Eerlijk gezegd denk ik dat zij nog niet dood zou willen worden gevonden binnen een straal van minimaal tweehonderd kilometer rond het ESF-podium.quote:Op zondag 15 februari 2009 17:16 schreef Kantar het volgende:
TVPtje.
Ik vrees dat het dit jaar weer, zoals gewoonlijk, weinig soeps zal worden met de Toppers.. Wanneer gaan we nou eens een keer Anouk naar dat songfestival sturen?
Hoe dat zo? Ze is te min voor het Songfestival, niet andersom.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:01 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd denk ik dat zij nog niet dood zou willen worden gevonden binnen een straal van minimaal tweehonderd kilometer rond het ESF-podium.
Ze heeft afgelopen najaar juist laten weten dat ze het best zou willen mits aan haar voorwaarden zou worden voldaan....quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:01 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd denk ik dat zij nog niet dood zou willen worden gevonden binnen een straal van minimaal tweehonderd kilometer rond het ESF-podium.
Mwah ik vind het zo slecht nog niet... beste wat ze de afgelopen jaren hebben gestuurd... Brian Kennedy en Dervish en die kalkoen waren veel slechterquote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:48 schreef Gert het volgende:
Gisteravond koos Ierland in een live-uitzending wie er naar Moskou afgevaardigd wordt.
Dit is 'm geworden:
Ik vind het zouteloze achterhaalde meidenpop damesmuzak.
Die Ieren zijn de weg een beetje kwijt, qua Eurovisie.
Mooi gedaan iddquote:
De Zweden vreten dit joh!quote:
Eensquote:Op zaterdag 21 februari 2009 20:29 schreef grazz het volgende:
E.M.D: Solo zingen ze nou niet echt geweldig, optreden vind ik ook weinig aan, nummer klinkt wel lekkerDanny had dit nr solo moeten zingen!
Dat vind ik van wat er nu opstaatquote:Op zaterdag 21 februari 2009 20:30 schreef Knutknuttsson het volgende:
vond het drie keer niks eigenlijk
boeit ook niet echt iddquote:Op zaterdag 21 februari 2009 20:32 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Dat vind ik van wat er nu opstaat![]()
Danny saucedo, was die blonde gozert lol moet je maar ff Youtuben...zijn solo materiaal is beter vind ik.quote:
Prima liedje tochquote:Op zaterdag 21 februari 2009 20:38 schreef Knutknuttsson het volgende:
nog wakker na dit spetterende optreden?
ja jammer van dr stemquote:Op zaterdag 21 februari 2009 20:43 schreef ItaloDancer het volgende:
Dit is wel een aardig liedje maar haar stem is niet al te best.
precis!quote:Op zaterdag 21 februari 2009 20:47 schreef grazz het volgende:
klinkt niet verkeerd maar ben er niet 1,2,3 weg van...
Finale: Velvet, Molly Sandénquote:Op zaterdag 21 februari 2009 20:52 schreef Knutknuttsson het volgende:
Ik denk Molly Sandén en BWO naar de finale en EMD en Velvet naar Andra chansen
Dat muziekje vind ik zoooo typisch Timba..quote:Op zaterdag 21 februari 2009 20:50 schreef ItaloDancer het volgende:
Timbaland? Dat haal ik er niet uit hoor
Nogal yuck ja, ik vrees dat die zweedse meisjes ze straks ook nog eens naar Moskou sturen. Mag hopen van niet.quote:
De internationale Griekse juryquote:Op zaterdag 21 februari 2009 21:29 schreef grazz het volgende:
internationale jury vote naar Sofia? LOL, goed nr hoor maar als we naar de zang luisteren dan waren er betere nahja...
Klopt helemaal! Het is de 2e voorronde en er komen nog 2 (weet ik niet helemaal zeker)quote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:31 schreef Kidney_Bean het volgende:
Kan het kloppen dat op TVE ze nu bezig zijn voor de Spaanse inzending van het songfestival?
Ik kwam tijdens het zappen nu namelijk allemaal acts en heel groot 'Eurovision' tegen..
Dan kan ik die zender waarschijnlijk ook ontvangen.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:31 schreef Kidney_Bean het volgende:
Kan het kloppen dat op TVE ze nu bezig zijn voor de Spaanse inzending van het songfestival?
Ik kwam tijdens het zappen nu namelijk allemaal acts en heel groot 'Eurovision' tegen..
quote:
de kans dat ze winnen is zo goed als nihilquote:Op zondag 22 februari 2009 02:49 schreef scanman01 het volgende:
Voor het eerst trouwens dat ik echt hoop dat NL verliest
Het is misschien dan wel een betere inzending dan de vorige jaren, we winnen er inderdaad niet meteen het songfestival mee.quote:Op zondag 22 februari 2009 09:26 schreef FANN het volgende:
[..]
de kans dat ze winnen is zo goed als nihil
Die zanger is wel een creepquote:Op zaterdag 21 februari 2009 23:29 schreef ItaloDancer het volgende:
De Duitse inzending:
Ik vind 'm geweldig! Alex C![]()
Jammer van de playback.
Ik niet.quote:Op zondag 22 februari 2009 09:37 schreef borisz het volgende:
Ik ben al blij als we de finale halen.
ach, het is toch wel een beetje leuk als we de finale halen?quote:Op zondag 22 februari 2009 11:06 schreef FANN het volgende:
[..]
voor mij hoeft het ook niet ...... De Floppers.......
Eigenlijk interesseert me dat niets.quote:Op zondag 22 februari 2009 11:55 schreef Remcosb het volgende:
[..]
ach, het is toch wel een beetje leuk als we de finale halen?
Alleen zal Anouk zelf zo gek niet zijn (hoop ik)quote:Op zondag 22 februari 2009 11:59 schreef Gert het volgende:
[..]
Eigenlijk interesseert me dat niets.
Niet met dit soort inzendingen.
Ik vind de finale tóch wel amusant om te kijken, ook zonder Nederland.
Stuur Anouk maar volgend jaar, die haalt moeitloos de finale en ik denk ook wel top-5.
100 euro op dat ze de finale niet eens haalt?quote:Op zondag 22 februari 2009 11:59 schreef Gert het volgende:
[..]
Eigenlijk interesseert me dat niets.
Niet met dit soort inzendingen.
Ik vind de finale tóch wel amusant om te kijken, ook zonder Nederland.
Stuur Anouk maar volgend jaar, die haalt moeitloos de finale en ik denk ook wel top-5.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |