quote:Op woensdag 25 februari 2009 21:04 schreef Brighteyes het volgende:
Sasha was vandaag echt ubercute, lief en knuffelig enzo en ik zat echt een tijdje naar hem te kijken, zo benieuwd of zijn broertje of zusje op hem lijkt... en ik bedacht me ook meteen dat het me eigenlijk geen pest uit maakt idd, broertje of zusje, het feit alleen al dat het een broertje of zusje van dit prachtige ventje gaat worden, een kindje van mij en F. samen is al genoeg. Ik ben gewoon echt heel erg nieuwsgierig naar wat voor persoontje het wordt. Net zo'n lief, rustig allemansvriendje, of nu een echt wildebrasje.
Daar heb je wel weer gelijk in ja...quote:Op woensdag 25 februari 2009 21:16 schreef mrien het volgende:
Ik zou toch gewoon bellen
Liever een keer teveel bellen toch..
En liever nu dan 's nachts denk ik
Wat leuk, gefeliciteerd!quote:Op woensdag 25 februari 2009 16:50 schreef lunastar het volgende:
[ afbeelding ]
deze middag gedaan
straks of morgen naar ha voor bloed te prikken.. wil toch zijn bevestiging ook hebben...
maar kom met muizenstapjes wéér dit lijstje aanvullen...voorlopig 27 oktober
Goed zo!quote:Op woensdag 25 februari 2009 21:37 schreef S_oepstengel het volgende:
Vk komt over half uurtje langs om bloeddruk te checken... En ze vond 't heel goed dat ik ff belde.. fjieuw
ik was allang omquote:Op woensdag 25 februari 2009 22:25 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik geloof dat ik ook al om ben.Voor die 40 euro hoef je het ook niet te laten he?
Zeker niet! Als je het lekker wilt doen gewoon doen, kan jou die 40 euro schelenquote:Op woensdag 25 februari 2009 22:25 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik geloof dat ik ook al om ben.Voor die 40 euro hoef je het ook niet te laten he?
He jakkes! Zo zie je maar... altijd bellen als je denkt dat er iets niet klopt!quote:Op woensdag 25 februari 2009 22:10 schreef S_oepstengel het volgende:
Ze was er al in een kwartiertje.Ik heb een hele hoge bloeddruk en moet nu héél rustig aandoen
Morgen naar het ziekenhuis voor aantal kleine controles, urine inleveren, echo van de baby, bloedprikken enzo.. Nou ja, dan duik ik zo maar mijn bedje in..
Ze wilden beiden niet goed poseren, maar we hebben wel wat.quote:Op donderdag 26 februari 2009 01:11 schreef DuchessX het volgende:
Wat goed Silktie!!!2 dansende frummeltjes
Heb je er een foto van?
Probeer genoeg vocht binnen te krijgen. Ik heb het een paar weken geleden ook gehad en was bang dat m'n kindje eronder zou lijden, maar die gaat dan lekker op de reserves teren. Als je maar zorgt dat je zelf genoeg vocht binnenkrijgt.quote:[b]Op donderdag 26 februari 2009 09:03 schreef Sorbootje het volgende:[quote]
Ben misselijk én heb buikloop. Zou dat geen kwaad kunnen?
quote:Op donderdag 26 februari 2009 09:16 schreef huuphuup het volgende:
Afspraak gemaakt!!whoop whoop!
bij 17 weken mag k voor de geslachtsechohet mocht ook nog 1 week eerder maar toen ik doorvroeg zei ze van mja, met 17 wkn is het wel beter te zien als bij 16 maarja, als je haast hebt
haha nouja ach, zóveel haast heb k ook weer niet dus ik ga maar gewoon voor de 17 weken.
Tex meldplicht!wat gaat dat snel!
lolquote:Op donderdag 26 februari 2009 09:20 schreef Memmel het volgende:
SilkTie, volgens mij zocht Huup nog iemand die Hebreeuws kon lezen.
Even volledig off topic, I know.
Soep, ik hoop dat alles ok is met je. Goed dat je hebt gebeld.
Iemand al eens bedacht om een groepskorting te bedingen bij de gelachtsbepalingsechodame?
quote:Op donderdag 26 februari 2009 09:16 schreef huuphuup het volgende:
Afspraak gemaakt!!whoop whoop!
bij 17 weken mag k voor de geslachtsechohet mocht ook nog 1 week eerder maar toen ik doorvroeg zei ze van mja, met 17 wkn is het wel beter te zien als bij 16 maarja, als je haast hebt
haha nouja ach, zóveel haast heb k ook weer niet dus ik ga maar gewoon voor de 17 weken.
Tex meldplicht!wat gaat dat snel!
quote:Op donderdag 26 februari 2009 09:45 schreef oh-oh het volgende:
[..]
*Popt op uit lurkstand!*
Cool, ik ben zo benieuwd
ik wil ook een potje!!quote:Op donderdag 26 februari 2009 10:06 schreef mefke79 het volgende:
Poppedein, als ze die verkopen bij de Prenatal, wil je dan voor mij kijken hoe duur het is...kan het ook wel gebruiken..
Gaaaaaf!! En mag je voortaan alleen nog aan de billen van Silly om lief te doen, of moet je nog steeds spuiten?quote:Op woensdag 25 februari 2009 23:07 schreef SilkTie het volgende:
Vanochtend naar het fertiliteitscentrum geweest voor een echo en afsluitend gesprek met de dokter, is 'ie er niet, congres of zo in het buitenland ... maar ja, in ieder geval weer een echo. Ze waren allebei erg vrolijk, dansten en hupsten erop los. Prachtig om te zien.
Vanmiddag de lurfmeting gehad, bij allebei meer dan in orde! De arts heeft ook nog even naar andere dingen gekeken, alles zit erop en eraan, voor zover dat met 12 w te zien is. En ineens hoorden we het: woesjwoesjwoesj in stereo. Oooohhhhh yyyyyeah ba-by!
Kersjes, sterkte.
quote:Op donderdag 26 februari 2009 10:50 schreef McLaura het volgende:
[..]
Gaaaaaf!! En mag je voortaan alleen nog aan de billen van Silly om lief te doen, of moet je nog steeds spuiten?
quote:Op donderdag 26 februari 2009 11:31 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik ga hier hele vreemde dingen bij denken, of ligt het aan mij dat ik deze zin niet snap?
Stelletje dubbelzinnigenquote:Op donderdag 26 februari 2009 11:58 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]dat had ik dus ook een beetje!
Hoe bedoelde je het eigenlijk dan?quote:Op donderdag 26 februari 2009 11:59 schreef McLaura het volgende:
[..]
Stelletje dubbelzinnigen
*pomtiedom*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |