Ik kende 'm al.quote:Op donderdag 2 april 2009 15:42 schreef pberends het volgende:
[..]
http://money.cnn.com/gall(...)s.fortune/index.html
8 doemdenkers aan het woord.
Roubini heeft het vooral over deflatie, wat ik sterk betwijfel. Ik vind dat hij ietsjes te positief is over de stockmarket.quote:Op donderdag 2 april 2009 15:55 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik kende 'm al.![]()
Roubini ziet trouwens wel licht aan het einde van de tunnel maar zegt dat het nog lang gaat duren voor er verbetering komt.
Ik zie geen reactie van de beurs... Behalve dan dattie nog meer stijgt... Zullen wel iets denken in de trend van "ach, we ademen nog en de zon schijnt, kopen, koPEN, KOPEN"...quote:Op donderdag 2 april 2009 14:33 schreef pberends het volgende:
02-04-2009 14:30:00 VS 1ste steunaanvragen week 28 mrt verwachting was +3.000
02-04-2009 14:30:00 VS 1ste steunaanvragen week 21 mrt waren 652.000
02-04-2009 14:30:00 VS 1ste steunaanvragen week 21 mrt gewijzigd naar 657.000
02-04-2009 14:30:00 VS verlengde aanvragen week 21 mrt +161.000 naar 5.728.000
02-04-2009 14:30:00 VS 1ste steunaanvragen week 28 mrt +12.000 naar 669.000
Beetje ghey dat de beurs hierop reageert. Het ADP liet al zien dat het dramatisch zou zijn.
Daling vanaf de eerste cijfers denk ik.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:01 schreef Oizno het volgende:
Ik vind het erg lastig om te bepalen of we volgende week (misschien 2 weken?) nog verder gaan stijgen tot 235/240 en dan naar beneden storten ivm 1e kwartaalcijfers. Of dat we vanaf nu al naar beneden gaan.
Wat is jullie visie?
Het zou kunnen. Ik volg het in ieder geval als leek met interesse, al was het maar omdat dit iedereen raakt.quote:Op donderdag 2 april 2009 15:58 schreef pberends het volgende:
[..]
Roubini heeft het vooral over deflatie, wat ik sterk betwijfel. Ik vind dat hij ietsjes te positief is over de stockmarket.
Voor hetzelfde geld hebben we een bodem gehad voor de komende maanden. En duurt het nog maanden voor we daar weer terugkomen. Dat kan je niet met zekerheid zeggen, helaas.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:01 schreef Oizno het volgende:
Ik vind het erg lastig om te bepalen of we volgende week (misschien 2 weken?) nog verder gaan stijgen tot 235/240 en dan naar beneden storten ivm 1e kwartaalcijfers. Of dat we vanaf nu al naar beneden gaan.
Wat is jullie visie?
Da's toch het vrachtvervoer over zee? Over welke periode gaat dit? Komende, of afgelopen?quote:Op donderdag 2 april 2009 16:12 schreef pberends het volgende:
http://www.euroinvestor.n(...).aspx?StockId=495422
Oei, oei, oei, weer 2,5% eraf.
Die van een maand eerder was veel leuker. Van -4 bijgesteld naar -6quote:Op donderdag 2 april 2009 16:10 schreef pberends het volgende:
Ja, stel de krimp van vorige maand extra bij, dan lijkt het cijfer van de huidige maand een stuk mooier.
dat is een understatement!quote:Op donderdag 2 april 2009 16:20 schreef One_conundrum het volgende:
ik sta ook langs de zijlijn en dat is nu best kut
Hij is gebaseerd op de Franse MTquote:Op donderdag 2 april 2009 16:15 schreef Anoniemos het volgende:
Hmm.. volgens mij is mijn sprinter arcelor geklapt
En dat terwijl de Duitse (waar hij op gebaseerd is) nog niet over de 17,90 (stoploss) is. Snapt iemand hoe dit kan?
Eigenlijk is het altijd verstandig op het moment dat je zelf niet meer begrijpt waarom een beurs omhoog of naar beneden gaat er uit te stappen tot er weer wat logica ontstaat.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:33 schreef lammegiraf het volgende:
ik heb nog een paar stuks SS238...die gaan morgen klappen als het zo doogaat
Nee hoor. Ik denk dat er morgen zeker een correctie gaat komen. Misschien zelfs een grote correctie. Heel misschien een terugkeer naar de realiteit, maar dat denk ik niet.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:33 schreef lammegiraf het volgende:
ik heb nog een paar stuks SS238...die gaan morgen klappen als het zo doogaat
quote:Op donderdag 2 april 2009 16:35 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Eigenlijk is het altijd verstandig op het moment dat je zelf niet meer begrijpt waarom een beurs omhoog of naar beneden gaat er uit te stappen tot er weer wat logica ontstaat.
Ik denk dat ik maar mooi ff paar dagen van het mooie weer ga genieten en dan zien we vanzelf wel weer hoe de beurs er over een weekje bij staat. Heb atm. ook vakantie dus. ik ben ook niet bang om de boot te missen. Er valt immers elke dag geld te verdienen op de beurs. Of we nu naar beneden of naar boven gaan.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:37 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik denk dat er morgen zeker een correctie gaat komen. Misschien zelfs een grote correctie. Heel misschien een terugkeer naar de realiteit, maar dat denk ik niet.
quote:Op donderdag 2 april 2009 16:29 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Om 16:30 een personferentie van de G20, live op RTL-Z:
http://www.rtl.nl/compone(...)/livestream/insc.xml
Maar met aandelen is zoveel meer relaxt dan sprintersquote:Op donderdag 2 april 2009 16:38 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik denk dat ik maar mooi ff paar dagen van het mooie weer ga genieten en dan zien we vanzelf wel weer hoe de beurs er over een weekje bij staat. Heb atm. ook vakantie dus. ik ben ook niet bang om de boot te missen. Er valt immers elke dag geld te verdienen op de beurs. Of we nu naar beneden of naar boven gaan.
De SS228 klapte bij mij vanochtend al vrij snel...quote:Op donderdag 2 april 2009 16:48 schreef Rijk_zonder_werken het volgende:
Nou de 233 sprinter zal zo ook wel ploffen...
Netjes hoor.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:56 schreef Lemans24 het volgende:
En Philips net verkocht, iets boven de aankoopprijs. Dividend is dus pure winst geworden.
Nu ben ik weer 100% cash op Binck. Maar wel met 10% meer dan vorige week
Echt stress qua beleggen is bij mij al weer een poos geleden. Dat heb ik eerder als ik maffe praktijken uithaal om met gigantisch percentage van je kapitaal in 1 miezerig sprintertje. En ik word wat stressig als ik er lange periode's naast zit.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:46 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Maar met aandelen is zoveel meer relaxt dan sprinters
Hoog rendement = hoog risico = meer stress.
Limiet, als je een bepaalde prijs wilt betalen.quote:Op donderdag 2 april 2009 17:03 schreef Sloggi het volgende:
Ik wil een sprinter MT kopen, short. Wat kan ik het beste bij 'Conditie' invullen?
Kan je nagaan dat de laatste keer dat de Dow jones boven de 8000 stond de AEX op 262.quote:
Of je een limiet of bestens ingeeft, moet je natuurlijk zelf weten.quote:Op donderdag 2 april 2009 17:11 schreef Sloggi het volgende:
Ik had het over Koerslimiet, Trailinglimiet en Bracket-stop, maar ik zie al dat ik die niet hoef in te vullen. Is Bestens onverstandig bij Sprinters?
Ik koop 2 MT Shorts op 22,30.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |