En ik hoor Koopman vrijdag nog zeggen dat de volatiliteit weg wasquote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:19 schreef M.Melandri het volgende:
zozo, ING binnen 15min 12% kwijt. Wat een dagen zijn dit zeg!
Tegenwoordig kun je zelfs met een klein bedrag aan daghandel doen.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:26 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
[..]
En ik hoor Koopman vrijdag nog zeggen dat de volatiliteit weg was.
Wat een mongool inderdaad, die presentatoren moeten echt ontslaan als beurscommentatoren.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:26 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
[..]
En ik hoor Koopman vrijdag nog zeggen dat de volatiliteit weg was.
Kunnen ze jou niet gewoon aannemen bij RTL-Z?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:31 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat een mongool inderdaad, die presentatoren moeten echt ontslaan als beurscommentatoren.
Is een goed idee... Maar Willem moet gewoon terugkomen. Hij was meester.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:32 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Kunnen ze jou niet gewoon aannemen bij RTL-Z?
quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:32 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Kunnen ze jou niet gewoon aannemen bij RTL-Z?
quote:NG Groep heeft in de periode van 19 tot en met 23 maart 2009 7,26 miljoen eigen aandelen gekocht om haar hedge positie voor personeelsopties aan te passen.
De gemiddelde prijs per aandeel bedroeg EUR4,24, zo heeft ING dinsdag bekendgemaakt.
Het financiėle concern geeft geen nieuwe aandelen uit om personeelsopties te dekken. Personeelsleden ontvangen aandelen uit het delta hedge boek dat ING aanhoudt om marktrisico en prijsschommelingen te minimaliseren. ING past deze hedge positie elk kwartaal aan gedurende een zogenoemde open periode.
ING houdt momenteel 41,1 miljoen eigen aandelen in het boek, 2,0% van het uitstaand aandelenkapitaal van 2.063 miljoen.
Ik ookquote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:26 schreef lammegiraf het volgende:
vanmorgen meteen Mittal verkocht en shorts Mittal genomen....hopen dat ze weer teruggaan naar 13
Ik vind dat moeilijk om te zeggen met de AEX boven de 220. Kan alle kanten op. Kan er geen peil op trekken. Had verwacht dat de AEX allang naar beneden zou zijn gegaan...quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:36 schreef Oizno het volgende:
ING staat weer op 2 procent. Wat denken jullie dat de kans is dat hij vandaag weer terug komt op 12%?
Ik heb me sprinters de deur uit gedaan iig...quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:36 schreef Oizno het volgende:
ING staat weer op 2 procent. Wat denken jullie dat de kans is dat hij vandaag weer terug komt op 12%?
quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:55 schreef Oizno het volgende:
Ik heb Aegon maar even gekocht 500 stuks. Verwacht dat deze vanmiddag wel weer zal stijgen naar ongeveer +10
Not yet...quote:
quote:Op dinsdag 24 maart 2009 10:55 schreef Oizno het volgende:
Ik heb Aegon maar even gekocht 500 stuks. Verwacht dat deze vanmiddag wel weer zal stijgen naar ongeveer +10
Je belegt echt zonder enkele visie. Nu nog Aegon kopen, na een stijging van bijna 100% is echt onverantwoord en loop je achter de feiten aan. Tuurlijk kan Aegon naar de 5 euro, maar het risico dat dat niet gebeurd is veel groter.quote:
De verklaring is dat Wall Street (tijdelijk?) veel te ver is doorgeschoten.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 11:07 schreef Maanvis het volgende:
Volgens mij zijn er bij RTL-Z een aantal mensen naarstig ende in paniek op zoek naar een verklaring.
ik wil niemand adviseren maar dat lijkt me geen heel slecht ideequote:Op dinsdag 24 maart 2009 11:23 schreef BlaZ het volgende:
dagje later als wat anderen hier ga ik short s&p.
Ik denk dat de meeste hier met turbo's en sprinters handelen.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 11:58 schreef edikt het volgende:
Als ik short wil gaan in indices wat is dan het beste? turbo's, speeders (commerzbank), speeders (citigroup) of sprinters??
En als ik bijvoorbeeld short ga in amerikaanse beurzen met bijvoorbeeld turbo's, kan ik dan blijven handelen daarin totdat de amerikaanse beurzen sluiten of totdat de europese beurzen sluiten?
Hmm okee dus in principe kan je in dat geval dan maar een paar uurtjes effectief handelen? En hoe zit het met commissie kosten?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:05 schreef Gremen het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste hier met turbo's en sprinters handelen.
Je kan inderdaad alleen maar handelen op de europese beurs (met turbo's, sprinters). Als er dus savonds iets raars op WS gebeurd, kan je de volgende ochtend pas je positie aanpassen.
Sprinters zijn volgens mij ook nog 'transactiekosten-vrij' bij Bink.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:05 schreef Gremen het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste hier met turbo's en sprinters handelen.
Je kan inderdaad alleen maar handelen op de europese beurs (met turbo's, sprinters). Als er dus savonds iets raars op WS gebeurd, kan je de volgende ochtend pas je positie aanpassen.
bij alex ook momenteel dacht ikquote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:15 schreef NatteKrant het volgende:
[..]
Sprinters zijn volgens mij ook nog 'transactiekosten-vrij' bij Bink.
Zou inderdaad wel kunnen aangezien Alex een dochter is van Binck... Het is trouwens tot 1 mei 2009 gratis om in sprinters te handelen.quote:
Ik wel, als verkoop orderquote:Op dinsdag 24 maart 2009 11:28 schreef edikt het volgende:
gelukkig heb ik me order aegon toch maar niet naar de beurs gestuurd
Wat doen de futures van DJ?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:34 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Denk niet dat we het droog gaan houden vandaag. Helemaal niet als WS weg zakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |