Ik sta in mijn vriendenkring juist bekend als de sportieveling, vandaar dat ze juist mij lopen wijs te maken dat ik sowieso die Kennedy Mars een keer uitgelopen moet hebben.quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:27 schreef MervinMinky het volgende:
Heb restecp voor Kennedy maar dude je gaat toch niet 80 km lopen man![]()
Doe iets nuttigs ofzo zoals echte sport beoefenen of iets dergelijks.
Lekker bordje mannenpapquote:Op woensdag 18 maart 2009 14:43 schreef de_boswachter het volgende:
Als je toch meedoet he TS.
Waarschuw me even, je wandelt ongeveer langs mijn huis. Zorg ik voor wat lekkers.
Je ziet me wel voorop lopen.quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:43 schreef de_boswachter het volgende:
Als je toch meedoet he TS.
Waarschuw me even, je wandelt ongeveer langs mijn huis. Zorg ik voor wat lekkers.
quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:44 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Je ziet me wel voorop lopen.Follow the leader jewaids.
11 aprilquote:Op woensdag 18 maart 2009 14:48 schreef Nosh het volgende:
wanneer precies is deze shit?
Lekkere avatar heb jijquote:
Ze beginnen al om 06:00, weinig te terrassen dan hequote:Op woensdag 18 maart 2009 14:49 schreef John.Milton het volgende:
Je moet gewoon zorgen dat je na een paar kilometer op een terras beland.
quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:53 schreef Radio-silence het volgende:
Anders vraag je Koos Alberts of die wil mee lopen?
Ja, of je gaat samen met Michael J Fox.quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:53 schreef Radio-silence het volgende:
Anders vraag je Koos Alberts of die wil mee lopen?
Normaal geoefende lopers komen rond 20:00/21:00 binnen.quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:56 schreef Oksel het volgende:
Jezus, dat is een eind. 80km op de racefiets is al even doortrappen. Laat staan LOPEN. Godverdegodver. Als je om 6 uur start.. kom je 's nachts rond 12 uur aan. Als je al aankomt, want ongetrained is dit niet echt te doen. Doe inderdaad je hardloopschoenen aan, geen achterlijke bergschoenen ofzo. Lichte schoenen, die ingelopen zijn. En geen gympies of sneakers.
Succes.. ik zou het niet doen, en ik heb een aardige loop/fietsconditie..
Ik wandel erg veel en ik doe veel aan cardio training, 80 kilometer lopen moet voor mij derhalve best te doen zijn. Ik ben in 't fitnesscentrum al een beetje aan 't oefenen door elke keer een half uur lang 5,5 km/u te lopen met een helling van 15%, da's ook stevig doorlopen zeg maar. De Kenny Mars wordt gemiddeld 20 uur x 4 km/u genomen.quote:Op woensdag 18 maart 2009 14:56 schreef Oksel het volgende:
Jezus, dat is een eind. 80km op de racefiets is al even doortrappen. Laat staan LOPEN. Godverdegodver. Als je om 6 uur start.. kom je 's nachts rond 12 uur aan. Als je al aankomt, want ongetrained is dit niet echt te doen. Doe inderdaad je hardloopschoenen aan, geen achterlijke bergschoenen ofzo. Lichte schoenen, die ingelopen zijn. En geen gympies of sneakers.
Succes.. ik zou het niet doen, en ik heb een aardige loop/fietsconditie..
Gewoon wat coke mee inderdaad en dan maar hopen dat er geen dopingcontrole isquote:Op woensdag 18 maart 2009 15:09 schreef fathank het volgende:
80 kilometer is best te doen.
Met een paar gram speed.
wtf.quote:Op woensdag 18 maart 2009 15:09 schreef Oksel het volgende:
Ah, okay. Wat voor schoenen ga je dragen? En wat voor broek?
GMTA,quote:Op woensdag 18 maart 2009 15:09 schreef fathank het volgende:
80 kilometer is best te doen.
Met een paar gram speed.
quote:Op woensdag 18 maart 2009 15:09 schreef Oksel het volgende:
Ah, okay. Wat voor schoenen ga je dragen? En wat voor broek?
Moet je een flinke voorraad meenemen. Beter speed dan. Ben je voor 10% van de prijs klaarquote:Op woensdag 18 maart 2009 15:11 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Gewoon wat coke mee inderdaad en dan maar hopen dat er geen dopingcontrole is.
42 is heul niet de helft van 80.quote:Op woensdag 18 maart 2009 15:19 schreef miodzio het volgende:
Respect als je de 80km uitloopt. Ik heb twee jaar geleden aan die halve kennedymars meegedaan (42km). Dat vind ik meer dan genoeg.
Als het goed weer is dan lijkt het me nog best vet ook nog om onder invloed zo`n tocht te makenquote:Op woensdag 18 maart 2009 16:03 schreef fathank het volgende:
[..]
Moet je een flinke voorraad meenemen. Beter speed dan. Ben je voor 10% van de prijs klaar.
Bossiequote:Op woensdag 18 maart 2009 15:11 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
wtf.
Boeit je dit echt wat hij gaat dragen dan ?
Niet zeuren, zou 40 moeten zijn maar het was 42 omdat dat de officiële marathonafstand ofzo is. Die laatste 2 km waren funest.quote:
Ja dan denk je dat je er bent, maar dan duurt het gewoon nog een kwartier. Mentale martelingquote:Op woensdag 18 maart 2009 16:06 schreef miodzio het volgende:
[..]
Niet zeuren, zou 40 moeten zijn maar het was 42 omdat dat de officiële marathonafstand ofzo is. Die laatste 2 km waren funest.
Dat schoeiselquote:Op woensdag 18 maart 2009 15:39 schreef Radio-silence het volgende:
[..]
waarom wil je dat weten........
Nou ik denk dat die in deze broek gaat lopen:
[ afbeelding ]
Met deze schoenen:
[ afbeelding ]
Nou ga er maar lekker jezelf op af rukken.......
Op een gemiddelde houseparty maak ik meer kilometersquote:Op woensdag 18 maart 2009 16:05 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Als het goed weer is dan lijkt het me nog best vet ook nog om onder invloed zo`n tocht te maken![]()
.
Jij maakt meer dan 80 km op een houseparty? Dacht het ook wel.quote:Op woensdag 18 maart 2009 16:15 schreef fathank het volgende:
[..]
Op een gemiddelde houseparty maak ik meer kilometers
Je loopt 'de stad' in denk je dat je er zo bent.quote:Op woensdag 18 maart 2009 16:11 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Ja dan denk je dat je er bent, maar dan duurt het gewoon nog een kwartier. Mentale marteling.
Pwndquote:Op woensdag 18 maart 2009 14:22 schreef Tuvai.net het volgende:
Nu moet ik wat alleen die 80 kilometer gaan lopen.
Gast, neem niet alles 100% serieus.quote:Op woensdag 18 maart 2009 16:34 schreef henkdevlieg het volgende:
[..]
Jij maakt meer dan 80 km op een houseparty? Dacht het ook wel.
Whehe, jij loopt ook rondjes? Herkenbaar.quote:Op woensdag 18 maart 2009 16:15 schreef fathank het volgende:
[..]
Op een gemiddelde houseparty maak ik meer kilometers
Rondjes lopen, heen en weer rennen tussen de verschillende stages om je favoriete artiesten te zien. Heen en weer naar de bar lopen, heen en weer naar de plee lopen en de rest van de avond hakken, dom lullen met vreemden en naar huis gaan met 100 nieuwe vriendenquote:Op woensdag 18 maart 2009 16:53 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Whehe, jij loopt ook rondjes? Herkenbaar.
Als ze er op dat moment al bij gingen liggen kon je al onraad ruiken.quote:die mij wekenlang constant gek liggen te maken om mee te doen.
Nee, hij heeft die 15 euro inschrijfgeld immers al betaaldquote:
Ik zou er graag 15 euro voor over hebben als ik NIET 80 km zou hoeven hardlopen.quote:Op woensdag 18 maart 2009 19:19 schreef B.E.D het volgende:
[..]
Nee, hij heeft die 15 euro inschrijfgeld immers al betaald
quote:Op woensdag 18 maart 2009 16:53 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Whehe, jij loopt ook rondjes? Herkenbaar.
Serveren ze ook friet?quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:38 schreef postmortum het volgende:
ts je krijg wel veel eten en drinken van de organisatie
Nee, wel patat.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |