Hoorde het jaquote:
een nog mooiere race, probeer ergens de samenvatting te vinden van de eindsprintquote:
ik heb deze, waterdicht en zitten goed in je oor, weinig omgevingsgeluid ookquote:Op zondag 5 april 2009 15:56 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Fijne koptelefoon (sennheiser), maar ik zweet die kussentjes helemaal naar de knoppen
Kut is dat hèquote:Op zondag 5 april 2009 18:43 schreef beertenderrr het volgende:
Overigens vandaag geen medaille gekregen (doe je het toch een beetje voor) maar in plaats daarvan een paar witte sportsokken met de naam van de sponsor erop![]()
En zo denk ik er ook over, meedoen medailles vind ik maar niets.quote:Op zondag 5 april 2009 19:28 schreef knnth het volgende:
Ik heb bij de CPC die medaille gewoon laten liggenen dat zal ik de volgende wedstrijden ook wel doen. Als die medaille ooit brons, zilver of goud wordt, ga ik me wel beraden
Als je er een zooi op hebt gespaard misschien niet maar voor mij zit er nog een verhaal achter en dat maakt dat ding voor mij best waardevolquote:Op zondag 5 april 2009 21:41 schreef Koert het volgende:
En zo denk ik er ook over, meedoen medailles vind ik maar niets.
Ik bewaar mijn startnummers wel, met afstand / tijd / datum achterop. Dat vind ik wel een leuke herinnering.quote:Op zondag 5 april 2009 21:52 schreef FJD het volgende:
[..]
Als je er een zooi op hebt gespaard misschien niet maar voor mij zit er nog een verhaal achter en dat maakt dat ding voor mij best waardevol
Haaj meisje van de buren, ik beoefen 3 disciplines en val wel eens in voor een vierde - zodoendequote:Op zondag 5 april 2009 21:50 schreef Bellah het volgende:
[..]
Jij dwarrelt ook in elk sport topic rond he?
ik ookquote:Op zondag 5 april 2009 21:56 schreef Koert het volgende:
[..]
Ik bewaar mijn startnummers wel, met afstand / tijd / datum achterop. Dat vind ik wel een leuke herinnering.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
nette prestatiequote:Op maandag 6 april 2009 09:46 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik heb ook de marathon van Rotterdam gelopen zondag. mijn netto tijd was 4:28.50 .. was vreselijk afzien met name vanaf 30 km. Ik zat steeds op een schema van 4:15, heb ik de laatste 10 km moeten laten lopen. Het was mn eerste marathon, dus uitlopen was het voornaamste doel..
Netjes hoorquote:Op maandag 6 april 2009 09:46 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik heb ook de marathon van Rotterdam gelopen zondag. mijn netto tijd was 4:28.50 .. was vreselijk afzien met name vanaf 30 km. Ik zat steeds op een schema van 4:15, heb ik de laatste 10 km moeten laten lopen. Het was mn eerste marathon, dus uitlopen was het voornaamste doel..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |