Oké, ben benieuwd.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 14:50 schreef Norrage het volgende:
Nadal gaat makkelijk winnen van Monfils. Gisteren speelde Nadal eindelijk weer naar behoren tegen een veel gevaarlijkere tegenstander dan Monfils. Verder heft Monfils een keelontsteking etc, dus dat gaat mis.
Feit is wel dat Murray Nadal in de finale wel zal verslaan. Daar twijfel ik niet aan.
Murray wint m inderdaad maar ik denk juist dat Nadal wel een flinke kluif heeft aan Monfilsquote:Op zaterdag 14 februari 2009 14:50 schreef Norrage het volgende:
Nadal gaat makkelijk winnen van Monfils. Gisteren speelde Nadal eindelijk weer naar behoren tegen een veel gevaarlijkere tegenstander dan Monfils. Verder heft Monfils een keelontsteking etc, dus dat gaat mis.
Feit is wel dat Murray Nadal in de finale wel zal verslaan. Daar twijfel ik niet aan.
Dubbelklikken als je een Windows-laptop hebt gescoord!quote:Op zaterdag 14 februari 2009 14:56 schreef Federer-fan het volgende:
Is er een manier om die stream op de NOS-site groter te krijgen?
Wantquote:Op zaterdag 14 februari 2009 15:05 schreef sven2345 het volgende:
jaah kijken gaat altijd via ATDHE ....maar ik wil de NOS stream zien:(:D
Ancic is toch rechtshandigquote:Op zaterdag 14 februari 2009 15:06 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
WantDat commentaar is van het niveau Ancic met links.
Als ik alleen je post had kunnen zien was ik er blind vanuit gegaan dat je FF wasquote:
quote:Op zaterdag 14 februari 2009 15:13 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Als ik alleen je post had kunnen zien was ik er blind vanuit gegaan dat je FF was
quote:Op zaterdag 14 februari 2009 15:13 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Als ik alleen je post had kunnen zien was ik er blind vanuit gegaan dat je FF was
Waar heb je dat gezien?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 15:37 schreef Norrage het volgende:
het schijnt best ernstige blessure te zijn geloof ik want hij heeft zich al teruggetrokken voor Marseille....
Waarom is Murray de koning?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:05 schreef Norrage het volgende:
Ja dat besefte ik me ook pas later...Dan is het zeker omdat het in zijn schema pastte....Ik denk dat het allemaal wel goed komt morgen...Het zou hem alleen maar ten goede komen als ie meer alles of niets moet spelen tegen Nadal, dan heeft ie wellicht nog meer kans ook! Maar goed, Murray is sowieso al de koning, die zal al zijn spel aanpassen aan Nadal...
Zit wat in. Wie weet. Straks wordt hij de GOAT.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:41 schreef Norrage het volgende:
Omdat ie zich zo goed kan aanpassen aan zijn tegenstander.
Mij ook.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 18:49 schreef Wopper1 het volgende:
Wel leuk om te horen dat Sluiter alleen door Ancic nog wel eens werd opgebeld over hoe het ging enzo....
Ancic lijkt me wel een aardige gozert.
Die wil gewoon Fatima tussen de dekens hoor.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 18:49 schreef Wopper1 het volgende:
Wel leuk om te horen dat Sluiter alleen door Ancic nog wel eens werd opgebeld over hoe het ging enzo....
Ancic lijkt me wel een aardige gozert.
Dat komt doordat ze jaloers zijn dat die ene keer dat er toptennis in eigen land te zien is, ze er niet bij zijn, en wij welquote:Op zaterdag 14 februari 2009 00:43 schreef Norrage het volgende:
Jeetje wat een negativiteit in dit topic zegIk ben net terug van een geweldige avond. Was echt een geweldige ambiance bij Nadal - Tsonga zeg..geniaal. Je zag echt dat het niveau 100x hoger was dan de vorige wedstrijden van rafa (zei rafa zelf ook bij oncourt interview)...Snap niet dat jullie het slecht vonden.
Die JWT heeft echt guts zoals niemand anders op de Tour dat heeftquote:Op zaterdag 14 februari 2009 00:43 schreef Norrage het volgende:
Het hele publiek zat echt alleen maar te hopen op een 3e set, meermaals moest iedereen gaan staan vanwege fantastische punten. Vooral die climax van de tiebreak...geweldig. Ik heb nog een half uur staan napraten over de GEWELDIGE 2nd serve ace van 205 km/h op setpoint na een onderbreking van 5 minuten van Tsonga nádat hij al 3 setpoints op rij had verspeeld.
Vond het wel het toppunt toen twee kinderen, die nota bene in de laagste viploge zaten, het nodig vonden om van nóg dichter bij een foto te maken; ze klommen bijkans het veld opquote:Op zaterdag 14 februari 2009 00:43 schreef Norrage het volgende:
Daarna werd het wel enorm triest...Iedereen ging borrelen, niemand keek de wedstrijd meer en wij hebben zelfs nog een paar keer naar achteren (naar de "borrelruimte") geroepen dat ze hun bek moesten houden. Echt ongelooflijk. Was echt een lawaai, ongelooflijk. Stelletje idioten...
Wedstrijd van Monfils was ook saai, maar hij schakelde een tandje bij na de break ongedaan gemaakt te hebben en toen was het wel even vermakelijk. Geweldige punten aan het eind van de tiebreak.
ohja dat moment, die jongen in dat groene shirt...dat was kansloos ja ongelooflijkquote:Op zaterdag 14 februari 2009 19:36 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat komt doordat ze jaloers zijn dat die ene keer dat er toptennis in eigen land te zien is, ze er niet bij zijn, en wij wel
[..]
Die JWT heeft echt guts zoals niemand anders op de Tour dat heeft![]()
[..]
Vond het wel het toppunt toen twee kinderen, die nota bene in de laagste viploge zaten, het nodig vonden om van nóg dichter bij een foto te maken; ze klommen bijkans het veld op
Bedoel je dat-ie op dat ventje lijkt van Karate Kid?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 19:07 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Mij ook.
"Wax on... wax off..."
http://www.atdhe.net/live-tv-2936.html doet het anders perfect hier.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 20:15 schreef Norrage het volgende:
ja die kutstreams doen het allemaal slecht vanavond
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |