quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:08 schreef Susi het volgende:
OP even uitgebreid met de vorige twee topics erbij
ga me niet vertellen dat je ijsmeis.zip niet kent.quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:14 schreef Dagoduck het volgende:
Waarom heb ik die foto's van ijsmeis en qwea nooit gezien
Heb jij ijsmeis.zip nog ergens?quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:15 schreef Qwea het volgende:
[..]
ga me niet vertellen dat je ijsmeis.zip niet kent.
En 15 jarige jongentjes horen nog enkel in semi vieze boekjes te kijken!
even googlenquote:Op woensdag 11 maart 2009 22:15 schreef Dagoduck het volgende:
Ik ga slapen
zaterdag weer wintersportuhhh
Ik zie het al, half uurtje druk, daarna komt er helemaal niemand meerquote:Gratis attracties bij start van kermis
DEN HELDER -
Hoe krijg je in een mum van tijd je kermisterrein vol? Bij Duursma Kermisorganisatie weten ze het wel. Vrijdagmiddag om half vier, direct na het openen van de VVV-kermis op de Oude Rijkswerf, zijn alle attracties een half uur lang gratis. .
,,Dat doen we wel vaker en de opkomst is altijd massaal. Heb je meteen een leuk sfeertje'', aldus René Duursma. Het bedrijf uit Hippolytushoef organiseert jaarlijks zo'n zestig kermissen. De voorjaarskermis is daarbij sterk in opkomst. ,,Dat is sinds een jaar of zes een trend. Voorjaarskermissen worden heel goed bezocht, zeker in de weekeinden als het weer mee zit. Mensen zijn het zat om binnen te zitten, hebben weer zin in een buitenactiviteit.''
Voor de meeste is dat dus een half uurtje in de rij staan om vervolgens toch te moeten betalen tegen de tijd dat je aan de beurt bentquote:Op donderdag 12 maart 2009 08:17 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Ik zie het al, half uurtje druk, daarna komt er helemaal niemand meer
de kermissen in den helder stellen zoizo al helemaal niks meer voorquote:Op donderdag 12 maart 2009 09:04 schreef Susi het volgende:
Ik vind het al heel wat dat ze überhaupt nog steeds kermissen organiseren. Heb altijd het idee dat ze geen fluit (meer) verdienen, en 's avonds is er meestal alleen maar gelazer.
Ik heb geen flauw idee jongeman !quote:Op donderdag 12 maart 2009 10:43 schreef Dagoduck het volgende:
Er is nu toch ook circus rens(jebree) ofso?
OP ape holland ofso, maar heb je nog viltjes?quote:Op donderdag 12 maart 2009 10:56 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee jongeman !
Bronquote:'Stop koehandel rond Hulman'
DEN HELDER - De Helderse oppositiepartij Progressief Den Helder wil dat minister Guusje ter Horst (Binnenlandse Zaken) een einde maakt aan de onderhandelingen die de gemeente momenteel voert met burgemeester Stefan Hulman. Die gaan alle perken te buiten, aldus de partij.
In een brief vraagt de Helderse oppositiepartij haar „een einde te maken aan de koehandel rond Hulman”. Hulman heeft zelf aangegeven bereid te zijn ontslag te nemen als burgemeester van Den Helder en af te zien van wachtgeld als de gemeente zijn huis in Julianadorp koopt.
Ik ga zaterdag even voor jij kijke !quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:08 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
OP ape holland ofso, maar heb je nog viltjes?
Fred teeven is gek in zijn kop, hij snapt er niks van!!quote:Plan VVD'er Fred Teeven valt slecht in Den Helder
DEN HELDER -
,,Wat een onzalig idee om het maar even netjes te zeggen'', reageert Arie Verhoef (53) van café Pimpandoer op het voorstel van VVD'er Fred Teeven. Het liberale Kamerlid vindt dat er minder geweld tijdens het uitgaan plaats zal vinden wanneer de kroegen vroeg op de avond hun drank goedkoper zullen verkopen. ,,Ze worden dan juist zo dronken als een aap'', stelt Verhoef. ,,En als het tegen zit heb je halverwege de avond al te maken met geweld''.
,,Daarnaast kost het alleen maar extra geld'', zegt Jack Bregman van café De Blauwe Stoep. ,,Als ze de btw op het bier omlaag zouden gooien, hou ik meer aan mijn biertjes over en zou ik er nog over kunnen denken. Dan nog ben ik van mening dat het niets uit zal halen.''
Willeke Moorman (Bar Bonaire) is bereid de prijzen van haar drankjes in het begin van de avond iets te verlagen. ,,Het moeten natuurlijk geen halve prijzen worden, want dan loopt het volledig uit de klauwen. Ik denk evengoed niet dat dit plan het stapgeweld tegen zal gaan, maar als ik met lagere prijzen niet meer tot twaalf uur uit mijn neus zit te eten, vind ik het goed.''
Bron : nhd.nl
quote:Den Helder op drie na slechtst presterende gemeente
den helder -
Den Helder is de op drie na slechtst presterende gemeente van Nederland. Dat blijkt uit een ranglijst van twee onderzoekers op basis van studies die de afgelopen drie jaar door 151 gemeenten onder de eigen burgers zijn gehouden.
Die inwoners beoordeelden hun gemeente in hun rol van kiezer, klant, onderdaan, partner, wijkbewoner en belastingbetaler. Bunschoten scoorde het best, Schiedam het slechtst.
Den Helder scoort voldoende onder wijkbewoners, maar slecht onder kiezers. Meer dan de helft van alle gemeenten scoorde daarin trouwens lager dan 5,5. Den Helder is, na een reeks bestuurlijke schandalen in voorgaande jaren, opnieuw in opspraak geraakt.
Bron : nhd.nl
quote:Op maandag 16 maart 2009 09:17 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Fred teeven is gek in zijn kop, hij snapt er niks van!!![]()
STFU Fred!
Tja wat moet jij dan ook in den helderquote:Op maandag 16 maart 2009 11:03 schreef Kings het volgende:
Grmbl, moest ik zaterdag in de regen door de stad lopen, omdat die overkapping weg is.
'Zodat je de mooie geveltjes kunt aanschouwen', nou ik kreeg alleen maar water in mn ogen!
Ik heb geen flauw idee !quote:Op maandag 16 maart 2009 11:31 schreef Qwea het volgende:
Zeg, zit huisartsen praktijk plantsoenstraat niet naast die ene kapper?
Ik heb me zaterdag in mn duim gesneden, en ik heb geen gevoel meer in dat stukje, het klopt en is pikzwart onderhuids. Gisteren wast niet zwart
Doktersbezoek lijkt me wel op zijn plaats ja !quote:Op maandag 16 maart 2009 11:31 schreef Qwea het volgende:
Zeg, zit huisartsen praktijk plantsoenstraat niet naast die ene kapper?
Ik heb me zaterdag in mn duim gesneden, en ik heb geen gevoel meer in dat stukje, het klopt en is pikzwart onderhuids. Gisteren wast niet zwart
labotsquote:Op maandag 16 maart 2009 11:59 schreef Qwea het volgende:
neh heb labots al even gebeld. Kan om 14:50 bij hem langskomen. Gemini vind ik weer wat overdreven
dat wordt niet vingeren vanavond !quote:Op maandag 16 maart 2009 15:59 schreef Qwea het volgende:wat is er mis met labots? MM is daar, dus logisch dan dat ik daar heen ga
Mn vinger was goed. Wel oppassen dat er geen infecties aan komen. Voorlopig een pleister omdoen, en daarna luchten.
Ziet er wel vet goor uit trouwens. Zwart met geel met half wit.
quote:Op maandag 16 maart 2009 19:32 schreef Susi het volgende:
Je vinger is zwart en ziet er wel goed uit ?
Dat vraag ik me ook wel eens afquote:Op maandag 16 maart 2009 11:08 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Tja wat moet jij dan ook in den helder
Al langquote:Op woensdag 18 maart 2009 23:45 schreef DoimeN het volgende:
Den Helder, geboorte stad! Woon nu in A'dam.
Jdorrup!![]()
Is die nieuwe school al klaar?
quote:Op vrijdag 20 maart 2009 17:57 schreef Rensjebree het volgende:
Weekend !
gaan er nog mensen stappen ?
En dat ook alleen in de zomer of met de missverkiezingquote:Op vrijdag 20 maart 2009 22:52 schreef xnielsie het volgende:
oooh is tog niks in den helder, al vind ik de superpool wel nice .
maar tog is de vijverhut(grote keten) wat leuker om uit te gaan.
dan kom je fucking in de verkeerde tent !quote:Op vrijdag 20 maart 2009 23:36 schreef xnielsie het volgende:
ja dan is het idd wel gezelliger.
maar swinters is het ook wel te doen. al was het de laatse paar keer dat ik was wel rustig
gelukkig is die achterlijke kermis vandaag weer afgelopen !quote:Op zondag 22 maart 2009 11:08 schreef Dagoduck het volgende:
Ik hoorde al wat gister...
natuurlijk de kermis
quote:Op zondag 22 maart 2009 12:02 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
gelukkig is die achterlijke kermis vandaag weer afgelopen !
Ik in iedergeval nietquote:Op zondag 22 maart 2009 12:15 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
![]()
En niemand uit den helder is heen geweest
Ik was op wintersportquote:
troep troep troep troep.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 20:18 schreef Dagoduck het volgende:
Iemand iets van dit:
[TK] K'nex, Playmobil, stuur (playstation,xbox,pc) en meer
[TK]Boeken:eten bidden beminnen,anna boom,rachab
[TK/TR] +/- 2500 Kroonkurken
[TK] Massage tafel, ¤120
gr.dagoduck
Kan er nog makkelijk ¤200 voor krijgenquote:Op maandag 30 maart 2009 16:18 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
troep troep troep troep.
gooi gewoon weg !
m'n leraar maatschapijleer zei t alquote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:15 schreef Rensjebree het volgende:
Zie dit "Wilders burgemeester Den Helder"
Vast een flauwe 1 april grap!
dat zou even mooi zijn, want ik ben best wel klaar met het gedeal op de hoek van de straat !quote:Op dinsdag 31 maart 2009 11:54 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
m'n leraar maatschapijleer zei t al
Dan woon je strax niet meer bij de apen![]()
quote:Op dinsdag 31 maart 2009 12:07 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
dat zou even mooi zijn, want ik ben best wel klaar met het gedeal op de hoek van de straat !
quote:Update 15:15 uur
Inmiddels bevestigen diverse media dat het hier om een vroege 1-aprilgrap zou gaan. Wilders zou tegenover Elsevier hebben verklaard dat het hier om een flauwe grap gaat. "Laat Balkenende maar burgemeester van Den Helder worden, dan word ik premier." Ook Den Helder Actueel en De Telegraaf melden dat het bericht een vroegtijdige aprilgrap van De Pers is.
Is Was het niet jouw burgemeester dan?quote:Op woensdag 1 april 2009 16:04 schreef Susi het volgende:
Nou, jullie burgemeester is weg hoor![]()
-verhaal-
Waar kom je dan vandaan?quote:Op woensdag 1 april 2009 16:55 schreef Susi het volgende:
Ik kom er vlak bij vandaan
Bovendien is dit topic anders nog leger
Ik zal jou eens verkopen !quote:Op zaterdag 4 april 2009 14:33 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ah okédan wens ik je succes met de verkoop!
Aan mij?quote:
Vindt je? (quote:Op maandag 6 april 2009 13:33 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
NEE ! Zij is veelste lekker voor jou !
dat zeker, ik denk dat ik wel een 50 cent winst zal maken !quote:Op maandag 6 april 2009 13:41 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Zou wel winstgevend zijn voor je.
Je kan beter mij verkopen, adje heeft ook al meer dan 10 mil op z'n rekeningquote:Op maandag 6 april 2009 13:46 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
dat zeker, ik denk dat ik wel een 50 cent winst zal maken !
NEE NEE NEE !quote:Op maandag 6 april 2009 13:49 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Je kan beter mij verkopen, adje heeft ook al meer dan 10 mil op z'n rekening
Waarom doe je zo lullig?quote:Op maandag 6 april 2009 13:51 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
NEE NEE NEE !
En je bent het niet waard!
haha dat komt om dat je me nooit nuchter mee maaktquote:Op maandag 6 april 2009 15:15 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Zo is 'ie nu eenmaal.
Alleen aardig als 'ie gedronken heeft
mm dat vind ik wel een puik idee!quote:Op maandag 6 april 2009 15:23 schreef Dagoduck het volgende:
Laten we dan geld inzamelen op fok zodat hij een levensvoorraad hertog jan heeft...
Hahaha, dat geloof ik graag. Wie weet kom ik er ooit wel achter!quote:Op maandag 6 april 2009 15:31 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
haha dat komt om dat je me nooit nuchter mee maakt
in het echt zonder bier ben ik nog veel aardiger !
Ga je nu toch naar hem toe, hoge kans dat hij nix gedronken heeft?quote:Op maandag 6 april 2009 15:38 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Hahaha, dat geloof ik graag. Wie weet kom ik er ooit wel achter!
Daar zie ik niet echt een directe aanleiding toe eigenlijkquote:Op maandag 6 april 2009 15:39 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ga je nu toch naar hem toe, hoge kans dat hij nix gedronken heeft?
nu,quote:Op maandag 6 april 2009 15:39 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ga je nu toch naar hem toe, hoge kans dat hij nix gedronken heeft?
Had je maar niet zo veel moeten fokkenquote:Op maandag 6 april 2009 15:58 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb zulke slechte cijfers dat het geen eens zin meer heeft om te leren
Echt welquote:Op maandag 6 april 2009 16:10 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
nu,m'n kat doet de deur niet open hoor!
quote:Op maandag 6 april 2009 16:35 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Echt welje kat en ik hebben zo'n speciale band
! Van die ene keer dat ik 'm gezien heb
![]()
Daar heb ik er wel 2 van.quote:Op maandag 6 april 2009 16:36 schreef Rensjebree het volgende:
[..]jij heb alleen een fietsband meer niet !
Schijt an die school + the system van de school.quote:Op maandag 6 april 2009 16:10 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Had je maar niet zo veel moeten fokken
idd, school de schuld geven is geen excuus.quote:
en waar snap jij dan niks van, wellicht dat het den helder TC kan helpen !quote:Op maandag 6 april 2009 19:40 schreef Dagoduck het volgende:
Ok, klopt, het ligt aan mezelf maarja, ik snap er nix van dus kan ik nix op die school..
Waarvoor heb je gekozen dan?quote:Op dinsdag 7 april 2009 08:54 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb denk verkeerde vakkenpakket gekozen, en ik heb de verkeerde leraren.
en wat wil je later worden, ik heb ook natuur en techniek gedaan lang geleden.quote:
nee gelukkig niet.quote:
nee, ik zou wel gaan maar was in slaapgevallenquote:Op dinsdag 7 april 2009 10:53 schreef RedGuy het volgende:
Heeeuuujj BT is terug.!
Was je nog uit zaterdag Rensjebree?
quote:Op dinsdag 7 april 2009 10:56 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
nee, ik zou wel gaan maar was in slaapgevallen
na ja ik zou gaan kijken of je wat anders kan doen, zo niet zou ik nog maar even je best doenquote:
Maar dat je zelf ook realiseert, dat vind ik knap!quote:Op dinsdag 7 april 2009 13:15 schreef Dagoduck het volgende:BT zei het, ik kwam er niet zelf achter.
Ja, ik ben wel slim.quote:Op dinsdag 7 april 2009 13:19 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Maar dat je zelf ook realiseert, dat vind ik knap!
Nee.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:34 schreef Dagoduck het volgende:
Is er nog wat leusk te doen dit weekend?
Heb je nog posters? of viltjes?quote:
pfff ik heb zo veel leuke dingen !quote:Op dinsdag 14 april 2009 14:46 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Heb je nog posters? of viltjes?
of iets leuks
Nee.quote:Op woensdag 15 april 2009 18:06 schreef RedGuy het volgende:
Wist je trouwens dat Rensjebree een hele goede rapper is?
quote:Op donderdag 16 april 2009 11:47 schreef Dagoduck het volgende:
Ik denk het ook.
kan iemand het voor mij naar ratteplan brenge?
Pleur in de gracht die handelquote:Op donderdag 16 april 2009 11:47 schreef Dagoduck het volgende:
Ik denk het ook.
kan iemand het voor mij naar ratteplan brenge?
www.makatsi.nl neem ik hem voor je mee. Is gratis daaro. Ze doen top werkquote:Op donderdag 16 april 2009 12:14 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Pleur in de gracht die handel
En ik ben opzoek naar een kitten ! (grijs het lieftst!)
Dat is waar, maar je ik hou niet zo van wachten.quote:Op donderdag 16 april 2009 18:55 schreef Dagoduck het volgende:
Rensjebree, als je nou ff 1 a 2 maanden wacht zijn er te veel kittens om in huis te nemen
Wel leuk, ik zal de site in de gaten houden en/of ze nog kittens hebben.quote:Op donderdag 16 april 2009 18:51 schreef Qwea het volgende:
[..]
www.makatsi.nl neem ik hem voor je mee. Is gratis daaro. Ze doen top werk
goh, moet jij niet naar school dan ?quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:07 schreef Dagoduck het volgende:
Net ff naar de rommelmarkt bij t bos, weer 5 donald duck albums erbijvoor een prikkie....
Is goed. En anders moet je ff mailen. Want ik weet vrij zeker dat er kittens zijn, alleen staan die niet echt vaak op de site.quote:Op vrijdag 17 april 2009 08:20 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Wel leuk, ik zal de site in de gaten houden en/of ze nog kittens hebben.
Ja 15 minuten toets maken om 8:15 tot 8:30quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:30 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
goh, moet jij niet naar school dan ?
dat is wel netjes, ik zal eens even mailen.quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:31 schreef Qwea het volgende:
[..]
Is goed. En anders moet je ff mailen. Want ik weet vrij zeker dat er kittens zijn, alleen staan die niet echt vaak op de site.
En zoals ik al zei ; dan wil ik er wel 1 voor je meenemenKom er erg vaak enzo.
Beessie is al gechipt, geënt en onderzocht.
quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:35 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ja 15 minuten toets maken om 8:15 tot 8:30
en strax nog half uurtje om 10:30
Vraag dan gelijk even dat als ze het hebben het goed is als "Denise van Baloe" er 1 voor je meeneemt.quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:56 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
dat is wel netjes, ik zal eens even mailen.
mmm ik wil wel weten wat voor type en kleurtjes ze hebben.quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:57 schreef Qwea het volgende:
[..]
Vraag dan gelijk even dat als ze het hebben het goed is als "Denise van Baloe" er 1 voor je meeneemt.
dan vraag je dat.quote:Op vrijdag 17 april 2009 10:32 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
mmm ik wil wel weten wat voor type en kleurtjes ze hebben.
dat is waar waar,quote:Op vrijdag 17 april 2009 10:40 schreef Qwea het volgende:
Zo zonde. Langs gaan zou betekenen dat je met meer dan 1 poesje terug komt, wedden
Als je trouwens wel graag ergens langs wilt gaan... waarom bel je niet het schut hok? Misschien hebben die nog kittens?
Ga gewoon langsquote:Op vrijdag 17 april 2009 10:45 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
dat is waar waar,
Ik zal het schuthok eens mailen
ga ik morgen even doen,quote:Op vrijdag 17 april 2009 11:03 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ga gewoon langs
Maar hoe duur zijn die kittens eigenlijk?
quote:Kittens
Een kitten aanschaffen is vrij eenvoudig. Helaas laten veel mensen hun poes of kater nog niet “helpen”, dus er zijn altijd wel ergens nestjes. Toch is het verstandiger naar het asiel te gaan om te kijken of daar kittens zijn.
’t Schuthok werkt met gastgezinnen; dit houdt in dat zodra er een zwangere poes binnenkomt, of een poes met pasgeboren kittens, zij direct naar een gastgezin gaan. Dit is een betere omgeving voor moeder en kinderen, omdat ze veel aandacht en verzorging nodig hebben en beter socialiseren. Wanneer de kittens ongeveer acht weken oud zijn, komen ze terug naar het asiel om te worden ingeënt, gechipt en te worden ontvlooid en ontwormd.
Als ze worden geplaatst krijgt de nieuwe eigenaar een doorverwijsformulier mee om de katjes, wanneer ze groot genoeg zijn, op kosten van het asiel te laten steriliseren of castreren. Op deze manier bespaart de eigenaar veel geld, maar bovendien is er de zekerheid dat deze diertjes zich niet meer kunnen voortplanten.Dit laatste is een belangrijk streven van alle betrokken instanties, want er lopen zoveel katten verwaarloosd en zonder eigenaar rond, die uiteindelijk bijna allemaal in het asiel terechtkomen.
Een nest jonge katjes kan ook in het asiel, tegen een kleine vergoeding, worden afgegeven, zodat ze geheel verzorgd kunnen worden geplaatst.
quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:00 schreef Susi het volgende:
Wij hebben ook een kat uit het Schuthok. Alles was goed voor elkaar. Geld kregen we nog terug van de gemeente overigens.
't Enige is dat mijn moeder juist niet zo'n lief ding heeft meegenomen, maar degeen die er al lang zat en ook niet bepaald aardig is. Omdat 'die lieve' snel meegenomen zullen worden.
Ik zou hetzelfde doen hoor, daar niet van, maar deze krabt, blaast, is territoriaal, afstandelijk en eenkennig.
Ik zou er toch echt geld voor vragen. Al is het alleen maar om te zorgen dat handelaren of mensen die een kat voor de sier willen wegblijven.quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:03 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
![]()
Oja dit vind ik ook wel kansloos:
http://link.marktplaats.nl/245238299
¤75 voor 2 kittens![]()
Mijn kat was gewoon gratis, je gaat ze toch niet verkopen![]()
Als asiel kan ik het bergrijpen want dan heb je nog veel andere beeste, dan is het meer een donatie
edit: http://link.marktplaats.nl/243523530
ff door fokken (nee niet FOK!ken) en je bent miljonair?
oja das waar ook...quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:05 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik zou er toch echt geld voor vragen. Al is het alleen maar om te zorgen dat handelaren of mensen die een kat voor de sier willen wegblijven.
DAT DIT KAN IN DEN HELDERquote:Op vrijdag 17 april 2009 12:07 schreef Qwea het volgende:
En wat een bullshit trouwens van die gast op MP.
De ouders hebben een stamboom waarmee hij loopt te pronken om die pups te verkopen, en dan de pups niet. En dan vooral "is tegenwoordig ook niet meer nodig" bullshit. Een stamboom blijft altijd nodig. Zeker als je de ziekte lijnen in een lijn wilt ontdekken/weten.
Tja, dat ruik je niet als je achter die tralies naar die beesten kijktquote:
Het zijn wel hele schattige katjesquote:Op vrijdag 17 april 2009 12:03 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
![]()
Oja dit vind ik ook wel kansloos:
http://link.marktplaats.nl/245238299
¤75 voor 2 kittens![]()
Mijn kat was gewoon gratis, je gaat ze toch niet verkopen![]()
Als asiel kan ik het bergrijpen want dan heb je nog veel andere beeste, dan is het meer een donatie
edit: http://link.marktplaats.nl/243523530
ff door fokken (nee niet FOK!ken) en je bent miljonair?
Dat zeker... maar dat zijn ze allemaalquote:Op vrijdag 17 april 2009 12:20 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Het zijn wel hele schattige katjes!
Fotocamera meequote:Op vrijdag 17 april 2009 13:12 schreef Rensjebree het volgende:
HEHE, maar ja BT is ook schattig.
maar die wil ik niet als huis dier :-P
ik ga morgen middag even lang het schuthok denk ik
Ik zou een slecht huisdier zijnquote:Op vrijdag 17 april 2009 13:12 schreef Rensjebree het volgende:
HEHE, maar ja BT is ook schattig.
maar die wil ik niet als huis dier :-P
ik ga morgen middag even lang het schuthok denk ik
Wel nee joh, heel schattig in een kooitje.quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:17 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik zou een slecht huisdier zijn!
Ik bedoelde naar het Schuthokquote:Op vrijdag 17 april 2009 13:17 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Foto van BT ?
Of camera mee naar schuthok ?
Of in de kelderquote:Op vrijdag 17 april 2009 13:19 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Wel nee joh, heel schattig in een kooitje.
quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:22 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
als ik er aan denk zal ik het doen.
Jij woont toch aan de jan verfaille?quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:56 schreef Qwea het volgende:
Godver wat worden die huizen hier tegen over in het duin plan gaaf
Is ie loops, met dat rooie kruisje ?quote:Op vrijdag 17 april 2009 14:01 schreef Dagoduck het volgende:
is hier duidelijk te zien:
[ afbeelding ]
Leuke hond trouwens![]()
Dan is er iets met je pc, want bij mij doet hij het gewoonquote:
foto weggehaaldquote:
Bij mij doet hij het nog?quote:Op vrijdag 17 april 2009 14:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
foto weggehaaldniet heel fok hoeft te weten waar ik woon
Groot gelijkquote:Op vrijdag 17 april 2009 14:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
foto weggehaaldniet heel fok hoeft te weten waar ik woon
quote:
quote:
Thnxquote:
Wil je er gaan wonen?quote:Op vrijdag 17 april 2009 15:19 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik kan verdomme nergens vinden wat die duinplan huizen kosten
quote:Op vrijdag 17 april 2009 15:24 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
¤300.000 ? nou weet ik neit echt wat de huizenwaarden zijn
en het is crisistijd...
Die van ons is niet veel beter hoor. Alleen is dat juist weer een watje eerste klas, hij vindt alles eng. Maar dat hoort bij het soort, schijntquote:Op vrijdag 17 april 2009 15:23 schreef Qwea het volgende:
[..]
ThnxTis ook wel (meestal niet altijd) een lieverd
Wat voor hond heb je?quote:Op vrijdag 17 april 2009 15:25 schreef Susi het volgende:
[..]
Die van ons is niet veel beter hoor. Alleen is dat juist weer een watje eerste klas, hij vindt alles eng. Maar dat hoort bij het soort, schijnt
Ze zijn toch ook vrijstaand? of 2 onder 1 kap.quote:Op vrijdag 17 april 2009 15:25 schreef Qwea het volgende:
[..]!!!
Wat meer uurtjes school zouden voor je denk ik geen kwaad kunnen.
3 ton, daarvoor heb je een vrijstaad huis aan de duinen met zwembad
Ik vermoed dat deze 225 ofzo zijn. Ik wil het weten:'( !
volgens mij 2 onder 1 kapquote:Op vrijdag 17 april 2009 15:26 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ze zijn toch ook vrijstaand? of 2 onder 1 kap.
Woon je in finlandquote:
Waar ga je dan wonen?quote:Op vrijdag 17 april 2009 15:32 schreef Susi het volgende:
[..]
Nog een maandje, dan ga ik weer even terug naar de Kop
Wil je geen oudere ?quote:Op vrijdag 17 april 2009 16:04 schreef Rensjebree het volgende:
Ahh, mailtje van schuthokk!
ze hebben nog geen kittens,
kittens rond de 8 weken ook. maar ja ik wil die kat nog wat leren.quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:42 schreef Susi het volgende:
[..]
Die zijn over het algemeen al zindelijjk
Hufter is een ander beest neem ik aan ?quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:46 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
kittens rond de 8 weken ook. maar ja ik wil die kat nog wat leren.
Vooral omgaan met hufter en ik zelf
Zwembadquote:Op vrijdag 17 april 2009 15:25 schreef Qwea het volgende:
[..]!!!
Wat meer uurtjes school zouden voor je denk ik geen kwaad kunnen.
3 ton, daarvoor heb je een vrijstaad huis aan de duinen met zwembad
Ik vermoed dat deze 225 ofzo zijn. Ik wil het weten:'( !
Dat kan ik ook nog wel gratis krijgenquote:Op vrijdag 17 april 2009 19:24 schreef RedGuy het volgende:
Voor 3 ton stel ik ook mijn zaad ter beschikking btw.
Die hier te koop stond was 285quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:22 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Zwembadhuizen in mijn straat gaan nu ook weg voor meer dan 3 ton maar we hebben toch echt geen zwembad
wel aan de duinen ja
! (En het is ook niet vrijstaand)
Waar woon je dan?quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:22 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Zwembadhuizen in mijn straat gaan nu ook weg voor meer dan 3 ton maar we hebben toch echt geen zwembad
wel aan de duinen ja
! (En het is ook niet vrijstaand)
Vind ik niet oud eigenlijk, ruim 35 jaar pas.quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:40 schreef Dagoduck het volgende:
btw de huizen hier gaan weg rond de 210
zijn wel oude huizen: 1973
Vergeleken met die in het duinparkplan...quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:48 schreef Susi het volgende:
[..]
Vind ik niet oud eigenlijk, ruim 35 jaar pas.
Oh zo, tja dan is het andere koekquote:Op vrijdag 17 april 2009 20:50 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Vergeleken met die in het duinparkplan...
Dat is een verkeerde hellingproef danquote:Op vrijdag 17 april 2009 21:03 schreef Dagoduck het volgende:
Ik rijd ook altijd af met m'n fiets, van een helling(HA-HA-HA)
Net nog gemountainbiked, lekker hellinkie op heel-link-ie afquote:
ja mijn andere katquote:Op vrijdag 17 april 2009 19:05 schreef Susi het volgende:
[..]
Hufter is een ander beest neem ik aan ?
Das Toilet. Retteketet...quote:Op vrijdag 17 april 2009 21:23 schreef Rensjebree het volgende:
Wie helpt me van mijn enorme pisbui af?
Ik lig in het zwembadquote:Op vrijdag 17 april 2009 21:39 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Ha, zit jij dan niet stiekem verstopt in de bosjes ?
Nou vooruitquote:Op vrijdag 17 april 2009 21:42 schreef Susi het volgende:
[..]
Ik lig in het zwembad
Je mag alleen maar in de Noordzee piesen hoor
Ah jammer ! anders had ik er zeker een grote slok van genomen !quote:Op vrijdag 17 april 2009 21:55 schreef Susi het volgende:
[..]
Volgens mij doet iedereen dat namelijk
Heb er overigens nimmer in gepoept hoor
Groot gelijk, als ik in de buurt was geweest was ik ook heen gegaanquote:Op vrijdag 17 april 2009 21:59 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
ik zit er aan te denken om morgen naar het waagplein te gaan,
Kan ik meequote:Op vrijdag 17 april 2009 21:59 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
ik zit er aan te denken om morgen naar het waagplein te gaan,
geen flauw ideequote:Op vrijdag 17 april 2009 22:03 schreef Dagoduck het volgende:
Ze waren bij die scheve bomen bezig om het gras te zaaien zag ik?
Zodra je in die massa staat, ben je dat wel weer vergeten.quote:Op vrijdag 17 april 2009 22:02 schreef Rensjebree het volgende:
Na ja moet even kijk wat morgen mijn bezig heden zijn.
En hoe groot de kater is
Want ik ga straks mijn pisbui weg zuipen denk ik!
Ik kijk echt al de halve week uit naar morgenquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:09 schreef Rensjebree het volgende:
MIAUW !
ik weet wel dat alkmaar los gaat !
nee aan het plaatje !quote:Op vrijdag 17 april 2009 22:18 schreef Susi het volgende:
[..]
Ik zie heulmaal niets
(of ligt dat alweer aan mijn laptop)
dat is helemaal correct ! toffe peer !quote:Op vrijdag 17 april 2009 22:20 schreef Susi het volgende:
Is rechtsonder Douwe van Expeditie Robinson ?
Ik vond het al een topvent in ER inderdaad, jammer dat de meeste mensen niet van wat gezonde tegendraadsheid houden af en toequote:Op vrijdag 17 april 2009 22:21 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
dat is helemaal correct ! toffe peer !
Ja heel jammer, want hij kon het 100% winnenquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:22 schreef Susi het volgende:
[..]
Ik vond het al een topvent in ER inderdaad, jammer dat de meeste mensen niet van wat gezonde tegendraadsheid houden af en toe
Het was jammer dat sfeermakers er dan zomaar worden uitgepleurdquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:24 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Ja heel jammer, want hij kon het 100% winnen
Die boot waar ik opsta heb ik wat vrijwilligerswerk gedaan (laswerk)quote:Op vrijdag 17 april 2009 22:27 schreef Susi het volgende:
[..]
Het was jammer dat sfeermakers er dan zomaar worden uitgepleurd![]()
Maar volgens mij zat hij in het seizoen met Frank (toch ?), en dat vond ik wel een terechte winnaar
Wat heb je daar gedaan eigenlijk?
Mooie sloganquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:30 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Die boot waar ik opsta heb ik wat vrijwilligerswerk gedaan (laswerk)
Het moet een zeilend vrachtschipper worden. van a naar b zonder co2!
2/3 jaarquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:33 schreef Susi het volgende:
[..]
Mooie slogan![]()
Hoe lang ben je met zuks bezig ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |