quote:'Contracten Feyenoord moeten gerespecteerd worden'
De spelersvakbond VVCS heeft in de zondageditie van De Telegraaf verbaasd gereageerd op de suggestie van Michel Perridon om de Feyenoord-spelers te korten op hun salaris. De zakenman spreekt momenteel met de club over een kapitaalinjectie. Hoewel er nog geen akkoord is, heeft Perridon alvast aangekondigd dat iedereen salaris moet inleveren. De investeerders willen drastisch bezuinigen, want Feyenoord staat voor 21 miljoen in het rood. "Het kan niet zo zijn dat wij een blanco cheque uitschrijven en de spelers denken: zo, onze contracten zijn weer gegarandeerd", vertelde Perridon zaterdag. "We zullen allemaal offers moeten brengen.''
De VVCS beschouwt het plan als niet reëel en vindt dat de contracten gerespecteerd moeten worden. "Het is duidelijk dat we moeten bezuinigen. Op voorhand sluiten we geen enkele maatregel uit, maar in principe geldt: contract is contract", aldus een woordvoerder. Perridon meldt in de Volkskrant verder dat er maximaal 25 miljoen euro geïnvesteerd wordt in plaats van de eerder genoemde 60 miljoen.
Volgens Perridon hebben ook de investeerders last van de recessie. Er is minder animo om Feyenoord te helpen. "We zijn met een vrij grote groep begonnen. Maar Feyenoord mag dankbaar zijn als we uiteindelijk tien investeerders overhouden. En dan praten over andere bedragen dan de club zich had voorgesteld.''
De voormalig commercieel directeur Chris Woerts, nu werkzaam bij Sunderland, dacht twaalf bedrijven te kunnen vinden die elke vijf miljoen zouden investeren. Perridon concludeert dat dit niet haalbaar is. "Zestig miljoen is een waanzinbedrag, dat gaan we echt niet uit de markt halen. Ik ken echt niemand die bereid is vijf miljoen in Feyenoord te stoppen. Met de helft van dat bedrag moet je al tevreden zijn.''
De ondernemers willen ook zeggenschap over het beleid. Volgens Perridon zal een aantal toetreden tot de Raad van Commissarissen. Een delegatie van de Raad van Commissarissen van Feyenoord en een vertegenwoordiging van een groep potentiële investeerders hebben deze week opnieuw rond de tafel gezeten. Eind februari vond al een eerdere ontmoeting plaats tussen de beide partijen.
Die verdient net 7 ton. Dat vond ie wel prima, dacht ik.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 18:36 schreef rubbereend het volgende:
en Oluguer staan bij Ajax echt wel in de hoogste schaal van rond de 2 miljoen.
Uit het interview haal ik dat hij Trust niet wil verbinden aan Feijenoord.quote:Op zondag 15 maart 2009 12:04 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dat zou wat zijn, TRUST heel groot op het f'noord shirt. De ironie.
En weer wat blessures erbij. Hoe verrassend.quote:Op zondag 15 maart 2009 13:21 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Interessante wedstrijd vooralsnog. Helaas weer het verval na een redelijke eerste 25 minuten.
De Wijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |