Waarom is het dan het geld waard?quote:Op maandag 27 juli 2009 22:43 schreef Oliviertje1994 het volgende:
Het is Chanel, dus het zal wss wel een laagje echt goud hebben. En ik vind ze wél het geld waard, dat is Chanel nou eenmaal.
Natuurlijk, ik veroordeel 't niet ofzoquote:Op maandag 27 juli 2009 22:23 schreef pumpkinsoup het volgende:
Blablabla, ik koop ze toch voor mezelf, niet omdat anderen ze lelijk, te simpel of weet ik veel vinden. Ze zijn gewoon simpel en elegant, lopen lekker en hoef ze niet meteen na een zomer weg te gooien. En nu kunnen jullie wel zeiken dat ze het geld niet waard zijn, maar ik bepaal zelf toch wat ik met mijn geld doe, en ik geef het hier aan uit.
Hoezo? Ik zie het verschil niet, simpele schoenen, simpele sandalen.. wat is het verschil. En zoals ik al zei, normaal zou ik sandalen na een maand ofzo al weer weggooien omdat ze kapot zijn, niet lekker lopen of weet ik veel, maar ik loop hier nu al bijna 2 weken elke dag op, in italie dus niet met bepaald de meest geweldige stenen om op te lopen, maar ik heb helemaal geen last gehad van pijn + ze zijn nog net als toen ik ze gekocht had.. maar goed, jij geeft veel geld uit aan goede schoenen, ik aan goede sandalen (: ieder zo z'n dingquote:Op maandag 27 juli 2009 22:54 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Natuurlijk, ik veroordeel 't niet ofzoIk heb zelf enkele paren schoenen die me ruim 1000 euro gekost hebben en ik laat nu een paar maken op maat. Maar dan heb ik 't wel over iets anders dan gewoon een simpel sandaaltje.
Omdat dat perfecte kwaliteit is, die dingen kunnen wss heel je leven meegaan, ze zijn namelijk tijdloos, net zoals Hermès & Louis Vuittonquote:
Gaan ze echt een leven mee, waar zit het kwaliteitsverschil en waar zijn die zolen van gemaakt?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:19 schreef Oliviertje1994 het volgende:
[..]
Omdat dat perfecte kwaliteit is, die dingen kunnen wss heel je leven meegaan, ze zijn namelijk tijdloos, net zoals Hermès & Louis Vuitton
Nee die lopen ook niet in de tokkiewijkenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:42 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Gaan ze echt een leven mee, waar zit het kwaliteitsverschil en waar zijn die zolen van gemaakt?
En je zegt dat Chanel tijdloos is, maar ik zie niemand met Chanel kleding lopen uit de jaren 50 of nog eerder.
Ze gaan geen leven mee, maar generaties.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:42 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Gaan ze echt een leven mee, waar zit het kwaliteitsverschil en waar zijn die zolen van gemaakt?
En je zegt dat Chanel tijdloos is, maar ik zie niemand met Chanel kleding lopen uit de jaren 50 of nog eerder.
Mooie schoenenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:41 schreef Loqi het volgende:
[ link | afbeelding ]
![]()
En ze zitten zoooo lekker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |