Ik heb zelf de procedures voor ISP's geschreven en een procedures die meldt "Hang de klant op wanneer je er niet uit komt", "Verbind de klant door met een onlogische afdeling die er niets mee kan" of "Wimpel de klant af met een emailadres waar pas na 4 weken op gereageerd wordt" ben ik nog niet tegengekomen.quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:13 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Klopt zeer zeker, maar dat lijkt jou niet te maken hebben met de onduidelijkheid die je buurvouw gecrëeerd heeft?
Nee natuurlijk niet. Jouw buurvrouw heeft de boel lopen verstieren terwijl jij meldt dat het abonnement van de buurvrouw is opgezegd. Twee verschillende informatiestromen waar de gemiddelde heldeskmedewerker geen inzicht in heeft, maar wat jij feitelijk wel had moeten weten. Dat het dan maar opgelost moet worden door een ander (KPN) is natuurlijk belachelijk, de houder van het abonnement is dit hele gedoe begonnen, heeft verschillende informatie gegeven, opzeggen, verlengen en maar hoofdschuddend toekijken hoe jij de boel probeert op te lossen met een schijnbaar onwelwillende KPN, terwijl zij iedere keer afwijkende informatie krijgen.quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:03 schreef kastanova het volgende:
[..]
Het feit dat ik 1,5 uur heb moeten bellen zonder enige reet verder te komen en daarbij tig keer verkeerd doorverbonden en opgehangen werd is natuurlijk wél gewoon aan KPN toe te schrijven.
quote:Op donderdag 19 februari 2009 01:11 schreef opgebaarde het volgende:
Prachtig verhaal, ik heb nog net niet gehuild maar wel hard op gelachen. Prachtig.
Soortgelijks had ik aan de hand bij @home (toen). Na anderhalf uur, wachten, drie telefoontjes en 2 keer dat er opgehangen werd van hun kant kreeg ik ineens een bandje te horen na 3 keer doorverbonden te zijn "blablabla te druk kunnen u niet helpen bla verbinding wordt nu verbroken...
Moi![]()
ah nee niet alweer houd je bek kankerhoer
bandje: pardon?!
moi![]()
![]()
tuut tuut tuut
Tja, die buurvrouw blijkt dus echt volkomen kansloos te zijn en heeft tot gisteren bij iedere conversatie iets compleet anders beweerd...quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:17 schreef Dirkh het volgende:
Nee natuurlijk niet. Jouw buurvrouw heeft de boel lopen verstieren terwijl jij meldt dat het abonnement van de buurvrouw is opgezegd. Twee verschillende informatiestromen waar de gemiddelde heldeskmedewerker geen inzicht in heeft, maar wat jij feitelijk wel had moeten weten. Dat het dan maar opgelost moet worden door een ander (KPN) is natuurlijk belachelijk, de houder van het abonnement is dit hele gedoe begonnen, heeft verschillende informatie gegeven, opzeggen, verlengen en maar hoofdschuddend toekijken hoe jij de boel probeert op te lossen met een schijnbaar onwelwillende KPN, terwijl zij iedere keer afwijkende informatie krijgen.
Het is niet altijd zo dat het tweede aderpaar vrij is. Als er geen ruimte is in de wijkcentrale, dan heb je ook weinig keus.quote:Op donderdag 19 februari 2009 23:03 schreef eleusis het volgende:
Tja die buurvrouw is natuurlijk gaar maar goed, als de communicatie helpdesk-IT kut is dan heb jij daar als klant geen boodschap aan, en als de communicatie buurvrouw-techneut bij jullie niet goed zit dan kan KPN daar ook weinig mee
Hoe dan ook. Waarom niet lekker een abo-tje op de tweede lijn? Ik snap sowieso niet echt dat in deze tijden mensen dat soort dingen delen, voor die twee tientjes in de maand hoef je het toch niet zo moeilijk te doen...
quote:Op donderdag 19 februari 2009 23:07 schreef Earry het volgende:
Kabel nemen, problem solved. GeenAnder lijntje nodig, wel internet
Kabel komt ook op de begane vloer binnen. Bij de onderbuurvrouw dus.quote:Op donderdag 19 februari 2009 23:07 schreef Earry het volgende:
Kabel nemen, problem solved. Geen lijntje nodig, wel internet
Hoe zit het dan met je TV? Of loopt dat niet via de kabel?quote:Op donderdag 19 februari 2009 23:33 schreef kastanova het volgende:
[..]
Kabel komt ook op de begane vloer binnen. Bij de onderbuurvrouw dus.
De onderbuurvrouw die er geen reet van snapt, alles verneukt en geen enkele medewerking verleent dus.
Morgen maar weer eens met Tele2 bellen aangezien de huisbaas beweert dat er boven een apart ISRA-punt zou zijn. Lijkt me sterk, maar wie niet waagt, wie niet wint.
Of heeft iemand hier toevallig toegang tot KPN Wholesale?
Niet als je morgen op de Frontpage leest dat een 54-jarige vrouw dood aangetroffen is met een KPN-modem in haar hersenpan.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 08:19 schreef Duvel het volgende:
Anticlimax, Kasta...
't Is in elk geval weer eens wat anders dan het zoveelste dagboek van een gefrustreerde FOK!ker.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 12:00 schreef kastanova het volgende:
[..]
Niet als je morgen op de Frontpage leest dat een 54-jarige vrouw dood aangetroffen is met een KPN-modem in haar hersenpan.
Typerende manier van redeneren en van met je klanten omgaan voor zo'n bureaucratische organisatie. Handelen vanuit 'het systeem' en vanuit procedures in plaats van zelf na te denken.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:31 schreef maartena het volgende:
KPN: (klopdieklop tikdietik) Ok, ingevoerd in het systeem.... heb ik alleen nog een adres nodig voor de laatste rekening.
Ik: (Nieuw Amerikaans adres geef....)
KPN: Het MOET een Nederlands adres zijn!
Ik: Welk deel van "Ik ga emigreren" snapte je niet helemaal daarnet?
KPN: Moet echt een Nederlands adres zijn.
Ik: Heb je liever dat ik een willekeurig adres opnoem, of heb je liever dat de rekening ook echt bij me aankomt zodat ik em gewoon via online bankieren kan betalen?
KPN (In herhaling vallend) Moet echt een Nederlands adres zijn, kan er niets aan doen.
Nee drol, waarschijnlijk kan je in dat systeem alleen Nederlandse adressen invoeren. Nadenken is lastig hè.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 12:36 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Typerende manier van redeneren en van met je klanten omgaan voor zo'n bureaucratische organisatie. Handelen vanuit 'het systeem' en vanuit procedures in plaats van zelf na te denken.
En dat ze het systeem er dan ook op inrichten dat een postcode altijd uit 4 cijfers en 2 letters moet bestaan, een telefoonnummer uit 10 cijfers enzovoorts. Bij de klanten in Nederland zorg je er dan voor dat het moeilijker wordt om foute gegevens in te vullen. Jammer voor die paar uitzonderingen, maar zeer handig voor de 99,9% andere klantenquote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:17 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Nee drol, waarschijnlijk kan je in dat systeem alleen Nederlandse adressen invoeren. Nadenken is lastig hè.
Dan moet je het probleem niet bij de klant neerleggen, maar het systeem updaten.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:17 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Nee drol, waarschijnlijk kan je in dat systeem alleen Nederlandse adressen invoeren. Nadenken is lastig hè.
En in een land als Nederland, dat omringt wordt door grote EU landen, en waar het verhuizen van/naar die landen aan de orde van de dag is..... waar ligt het dan aan dat dat systeem alleen Nederlandse adressen aan kan? Juist, aan de stompzinnigheid van de KPN die niet voorbij haar oogkleppen kan denken.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:17 schreef HenkieVdV het volgende:
Nee drol, waarschijnlijk kan je in dat systeem alleen Nederlandse adressen invoeren. Nadenken is lastig hè.
Nee poepvlek, het spreekt voor zich dat het systeem zo werkt (en dat kan ik overigens bevestigen), maar het gaat erom dat men het als een probleem van de klant presenteert in plaats van een oplossing proberen te bedenken.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:17 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Nee drol, waarschijnlijk kan je in dat systeem alleen Nederlandse adressen invoeren. Nadenken is lastig hè.
Wat voor data-abonnement heb je dan? Ik denk dat je gewoon wegens hoogverbruik tijdelijk bent afgesloten en dat je weer aangesloten wordt wanneer er betaald is.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 21:42 schreef Bob-B het volgende:
KPN is echt een kutbedrijf.
Had express mobiel internet voor op de laptop bij hun genomen, want dan had ik geen datalimiet en ik citeer: (medewerker primafoon) "je moet er wel 20 laptops op aansluiten en dag en nacht laten downloaden wil je problemen krijgen". Naja uiteindelijk de brief dat ik word afgesloten, verder niets. Ok, prima, vervolgens toch een rekening krijgen, klantenservice bellen "ja er is niets bij ons bekend in het systeem" Dus ik mag nu voor januari en februari gaan dokken (mooi niet!) voor iets wat ik niet meer gebruik en door hen is opgezegd. Laatste wat eruit kwam is (na twee mnd) dat ik de brief als niet verzonden mag beschouwen, maar toch gewoon betalen, ondanks dat ik er geen gebruik van heb gemaakt.
Ik betaal via automatische incasso, dus dat is het probleem niet, ik had een 768kbit abbo. van 35e p/mquote:Op zaterdag 21 februari 2009 22:34 schreef erkel het volgende:
[..]
Wat voor data-abonnement heb je dan? Ik denk dat je gewoon wegens hoogverbruik tijdelijk bent afgesloten en dat je weer aangesloten wordt wanneer er betaald is.
Bij afsluiting wegens hoogverbruik wordt apart een nota aangemaakt en verstuurd, dus dat gebeurt niet via automatisch incasso. Maar ik weet niet hoe lang dit al loopt? Of heb je zo'n zeker mobiel internet abo?quote:Op zaterdag 21 februari 2009 22:57 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Ik betaal via automatische incasso, dus dat is het probleem niet, ik had een 768kbit abbo. van 35e p/m
Twee maand, maar ze hebben me niet afgesloten, dat is de grap, ze zeggen eerst, je hebt niets meer, dan gebruik ik het niet en dan zeggen ze na twee maanden "grapje, je kon het toch gewoon gebruiken" en dan ik betalen zekerquote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:28 schreef erkel het volgende:
[..]
Bij afsluiting wegens hoogverbruik wordt apart een nota aangemaakt en verstuurd, dus dat gebeurt niet via automatisch incasso. Maar ik weet niet hoe lang dit al loopt?
Tsjah misschien hebben ze je niet ingelicht over de fair use policy. Als ze al iets zeggen van dat '20 laptops aansluiten en non-stop downloaden' geen probleem is, dan leggen ze dat niet goed uit. Films downloaden met een mobiel internet abo 'mag' niet, want dan verbruik je gewoon teveel.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:30 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Twee maand, maar ze hebben me niet afgesloten, dat is de grap, ze zeggen eerst, je hebt niets meer, dan gebruik ik het niet en dan zeggen ze na twee maanden "grapje, je kon het toch gewoon gebruiken" en dan ik betalen zeker
Ik vind het prima, ben 22, moet nog heel leven verder abbo's (mobiel, tv, internet, telefoon) afsluiten en kpn is me kwijt.
Het zal me jeuken wat wel of niet mag. Zij zijn in den beginnen niet duidelijk, vervolgens krijg ik een brief dat ik afgesloten wordt, verder niets erin en dan krijg ik een rekening over januari. Of ik even wil betalen. Als ik dan ga bellen en er is bij de helpdesk niets bekend dat ik afgesloten zou worden is KPN gewoon een goor kutbedrijf die zelf faalt in de interne communicatie.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:32 schreef erkel het volgende:
[..]
Tsjah misschien hebben ze je niet ingelicht over de fair use policy. Als ze al iets zeggen van dat '20 laptops aansluiten en non-stop downloaden' geen probleem is, dan leggen ze dat niet goed uit. Films downloaden met een mobiel internet abo 'mag' niet, want dan verbruik je gewoon teveel.
Okquote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:34 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Het zal me jeuken wat wel of niet mag. Zij zijn in den beginnen niet duidelijk, vervolgens krijg ik een brief dat ik afgesloten wordt, verder niets erin en dan krijg ik een rekening over januari. Of ik even wil betalen. Als ik dan ga bellen en er is bij de helpdesk niets bekend dat ik afgesloten zou worden is KPN gewoon een goor kutbedrijf die zelf faalt in de interne communicatie.
Niet bij KPN iigquote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:37 schreef erkel het volgende:
[..]
OkSucces met het afsluiten van toekomstige abonnementen.
Dat is de instellingquote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:40 schreef erkel het volgende:
[..]
Dat zal mij verder aan mijn anus jeuken.
Daarmee vat je vrij goed samen hoe de KPN over klanten denkt.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:40 schreef erkel het volgende:
Dat zal mij verder aan mijn anus jeuken.
quote:Op donderdag 19 februari 2009 22:26 schreef kastanova het volgende:
[..]
Tja, die buurvrouw blijkt dus echt volkomen kansloos te zijn en heeft tot gisteren bij iedere conversatie iets compleet anders beweerd...
M'n vriendin is er naartoe gegaan om nu toch eens te achterhalen hoe het nu werkelijk zat.
Buurvrouw: Ja, ik vond het allemaal zo ingewikkeld! Met al die rekening en verbindingen enzo
Vriendin: Maar waarom zeg je dan telkens dat je gewoon de Tele2 verbinding wilt en geen KPN?!
Buurvrouw: Maar ik vond het allemaal zoveel gedoe!
Vriendin: Het wás goed zoals het was! Het gehele huis hád internet! Welk gedoe dan in godsnaam?!
Buurvrouw: Ik wil hier eigenlijk niet langer over praten want volgens mij heb ik een griepje.
Vriendin: En wij hebben 1,5 maand geen internet omdat jij iedere keer aan iedereen een ander verhaal verteld! WIL je uberhaupt meewerken aan een oplossing zodat ook wij weer internet hebben.
Buurvrouw: Nee, ik vind het allemaal veel teveel gedoe.
Vriendin: Maar je weet dat we gewoon een gedeelde telefoonverbinding voor het gehele huis hebben en niet alleen voor jou?!
Buurvrouw: Ja, maar jij bent veel te luidruchtig tijdens de seks! Dus houd ook maar eens rekening met mij.
Like. What. The. Fuck.... Dat zei ze dus echt serieus. Simpelweg te kansloos voor woorden.
Naja, toen sloegen de stoppen door bij m'n vriendin en werd het gesprek afgesloten met een gezellige woordenwisseling.
Echt, ik had moeten weten dat het een kansloos mens is zodra ze over het luidruchtig doorspoelen van de toilet begon.
Stel ik heb jaren een trage diesel auto gereden.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:04 schreef Loveless85 het volgende:
Hoop geblaat, maar het moraal van het verhaal is dat je dus gewoon terwijl je ergens nog abbo had de boel stiekem over wil zetten en dan gaat miepen als diegene bij wie je voorheen een contract had dat niet pikt?
Gelukkig ben ik nog nooit op een VMBO binnen geweest, en wil dat graag zo houdenquote:Op zondag 22 februari 2009 16:21 schreef kastanova het volgende:
[..]
Stel ik heb jaren een trage diesel auto gereden.
Vervolgens koop ik een snellere benzine auto en tank ik bij een ander, goedkoper benzinestation.
Staat de oud-pomphouder dan in zijn recht als hij mijn benzine uit mijn tank haalt en er zijn eigen gore diesel ingooit waardoor mijn auto vastloopt?
Saillant detail bij deze vergelijking is dan vervolgens óók nog dat ik bereid ben gewoon elke week geld naar de oudpomphouder over te maken zonder te tanken.
Oftewel; hop hop terug naar het VMBO, broodmongool.
Ik heb zelf de procedures geschreven voor 1 van de grotere internet-providers, n00b.quote:Op zondag 22 februari 2009 16:26 schreef Loveless85 het volgende:
Maar feit blijft wel dat je je wel ff wat beter had kunnen laten informeren over hoe ze met zulke zaken omgingen.
zozozozo vet cool ménquote:Op zondag 22 februari 2009 16:30 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ik heb zelf de procedures geschreven voor 1 van de grotere internet-providers, n00b.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |