Raalterweg?quote:Op zaterdag 25 juli 2009 20:58 schreef Eutow het volgende:
Ook maar een tvp. Woon nu sinds een jaar in Deventer, aan de rand bij Schalkhaar.
gastquote:Op dinsdag 21 juli 2009 01:13 schreef nijnja het volgende:
[..]Dat je zelf dood wil, oke. Trein
... Doe het dan alleen ofzo, zoveel mensen hebben hier last van, zoals jij, maar wat ik nog erger vind is die machinist... Lekker hoor
Ik heb je niet gezien? Waar lagen jullie dan? Wij op het eerste strandje (na de pont) aan de overkant.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 23:17 schreef nijnja het volgende:
Vandaag ook met m'n vriendin aan de IJssel gelegen
Ik lag vlakbij de snelweg daarzo, waar ook 2 kolken zijnquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 23:39 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik heb je niet gezien? Waar lagen jullie dan? Wij op het eerste strandje (na de pont) aan de overkant.
Zon is nooit verkeerd. Aankomend weekend een waterpolo toernooi in Ter Apel, een soort bussloo. De zon mag zich daar ook wel laten zien vind ik.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 16:53 schreef Sylvana het volgende:
Das een heel eind bij ons vandaan geweest dan ja
Jammer dat het nu zulk slecht weer is. Heb nog 2.5 week vakantie en wil daar toch nog wel graag wat zon bij hebben.
God wat ben ik blij dat ik dat nog net gemist heb.quote:Op donderdag 16 juli 2009 20:43 schreef Sylvana het volgende:
Aaarrg, begint het eindelijk af te koelen, wil ik mn raam open zetten, heb ik hem maar heel snel weer dicht gedaan
Hollands Hits Festival![]()
En terechtquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:20 schreef _Loki het volgende:
[..]
God wat ben ik blij dat ik dat nog net gemist heb.
Ik heb je gezienquote:Op woensdag 1 juli 2009 19:15 schreef Silver_Shark het volgende:
ik kom op tvherman den blijker was bij ons.
citymoves ofzo, idd een teringherrie.quote:Op zaterdag 5 september 2009 14:18 schreef _Loki het volgende:
Wat was dat gebeuren afgelopen weekend in het park? 0o''
jeuzus wat een herrie.
Het was erg gezellig, volgend jaar weer.quote:Op zaterdag 5 september 2009 15:22 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
citymoves ofzo, idd een teringherrie.
Dan gaan wij net als dit jaar weer precies dan op vakantie, klinkt niet echt als mijn/ons ding zegmaar..Het bedrijf waar ik werk heeft trouwens wel de geluidsmetingen gedaan, volgens mij viel het aantal klachten mee, of niet?quote:Op zondag 6 september 2009 11:57 schreef t-8one het volgende:
[..]
Het was erg gezellig, volgend jaar weer.
Terrasje pakken, het schijnt in te zijn van de spoorbrug af te springen, maar dat raad ik je af. Verder tja, bowlen ofzoquote:Op maandag 14 september 2009 23:16 schreef WasMachinator het volgende:
met school gaan we volgende week een dagje naar deventer, en nu vroeg ik me af wat er allemaal te beleven valt in deventer(of juist niet). iemand suggesties wat 's middags kunt doen?
Geen fuck te doen dus...quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:04 schreef nijnja het volgende:
[..]
Terrasje pakken, het schijnt in te zijn van de spoorbrug af te springen, maar dat raad ik je af. Verder tja, bowlen ofzo...
Haha inderdaadquote:Op dinsdag 15 september 2009 11:12 schreef whoops het volgende:
[..]
Geen fuck te doen dus...
Ik zou (zeker in het geval van de middelbare school) gewoon lekker bij Maya, Bulls-Eye of de Blikken Deur gaan zitten...
Vooral erg gezellig einde weer met die hooligans / ruzie zoekers.quote:Op zondag 6 september 2009 11:57 schreef t-8one het volgende:
[..]
Het was erg gezellig, volgend jaar weer.
Ik over een jaartjequote:Op zaterdag 11 juli 2009 02:21 schreef _Loki het volgende:
Ik ga over een maandje verhuizen naar Deventer, ben benieuwd hoe het bevalt.
Het zou tijd wordenquote:Op donderdag 24 september 2009 16:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik over een jaartjeals het goed is
Jullie voetballen in de keuken? Enniewee, het Mario menu was top, en mijn vriendin heeft ook genoten van het Herman menu..quote:Op woensdag 1 juli 2009 20:43 schreef Silver_Shark het volgende:
[..]
de grand cafe gedeelte sluit nu beter aan bij de restaurant gedeelde.. in de keuken hebben we een grotere pass gekregen.
Idem! Als het goed isquote:Op donderdag 24 september 2009 16:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik over een jaartjeals het goed is
hoi wanneer hebben jullie gegeten vandaag?quote:Op donderdag 1 oktober 2009 22:00 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Jullie voetballen in de keuken? Enniewee, het Mario menu was top, en mijn vriendin heeft ook genoten van het Herman menu..
We zaten er gisteren van zeg 18.30 tot 21.00, achterin de zaal tegen de serre aan zegmaar.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 01:33 schreef Silver_Shark het volgende:
[..]
hoi wanneer hebben jullie gegeten vandaag?
bronquote:Persbericht
08-10-2009
Herfstvakantie geen treinverkeer van en naar Deventer
Het treinverkeer van en naar Deventer ligt in oktober negen dagen stil. Het gaat om de herfstvakantie; 17 tot en met 25 oktober. In opdracht van ProRail vernieuwt VolkerRail spoor en wissels op station Deventer. Daarnaast vinden er diverse werkzaamheden plaats op de spoorlijnen van Deventer naar Zwolle, Deventer-Apeldoorn, Deventer-Zutphen en Deventer-Almelo. NS zet bussen in.
Diverse werkzaamheden
Naast de spoorvernieuwing op station Deventer, vernieuwt ProRail zes kilometer spoor tussen Zwolle en Olst. Een vernieuwde spoorbaan op betonnen dwarsliggers is onderhoudsarmer en stiller voor de omgeving. In Olst en Holten vinden bovendien perronwerkzaamheden plaats. Op de Zutphensestraat in Apeldoorn wordt in de betreffende week een betonnen tunnelbak onder het spoor geschoven. De tunnel zal uiteindelijk de spoorwegovergang vervangen, zodat de verkeersveiligheid ter plaatse verbetert. Ook in Rijssen komen twee tunnels onder het spoor. De IJsselbrug bij Deventer wordt geschilderd en in Rijssen en in Holten start ProRail met de bouw van geluidschermen. Het spoor van Deventer naar Zutphen ten slotte, wordt tijdens de herfstvakantie gebruikt voor de aan- en afvoer van werktreinen en materialen.
Overlast beperken
Door het combineren van de diverse spoorwerkzaamheden in de herfstvakantie probeert ProRail de overlast voor zowel het treinverkeer als de omgeving te beperken. Spoorwerkzaamheden gebeuren vaak ’s nachts en in rustige periodes zoals de vakantie, aangezien er dan minder treinreizigers zijn. Zo blijft de overlast door uitval van treinen zo beperkt mogelijk.
Gevolgen voor het treinverkeer
Gedurende bovengenoemde periode rijden er geen treinen van en naar Deventer. NS rijdt bussen in plaats van treinen op de trajecten rondom station Deventer. Reizigers kunnen voor exacte informatie over de gevolgen voor hun reis www.ns.nl raadplegen en op deze site de folder met omreisadviezen en bustijden downloaden, of bellen met 0900-9292 (¤ 0,70 per minuut). Ook NOS Teletekst pagina 754 geeft actuele informatie.
De NS zet toch bussen in? Zoveel langer duurt dat niet hoor.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 11:07 schreef boofer het volgende:
[..]
bron
Dat wordt dus een verplicht weekje niet werken....
De NS zet inderdaad bussen in. Eerst moet je een pendel nemen vanaf Deventer CS naar de Scheg, wat toch ook al snel een kwartiertje duurt met alle wachttijd en stoplichten meegerekend. Daar moet je dan opstappen op de bus richting apeldoorn, wat ook weer een half uur is naar Apeldoorn CS en dan reken ik nog niet eens de file's mee in de spits! Terwijl ik er normaal maar 8 minuten over doe. Hierna moet ik ook nog verder door naar Amsterdam.... met andere woorden: Laat maar!quote:Op maandag 12 oktober 2009 08:40 schreef piepster het volgende:
[..]
De NS zet toch bussen in? Zoveel langer duurt dat niet hoor.
Hoezo moet je eerst een pendel nemen van Deventer CS naar de Scheg? Je kan toch ook gewoon op Deventer CS de NS-bus naar Apeldoorn pakken?quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:56 schreef boofer het volgende:
[..]
De NS zet inderdaad bussen in. Eerst moet je een pendel nemen vanaf Deventer CS naar de Scheg, wat toch ook al snel een kwartiertje duurt met alle wachttijd en stoplichten meegerekend. Daar moet je dan opstappen op de bus richting apeldoorn, wat ook weer een half uur is naar Apeldoorn CS en dan reken ik nog niet eens de file's mee in de spits! Terwijl ik er normaal maar 8 minuten over doe. Hierna moet ik ook nog verder door naar Amsterdam.... met andere woorden: Laat maar!
Ik claim wel heen en terug richting amsterdam maal 9 dagen, toch weer >200 euries
Het lijkt me trouwens ook rot als je van Zwolle naar Nijmegen moet (of iets anders via deventer), dan kun je ook een flink eind omrijden...
bronquote:DEVENTER - Het treinverkeer in en rondom Deventer wordt vanaf zaterdag 17 oktober negen dagen lang stilgelegd (tot met 25 oktober). ProRail gebruikt deze periode om in de wijde regio allerlei werkzaamheden aan het spoor uit te voeren.
Vanwege de werkzaamheden rijden er in de herfstvakantie vanaf Deventer in het geheel geen treinen. Zowel in de richting Apeldoorn, Zwolle als Hengelo wordt gewerkt aan het spoor. De spoorlijn Deventer-Zutphen is niet beschikbaar vanwege de aanvoer van materialen. De stremming heeft grote gevolgen voor treinreizigers. Zij moeten omrijden of gebruik maken van de vloot aan bussen die de NS inzetten. Bij sportcentrum De Scheg wordt een tijdelijk busstation ingericht, vanwaar bussen in alle richtingen vertrekken. Tussen De Scheg en het NS-station in de binnenstad rijden pendelbussen. "Door werkzaamheden te combineren in een relatief rustige periode als de herfstvakantie hopen we de overlast te beperken", zegt André de Waard van ProRail.
Waarom laten ze die bussen niet gewoon van Deventer CS vertrekken? Nu moet je eerst naar De Scheg toe, terwijl de vorige keer toen er werkzaamheden op het spoor waren, Vertrokken de bussen gewoon van Deventer CS.quote:
Pak de fiets dan luie hond. Regel een lift. Pak de streekbus.quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:56 schreef boofer het volgende:
[..]
De NS zet inderdaad bussen in. Eerst moet je een pendel nemen vanaf Deventer CS naar de Scheg, wat toch ook al snel een kwartiertje duurt met alle wachttijd en stoplichten meegerekend. Daar moet je dan opstappen op de bus richting apeldoorn, wat ook weer een half uur is naar Apeldoorn CS en dan reken ik nog niet eens de file's mee in de spits! Terwijl ik er normaal maar 8 minuten over doe. Hierna moet ik ook nog verder door naar Amsterdam.... met andere woorden: Laat maar!
Jep, het is even (kortstondig) veel gedoe, maar de ervaring leert dat dit beter werkt/minder goodwill kost dan de werkzaamheden lang uitsmeren.quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:56 schreef boofer het volgende:
[..]
De NS zet inderdaad bussen in. Eerst moet je een pendel nemen vanaf Deventer CS naar de Scheg, wat toch ook al snel een kwartiertje duurt met alle wachttijd en stoplichten meegerekend. Daar moet je dan opstappen op de bus richting apeldoorn, wat ook weer een half uur is naar Apeldoorn CS en dan reken ik nog niet eens de file's mee in de spits! Terwijl ik er normaal maar 8 minuten over doe. Hierna moet ik ook nog verder door naar Amsterdam.... met andere woorden: Laat maar!
Ik claim wel heen en terug richting amsterdam maal 9 dagen, toch weer >200 euries
Het lijkt me trouwens ook rot als je van Zwolle naar Nijmegen moet (of iets anders via deventer), dan kun je ook een flink eind omrijden...
Ik ga geen 30km fietsen door weer en wind om daarna nog 1 uur in de trein te zitten als ik nog genoeg vrije dagen heb. Ik heb aan 12 uur per dag echt wel genoeg, hoeven er geen 14 uur te worden...quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:23 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
Pak de fiets dan luie hond. Regel een lift. Pak de streekbus.
nee, je moet echt naar Apeldoornquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 18:25 schreef nijnja het volgende:
En gaan er van- en tot Twello treinen? Want dan fiets ik daar wel heen vrijdag....
ik snap daar serieus helemaal niks van. Wanneer er een auto onder de trein komt, wordt alles goed en professioneel opgepakt. Ok, je hebt even vertraging, maar je kan wel weer weg. Maar oh wee als je een gepland onderhoud hebt. Dan zijn de aantal bussen ontoereikend, de chauffeurs onwetend over de route en ALTIJD klaagt ProRail over het feit dat er toch meer reizigers waren dan ze hadden voorspeld.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 21:42 schreef Sylvana het volgende:
Ja gelukkig wel, moest vanochtend van Almelo naar Deventer en vanmiddag van Deventer naar Hengelo en terug. Als ik dat met de bus had moeten doen was het niks geworden.
Wij hebben vorige week vrijdag 2 uur gedaan over Almelo-Deventer omdat de buschauffeur niet bekend was in Wierden en steeds het centrum inreed terwijl daar kermis was. Dus kwartier rondjes gereden daar en dus vet veel vertraging :S Zondagavond duurde het 1.5 uur, dus nog een uur langer dan normaal met de trein.
Inderdaad, wat was dat een ramp. Ik ben uiteindelijk met een lijnbus verdergegaan omdat we zoveel vertraging hadden met de trein, heb er een uur langer over gedaanquote:Op donderdag 29 oktober 2009 21:01 schreef Woussie1987 het volgende:
Gelukkig rijden ze nu wel weer van/naar Deventer
Nope was ik niet, ik zat gewoon thuis op de bankquote:Op zondag 1 november 2009 21:13 schreef nijnja het volgende:
Sylvana, volgens mij heb ik jou gisteren gezien! Tegen half 8 bij de scheg, volgens mij ging jij richting schaatsbaan met 2 andere personen, vanuit een Volkswagen polo
. Ik zei hoi tegen jou
! Tenmisnte volgens mij was jij dat
!
NOUJA ZEG! Denk ik, ik zie een bekendequote:Op zondag 1 november 2009 21:15 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Nope was ik niet, ik zat gewoon thuis op de bank
Dus nu heb je hoi gezegd tegen de verkeerde!quote:Op zondag 1 november 2009 21:16 schreef nijnja het volgende:
[..]
NOUJA ZEG! Denk ik, ik zie een bekende!
Nee hoor
Aaaw *knuf*quote:Op zondag 1 november 2009 21:16 schreef nijnja het volgende:
[..]
NOUJA ZEG! Denk ik, ik zie een bekende!
Nee hoor
Wat een rampquote:Op zondag 1 november 2009 21:20 schreef Chai het volgende:
[..]
Dus nu heb je hoi gezegd tegen de verkeerde!
Dan zit ik op stagequote:Op zondag 1 november 2009 21:24 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Aaaw *knuf*
Ga morgen om kwart over 10 's ochtends voor het station staan, kun je me daar zien
Ik ga dan net naar stage toe, hoef pas om 11 uur te beginnenquote:
Ik ben daar nog nooit geweest eerlijk gezegd, is me veel te druk.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:48 schreef fruityloop het volgende:
Ik had toch wel wat verhalen/foto's van het Dickens festival verwacht inderdaad..
Als je er op zondag zo rond 15.00 heen gaat is het ergste wel geweest kwamen we vorig jaar achter, maar het is eigenlijk op elk tijdstip schuifelen.. Wij lopen er meestal de vrijdag ervoor even in de pauze er doorheen, maar het is toch elk jaar het zelfde eigenlijk..quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:50 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik ben daar nog nooit geweest eerlijk gezegd, is me veel te druk.
Ik ben er nu 2 keer geweest en dat vind ik wel genoeg.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:48 schreef fruityloop het volgende:
Ik had toch wel wat verhalen/foto's van het Dickens festival verwacht inderdaad..
Dat zou ik je niet kunnen zeggen, zijn we nog nooit heen geweest eigenlijk.. Volgens mij moet je dat net even treffen met een optreden, de namen die ik zo zie staan zeggen me niks eigenlijk..quote:Op dinsdag 22 december 2009 16:49 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik ben er nu 2 keer geweest en dat vind ik wel genoeg.
Tussen Kerst en Oud en Nieuw gaan we naar Deventer, is dat humorfestival nog wat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |