Daar heb ik dus niks aan.. Dan kan ik nietquote:Op donderdag 26 maart 2009 19:33 schreef Mylene het volgende:
[..]
bron
Ik denk dat je dan echt geluk moet hebben met net jouw maat enzo.
Ik denk dat het afhangt van de maat en jouw postuur, maar nudie zelf promoot het als Bootcut.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:24 schreef bear87 het volgende:
Iemand die weet hoe duidelijk die bootcut nou is bij de RA?
Op het ene plaatje lijkt het bijna een straight jeans, op het andere plaatje is het weer een overduidelijke bootcut.
Ik wil graag een wat lichtere Nudie nu, niet zo licht als de green wave, maar iets als new used deluxe of used of Cold wash.
Ik heb er 16, 6 daarvan zijn dry, die probeer ik zoveel mogelijk te dragen, de één draag ik vaker dan de ander dus gaat het 'faden' bij sommige wat minder hard. De prewashes draag ik heel af en toe voor de afwisseling.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:34 schreef SinjiOnO het volgende:
[..]
Ik denk dat het afhangt van de maat en jouw postuur, maar nudie zelf promoot het als Bootcut.
Korte vraag, hoeveel Nudies hebben jullie en hoe vaak dragen jullie ze? Want ik heb er maar 2 en probeer het meer karakter te geven door er heeel onvoorzichtigmee om te gaan en vaak te dragen. Dat lijkt me een beetje veel werk met bijvoorbeeld 3 Nudies
.
Heb je die MASA besteld vanuit de Nudie webshop?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 20:38 schreef Denimicons het volgende:
15 waarvan 4 dry, nummer 5 de masa is onderweg
Vet, welke?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 21:46 schreef don-diablo het volgende:
Vandaag een GT gehaald bij de Bendorff, ja wel een pre wash, maar heb nog 2 dry's waar ik nog niet op uitgekeken ben. Ik heb 6 Nudies waarvan 3 dry (ESOD, SJDJ, SJDEE)
ja de webshop 'heilig'quote:Op zaterdag 28 maart 2009 21:42 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
Heb je die MASA besteld vanuit de Nudie webshop?
Ik heb hem ook, erg vette broek, maar zou hem best nog wel een maatje kleiner willen hebben, maarja op dat moment was die niet meer verkrijgbaar, maar nu dus weer wel via de Nudie webshop.
heb hem ook zien liggen... lichte wassing toch. seagreen?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 21:46 schreef don-diablo het volgende:
Vandaag een GT gehaald bij de Bendorff, ja wel een pre wash, maar heb nog 2 dry's waar ik nog niet op uitgekeken ben. Ik heb 6 Nudies waarvan 3 dry (ESOD, SJDJ, SJDEE)
Hij heet Clean Contrast of zoietsquote:Op zaterdag 28 maart 2009 22:16 schreef bear87 het volgende:
[..]
Vet, welke?Vind de prewashes overigens steeds mooier worden van Nudie hoor. Paar jaar terug vond ik ze te duur voor een vrij saaie wassing vaak maar tegenwoordig zijn ze erg mooi
De lichtgrijze is de sunbleach grey. Die lag er ook en die vind ik nog steeds erg tof alleen ga ik er niet de volle mep voor betalen aangezien die veel in de sale lag voor 70e.quote:Op zondag 29 maart 2009 05:03 schreef Denimicons het volgende:
[..]
heb hem ook zien liggen... lichte wassing toch. seagreen?
heerlijk model. heb zelf de gt dry en de licht grijze.. weet even de naam niet meer
Ik ook een beetje... Mn RR is helemaal uitgescheurd beyond repair en mn SJDJ heeft een klein scheurtje bij het kruis.. Zeer spijtig, maar toch blijf ik ze tof vinden. Mn nieuwe GT zit echt te fijn gewoonquote:Op zondag 29 maart 2009 17:17 schreef Mr_DG het volgende:
heb een haat-liefde verhouding met die broeken
Beetje een vaag verhaal....quote:Op woensdag 1 april 2009 19:39 schreef HammerNL het volgende:
Ik heb al lang geen nudie jeans meer gekocht/gedragen (jaar of 4), nu kijk ik op de nudie website/nudie online shop voor wat leuke jeans.
Via die fitguide heb ik een paar leuke modellen gezien, alleen die zie ik niet zo 1,2,3 terug in de online shop.
Het gaat hier om de voorbeelden van jeans bij:
- Even Steven
- Regular Alf
- Slim Jim
- Flare Glenn
Weet iemand de namen van de modellen die hier afgebeeld staan, via de niet zo geweldige foto's op nudiejeans.com wordt ik niet veel wijzer.
Oké ter verduidelijking, als je naar de fitguide gaat --> http://www.nudiejeans.com/fitguide dan zie je verschillende figuren met verschillende type jeans. Als je zo'n figuur aan klikt, krijg je een voorbeeld te zien van die betreffende soort jean (kan hem 360 graden draaien etc, echter kan ik het specifieke model dat daar wordt weergegeven niet terugvinden in die nudiejeans.com/shopquote:Op donderdag 2 april 2009 01:06 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
Beetje een vaag verhaal....![]()
Ga naar de nudie webshop op: http://www.nudiejeans.com/shop
Beweeg je muis over de link genaamd "JEANS" en dan verschijnt er een dropdown-menu met alle namen van de modellen.
Klik op een naam en je krijgt een overzicht van de beschikbare wassingen van dat model.
ah...je bedoelt het type wassing die ze op dat moment zelf aanhebben? ja die zijn niet allemaal te vinden in de nudie webshop, de Regular Ralf die daar gedragen wordt is de Regular Ralf Dry Selvage.quote:Op donderdag 2 april 2009 09:21 schreef HammerNL het volgende:
[..]
Oké ter verduidelijking, als je naar de fitguide gaat --> http://www.nudiejeans.com/fitguide dan zie je verschillende figuren met verschillende type jeans. Als je zo'n figuur aan klikt, krijg je een voorbeeld te zien van die betreffende soort jean (kan hem 360 graden draaien etc, echter kan ik het specifieke model dat daar wordt weergegeven niet terugvinden in die nudiejeans.com/shop
Het gaat om de jeans die worden geshowd als je klikt op
- Even Steven
- Regular Alf
- Slim Jim
- Flare Glenn
quote:Op zaterdag 4 april 2009 19:15 schreef Seam het volgende:
M@W heeft binnenkort een online webshop dus dan kun je kijken ze hem hebben.
menatwork.euquote:Op zaterdag 4 april 2009 19:53 schreef bear87 het volgende:
[..]
Goede tip! Hoe weet je dat als ik vragen mag?
Ja ik had toevallig een keer gezocht en toen zag ik het op de sitequote:Op zaterdag 4 april 2009 19:53 schreef bear87 het volgende:
[..]
Goede tip! Hoe weet je dat als ik vragen mag?
Die webshop laat ook maar op zich wachten.quote:Op zaterdag 4 april 2009 23:27 schreef Seam het volgende:
[..]
Ja ik had toevallig een keer gezocht en toen zag ik het op de siteHelaas hebben ze tegenwoordig bijna alleen maar AJs en ik wil juist de slim fit modellen
Erg weird inderdaad. Nu staat er weer "1 day to go". Zou wel leuk zijn als hij morgen dan open isquote:Op woensdag 8 april 2009 14:47 schreef bear87 het volgende:
Tragisch inderdaad, ze telden af tot maandag en toen moest het zover zijn, maar tot op heden wil het nog niet erg lukken met die site
Hij is nu openquote:Op woensdag 8 april 2009 18:23 schreef JaapTrekhaak het volgende:
[..]
Erg weird inderdaad. Nu staat er weer "1 day to go". Zou wel leuk zijn als hij morgen dan open is.
Dan zul je toch echt moeten bestellen van de site.. In Zwolle kun je die dus no way vinden aangezien je daar sowieso geen TF meer kan vinden zo'n beetje. Ben laatst in Bedorff geweest maar weet niet meer zeker of ze nog TF's hadden.quote:Op woensdag 8 april 2009 18:56 schreef RaymanNL het volgende:
Ik ben opzoek naar deze broek: http://www.nudiejeans.com/shop/?utm_source=menu&utm_medium=site&utm_campaign=shop#/jeans/thinfinn/1121 of deze: http://www.nudiejeans.com/shop/?utm_source=menu&utm_medium=site&utm_campaign=shop#/jeans/thinfinn/1123 . Kan hem nergens vinden in de omgeving Zwolle, weten jullie of die al actief verkocht wordt in NederlandIk wil graag een nieuwe Thin Finn en kan alleen maar Thin Fin Dry Stretch broeken en Thin Fin Dry Black Coated vinden in de winkels die Nudie verkopen, en beide broeken heb ik al
![]()
Thin Finn's zij namelijk![]()
Hmm, probleem is dus dat ik afgevallen en daarom niet weet wat mijn broekmaat is. En dan loop ik een risico want ruilen kan geloof ik niet via de Nudie sitequote:Op woensdag 8 april 2009 19:14 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Dan zul je toch echt moeten bestellen van de site.. In Zwolle kun je die dus no way vinden aangezien je daar sowieso geen TF meer kan vinden zo'n beetje. Ben laatst in Bedorff geweest maar weet niet meer zeker of ze nog TF's hadden.
Hmm voeg ik even toe als optie:quote:Op woensdag 8 april 2009 20:04 schreef bear87 het volgende:
Slim jim dry organic ecru? http://www.jeansonline.nl(...)o-110357-p-2106.html
Van dat 8mm ooit nog eentje gehaald voor 80 euro of zo, hooguitquote:Op woensdag 8 april 2009 19:13 schreef bear87 het volgende:
[..]
Hij is nu openKon alleen gek genoeg geen Nudies vinden.
8mm is hun huismerk of niet? Daar vragen ze tegenwoordig 100-110 euro voor![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |