quote:Op vrijdag 27 maart 2009 05:07 schreef Schenkstroop het volgende:
Weer een attention whore thread Cat?
..het ging mij om meer dan alleen seks, maar dat zal een player als jij wel weer niet snappen.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:42 schreef Fragmonkey het volgende:
[..]
Wat is er dan zo geheim aan? We hebben dr gedaan! meer niet
Wat moet je daar nou nog allemaal over kwijt dna?\
Je wou haar onderspuiten is dat iets waar je zo erg voor moet schamen?
Over jezelf? Oke mooie bekentenis past bij de soap!quote:
flavaquote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:48 schreef Fragmonkey het volgende:
[..]
Over jezelf? Oke mooie bekentenis past bij de soap!
Je houd wel heel erg van je eigen waarheid he? Je vind het zeker wel heeeeel geil om op jezelf af te trekken want ja.. vrouwen krijg je niet want je mist de flava!
Maar dan moet je ook niet gaan zeuren, als ik heul kort achter je kom staanquote:
En ik gebruik nog wel verschillende ip adressen en providers.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:22 schreef yvonne het volgende:
En heren, vertel mij eens hoe het komt dat jullie allemaal aan elkaar verbonden zijn in de kloonscan?
Daar moet je nog ff op wachten denk ik.quote:
Ze is in elk geval lvl52quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:52 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Ze is aan de wow, of 'ff niet hier'. Of ze is 'ff niet hier' omdat ze aan de wow is
Maar ook niet in de spiegel.......quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:34 schreef Lamon het volgende:
En ik steek mijn gezicht niet onder stoelen of banken, dat weet je ook van me.
..ik weet niet waar ze nu is, maar ik zou een eerlijke reactie wel op prijs stellen, ze is met Sake gaan kloten, en dat had ik niet van haar verwacht, en nu houd ze zich stil, nu ik het allemaal opengooi. Ik vind r lief, maar het is wel een beetje laf.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:51 schreef TheYoung1 het volgende:
Nou zit ik toch eigenlijk wel een beetje in spanning op een reactie van die rooie kat te wachten.... Of zit ze bij iemand van jullie op de schoot, mee te lezen en zich een buik-kramp te lachen?
quote:
Nee dat snap ik ook niet, ik snap niet dat jij genot in het onderkwakken van vrouwelijk soort ziet!quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:47 schreef Lamon het volgende:
[..]
..het ging mij om meer dan alleen seks, maar dat zal een player als jij wel weer niet snappen.
Lekker vrouwen gebruiken voor puur genot, maar een beetje emotie en Sake rent weg.
Het spijt me, maar zo ben ik dus niet!
JESUS watjequote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:55 schreef Lamon het volgende:
[..]
..ik weet niet waar ze nu is, maar ik zou een eerlijke reactie wel op prijs stellen, ze is met Sake gaan kloten, en dat had ik niet van haar verwacht, en nu houd ze zich stil, nu ik het allemaal opengooi. Ik vind r lief, maar het is wel een beetje laf.
quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:44 schreef yvonne het volgende:
KUT, zijn m'n vloeitjes op! Eerst vloeitjes halen
Missen jullie mij zo erg dat je 't zelf niet eens meer speelt?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |