Ja, of het gaat door naar 0quote:Op vrijdag 20 februari 2009 16:15 schreef Etcetera het volgende:
[..]Ja die is lekker in elkaar gestort he
Ik zat nog even te denken 'zal ik aandelen kopen'. What goes down, will go up
Nope nergens last vanquote:Op vrijdag 20 februari 2009 16:48 schreef Etcetera het volgende:
Veel last van?
We zijn wel van de tandarts he, tegenwoordigAlhoewel ik er in elk geval tot april weer vanaf ben, dan mag ik op controle
Dat kan toch, gewoon door het plastic heen prikken.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:03 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb net een applicatie binnengekregen die ik op mn broek wil naaien, en op de website waar ik m heb besteld stond ook dat het een opnaaibare was, maar nu zit er wel zo'n stukje plastic-achtig iets onder...
Lastig, moet ik weer gaan uitzoeken hoe dat werkt, ik zat al klaar met naald en draad om het even te fiksen...
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:07 schreef lubje25 het volgende:
[..]
Dat kan toch, gewoon door het plastic heen prikken.
Mijn stoel staat nu op de goede hoogte. En daar blijft ie op.quote:Jongen sterft aan anale verwonding
Opmerkelijk - door Bart (BartUlft) op 20-02-2009 @ 16:51
Een 14-jarige jongen uit China is gestorven nadat zijn bureaustoel ontplofte. De jongen zat op zijn bureustoel die een standaard gascilinder in de poot had om, via gasdruk, de hoogte te regelen. Terwijl hij zijn hoogte wilde verstellen ontplofte de cilinder, waarna er scherpe stoeldelen zijn gat in schoten.
Het ongeluk gebeurde terwijl de jongen alleen thuis was; hij alarmeerde dan ook direct zijn vader. Die belde het alarmnummer om een ambulance naar de jongen te sturen, maar het mocht niet baten. De jongen is onderweg naar het ziekenhuis overleden.
De stoelenfabrikant mag zich eens flink achter de oren gaan krabben, want het is niet de eerste keer dat een bureaustoel van hen ontplofte. Bij het ziekenhuis waren eerder deze maand al drie soortgelijke gevallen gemeld.
Dta ding heb ik ook op de pc, maar mijn pc blijft telkens hangen als ik 'm opstart. En niet alle meubels staan erbij. Beetje onhandig dus.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 14:32 schreef LadyBlack het volgende:
Wie kan me hiermee helpen? Ik heb de Ikea homeplanner geinstalleerd (i know.....) maar hij doet het niet. De foutmelding is: driver component sizes mis match. Dus........ wat moet ik doen?
Fuck, iemand op dit forum had eens gezegd dat hij daar bang voor was. Ik vond dat een domme gedachte.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 18:32 schreef Whiteguy het volgende:
Mijn stoel staat nu op de goede hoogte. En daar blijft ie op.
Ik zit veilig op een gewone stoel aan de eettafelquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:04 schreef wyccie het volgende:
Fuck, iemand op dit forum had eens gezegd dat hij daar bang voor was. Ik vond dat een domme gedachte.
Wouter Al-Sahhaf.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 16:10 schreef iamredleader het volgende:
[ afbeelding ]
"Nee, jongens, we gaan ING echt niet nationaliseren"
Auquote:Op vrijdag 20 februari 2009 18:32 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Mijn stoel staat nu op de goede hoogte. En daar blijft ie op.
Zouden ze dit op het Internet doen, werden ze aangeklaagd wegens spam.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:19 schreef Etcetera het volgende:
[..]
AuWat erg
Wg
Ik liep net langs de televisie, staat op SBS6, en ze deden een item over voetbal ofzo. Staat er onder in beeld '<naam> - tallent'![]()
![]()
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:27 schreef Nembrionic het volgende:
Tip aan de mannen: stel nooit vragen over meer dan 1 product aan kassieres
Dus ze denkt dat haar boyfriend ook gay isquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:27 schreef Nembrionic het volgende:
Zojuist wat scheercreme van M.A.C. gekocht, begint de verkoopster een heel praatje op te hangen over hoe goed het is en dat ze haar vriend er ook al aan heeft gekregen. Dus ik beaam dat het inderdaad goed spul is(dat is het ook). Toen ik vroeg of ze wist waar de Lush-winkel zat ging het zo:
"Oh my God, ofcourse I do. Their products are fabulous! I use it all the time and they've got great stuff for men too. My boyfriend uses it too. Wait, are you gay?"
Ik -->
En jij zegtquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:19 schreef Etcetera het volgende:
[..]
AuWat erg
Wg
Ik liep net langs de televisie, staat op SBS6, en ze deden een item over voetbal ofzo. Staat er onder in beeld '<naam> - tallent'![]()
![]()
Maar dan komtquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:23 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Zouden ze dit op het Internet doen, werden ze aangeklaagd wegens spam.
En dan jijquote:
Dus ja, verklaar je naderquote:
Whehehe.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:33 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Dus ze denkt dat haar boyfriend ook gay is
-edit- die ook moet je niet verkeerd opvatten
thanks.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:27 schreef Nembrionic het volgende:
Tip aan de mannen: stel nooit vragen over meer dan 1 product aan kassieres
Dit is een goeie, ik heb er weer een running gag bij.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:37 schreef Etcetera het volgende:
Nu snap ik er geen hol meer van![]()
ff quoten:
[..]
En jij zegt
[..]
Maar dan komt
[..]
En dan jij
[..]
Dus ja, verklaar je nader![]()
Je bent niet de enigequote:
Nee. Maar MAC is een cosmeticamerk en daar ging ik mijn scheercreme halen. Toen ik ook nog eens wist waar ik het over had én toen ik ook nog eens wist wat ik precies zocht bij Lush, ging bij haar klaarblijkelijk een belletje rinkelen.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:40 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
thanks.![]()
Maar in Engeland moet je dus van mannen houden om naar Lush te gaan?
Mag ik mezelf quoten:quote:
quote:Ofyles2: nooit grappig
Misschien was je ook in het nadeel omdat het in dit geval twee keer over zeepjes, creme en verzorgings dingetjes ging. Als je in de bouwmarkt aan een kassiere over je klopboor en vervolgens ook nog eens over een verfbrander begint.. krijg je die vraag niet denk ikquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:27 schreef Nembrionic het volgende:
Tip aan de mannen: stel nooit vragen over meer dan 1 product aan kassieres
Dat bedoel ikquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:55 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Misschien was je ook in het nadeel omdat het in dit geval twee keer over zeepjes, creme en verzorgings dingetjes ging. Als je in de bouwmarkt aan een kassiere over je klopboor en vervolgens ook nog eens over een verfbrander begint.. krijg je die vraag niet denk ik
Alsjeblieft niet, hee. Die running gags van jou zijn niet grappig!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:41 schreef Ofyles2 het volgende:
Dit is een goeie, ik heb er weer een running gag bij.
Mij niet gezien. Als ik in het weekend niet hoefde te werken was ik al veel eerder weggegaan hier.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:39 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
waarschijnlijk al een keer gevraagd door iemand, maar wie gaat er carnaval vieren?
B alleen?
Ik iig nietquote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:39 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
waarschijnlijk al een keer gevraagd door iemand, maar wie gaat er carnaval vieren?
B alleen?
Ik ben het al tijden kwijtquote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:39 schreef wyccie het volgende:
Huh, moeten running gags niet grappig zijn? Ik snap het niet meer.
Ik iig nietquote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:39 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
waarschijnlijk al een keer gevraagd door iemand, maar wie gaat er carnaval vieren?
B alleen?
Discriminatie!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:39 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
waarschijnlijk al een keer gevraagd door iemand, maar wie gaat er carnaval vieren?
B alleen?
Knokkelkoorts hier? Heb ik iets gemist?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:23 schreef Etcetera het volgende:
Beter MMPas je wel een beetje op met die knokkelkoorts daaro?
Princess Bride kan ik niet goed repareren![]()
Ze worden pas grappig als je ze 200 keer ofzo herhaalt.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:39 schreef wyccie het volgende:
Huh, moeten running gags niet grappig zijn? Ik snap het niet meer.
Oh? Kwam dat beter uit of vind je hem zo niet mooi?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:30 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
ik heb alleen de lampenkap omgedraaid
Is het regenseizoen begonnen?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:46 schreef MadMaster het volgende:
En nu, uit het niets, een enorme plensbui en zware windstoten.
Vreemd gebied toch...
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:59 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Londen morgen? Veel plezier alvast, ik ga afsluiten.![]()
Huh? Foto?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:30 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
ik heb alleen de lampenkap omgedraaid
Ik ben gesocialiseerd...quote:Op vrijdag 20 februari 2009 23:05 schreef Etcetera het volgende:
Hier zitten ook Last.fm mensjes toch? Sociale icoontjes op FOK!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |