Niks gesmeerd, alleen de gel op het apparaat.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 19:23 schreef texelonia het volgende:
Heb je je buik ingesmeerd met iets? Want dat had ik de laatste keer bij de vk en toen hoorde je ook alleen maar storing. Ik wist niet eens dat dat voor storing kon zorgen, maar blijkbaar wel dus. Uiteindelijk heeft ze de hartslag nog wel gevonden, maar hoe priller de zwangerschap hoe moeilijker, als iemand 12 weken is dan hoefde ze het al niet eens te proberen.
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 20:02 schreef DuchessX het volgende:
Gefeliciteerd Murp![]()
Toen ik het Juup© vertelde zei hij dat hij 'lekker' 5 dagen eerder papa wordt
Fijn dat je het hartje hebt gehoord BE!!!!!!!Het werkt idd met een hoop gel.
Juup© en ik zijn eruit: We willen een geslachtsbepalingEn we hebben een echoburo gevonden die het vanaf 16 weken doet. Maar we hebben volgende week wrs ook een echo, want controle bij de gyn, dus wie weet kan hij het ook zien.
(Ik ben volgende week 16 weken) En anders gaan we naar dat echoburo
we denken dat het een klein Juup©je wordt
Nerveus valt wel mee. Schiet wel bij vlagen in de stress omdat bepaalde dingen nog steeds niet geregeld zijn. Van het weekend bij m'n ouders even alle kleertjes gewassen en in de droger gedaan, dus nu ben ik weer even rustigquote:Op dinsdag 3 maart 2009 19:30 schreef Brighteyes het volgende:
Hoe is het met jou. Begin je al nerveus te worden?
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 19:50 schreef Brighteyes het volgende:
Hebbes!![]()
Gaaf!
Maar pfff... ik ga dit geloof ik niet elke dag doen hoor!![]()
Heb ik ookquote:Op dinsdag 3 maart 2009 19:27 schreef Fiemeeltje het volgende:
Ben ik trouwens met 4,5 week niet heel erg vroeg met de kwaaltjes? Ik ben al behoorlijk vermoeid en misselijk. (gelukkig nog niet zo dat ik daadwerkelijk moet overgeven, maar naar is het wel). M'n buik is overigens ook al licht opgezet, ik weet dat dat met name m'n darmen zijn, maar ik heb eigenlijk nog nergens gelezen dat mensen er zo vroeg in de zwangerschap al last van hadden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |