Ja... Het bewijs wordt geleverd in de vorm van de menselijke geschiedenis en actualiteit. Het is ondoenlijk om overal in te grijpen, en waar wordt ingegrepen valt meestal iets te halen.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 18:09 schreef Atlanticus het volgende:
[..]
En dat noem jij een drogredenering?![]()
![]()
Hier staat echt geen drogredenering in hoor.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 17:57 schreef rutger05 het volgende:
Misschien ook maar een spotje maken dat het de SP geen reet interesseert dat meisjes en vrouwen worden opgehangen die naar school gaan en scholen in de fik gestoken door de Taliban en dat als het aan hun lag dat er geen poot wordt uitgestoken om te helpen.
Inderdaad ook nog schaamteloos tegenover de Nederlandse soldaten die daar wel hun nek uit steken om de bevolking te helpen.
De SP laat hiermee zien dat zij slecht in staat zijn om over grenzen heen te kijken. Ik hoop dat er inmiddels meer kritiek binnen de partij mogelijk is, omdat ik mij goed kan voorstellen dat hier ook mensen binnen de SP moeite mee hebben.
Goed onderbouwd man. Jij hebt vast meer gedaan voor de Afghanen dan onze militairen!quote:Op dinsdag 31 maart 2009 18:20 schreef KoosVogels het volgende:
Iemand die denkt dat wij nobel bezig zijn in Afghanistan, die snapt er echt geen reet van. Denk je dat onze regeringen ene reet geven om de lokale bevolking?
Mensen doen ook maar gewoon hun werk. Een paar antropologen moet zich over de Afghaanse kwestie buigen, niet een stel westerse leiders die democratie willen verspreidenquote:Op dinsdag 31 maart 2009 18:22 schreef Atlanticus het volgende:
[..]
Goed onderbouwd man. Jij hebt vast meer gedaan voor de Afghanen dan onze militairen!
Die zullen zeggen dat de NAVO-missie nodig is om daar de mensen van het stenentijdperk naar het heden te brengen zodat Al Qaeda daar geen basis meer heeft.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 18:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mensen doen ook maar gewoon hun werk. Een paar antropologen moet zich over de Afghaanse kwestie buigen, niet een stel westerse leiders die democratie willen verspreiden
Jawel hoor.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 18:20 schreef Atlanticus het volgende:
[..]
Hier staat echt geen drogredenering in hoor.
Bron?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 18:29 schreef Atlanticus het volgende:
[..]
Die zullen zeggen dat de NAVO-missie nodig is om daar de mensen van het stenentijdperk naar het heden te brengen zodat Al Qaeda daar geen basis meer heeft.
Schools and bullets.
Ik kan het niet beter verwoorden.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 17:39 schreef Iblis het volgende:
[..]
Dat ze, mijns inziens, te laf zijn om dat feitelijk onder ogen te zien en in een stuip schieten als het holle gebruik van ‘opbouwmissie’ eens goed aan de kaak gesteld wordt, vind ik heel laf. Dat Eimert vervolgens durft te zeggen dat de militairen worden gediskwalificeerd is helemaal laf; wat wordt gediskwalificeerd zijn de bakerpraatjes die als voorwendsel worden gepresenteerd om maar niet te hoeven toegeven dat we bewust waren van het feit dat deze missie levens zou kosten.
Afbreken van de missie lijkt me trouwens onwenselijk op het moment, en al mijn respect naar hen die onder zulke zware omstandigheden werken en het leven gelaten te hebben teneinde, hopelijk, tot een beter Afghanistan te komen, waarvoor ook aan Afghaanse zijde hopelijk zo min mogelijk slachtoffers worden gemaakt.
Maar laat ons niet verdoezelen dat ze gemaakt worden.
Dat stelt hij niet.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 18:34 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Jawel hoor.
Hij stelt dat de SP zich niet bekommert om ernstige maatschappelijke misstanden en misdaden omdat de SP aankaart dat de missie in Afghanistan helemaal geen opbouwmissie is.
Bron: mijn beweringenmachine.quote:
Vechtmissies kunnen niet verkocht worden, zelfs niet in de VS. Het waren operatie 'Enduring Freedom' en operatie 'Iraqi Freedom'. Twee namen die op bepaalde vlakken wel kloppen. Je kan immers niet ontkennen dat zowel de Afghaanse als Irakese bevolking meer vrijheid heeft dan voorheen. Maar goed, zoals ik al zei kun je een vechtmissie niet verkopen. Bovendien is het niet alsof de term 'opbouwmissie' volkomen onjuist is. Dan moet je wel heel naief zijn om dit letterijk te nemen 'omdat de regering het zegt'. Maar uiteraard blijft er altijd enige misleiding in zitten.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 17:39 schreef Iblis het volgende:
[..]
Defensie is altijd wel redelijk duidelijk geweest dat het een zware missie zou worden. Het kabinet heeft echter altijd de nadruk op de term opbouw gelegd. Het is echter net zo zeer een vechtmissie. Uruzgan is niet iets waar je alleen kunt opbouwen. Wat dat betreft dekt opbouwmissie niet de lading. Hoe zeer we het ook zouden willen, om überhaupt wat op te bouwen zal zeker gevochten moeten worden, zal bloed vergoten moeten worden, en de vraag is: is dat de prijs waard?
Vind ik ook erg hypocriet.quote:Ik vind niet dat het kabinet zich daar goed mee uiteen gezet heeft, en dat het nu weer krampachtig doet. De CU die altijd haantje de voorste is als het gaat om de waardigheid van het menselijk leven, die nog geen embryoselectie wil toestaan, voor wie euthanasie een zeer heikel punt is, heeft nota bene wel ingestemd met een missie waarbij ze wisten dat mensen in de bloei van hun leven zouden sneven. Waarvan ze wisten dat dit burgers het leven zou kosten. Waarvan ze wisten dat het zelfs kinderen het leven zou kosten.
Wat bedoel je met 'militairen worden gediskwalificeerd'? Heb ik iets gemist?quote:Dat ze, mijns inziens, te laf zijn om dat feitelijk onder ogen te zien en in een stuip schieten als het holle gebruik van ‘opbouwmissie’ eens goed aan de kaak gesteld wordt, vind ik heel laf. Dat Eimert vervolgens durft te zeggen dat de militairen worden gediskwalificeerd is helemaal laf; wat wordt gediskwalificeerd zijn de bakerpraatjes die als voorwendsel worden gepresenteerd om maar niet te hoeven toegeven dat we bewust waren van het feit dat deze missie levens zou kosten.
Ik blijf denken dat het onderdeel is van de buitenland-agenda van de VS.quote:Oorlog is geen pretje, en je kunt het niet mooier maken dan het is. You cannot qualify war in harsher terms than I will. War is cruelty, and you cannot refine it. Hoe graag je het ook wilt.
De vraag is, is dit nodig, is dit rechtvaardig, is dit uiteindelijk het minste van twee kwaden? Maar het is geen feest, en het zal geen feest worden. En dat het kabinet daar m.i. veel te weinig oog voor heeft mag ze best wel eens duidelijk gemaakt worden.
Ja. Van Middelkoop woest om bloederig SP-spotjequote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:01 schreef waht het volgende:
[..]
Wat bedoel je met 'militairen worden gediskwalificeerd'? Heb ik iets gemist?
Hoezo is een spotje wat laat zien dat er bloed vloeit in een oorlog (en er volgens de SP niet alleen maar wordt opgebouwd) diskwalificerend naar soldaten? Het lijkt me toch echt gericht op politici die deze missie verkopen als opbouwmissie.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:05 schreef Dunckie het volgende:
[..]
Ja. Van Middelkoop woest om bloederig SP-spotje
Lees anders even een stukje terug. Dat is ook het punt. Er was echter iemand anders (die reageerde op Iblis) die dat niet begreep.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:08 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Hoezo is een spotje wat laat zien dat er bloed vloeit in een oorlog (en er volgens de SP niet alleen maar wordt opgebouwd) diskwalificerend naar soldaten? Het lijkt me toch echt gericht op politici die deze missie verkopen als opbouwmissie.
Niet letterlijk in die tekst maar wel degelijk in de context van dit topic.quote:
quote:Op dinsdag 31 maart 2009 17:57 schreef rutger05 het volgende:
Misschien ook maar een spotje maken dat het de SP geen reet interesseert dat meisjes en vrouwen worden opgehangen die naar school gaan en scholen in de fik gestoken door de Taliban en dat als het aan hun lag dat er geen poot wordt uitgestoken om te helpen.
Inderdaad ook nog schaamteloos tegenover de Nederlandse soldaten die daar wel hun nek uit steken om de bevolking te helpen.
De SP laat hiermee zien dat zij slecht in staat zijn om over grenzen heen te kijken. Ik hoop dat er inmiddels meer kritiek binnen de partij mogelijk is, omdat ik mij goed kan voorstellen dat hier ook mensen binnen de SP moeite mee hebben.
Endure heeft natuurlijk wel twee betekenissen.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:01 schreef waht het volgende:
Vechtmissies kunnen niet verkocht worden, zelfs niet in de VS. Het waren operatie 'Enduring Freedom' en operatie 'Iraqi Freedom'. Twee namen die op bepaalde vlakken wel kloppen. Je kan immers niet ontkennen dat zowel de Afghaanse als Irakese bevolking meer vrijheid heeft dan voorheen. Maar goed, zoals ik al zei kun je een vechtmissie niet verkopen. Bovendien is het niet alsof de term 'opbouwmissie' volkomen onjuist is. Dan moet je wel heel naief zijn om dit letterijk te nemen 'omdat de regering het zegt'. Maar uiteraard blijft er altijd enige misleiding in zitten.
Uit de OP, ik nam dat iets ruimer:quote:Wat bedoel je met 'militairen worden gediskwalificeerd'? Heb ik iets gemist?
quote:Commentaar van Minister Eimert van Middelkoop (Defensie): ,,Schaamteloos, dit is een vorm van propaganda die zelfs de SP onwaardig is. Ik aanvaard niet dat op deze manier de professionele inzet van onze militairen wordt gediskwalificeerd.’’
Welke uitspraak doet de SP hier dan volgens jou?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:17 schreef Pietverdriet het volgende:
Leuk contrast voor die linkse huilies op FOK die zich altijd zo opwinden over de uitspraken van Geert Wilders
Zeggen dat er bloed vloeit in een oorlog. Net zo schokkend als 'ik lust die hoofddoekjes rauw!'quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:18 schreef capricia het volgende:
[..]
Welke uitspraak doet de SP hier dan volgens jou?
Dat is het probleem niet, Nederland had zich niet in deze oorlogmoeten mengen, en zeker niet op grond van de oneigenlijke voorstelling van zaken die de regering heeft gegeven. Het is al zo lang bezig en er is niks bereikt. Het is prima van de SP dat ze de aandacht hierop vestigen en proberen een alternatieve koers gedaan te krijgen.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:19 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Zeggen dat er bloed vloeit in een oorlog. Net zo schokkend als 'ik lust die hoofddoekjes rauw!'
Er zijn er zo te zien meer die dat niet (willen) begrijpen .. waarvan sommigen politici die hebben ingestemd met die 'opbouwmissie', en die willen natuurlijk niet aangesproken worden op de leugen die zij hebben verkocht om die missie ondanks de grote weerstand ertegen toch door te laten gaan ..quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:10 schreef Dunckie het volgende:
[..]
Lees anders even een stukje terug. Dat is ook het punt. Er was echter iemand anders (die reageerde op Iblis) die dat niet begreep.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |