quote:Op zaterdag 28 februari 2009 16:56 schreef sjimz het volgende:
[..]
Podolski heeft volgens mij al een contract bij Koln getekend.
Had willen komen dan, maar denk ook niet dat hij in de toekomst wil komen. Misschien als hij flopt bij Koln, maar of je er dan nog veel aan hebt...quote:Op zaterdag 28 februari 2009 16:58 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ow, ik refereerde meer aan "maar of die zou willen komen"
Ik noem helemaal geen namen, dat zoekt Reker maar uit, we waren er volgens hem kwa netwerk alleen maar op vooruit gegaan. "We kunnen een tribune vol talenten zetten", "We werkten eerst maar met een paar contactpersonen, nu praten we wel met 20 zaakwaarnemers!".quote:Op zaterdag 28 februari 2009 16:53 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Noem eens wat namen van spelers die haalbaar zijn voor zo'n 10 miljoen per stuk, willen komen en PSV echt veel beter maken? Zou Pranjic wel graag bij PSV willen zien, maar die komt niet (meer). Podolski was ook een leuke speler geweest, maar of die zou willen komen, denk het niet...
Als er weinig echt goede spelers haalbaar zijn dan houdt het op. Wat niet betekent dat je moet investeren in overduidelijke middelmaat, dan kan je beter de huidige spelers behouden. Wat moet je met Verhaegh of Ooijer...quote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:04 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik noem helemaal geen namen, dat zoekt Reker maar uit, we waren er volgens hem kwa netwerk alleen maar op vooruit gegaan. "We kunnen een tribune vol talenten zetten", "We werkten eerst maar met een paar contactpersonen, nu praten we wel met 20 zaakwaarnemers!".![]()
En vervolgens zien we alleen maar geloel over hoe moeilijk het is om als PSV spelers te halen, boehoe!
Gelukkig zijn we financieel gezond, kunnen we mooi vechten voor een plek in de subtop volgend jaar
Mee eens, maar dan moet je geen grote bek gaan hebben als Reker zijnde dat we talenten kunnen halen en dat we toch zo'n fantastisch netwerk hebbenquote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:07 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Als er weinig echt goede spelers haalbaar zijn dan houdt het op. Wat niet betekent dat je moet investeren in overduidelijke middelmaat, dan kan je beter de huidige spelers behouden. Wat moet je met Verhaegh of Ooijer...
Heb je dat ooit geloofd dan? Als ze vervolgens met Nijland komen aanzetten weet ik al genoeg in ieder geval...quote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mee eens, maar dan moet je geen grote bek gaan hebben als Reker zijnde dat we talenten kunnen halen en dat we toch zo'n fantastisch netwerk hebben.
Geen seconde natuurlijkquote:Op zaterdag 28 februari 2009 17:12 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Heb je dat ooit geloofd dan? Als ze vervolgens met Nijland komen aanzetten weet ik al genoeg in ieder geval...
Hihi.quote:
Ja, dat miste er nog aanquote:
Nou nou zeg, wat een trolls hier.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 23:25 schreef HL_Dog43 het volgende:
En maar lekker komen trollen natuurlijk, ook zo'n verdomde hekel aan. Bah @ trollen, bah @ Reker, bah @ enige hoop op een goed einde. PSV moet uitkijken willen ze niet langs europees voetbal grijpen, want daar gaat het zo wel naartoe.
Heeft een keer in de basis gestaan. Presteerde die niet veelquote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:47 schreef murpheh het volgende:
Hoezo speelt Manco eigenlijk niet bij willemII?
Ja ik heb al zeker 1 troll gezien hoor!quote:Op zaterdag 28 februari 2009 23:37 schreef sjimz het volgende:
[..]
Nou nou zeg, wat een trolls hier.
Kom op zeg. Als we een paar keer punten verspelen is het seizoen verloren en lopen we Europees voetbal mis en wanneer we een aantal wedstrijden niet verliezen is plaats 2 weer in zicht en lijkt de crisis bij PSV bedwongen.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 23:25 schreef HL_Dog43 het volgende:
En maar lekker komen trollen natuurlijk, ook zo'n verdomde hekel aan. Bah @ trollen, bah @ Reker, bah @ enige hoop op een goed einde. PSV moet uitkijken willen ze niet langs europees voetbal grijpen, want daar gaat het zo wel naartoe.
"Het is maar een spelletje!"quote:Op zondag 1 maart 2009 10:43 schreef HL_Dog43 het volgende:
Mensen mensen, neem toch niet alles serieus.
"Weg! Vierde plek is weg! Heb je geen UEFAcup meer! Ja, sorry hoor!"quote:Op zondag 1 maart 2009 12:45 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
"Het is maar een spelletje!"
© Suppoost bij ajax - heerenveen
"Lodeweges Pannekoek!!"quote:Op zondag 1 maart 2009 15:35 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
"Weg! Vierde plek is weg! Heb je geen UEFAcup meer! Ja, sorry hoor!"
quote:Op zaterdag 28 februari 2009 00:19 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ik heb toch nog een lichtpuntje kunnen vinden: Die Bavaria commercial die ze vanavond al in het stadion vertoonden.
Bullshit.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 10:48 schreef fuckbuddy het volgende:
Zo is Koevermans kut en zo is die held van PSV.
Lekker consistent ben je dan als supporter. Na de pot tegen ons thuis was iedereen vol lof en na gisteren is het weer helemaal niets.
Ik zou me als Ledoweges eens zorgen gaan maken over de hoeveelheid kaarten die Tovoinen pakt.
Das een spits, ik vind het bizar als je ziet wat hij al gepakt heeft sinds hij bij PSV speelt..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |