Waar ik dat zie? Om me heen ik praat met veel mensen. De huizenmarkt doet gekke dingen etc.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:10 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Waar zie jij dat dan? Er is wel sprake van een zeer lichte daling de consumentenbestedingen maar dat kan goed verklaard worden door een toename van het aantal werklozen. Een beeld dat je ook in andere landen ziet.
[..]
Maar was er zonder politieke druk nooit gekomen.quote:Akkoord van Wassenaar ging juist over arbeidstijdverkorting in ruil voor loonmatiging.
Politici zijn creatief in begroten, vergeet dat nietquote:Van arbeidstijdverkorting is nu al sprake, en die loonmatiging zal vanzelf tot stand komen door werkgevers en werknemers, beide zijn tot elkaar veroordeeld dus er zal altijd een akkoord uit komen, daar is het kabinet echt niet voor nodig. Bovendien kan het kabinet nu geen extra geld uitgeven, de centen zijn al op.
De grootste klappen vallen momenteel bij degenen met de zwakste arbeidspositie namelijk de uitzendkrachten. Je weet wel, zij die voor een appel en een ei de hete kastanjes voor de managers uit het vuur halen zodat deze managers hun (financiële) rug kunnen sparen voor later. Voor later als ze met de vut hun gezonde rug niet inzetten als vrijwilliger maar verbrassen in dure gokpaleizen omdat ze zoals ze zelf zeggen ook dan recht hebben op ontspanning.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 20:21 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Vooral diegene die op de rug van een ander leven uitten hun onvrede.
Jan Modaal zal moeten betalen zoals altijd.
Armoede neemt al decennia lang af... Sprookjes graag in het daarvoor bestemde forum.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 19:24 schreef Fajarowicz het volgende:
Voor zij die hun onvrede enkel over de rug van anderen kunnen ventileren is de toename van de armoede juist een zegen. Want meer armoede betekent meer aanleiding tot dat ventileren. Dat door met regelmaat de term "parasiet" uit te slaan. O jongens wat moedig, wat moedig ,wat moedig.
Die frustratie!!!!!!quote:Op woensdag 18 februari 2009 07:47 schreef Fajarowicz het volgende:
De grootste klappen vallen momenteel bij degenen met de zwakste arbeidspositie namelijk de uitzendkrachten. Je weet wel, zij die voor een appel en een ei de hete kastanjes voor de managers uit het vuur halen zodat deze managers hun (financiële) rug kunnen sparen voor later. Voor later als ze met de vut hun gezonde rug niet inzetten als vrijwilliger maar verbrassen in dure gokpaleizen omdat ze zoals ze zelf zeggen ook dan recht hebben op ontspanning.
Er gaat geen enkele kop rollen. En de bevolking zal net als nu als makke schapen op dezelfde koppen blijven stemmen. Die vervolgens de mensen in het bankwezen en het bedrijfsleven zullen dekken zoals als altijd.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 10:44 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Het begrotings tekort gaat fors oplopen, de economie flink in het slop en bedrijven gaan omvallen.
Op wie (of wat) gaat de bevolking zijn woede botvieren?
Bos, de Amerikanen, de banken, etc?
Ik denk het niet. Anders was er aan die macht waarschijnlijk wel eerder een einde gekomen.quote:Op woensdag 18 februari 2009 07:59 schreef Ugjerke het volgende:
Misschien is dit het einde van de traditionele VVD-CDA-PvdA macht?
Slaap jij beter door deze gedachte?quote:Op woensdag 18 februari 2009 08:53 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ook aan jou luxe leven komt ooit een einde.
Ik denk van niet. Wat juist het probleem is.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 18:29 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het is vaak ook terecht zo'n weigering. Als ik de bank binnenloop en geld wil dan lukt mij dat ook vandaag hoor...
Beetje beperkte visie, hij moest wel wat doen. Of dat het juiste was? De tijd zal het leren.quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:39 schreef JohnDope het volgende:
Wouter Bos is de grootste gaaier van dit moment. Als het om de zorg en onderwijs gaat, gaat hij tot op de cent lopen mierenneuken, maar als de banken honderden miljarden nodig hebben, staat hij klaar om Sinterklaas te spelen.
Bos moet natuurlijk zijn toekomstige graaibraantjes veilig stellen
Uiteraard, je woont in NL...quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:38 schreef Piet_Piraat het volgende:
Nee hoor, heb het zelf ook goed
En toch moet jij niet ook lachen om zo'n gefrustreerde post?quote:en misgun niemand zijn succes.
Bos geeft helemaal niet honderden miljarden weg en ik denk dat jij het toch vervelend vindt als je vanaf nu ineens niet meer kan pinnen.quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:39 schreef JohnDope het volgende:
Wouter Bos is de grootste gaaier van dit moment. Als het om de zorg en onderwijs gaat, gaat hij tot op de cent lopen mierenneuken, maar als de banken honderden miljarden nodig hebben, staat hij klaar om Sinterklaas te spelen.
En dat komt door die miljarden van Bos wil je zeggenquote:Op woensdag 18 februari 2009 09:50 schreef DS4 het volgende:
[..]
Bos geeft helemaal niet honderden miljarden weg en ik denk dat jij het toch vervelend vindt als je vanaf nu ineens niet meer kan pinnen.
Het is toch best handig dat er wordt gezorgd dat iedereen door kan met betalen...
Ik vind dat hij fouten gemaakt heeft, maar door niets te doen bestond de kans dat er grote problemen gekomen waren met onze banken. En dat had een domino-effect kunnen hebben. Er is dus eerder te laat ingegrepen dan te vroeg. Sterker nog, als in de VS indertijd meteen was ingegrepen was de crisis wellicht niet eens een crisis geweest (waarbij je je dan kan afvragen of er dan ook een leerproces had gevolgd, wat dan weer de vraag op roept of het niet ergens anders fout zou zijn gegaan).quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:51 schreef JohnDope het volgende:
En dat komt door die miljarden van Bos wil je zeggen
Ja tuurlijk het is allemaal weer de schuld van Amerikaquote:Op woensdag 18 februari 2009 10:24 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik vind dat hij fouten gemaakt heeft, maar door niets te doen bestond de kans dat er grote problemen gekomen waren met onze banken. En dat had een domino-effect kunnen hebben. Er is dus eerder te laat ingegrepen dan te vroeg. Sterker nog, als in de VS indertijd meteen was ingegrepen was de crisis wellicht niet eens een crisis geweest (waarbij je je dan kan afvragen of er dan ook een leerproces had gevolgd, wat dan weer de vraag op roept of het niet ergens anders fout zou zijn gegaan).
Jouw makkelijke kritiek is iig onzinnig.
Zullen we daar ff een toffe brainstorm over houden?quote:Op woensdag 18 februari 2009 10:42 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ja tuurlijk het is allemaal weer de schuld van Amerika!
nu veel mensen niet er was een behoorlijke schok gisteren ook ik dacht dat het niet zo rap zou gaan.quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:51 schreef Manono het volgende:
koppen rollen, wrom?
dit zien we toch al jaren aankomen?
Dat komt omdat je teveel televisie kijkt en veel te weinig zelfstandig denkt.quote:Op woensdag 18 februari 2009 10:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
ik dacht dat het niet zo rap zou gaan.
Normaal speel ik niet zo op de persoon maar voor jou maak ik een uitzondering.quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:48 schreef DS4 het volgende:
[..]
Uiteraard, je woont in NL...
[..]
En toch moet jij niet ook lachen om zo'n gefrustreerde post?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |