Die vlieger gaat niet op. De kosten zullen juist hoger zijn. Er gaan nu groepen gewoon in het thuisvak zitten.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:30 schreef ASroma het volgende:
klinkt misschien stom maar...
kredietcrisis---minder geld te besteden aan veiligheid, politie etc.----geen uitpubliek is lagere kosten...?
en dit kunnen ze dan mooi als excuusje gebruiken?? Maar goed erg jammer en een erg dubbele standaard.
Waar precies zit die dubbele standaard dan? Wordt het van andere groepen wel geaccepteerd wanneer ze roepen dat alle joden vergast moeten worden?quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:30 schreef ASroma het volgende:
klinkt misschien stom maar...
kredietcrisis---minder geld te besteden aan veiligheid, politie etc.----geen uitpubliek is lagere kosten...?
en dit kunnen ze dan mooi als excuusje gebruiken?? Maar goed erg jammer en een erg dubbele standaard.
bijvoorbeeld een wilders die als publiek persoon in de 2e kamer, wekelijks bedenkelijke uitspraken doet over de islam. Beledigen mag in dit land, is allemaal prima dus dan zouden spreekkoren ook kunnen, vrijheid van meningsuiting jalalalaquote:Op donderdag 19 februari 2009 10:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Waar precies zit die dubbele standaard dan? Wordt het van andere groepen wel geaccepteerd wanneer ze roepen dat alle joden vergast moeten worden?
De uitspraken van Wilders komen bij lange na niet in de buurt van de dingen die supporters roepen. Wilders heeft nooit geroepen dat bepaalde bevolkingsgroepen vergast moeten worden, voorzover ik weet.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:38 schreef ASroma het volgende:
[..]
bijvoorbeeld een wilders die als publiek persoon in de 2e kamer, wekelijks bedenkelijke uitspraken doet over de islam. Beledigen mag in dit land, is allemaal prima dus dan zouden spreekkoren ook kunnen, vrijheid van meningsuiting jalalaladaarom dubbele standaard...
Dat is al jaren het geval, ook nu zullen ze niet herkenbaar naar binnen gaan, je hoeft in ieder geval geen tifo actie te verwachten van Feyenoordsupporters in de ArenA.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:32 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Die vlieger gaat niet op. De kosten zullen juist hoger zijn. Er gaan nu groepen gewoon in het thuisvak zitten.
Blijf dit een lastig verhaal vinden, aangezien ze Joden als geuzennaam hebben gekozen en bij demonstraties en protesten is het - naar mijn mening - niet enkel een 'ludiek' spreekkoor maar staan ze echt achter hetgeen ze zeggen.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Waar precies zit die dubbele standaard dan? Wordt het van andere groepen wel geaccepteerd wanneer ze roepen dat alle joden vergast moeten worden?
Ik denk dat er een bepaalde grens is tot waar je kunt volhouden dat spreekkoren niet tegen Joden (de echte) zijn gericht.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:46 schreef Lastpost het volgende:
Blijf dit een lastig verhaal vinden, aangezien ze Joden als geuzennaam hebben gekozen en bij demonstraties en protesten is het - naar mijn mening - niet enkel een 'ludiek' spreekkoor maar staan ze echt achter hetgeen ze zeggen.
Uiteindelijk blijft dat natuurlijk enigszins hetzelfde, 'haat zaaien' richting een bepaalde groep, al dan niet zo bedoeld.
Als burger zijnde vind ik het ergens ook wel te ver gaan, als voetbalsupporter zijnde vind ik dat emoties, frustraties, woede en haat naar een club best verbaal tot uiting mogen komen.
En tuurlijk is dat krom, zou het niet moeten kunnen enz. maar zodra ik de metro in stap voor zo'n wedstrijd dan is alles net even anders en lijkt niets te ver te gaan.
Heerlijk primitief natuurlijk, maar so be it.![]()
ME heeft de regel dat bij het gooien van 2-3 stenen/flessen een charge wordt uitgevoerd ofzo. Dus het is niet 'uit het niets'.quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:19 schreef RayMania het volgende:
Voor de wedstrijd heb ik in ieder geval weinig schokkend gehoord, maar misschien is er iemand die na de wedstrijd iets gehoord heeft?
Ajax-'fans' die troep naar ME gooien is triest, maar het is ook triest om uit het niets met paarden te gaan rennen. Dan vraag je er ook enigszins om dat bepaalde mensen zich niet kunnen inhouden.
We have a winner!quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:07 schreef JayJay8 het volgende:
Tegen de tijd dat Feyenoord weer eredivisie speelt is dit verbod alweer voorbij
Verschrikkelijk. 150 banen!quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden we hiervan? Mij lijkt het een enorm domme zet.
Ik hoop tquote:Op woensdag 18 februari 2009 22:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik vraag me echt af of dit alleen komt door die 2/3 keer dat er tijdens de wedstrijd "Hamas Hamas Joden aan het gas" is ingezet.
Denk dat dat wel mee zal vallenquote:Op donderdag 19 februari 2009 10:32 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Die vlieger gaat niet op. De kosten zullen juist hoger zijn. Er gaan nu groepen gewoon in het thuisvak zitten.
op wedstryddagen zullen de steden omgetoverd worden tot een vesting. Veel politieinzet nodig om uitsupporters buiten de stad te gaan houden. En dit is dan een onmogelijke zaak. Zie Willem II - Feyenoord. In Tilburg proberen ze ons al jaren te weren. Maar komen toch altijd mensen binnen. Dus ook bij het stadion moet volop ME paraat zijn.quote:Op donderdag 19 februari 2009 13:47 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Denk dat dat wel mee zal vallen. In ieder geval minder politiebegeleiding nodig dan normaal
.
Bij willem 2 kom je zelfs zonder kaart binnenquote:Op donderdag 19 februari 2009 13:57 schreef Animal_FR het volgende:
[..]
op wedstryddagen zullen de steden omgetoverd worden tot een vesting. Veel politieinzet nodig om uitsupporters buiten de stad te gaan houden. En dit is dan een onmogelijke zaak. Zie Willem II - Feyenoord. In Tilburg proberen ze ons al jaren te weren. Maar komen toch altijd mensen binnen. Dus ook bij het stadion moet volop ME paraat zijn.
Ik zit al jaren in het Willem II-vakquote:Op donderdag 19 februari 2009 13:57 schreef Animal_FR het volgende:
[..]
op wedstryddagen zullen de steden omgetoverd worden tot een vesting. Veel politieinzet nodig om uitsupporters buiten de stad te gaan houden. En dit is dan een onmogelijke zaak. Zie Willem II - Feyenoord. In Tilburg proberen ze ons al jaren te weren. Maar komen toch altijd mensen binnen. Dus ook bij het stadion moet volop ME paraat zijn.
Maakt geen zak uit. Nu verkopen ze het kaartje toch ook aan de bezoekende club.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:48 schreef rubbereend het volgende:
kunnen ze beide hun uitvak een de eigen supporters verkopen.... kassa
Het scheelt sowieso als je niet van die buffers hoeft aan te houden natuurlijk...quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:53 schreef Breach het volgende:
[..]
Maakt geen zak uit. Nu verkopen ze het kaartje toch ook aan de bezoekende club.
Is in de ArenA veel minder groot dus daar scheelt het amper.quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:00 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het scheelt sowieso als je niet van die buffers hoeft aan te houden natuurlijk...
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:22 schreef Cuba-scf het volgende:
Zoek en gij zult vinden. Dat moeten beide 020 burgemeesters moeten hebben gedacht. Net zo lang wachten tot iemand jood of bommen op Rotterdam roept en dan direct zinloze, maar oh zo populistisch maatregelen nemen. Zowel Cohen ( what's in a name? ) als Aboutaleb doen aan zieltjes winnen. De verkeerde weliswaar. De goede zijn de dupe van het kleine groepje die het altijd verziekt? Onzin!!!! Eerder andersom. Kijk, de telefoon op het veld gooien of massaal aanstekers ed zoals wij thuis tegen Sporting Lissabon en gister bij NEC is gewoon oliedom. Kost alleen maar geld en gezeik. Maar die "slechte" die het altijd verpesten volgens de rest zijn tegelijkertijd wel degene die altijd gaan en voetbal leven. Tuurlijk, er zijn er genoeg die ook altijd gaan en gewoon stil op hun stoel blijven zitten en alleen zo nu en dan klappen. Maar slechts een enkeling daarvan voelt zich beledigd als de tegenstander een liedje inzet ( want dat is het!!! niets meer of minder dan een liedje! ). Het is de media die alles opblaast. Om een lang verhaal kort te maken, zinloze ingreep dit. De 100-jarige geschiedenis leert ons: You can't ban a Feyenoord fan!
Ach ik snap wel dat de SNS de banen moet schrappen. Lijkt me niet echt heel dom.quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden we hiervan? Mij lijkt het een enorm domme zet.
Spuit 11. Niet echt grappig meer.quote:Op donderdag 19 februari 2009 19:04 schreef Grulez het volgende:
[..]
Ach ik snap wel dat de SNS de banen moet schrappen. Lijkt me niet echt heel dom.
Ah ik zag em niet en het plaatje was nog hetzelfde, dus ik nam aan dat ie pas net gewijzigd was.quote:Op donderdag 19 februari 2009 19:05 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Spuit 11. Niet echt grappig meer.
En welke regel hebben ze voor het overrijden van ons? Ineens ging die bus kk hard door die groep rijden. Logisch dat er dan mensen rare dingen gaan doen dan. En ook meer dan terecht dat die stillen gewoon klappen hebben gehad. Dan moet je daar maar niet als zo'n verrader lopenquote:Op donderdag 19 februari 2009 13:02 schreef Breach het volgende:
[..]
ME heeft de regel dat bij het gooien van 2-3 stenen/flessen een charge wordt uitgevoerd ofzo. Dus het is niet 'uit het niets'.
quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:26 schreef De_Slagert het volgende:
[..]
Bij willem 2 kom je zelfs zonder kaart binnen
terecht dat je politie klappen geeft??? Lekker dan...waar zit je verstand man?quote:Op donderdag 19 februari 2009 19:12 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
En welke regel hebben ze voor het overrijden van ons? Ineens ging die bus kk hard door die groep rijden. Logisch dat er dan mensen rare dingen gaan doen dan. En ook meer dan terecht dat die stillen gewoon klappen hebben gehad. Dan moet je daar maar niet als zo'n verrader lopen
Politie?quote:Op donderdag 19 februari 2009 19:28 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
terecht dat je politie klappen geeft??? Lekker dan...waar zit je verstand man?
En dat geeft je het recht om ze in elkaar te rossen?quote:Op donderdag 19 februari 2009 19:53 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Politie?![]()
Die stillen zwepen mensen op door zelf liedereen te zingen of zelfs aanzetten tot het gooien van iets. Smerige praktijken man.
Ik heb pas 1x goede stillen gezien en dat was in hamburg.. maar ga ik verder niet uitleggen hier.quote:Op donderdag 19 februari 2009 19:55 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
En dat geeft je het recht om ze in elkaar te rossen?
Waar zijn?quote:Op donderdag 19 februari 2009 19:57 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Sowieso mensen die er nooit zijn mogen dit topic verlaten
Euh.. volgens mij wel jah.quote:Op donderdag 19 februari 2009 22:41 schreef Reddiablo het volgende:
maaruh, is deze absolute schande nu definitief????
Leg dan uit wat er nou zo fout is gegaan? DE KLASSIEKER.. daar horen dat soort dingen bij manquote:Op donderdag 19 februari 2009 19:58 schreef peaceman het volgende:
Ik vind het een logisch gevolg van de afgelopen jaren waarin er toch geregeld dingen niet goed gegaan zijn.
Jammer is het natuurlijk wel.
quote:Op donderdag 19 februari 2009 23:18 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Leg dan uit wat er nou zo fout is gegaan? DE KLASSIEKER.. daar horen dat soort dingen bij man
Het gaat natuurlijk niet alleen om de klassieker van afgelopen weekend. Het zat er al veel langer aan te komen. Dat men het nu besloten heeft op grond van wat dubieuze redenen doet er wat mij betreft niets aan af. Er is gewoon de afgelopen jaren teveel gelazer geweest.quote:Op donderdag 19 februari 2009 23:18 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Leg dan uit wat er nou zo fout is gegaan? DE KLASSIEKER.. daar horen dat soort dingen bij man
Over 5 jaar gewoon weer hetzelfde.. Die burgemeesters moeten niet zo huilen.quote:Op donderdag 19 februari 2009 23:31 schreef peaceman het volgende:
[..]
Het gaat natuurlijk niet alleen om de klassieker van afgelopen weekend. Het zat er al veel langer aan te komen. Dat men het nu besloten heeft op grond van wat dubieuze redenen doet er wat mij betreft niets aan af. Er is gewoon de afgelopen jaren teveel gelazer geweest.
Ik vind het ook jammer hoor, maar misschien leren de kwasten die het altijd weten te verpesten voor de goeden er eindelijk wat van, al ben ik bang dat dat een droom zal blijven.
scheelt toch al gauw weer 100 euro als supporter van Ajax zijdequote:Op donderdag 19 februari 2009 23:54 schreef M0NTANA het volgende:
Zie het helemaal gebeuren.
FCU- en PSV-uit lopen uit de hand en we mogen volgend jaar maar dertien uitwedstrijden bezoeken.
De gemiddelde anti-Israël demonstratie wordt niet leeggeveegd na het zingen van dergelijke lieden.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Waar precies zit die dubbele standaard dan? Wordt het van andere groepen wel geaccepteerd wanneer ze roepen dat alle joden vergast moeten worden?
Waar.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 09:03 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
De gemiddelde anti-Israël demonstratie wordt niet leeggeveegd na het zingen van dergelijke lieden.
Of ze nu een demonstratievergunning hebben of niet. De politie stond er bij en keek er naar..
Het gekke is juist dat het dit jaar, reuze meeviel met spreekkoren ze waren amper te horen. Cohen zelf gaf al toen dat het helemaal niet extreem was. En toch kom je tot dit besluit. Dan heeft het besluit dus gewoon niks te maken met de uitkomst van zondag, maar was het gewoon al voor het weekend genomen.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 09:07 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Waar.
Maar je moet ergens beginnen. Voetbalsupporters staan niet veel hoger meer in de populariteitshitparade dan bontkraagjes of ABN-AMRO directeuren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |