszelf nog weleens binnen, maar alleen dan).
Met andere woorden: 'ik vind het onzin en daarom hebben jullie te pikken dat ik bij jullie binnenkom wanneer ik wil en jullie mening over jullie eigen privacy doet er in jullie eigen huis niet toe.
Toen ik dat hoorde werd ik vrij boos. Kijk, dat ze het onzin vindt, prima, da's haar goed recht. Als ze onze mening maar respecteert, en effe aanbelt als ze onaangekondigd langs komt. Maar dat ze gewoon weigert zich aan te passen aan wat wij in ons eigen huis graag zouden willen, en vooral dat ze dat nog zo nadrukkelijk zegt, zint mij op zijn zachtst gezegd voor geen meter. Tot nu toe dacht ik gewoon dat ze hardleers was, maar nu heeft ze gewoon gezegd dat ze onze mening in deze aan haar laars zal blijven lappen.
Nu heb ik al diverse scenario's bedacht:
a) ze krijgt de sleutel alleen terug als ze beterschap belooft.
b) ze krijgt de sleutel niet terug
c) ze krijgt de sleutel terug, maar bij de eerste overtreding verander ik onaangekondigd de cilinder.
Maar ik zou graag de mening eens peilen onder de FOK!'ers.
Zijn wij nou zo raar dat wij gewoon zeggenschap willen over ons eigen huis? Of moet een moeder/schoonmoeder altijd maar onaangekondigd binnen kunnen lopen?
Graag alleen serieuze reacties. Ik wil nog extra benadrukken dat het verder een schat van een mens is, dat ik al 10 jaar langer ken dan mijn vrouw (wij werkten in hetzelfde bedrijf, via haar heb ik mijn vrouw ook ontmoet), dus wij kennen elkaar ook door en door. Ik wil alleen dat onze privacy wordt gerespecteerd, en of dat zo gek is.
Alvast bedankt.
V.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |