Blijkbaar ben je het niet met hem eens.quote:Op donderdag 12 februari 2009 22:22 schreef Sakura het volgende:
Terecht, hij is immers voorstander om haatzaaiers de toegang tot het land te weigeren, nu voelt het eens hoe het is zo'n wet.
Het is en blijft een debiele aandachtstrekker die geblondeerde racist
quote:Op donderdag 12 februari 2009 22:22 schreef Sakura het volgende:
Terecht, hij is immers voorstander om haatzaaiers de toegang tot het land te weigeren, nu voelt het eens hoe het is zo'n wet.
Het is en blijft een debiele aandachtstrekker die geblondeerde racist
Ten eerste is er geen vrij verkeer van mensen tussen landelijk Europa en de VK, ten tweede moet je naar m'n eerste punt kijken.quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:03 schreef Suko het volgende:
,,Ze zetten Wilders neer als een haatzaaier, maar dat ben je pas als je veroordeeld bent. Ik vind dat parlementariërs in de Europese Unie en eigenlijk ook daarbuiten vrij moeten kunnen reizen zolang ze niet veroordeeld zijn'', aldus Bos." Bron
Parlementariërs, dus democratisch gekozen. Dáár heb ik het over, en daar zou de discussie ook over moeten gaan...imo en vele anderen.quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:05 schreef Hith het volgende:
[..]
Ten eerste is er geen vrij verkeer van mensen tussen landelijk Europa en de VK, ten tweede moet je naar m'n eerste punt kijken.
Ook al ben je door het hele land gekozen, dat geeft je niet meer rechten dan een ander mens.quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:10 schreef Suko het volgende:
[..]
Parlementariërs, dus democratisch gekozen. Dáár heb ik het over, en daar zou de discussie ook over moeten gaan...imo en vele anderen.
Oh ja want de douane van een land moet natuurlijk opkijken voor iemand die 30,000 stemmen uit een ander land heeft verkregen..quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:10 schreef Suko het volgende:
[..]
Parlementariërs, dus democratisch gekozen. Dáár heb ik het over, en daar zou de discussie ook over moeten gaan...imo en vele anderen.
Blijkbaar doen ze dat wel, want als het een gewone burger was met dergelijke denkbeelden was het geen probleem geweest he.quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:13 schreef Hith het volgende:
[..]
Oh ja want de douane van een land moet natuurlijk opkijken voor iemand die 30,000 stemmen uit een ander land heeft verkregen..
Parlementsleden hebben een andere status dan gewone burgers. Wilders is een gekozen parlementslid, hij is gevraagd door een ander parlementslid binnen de EU zijn film te tonen en toe te lichten. En verder zegt Maxime Verhagen: "hulp te willen bieden als hij in beroep zou willen gaan tegen de weigering. Volgens Verhagen zou zo'n procedure duidelijk maken dat de afwijzing onterecht is." ADquote:Op donderdag 12 februari 2009 23:11 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Ook al ben je door het hele land gekozen, dat geeft je niet meer rechten dan een ander mens.
Janmaat in de jaren '80 zou ook niet zomaar een MP die verdacht wordt van haatzaaien in zijn eigen land naar het kabinet kunnen uitnodigen...quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:35 schreef Suko het volgende:
[..]
Parlementsleden hebben een andere status dan gewone burgers. Wilders is een gekozen parlementslid, hij is gevraagd door een ander parlementslid binnen de EU zijn film te tonen en toe te lichten.
Wel of niet eens doet niet ter zake in deze. Wilders zelf wil alle van haatzaaiende mensen de toegang tot het land kunnen weigeren, nu overkomt hem dat zelf, en dan is plots de wereld te klein.quote:Op donderdag 12 februari 2009 22:39 schreef Pieter. het volgende:
[..]
Blijkbaar ben je het niet met hem eens.
Maar je bent het er wel mee eens dat mensen vanwege hun mening toegang tot een land worden geweigerd?
Wie zegt dat Wilders haatzaait?quote:Op vrijdag 13 februari 2009 07:06 schreef Sakura het volgende:
[..]
Wel of niet eens doet niet ter zake in deze. Wilders zelf wil alle van haatzaaiende mensen de toegang tot het land kunnen weigeren, nu overkomt hem dat zelf, en dan is plots de wereld te klein.
Bewijst maar weer wat wilders ECHT vind, dat het alleen voor moslims geld en niet voor blanke nederlanders.
Daar is een speciaal woord voor, RACISME.
Als die gewone burger zich stil houd is het geen probleem. Als die gewone burger net zo vaak in de media was gekomen en dat bekend zou zijn bij de douane, dan zou die wel degelijk worden tegengehouden.quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:16 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Blijkbaar doen ze dat wel, want als het een gewone burger was met dergelijke denkbeelden was het geen probleem geweest he.
Parlementairier zijn geeft geen diplomatieke onschendbaarheid. Dat een land ervoor kiest om bepaalde mensen in hun volksvertegenwoordiging op te nemen houdt geen verplichting in voor andere landen om die persoon binnen hun landsgrenzen te moeten toelaten.quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:10 schreef Suko het volgende:
Parlementariërs, dus democratisch gekozen. Dáár heb ik het over, en daar zou de discussie ook over moeten gaan...imo en vele anderen.
ja de laatste toespraak van wilders was dat je moslims met hun hoofd naar beneden van een dak moest gooien.quote:Op donderdag 12 februari 2009 22:22 schreef Sakura het volgende:
Terecht, hij is immers voorstander om haatzaaiers de toegang tot het land te weigeren, nu voelt het eens hoe het is zo'n wet.
Het is en blijft een debiele aandachtstrekker die geblondeerde racist
Het zou fijn zijn als Wilders zelf de discussie ook DAAROVER zou laten gaan. Over het feit dat een parlementarier van een EU land en bondgenoot de toegang wordt geweigerd.quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:35 schreef Suko het volgende:
[..]
Parlementsleden hebben een andere status dan gewone burgers. Wilders is een gekozen parlementslid, hij is gevraagd door een ander parlementslid binnen de EU zijn film te tonen en toe te lichten. En verder zegt Maxime Verhagen: "hulp te willen bieden als hij in beroep zou willen gaan tegen de weigering. Volgens Verhagen zou zo'n procedure duidelijk maken dat de afwijzing onterecht is." AD
Daarover heeft hij ook een en ander gezegd: "Wilders vindt het een schande dat een gekozen parlementariër zomaar de toegang kan worden geweigerd door een ander EU-land." AD Ik zou wel eens uitgezocht willen hebben hoe het wettelijlk binnen de EU is geregeld als een parlementslid wordt uitgenodigd (dus niet op eigen houtje naar binnen wil) door een collega-parlementslid in aan ander land. Ik heb daar nog geen eensluidend verhaal over gelezen. Wel hoe de UK dat ziet in datzelfde artikel uit de AD.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 10:33 schreef BUG80 het volgende:
[..]
Het zou fijn zijn als Wilders zelf de discussie ook DAAROVER zou laten gaan. Over het feit dat een parlementarier van een EU land en bondgenoot de toegang wordt geweigerd.
Maar nee, hij blijft maar kakelen over de "vrijheid van meningsuiting". Vrijheid van meningsuiting is dus prima zolang het zijn mening is.
Je haalt nu het een en ander door elkaar.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 07:28 schreef JohnDope het volgende:
Dankzij die actie en Wilders' wereldwijde bekendheid, kan ik eindelijk weer eens trots op Nederland zijn.
Ongelooflijk! En hij had nog wel een pasje!quote:Op vrijdag 13 februari 2009 12:52 schreef CasB het volgende:
SCHANDALIG! Dat dat zomaar kan in Engeland.
Je zou eens moeten weten wat er allemaal nog meer kan in Engeland.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 12:52 schreef CasB het volgende:
SCHANDALIG! Dat dat zomaar kan in Engeland.
Bomaanslagen in de metro bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 12:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Je zou eens moeten weten wat er allemaal nog meer kan in Engeland.
quote:Op vrijdag 13 februari 2009 12:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Je zou eens moeten weten wat er allemaal nog meer kan in Engeland.
UK is geen Schengen land en heeft dus geen verplichting hun grens open te stellen voor EU burgers. Wat de status is van Wilders in Nederland is irrelevant.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 12:27 schreef Suko het volgende:
Daarover heeft hij ook een en ander gezegd: "Wilders vindt het een schande dat een gekozen parlementariër zomaar de toegang kan worden geweigerd door een ander EU-land." AD Ik zou wel eens uitgezocht willen hebben hoe het wettelijlk binnen de EU is geregeld als een parlementslid wordt uitgenodigd (dus niet op eigen houtje naar binnen wil) door een collega-parlementslid in aan ander land. Ik heb daar nog geen eensluidend verhaal over gelezen. Wel hoe de UK dat ziet in datzelfde artikel uit de AD.
Ja, da's logisch, tenslotte is India een overwegend hindoestaans land met een moslim minderheidquote:Overigens hoorde ik gisteren van een correspondent dat een mogelijke verklaring voor deze 'laffe' houding van de UK, de gespannen verhouding tussen de UK > India > moslims < in de UK/India. Die combi zou voor de UK een en ander kunnen verklaren maar zal natuurlijk nooit worden uitgesproken, qua knieval.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |