quote:Op maandag 23 februari 2009 12:27 schreef Breach het volgende:
[..]
Wat is het goede van Leonardo dan? Dat balletje in Hamburg? Ik kom niet verder dan dat hoor.. Vooruit een keer Groningen 3-2. Maar ik heb nog nooit bij een goal van Leonardo gejuicht (alleen in Hamburg, omdat ik toen niet kon zien wie er scoorde).
Ik heb zo een enorme hekel aan dat gejank van die gast. Altijd maar doorrollen en dat jankgezicht weer in de plooi zetten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.#FreeHat
Heeft als invaller toch al meerdere keren zijn waarde bewezen. Niet alle prestaties zijn in goals te meten.quote:Op maandag 23 februari 2009 14:41 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Dat dus
Na hamburg toen ook dat ik voor de 2de keer in mijn eigenlijke vak ging zitten ( doe ik ook nooit meer ) al die kut supporters huilen waar leo wasNOOIT in de basis zetten die gozer
Dus jij denkt dat Twente onze enige concurrent is voor de 2e positie? Als Ajax zo speelt zoals het afgelopen weken deed, dan zijn PSV en Heerenveen met 45 punten net zo goed concurrenten.quote:Op maandag 23 februari 2009 14:23 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nou interessant hoor. Ik denk dat we beter het programma van Twente erbij kunnen pakken.
Klopt, 2 wedstrijden prima invallen egt ook weinig. Als basisspeler is het gewoon sowieso niks. Niet dat mickey het goed doet hoor maar bij leo weet je dat het dan niks gaat worden.quote:Op maandag 23 februari 2009 14:50 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Heeft als invaller toch al meerdere keren zijn waarde bewezen. Niet alle prestaties zijn in goals te meten.
PSV heeft al uitgespeeld tegen Heerenveen (2-2 immers). Zou maar niet te veel verwachten van Heerenveen want thuis en uit is het een verschil van dag en nacht.quote:Op maandag 23 februari 2009 14:22 schreef Dvm86 het volgende:
Komende weken zullen erg interessant worden voor Ajax:
Heerenveen - PSV
Twente - PSV
Heerenveen - Groningen
Dat zeg ik niet. Maar Ajax moet zich op 1 ding focussen, en dat is de 2e plek. Aan achterom kijken heb je geen fuck, daar word je alleen maar nerveus van.quote:Op maandag 23 februari 2009 14:52 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Dus jij denkt dat Twente onze enige concurrent is voor de 2e positie? Als Ajax zo speelt zoals het afgelopen weken deed, dan zijn PSV en Heerenveen met 45 punten net zo goed concurrenten.
quote:Op maandag 23 februari 2009 14:49 schreef DuvelDuvel het volgende:
In deze vorm geef ik ons echt geen kans tegen Fiorentina.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dat trucje werkt alleen als je het denkt en niet zegt. net als een wens bij het uitblazen van de kaarsjes op je verjaardagstaart.
Het is gewoon een redelijke speler. Met goede en slechte kwaliteiten. Als invaller nuttig.Beter dan wat we verder op de bank hebben. Als basisspeler komt hij inderdaad tekort. Ach ja over een half jaar is hij toch weg.quote:Op maandag 23 februari 2009 14:55 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Klopt, 2 wedstrijden prima invallen egt ook weinig. Als basisspeler is het gewoon sowieso niks. Niet dat mickey het goed doet hoor maar bij leo weet je dat het dan niks gaat worden.
Kut ik dacht het in een spoiler ook werkte. Nou wat een misser van mij. Nu geef ik ons echt geen kans meer donderdagquote:Op maandag 23 februari 2009 15:15 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
dat trucje werkt alleen als je het denkt en niet zegt. net als een wens bij het uitblazen van de kaarsjes op je verjaardagstaart.
Nu deed je het wel goed!!!!quote:Op maandag 23 februari 2009 15:17 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Kut ik dacht het in een spoiler ook werkte. Nou wat een misser van mij. Nu geef ik ons echt geen kans meer donderdag
quote:Gabri (hersenschudding) en Vertonghen (voetblessure) moesten het treffen met de Volendammers voorbij laten gaan, maar lijken weer ongehinderd te kunnen trainen.
Dat scheelt een hoop.quote:
Toch had kan ik me niet aan de indruk ontrekken dat ook van Basten en Blind hadden verwacht dat Sulejmani verder zou zijn en vaker beslissend.quote:Blind: "Sulejmani heeft wat tijd nodig"
Miralem Sulejmani werd afgelopen zomer voor een recordbedrag overgenomen van sc Heerenveen, maar tot dusver weet de Serviër bij Ajax nog niet te imponeren. Technisch directeur Danny Blind maakt zich echter nog geen zorgen.
"Hij is twintig jaar en maakt nu een sprongetje van de subtop naar de top, in alle facetten", zegt Blind in Het Parool. "Uiteraard hoopt en verwacht het publiek, en wij ook, dat hij de lijn kan voortzetten, maar hij is jong en heeft wat tijd nodig."
Sulejmani woont in Amsterdam samen met collega-aanvaller Darko Bodul. "Het schijnt dat Bodul goed kan koken", grapt Blind. "Maar zonder gekheid: natuurlijk houden we dat goed in de gaten. En als er aanleiding is om te praten of in te grijpen, doen we dat ook."
En al helemaal niet aan F;noord! Ik zie Stekelenburg zo de deur uitlopen na dit seizoen... Niet dat je daar op dit moment veel aan mistquote:
Dat programma van Twente is de komende weken niet zo zwaar dacht ik.quote:Op maandag 23 februari 2009 14:23 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nou interessant hoor. Ik denk dat we beter het programma van Twente erbij kunnen pakken.
Hadtie ook niet, kutvlaai.quote:Op maandag 23 februari 2009 15:44 schreef Nashje het volgende:
[..]. Volgens mij heeft appelvlaai dat niet helemaal in de gaten.
Ik gun PSV niks, als wij geen 2e worden. Dan maar FC Twente..quote:Op maandag 23 februari 2009 15:44 schreef Radegast het volgende:
[..]
Dat programma van Twente is de komende weken niet zo zwaar dacht ik.
Ik denk trouwens dat PSV 2de gaat eindigen.
PSV vind ik een slechter team dan Twente.quote:Op maandag 23 februari 2009 15:44 schreef Radegast het volgende:
[..]
Dat programma van Twente is de komende weken niet zo zwaar dacht ik.
Ik denk trouwens dat PSV 2de gaat eindigen.
Goede zaak.quote:
Dat boeit hem weinig.quote:Op maandag 23 februari 2009 15:44 schreef Nashje het volgende:
[..]. Volgens mij heeft appelvlaai dat niet helemaal in de gaten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |