Ja dat was ik.... hahahaquote:Op maandag 9 maart 2009 09:28 schreef LovelyLady het volgende:
Diaan kan je hem overdag niet wat meer geven, was er laatst niet iemand die zei dat ze doorslapen op wat ze over de hele dag krijgen (en niet alleen op de laatste fles?)
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op maandag 9 maart 2009 09:37 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ja dat was ik.... hahahadat had mijn wijkverpleegkundige gezegd. Ik ga het vandaag proberen hoor....:Y
			
			
			
			Verder gaat alles prima met Danaquote:Op zondag 8 maart 2009 15:44 schreef mrien het volgende:
Hoe gaat het verder met je meisje Bla_Bla_Bla?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat doet hij iedere nachtquote:Op maandag 9 maart 2009 13:02 schreef p_iglet het volgende:
Estrys, kan je man er dan af en toe niet uit?
			
			
			
			
			
			
			
			Ik heb me er absoluut op ingesteld voordat Seb er was dat ik gebroken nachten zou hebben, maar ik had niet gedacht dat het me zo'n moeite zou kosten. Dat valt me van mijzelf tegen, niet van mijn kind.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:11 schreef p_iglet het volgende:
diaan, het is ook geen persoonlijke aanval naar niemand niet.
Maar wel een trent die ik op het ogenblik zie en persoonlijk echt niet snap.
Als je aan kinderen begint dan weet je dan ze 's nachts wakker worden de eerste tijd, en dat die tijd beste even kan duren.
Uit onderzoek is ook heeeel duidelijk gebleken dat kinderen die flesvoeding krijgen op latere leeftijd een veel grotere kans hebben op overgewicht dan kinderen die minimaal een jaar borstvoeding op verzoek kregen.
			
			
			
			
			
			
			
			Nou dat dus. Dat is een discussie zonder einde. Het is niet voor iedereen mogelijk om bv te geven en sommige mensen willen het gewoon niet. Ieder zijn ding. Het is ook niet alsof 'wij' flessenmoeders onze kinderen maar volproppen zodat we kunnen slapen etc.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:22 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ik heb me er absoluut op ingesteld voordat Seb er was dat ik gebroken nachten zou hebben, maar ik had niet gedacht dat het me zo'n moeite zou kosten. Dat valt me van mijzelf tegen, niet van mijn kind.
En sorry dat ik het zeg maar die laatste opmerking word ik zo doodmoe van, weer een " borstvoeding-is-echt-beter-feit waardoor alle moeders die de fles geven in de verdediging springen. Ja borstvoeding is het beste voor je kind, maar soms gaat het gewoon niet, punt. En wij zeggen altijd: als het niet gaat zoals het moet dan moet het maar zoals het gaat.Ik snap wel dat je het zo waarschijnlijk niet bedoeld hebt, maar toch, verse moeders hebben lange tenen.
![]()
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nou ik voelde het ook niet al een persoonlijke aanval op mij, maar wel op "ons" flessenmoeders.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:11 schreef p_iglet het volgende:
diaan, het is ook geen persoonlijke aanval naar niemand niet.
Maar wel een trent die ik op het ogenblik zie en persoonlijk echt niet snap.
Als je aan kinderen begint dan weet je dan ze 's nachts wakker worden de eerste tijd, en dat die tijd beste even kan duren.
Uit onderzoek is ook heeeel duidelijk gebleken dat kinderen die flesvoeding krijgen op latere leeftijd een veel grotere kans hebben op overgewicht dan kinderen die minimaal een jaar borstvoeding op verzoek kregen.
			
			
			
			
			
			
			
			Nou, ik voel me een stuk beter nu ik weet dat ik bij die 2% hoorquote:Op maandag 9 maart 2009 13:33 schreef Ticootje het volgende:
Om niet een stok in het hoendehok te gooien, 98% van de vrouwen is gewoon in staat haar eigen kind te voeden... De problemen die veel moeder doen afhaken zijn meestal goed op te lossen.
			
			
			
			Jij hebt het puur over lichamelijke voedingsproblemen? Andere zaken spelen natuurlijk ook een rol, misschien een veel grotere rol zelfs. Ik denk echt dat het het beste voor het kind is als moeder zich er ook goed bij voelt.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:33 schreef Ticootje het volgende:
Om niet een stok in het hoendehok te gooien, 98% van de vrouwen is gewoon in staat haar eigen kind te voeden... De problemen die veel moeder doen afhaken zijn meestal goed op te lossen.
			
			
			
			quote:Op maandag 9 maart 2009 13:39 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Jij hebt het puur over lichamelijke voedingsproblemen? Andere zaken spelen natuurlijk ook een rol, misschien een veel grotere rol zelfs. Ik denk echt dat het het beste voor het kind is als moeder zich er ook goed bij voelt.
Leef en laat leven.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Zelfs dat is tijdgebonden. Mijn oma voedde op schema, mijn moeder ook nog. ... En het dikker worden is iets van nu.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:43 schreef Ynske het volgende:
Ik vind t jammer dat er nu ineens weer zo hard gedaan moet worden over "flessenmoeders".
ik denk niet dat je daar als buitenstaander via een forum over kunt oordelen.
Ik snap wel dat voeden op verzoek beter is dan stugge schema's aan te houden. Maar hey, kinderen groeien toch van de liefde die ze krijgen!![]()
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik kan er ook wel redelijk goed tegen, maar bij ons is het meer een praktisch iets als ik over 4 weken weer moet werken. Het zou fijn zijn als hij dan tot half 7 ofzo sliep, doet hij dat niet, ook geen probleem... maar je kunt misschien wel proberen.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:48 schreef Mibos2 het volgende:
Ik vind het jammer dat Tico naar binnenwalst, niets leest en dan inene een beetje achterlijk gaat lopen doen terwijl het de hele discussie niet was en deze nu wel wordt.
Weer terug over naar het topic: doorslapen of niet en/of we daar chagrijnig van worden of niet...
Ik kan er zelf overigens redelijk goed tegen dus misschien scheelt dat ook wel een hoop!!!
			
			
			
			
			
			
			
			Als je de kruik gebruikt die je na de geboorte ook hebt gebruikt moet je goed oppassen met het afkoelen he? Anders krijgt je kleine man het koud omdat de kruik is afgekoeld. Hmm beetje krom staat het er maar je snapt het vast welquote:Op maandag 9 maart 2009 13:50 schreef Estrys het volgende:
Met een kruik in de kinderwagenbak als het echt koud is moet het toch wel goed komen.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat heb ik nu al soms... dan word ik rond 5 uur/half 6 wakker omdat ik niets hoor... een half uur later komt hij dan... Zoals gezegd, is het ook echt een luxeprobleem. Ik kan bijna elke nacht een nacht van 6 uur maken... en hem zelfs na die voeding meteen terugleggen en dan slaapt hij nog tot een uur of 9 en soms nog later... Heb hem net in bed gelegd en kreeg de een paar mooie lachjes van hem, altijd als er geen fototoestel in de buurt is.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:53 schreef Mibos2 het volgende:
Estrys mijn ervaring is dat je hem niet te warm aan mmoet kleden maar gewoon met zijn pak onder een dekentje en een muts op was hier voldoende. Heb geen kruiken gebruikt.
Diaan tuurlijk kun je het proberen en ineens doet hij het en dan lig jij wakker (hier tenminste de eerste paar keer)...
			
			
			
			
			
			
			
			Inderdaad lijkt het zo een heel ander kind... spannend hoor de 1e vakantie met zn 3-tjes..quote:Op maandag 9 maart 2009 14:10 schreef Estrys het volgende:
Een maandje geleden heeft hij een iegen identiteitskaart gekregen, met deze foto (scanner werkt niet dus een foto van een foto) :
[ afbeelding ]
Het lijkt wel een heel ander kind
(let ook op de tekst op zijn shirtt, haha, past precies bij het hoofd)
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op maandag 9 maart 2009 14:19 schreef Estrys het volgende:
Er staat 0,54 cm op zijn kaart en daar moet hij nog tot 2014 mee doen, haha.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Seb leek er meteen al niet opquote:Op maandag 9 maart 2009 14:46 schreef Diaan73 het volgende:
Wat is eigenlijk ook onzin he? Die pasfoto's van babies op de het paspoort, ik had ook zo eentje van Twan. Ze veranderen zo snel.... en lijken al erg snel niet meer op het kindje dat op de pasfoto staat.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ja, dat is inderdaad zo... bij die eerste kun je als je goed kijkt nog net mn duim zien rechtsonderquote:Op maandag 9 maart 2009 14:58 schreef Estrys het volgende:
die eerste
Met 5 maanden kunnen ze hun hoofd al omhoog houden, met 5 weken nog niet, dus dat kost aanzienlijk meer zweet.
			
			
			
			
			
			
			
			Ja, iets met de spice ofzow (dunequote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Jair heeft bijna standaard de hik en vaak pas een half uur of zo na een voeding. Hij lijkt er meestal geen last van te hebben.quote:Op donderdag 5 maart 2009 12:48 schreef Dakota het volgende:
Elin heeft ook vaak de hik maar schijnt er geen last van te hebben.
Ze is de afgelopen dagen ook heerlijk rustig op die clusteruurtjes na (ong. 3 uur achter elkaar in de avond) dan wil ze drinken drinken drinken en is wat onrustig. Huilen doet ze eigenlijk nog steeds heel weinig..gelukkig
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			dat gaat toch 5 jaar mee?quote:Op maandag 9 maart 2009 18:12 schreef Ynske het volgende:die pasfoto's
t is ook niet makkelijk om ze een beetje aan die richtlijnen te laten houden.
k hoorde van de week dat die foto gewoon 4 jaar mee gaat op n id
n kind van 4 lijkt toch totaal niet meer op de baby van 4 mnd
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Mila is er ook zo eentjequote:Op maandag 9 maart 2009 19:24 schreef Fruppel het volgende:
Ahh die pasfoto haha!
Ik heb hier een brullende baby in bed liggen, overal wil ze inslapen maar niet in haar bedje.
Het liefst slaapt ze bij ons maar goed dat kan niet altijd en dat willen we dus ook niet aanleren.
Hoe lang laten jullie zo'n kleintje huilen in bed en wat dan? Troosten en terug leggen of niet bij je nemen en het risico lopen dat ze zo overstuur blijft?
Of moet ik er nog niet een al te groot probleem van maken, ze is bijna 6 weken.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Bedoel je daarmee dat je haar echt helemaal niet laat huilen? Als in: geen minuut? Als ik Mila niet af en toe eventjes zou laten huilen dan zou ik echt continu bij haar moeten zijn, ze huilt (ik kan het eigenlijk niet echt huilen noemen) heel kort zichzelf in slaap eigenlijk standaard doet ze dat..quote:Op maandag 9 maart 2009 19:55 schreef Llewella het volgende:
Amber is nu de 8 maanden gepasseerd, maar ik laat d'r nog steeds niet huilen. Meestal zijn er wel goede redenen dat ze huilt, of is het kwestie van speentje erbij en dan slaapt ze weer (zojuist ook).
			
			
			
			
			
			
			
			Wel eventjes, maar ik laat d'r niet over d'r toeren gaan.quote:Op maandag 9 maart 2009 19:58 schreef Raissa het volgende:
[..]
Bedoel je daarmee dat je haar echt helemaal niet laat huilen? Als in: geen minuut? Als ik Mila niet af en toe eventjes zou laten huilen dan zou ik echt continu bij haar moeten zijn, ze huilt (ik kan het eigenlijk niet echt huilen noemen) heel kort zichzelf in slaap eigenlijk standaard doet ze dat..
			
			
			
			Ik snap het wel heel goed hoor; tenminste dat had/heb ik zelf dan.quote:Op maandag 9 maart 2009 20:18 schreef Fruppel het volgende:
Ik heb haar maar niet laten huilen, steeds even naar haar toe gegaan om te kijken. Even uit bed gehaald en geknuffeld, speen terug en weer in bed.
Laten huilen kan ik echt niet, vind het zo zielig en ze word er echt overstuur van.
Zoveel huilt ze verder ook nooit, denk dat dat wel meespeelt.
Volgens mij is de oorzaak van het huilen het feit dat ze steeds haar speen kwijt is.
Iedergeval slaapt ze nu, na een uurtje heen en weer gewandel van mams
Ik ga wel consequent blijven met het in bed leggen want ze heeft de eerste weken eigenlijk alleen 's nachts in bed geslapen en verder alleen beneden in de box/wagenbak of bij ons.
Ben benieuwd hoe het gaat!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |