Ahah, dus nu ga je praten over het opheffen van de staat Israelquote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:05 schreef moussie het volgende:
Nah, laten we het liever hebben over de afstammelingen van de Joden die er wel al hebben gewoond, 120 jaar en langer geleden, en vaak gebruikt worden als reden voor dat 'onvervreemdbare recht' op die grond, een groot deel daarvan is zover ik weet fel anti-zionistisch en ziet de staat Israël liever vandaag dan morgen opgeheven worden
omg .. dat is dus geschiedenis herschrijven in jouw voordeel aan hand van 'ja maar, het is geen staat in onze administratie, dus dan mag het' .. koloniale geest allover againquote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:02 schreef buachaille het volgende:
Ik weiger ook te accepteren dat ik iemand als moussie die zegt "dat ze het israelische volk een warm hart toedraagt" opzettelijk de ene na de andere leugen zie uiten op dit forum. Bijvoorbeeld door de betwiste gebieden bezet te noemen, het is ongelooflijk hoe men elkaar als blinde kippen napraat.
Maar disproportioneel geweld tegen je buren gebruiken legt een goed fundament om haat te stoppen, bedoel je?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:12 schreef buachaille het volgende:
[..]
Ahah, dus nu ga je praten over het opheffen van de staat Israelje ware aard komt weer naar boven want je weet dondersgoed dat dat gelijk staat aan massamoord.
Die miljoenen israelisch die na 1948 geboren zijn hebben geen moer te maken met het zionisme. Laat die mensen in vrede leven aub. Door je stiekeme gedrag werk je haat in de hand.
De Israelisch zijn verstandig met hun opmerking dat een bestand met de arabieren helemaal niet nodig is, "als zij niet schieten dan schieten wij niet terug". Disproportioneel geweld is niet aangetoond.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:16 schreef Salvad0R het volgende:
Maar disproportioneel geweld tegen je buren gebruiken legt een goed fundament om haat te stoppen, bedoel je?
Houd deze gedachte vast, want er was geen palestijnse staat en die is er in de geschiedenis van de mensheid ook nooit geweest. De palestijnen zijn een anti-zionistische uitvinding.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:13 schreef moussie het volgende:
omg .. dat is dus geschiedenis herschrijven in jouw voordeel aan hand van 'ja maar, het is geen staat in onze administratie, dus dan mag het' .. koloniale geest allover again
omg .. ik heb het over de Joden die er wel al die tijd hebben gewoond, die willen de staat Israël opdoeken, voor hun is dat een zonde tegen Godquote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:12 schreef buachaille het volgende:
[..]
Ahah, dus nu ga je praten over het opheffen van de staat Israelje ware aard komt weer naar boven want je weet dondersgoed dat dat gelijk staat aan massamoord.
Die miljoenen israelisch die na 1948 geboren zijn hebben geen moer te maken met het zionisme. Laat die mensen in vrede leven aub. Door je stiekeme gedrag werk je haat in de hand.
http://www.lib.utexas.edu(...)d/asia_minor_p20.jpgquote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:19 schreef buachaille het volgende:
[..]
Houd deze gedachte vast, want er was geen palestijnse staat en die is er in de geschiedenis van de mensheid ook nooit geweest. De palestijnen zijn een anti-zionistische uitvinding.
Wel dus. Gebruik van non-discriminerende fosfor op burgerdoelen, etc.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:16 schreef buachaille het volgende:
[..]
De Israelisch zijn verstandig met hun opmerking dat een bestand met de arabieren helemaal niet nodig is, "als zij niet schieten dan schieten wij niet terug". Disproportioneel geweld is niet aangetoond.
Interessant, de gebieden Judea en Samaria worden nog wel zo genoemd, zelfs na al die jaren nog.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:25 schreef moussie het volgende:
[..]
http://www.lib.utexas.edu(...)d/asia_minor_p20.jpg
https://www.lib.utexas.ed(...)n_empire_750_625.jpg
ik zie op die oude kaarten toch echt Palestine staan en geen Israël
Dat bedoel ik ook te zeggen. Het was trouwens een verovering van verloren gebied, maar op de korte termijnvisie van enkele tientallen jaren destijds kun je het idd als een uitbreiding zien.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:03 schreef Sam_Spade het volgende:
[..]
Die legden het uiteindelijk ook af tegen Islamitische gebiedsuitbreiding.
Wat doet het er nou toe? Het is enkel een geografisch gegeven, meer niet.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:37 schreef buachaille het volgende:
[..]
Interessant, de gebieden Judea en Samaria worden nog wel zo genoemd, zelfs na al die jaren nog.
Interessante kaart, vooral de tweede, waar Judea op de Westbank niet te missen is.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:25 schreef moussie het volgende:
[..]
http://www.lib.utexas.edu(...)d/asia_minor_p20.jpg
https://www.lib.utexas.ed(...)n_empire_750_625.jpg
ik zie op die oude kaarten toch echt Palestine staan en geen Israël
Hillary laat dr ballen zienquote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:37 schreef Salvad0R het volgende:
JERUSALEM (Reuters) - Secretary of State Hillary Clinton pledged on Tuesday to press hard for Palestinian statehood.
http://www.reuters.com/article/topNews/idUSN0232747620090303
Dusss. Daar zit je dan. Als Israel. Zonder vrienden.
Al die jaren ? Je bedoelt dat ze nu weer zo worden genoemd, na dik 2000 jaar weg te zijn geweest ?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:37 schreef buachaille het volgende:
[..]
Interessant, de gebieden Judea en Samaria worden nog wel zo genoemd, zelfs na al die jaren nog.
Hoe bedoel je dat? Dit is juist wat de VS als vriend van Israel moet doen. Je hebt niets aan vrienden die altijd maar ja knikken. Alleen een echte vriend kan kritiek leveren en hard advies geven dat aankomt, zonder in haar en nijd te verzanden.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:37 schreef Salvad0R het volgende:
JERUSALEM (Reuters) - Secretary of State Hillary Clinton pledged on Tuesday to press hard for Palestinian statehood.
http://www.reuters.com/article/topNews/idUSN0232747620090303
Dusss. Daar zit je dan. Als Israel. Zonder vrienden.
Alsof Israel iets van haar vrienden aanneemt, behalve wapensquote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:43 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat? Dit is juist wat de VS als vriend van Israel moet doen. Je hebt niets aan vrienden die altijd maar ja knikken. Alleen een echte vriend kan kritiek leveren en hard advies geven dat aankomt, zonder in haar en nijd te verzanden.
Door Joden af te slachten. De logica is bij die Gristenen ver te zoeken.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:03 schreef Sam_Spade het volgende:
[..]
Die legden het uiteindelijk ook af tegen Islamitische gebiedsuitbreiding.
Staten moet je niet als vrienden zien, maar als onafhankelijke factoren die wederzijdse belangen kunnen hebben.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:43 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat? Dit is juist wat de VS als vriend van Israel moet doen. Je hebt niets aan vrienden die altijd maar ja knikken. Alleen een echte vriend kan kritiek leveren en hard advies geven dat aankomt, zonder in haar en nijd te verzanden.
hehe, er is dan ook niemand die ontkend dat het joodse volk daar zijn 2 koninkrijken heeft gehad, 2500+ jaar geleden, de vraag is alleen of je daaraan rechten kan ontlenen, of aan dat handjevol wat er altijd heeft gewoond en juist fel tegen de zionistische staat Israël gekant is ..quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:40 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Interessante kaart, vooral de tweede, waar Judea op de Westbank niet te missen is.
Maar zoals Vajiro al terecht opmerkte, het heeft geen zin om dit soort geschiedkundige theoretische discussies te voeren, daar schieten de Palestijnen en Israëli niets mee op. De vraag is voor mij niet waar de schuld ligt, want die ligt in mijn ogen overal, maar hoe dit opgelost gaat worden.
Volgens mij haal je twee groepen door elkaar. Die felle antizionisten wonen over het algemeen in New-York. Maar ze zullen er ongetwijfeld zijn.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:51 schreef moussie het volgende:
[..]
hehe, er is dan ook niemand die ontkend dat het joodse volk daar zijn 2 koninkrijken heeft gehad, 2500+ jaar geleden, de vraag is alleen of je daaraan rechten kan ontlenen, of aan dat handjevol wat er altijd heeft gewoond en juist fel tegen de zionistische staat Israël gekant is ..
Zijn we het daar iig over eens.quote:en dat is wel wat er gebeurd, het recht van de Palestijnen/regiobewoner of hoe je hem ook wil noemen wordt ontkend op basis van dat soort argumenten .. hunnie hebben nog nooit een staat/land/koninkrijk gehad hier maar wij wel ..
Hoe dit opgelost kan worden, ik heb geen idee, maar stoppen met het bouwen van nederzettingen zou een goed begin zijn
Ben ik het in principe met je eens. Toch lijkt het me dat de VS, maar bijvoorbeeld Egypte, meer invloed op Israel kunnen uitvoeren dan Iran..quote:Op dinsdag 3 maart 2009 14:45 schreef Verluste het volgende:
[..]
Staten moet je niet als vrienden zien, maar als onafhankelijke factoren die wederzijdse belangen kunnen hebben.
Neturei Karta heb ik het over, die hebben niks (meer) te maken met Satmar, naast het in ere houden van de halacha die een nieuwe joodse staat verbindt aan de komst van de messias ..quote:Op dinsdag 3 maart 2009 15:06 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Volgens mij haal je twee groepen door elkaar. Die felle antizionisten wonen over het algemeen in New-York. Maar ze zullen er ongetwijfeld zijn.
Dat waren we de hele tijd toch al ?quote:Zijn we het daar iig over eens.
Ja moussie, er zijn ook mensen die zich mateloos ergeren aan jou, met je eenzijdige redeneringen aangaande het joodse volk en israel. Natuurlijk is er een flink deel arabieren die in de loop van de geschiedenis in het gebied palestina zijn neergestreken, al dan niet om te gaan werken als landarbeider voor de israelisch (voor jou israelisch avant la lettre), maar er is ook altijd een aanzienlijk gedeelte van de bevolking joods gebleven! Zeker in Jeruzalem dat als ik het goed heb zelfs altijd een joodse meerderheid gehad heeft en gelukkig nooit de arabische naam al-Qoeds heeft gekregen in de westerse wereld.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 17:34 schreef moussie het volgende:
[..]
Neturei Karta heb ik het over, die hebben niks (meer) te maken met Satmar, naast het in ere houden van de halacha die een nieuwe joodse staat verbindt aan de komst van de messias ..
[..]
Dat waren we de hele tijd toch al ?
Ik erger me alleen mateloos aan die eenzijdige redeneringen wat het joodse volk en zijn rechten aangaat .. so what dat de Palestijnen voor die tijd geen land of staat hadden naar ons model, zij waren er toch, of op die plek zelf of in de dicht bijzijnde regio .. niet waar ?
En tja, ik leg de schuld van het huidige conflict toch echt neer bij de Britten, daar is het zaadje gelegd. Hoe anders zou de geschiedenis gelopen zijn als zij niet 3 afspraken tegelijk hadden gemaakt ? En als meneer Samuels andere beslissingen had genomen aangaande de voor het aanstichten van een opstand veroordeelde Al-Hoesseini, die antisemiet die later bij Hitler op visite was, en voor die engerd geen dingen als het ambt 'Groot Moefti' en de 'Supreme Muslim Council' had bedacht ..
saillant detail in deze .. Samuels was zelf joods van oorsprong, maar had het geloof afgelegd .. ik citeer uit de wiki .. his beliefs underwent a radical change and he went to the extreme length of renouncing all religious belief, declaring he would no longer adhere to any outward practice of religion ..
anyway, daarvan plukken we mi dus tegenwoordig de vruchten, dit tegen elkaar uit spelen van mensen en groeperingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |