Ja, die cases stellen dit seizoen weinig meer voor, het gaat veel meer om House en z'n perikelen. Ook wel moeilijk om na vijf seizoenen nog iets origineels te bedenken lijkt me.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:50 schreef wonderer het volgende:
Verder wel mooi, natuurlijk, maar ik heb jammer genoeg niet zo ademloos zitten kijken als TNA. Oh, en ik wist al dat het de deo was op het moment dat z'n vriendinnetje het kwam brengen, ook jammer
Dat die hersensplitsing misschien helemaal niet nodig was geweest, werd een beetje weggemoffeld. Dat was wel jammer. Net zoals een paar seizoenen geleden, die brandweerman wiens geheugen gewist werd dat achteraf ook niet noodzakelijk was. Dat soort dingen zijn heftig, maar werd nu ondergesneeuwd.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 16:01 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ja, die cases stellen dit seizoen weinig meer voor, het gaat veel meer om House en z'n perikelen. Ook wel moeilijk om na vijf seizoenen nog iets origineels te bedenken lijkt me.
Wilson is een held idd. Een van m'n favoriete characters in de serie.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 16:11 schreef banananasi het volgende:
Geweldige ep! Vooral de laatste momenten vond ik sterk. Wel enigszins jammer dat ze zo'n coole case in een finale stoppen en er daarom niet veel mee kunnen doen. Had meer ingezeten denk ik. Goede parallel, dat dan wel.
[ afbeelding ]
Wilson(no homo)
Een van de mooiste momenten uit de afleveringquote:Op dinsdag 12 mei 2009 16:11 schreef banananasi het volgende:
Geweldige ep! Vooral de laatste momenten vond ik sterk. Wel enigszins jammer dat ze zo'n coole case in een finale stoppen en er daarom niet veel mee kunnen doen. Had meer ingezeten denk ik. Goede parallel, dat dan wel.
[ afbeelding ]
Wilson(no homo)
Cuddy is nooit met hem naar huis gegaan om hem te helpen detoxen.quote:
"I've heard the sperm is very good today... I mean, the salmon"quote:Op dinsdag 12 mei 2009 20:02 schreef banananasi het volgende:
Wilson: Wow. Wow! One for each.
House: That's what she said. Haaa.
Wilson: How's the pain.
House: She's probably got some bruising.
Geheel passend bij de serie, omdat hun blikken alles zeiden. Prachtig gedaan.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 22:19 schreef Tazmaniac het volgende:IJskoud ook hoe formeel/zakelijk House tegen Wilson deed, die het er als vriend zichtbaar zwaar mee heeft dat hij House moet achterlaten en zelf niet meer voor hem kan doen
Goede vraag, Wilson kwam er de vorige aflevering zelf mee, maar zei toen niets over zijn broer.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 22:30 schreef wonderer het volgende:
Was het nou dezelfde psych ward als waar Wilsons broer zit?
Klopt, interessante cases sneeuwen onder. Maar goed, het standaard ziek-medicijnen-weer-ziek-ingeving-in-de-40e-minuut-genezing werd ook wat saaiquote:Op dinsdag 12 mei 2009 16:41 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat die hersensplitsing misschien helemaal niet nodig was geweest, werd een beetje weggemoffeld. Dat was wel jammer. Net zoals een paar seizoenen geleden, die brandweerman wiens geheugen gewist werd dat achteraf ook niet noodzakelijk was. Dat soort dingen zijn heftig, maar werd nu ondergesneeuwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |