Ik zeik altijd netjes in de wcquote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:02 schreef Susi het volgende:
[..]
Duurde het lang voordat je iets had bedacht om over te zeiken ?
Mensen die niet begrijpen waar ethiek om draaitquote:
Hij heeft een punt.quote:
Ik houd mij ook aan christelijke normen en waarden. Neemt niet weg dat er ook belachelijke uitgangspunten zijn die in de huidige tijd gewoon achterhaald zijn.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:06 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Mensen die niet begrijpen waar ethiek om draait
Wat heeft die troep met christenen te maken?quote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:11 schreef Siniti het volgende:
Terug naar het onderbouwd bashen, nu wordt Uri Geller gepwnd;
Niks, maar het is wel meesterlijkquote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:14 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Wat heeft die troep met christenen te maken?
Ga een ander topic bevuilen.
Jezus is meesterlijk.quote:
Ik heb geen zusquote:
quote:
quote:
Kempi moet zich eens wat meer als Jezus gaan gedragen i.p.v. ermee te 'pochen'.quote:
Omg en ik dacht dat jouw ui Hendrix wasquote:
quote:waarom staat er only audio?
ik hoor ook text hoor!
of is dit een domme vraag?
quote:ja man ze moeten hier wel een clip van maken over slavernij..
Ik denk dat hij zichzelf terecht als een soort van nieuwe verlosser ziet. In zijn eigen tijd miskend en later wordt hij waarschijnlijk als een groot en indrukwekkend persoon gezien.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:33 schreef koningdavid het volgende:
Kempi moet zich eens wat meer als Jezus gaan gedragen i.p.v. ermee te 'pochen'.
Katholieken moeten ze sowieso opsluiten.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:05 schreef esco_ het volgende:
[..]
Al die regels zijn ook onzin. Je kunt ook in God geloven zonder al die extra schijt.
De paus bijvoorbeeld. Belachelijke mongool..
Ieder moet zijn geloof op zijn manier kunnen beleven.
God, Achterhaalde regels
Laat me raden, net als tupac identificeert hij zich ook met van Gogh?quote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:38 schreef Emimich het volgende:
[..]
Ik denk dat hij zichzelf terecht als een soort van nieuwe verlosser ziet. In zijn eigen tijd miskend en later wordt hij waarschijnlijk als een groot en indrukwekkend persoon gezien.
Ik denk het niet. Ik zal niet ontkennen dat hij talent heeft, hij heeft iets speciaals. Maar overdrijven is ook een vak. Bovendien zou het wel goed voor hem zijn dat hij niet alleen stoer loopt te doen met Jezus maar ook eens Jezus' levenslessen probeert toe te passen.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:38 schreef Emimich het volgende:
[..]
Ik denk dat hij zichzelf terecht als een soort van nieuwe verlosser ziet. In zijn eigen tijd miskend en later wordt hij waarschijnlijk als een groot en indrukwekkend persoon gezien.
quote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:14 schreef cultheld het volgende:
Zou dit de CDA achterban ongeveer samenvatten?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |