ja ik ook.. al moet ik wel even kijken wanneer ik mijn wedstrijd speel.. volgens mij pas laat..quote:Op dinsdag 17 februari 2009 07:56 schreef The_Hives het volgende:
lets bring it on![]()
Ik ga iig proberen om ook even op irc te komen
ik speel 17.05quote:Op dinsdag 17 februari 2009 11:02 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ja ik ook.. al moet ik wel even kijken wanneer ik mijn wedstrijd speel.. volgens mij pas laat..
Je moet spelen zoals jij wilt spelen.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 19:23 schreef KirkLazarus het volgende:
Is het gebruikelijk om met je A-team te spelen in de FOK! Cup?![]()
Ik speel liever met de reserves als dat kan
Voorzover je je HT-mail niet tijdig leest en deze wel. Bij mij staan er op zeker 11 andere spelers dan op zondag. Heb potverdikkie niet voor niets B-trainees en ander gespuis op de loonlijst staanquote:Op dinsdag 17 februari 2009 19:23 schreef KirkLazarus het volgende:
Is het gebruikelijk om met je A-team te spelen in de FOK! Cup?![]()
Ik speel liever met de reserves als dat kan
Nou ik stel mijn nieuwe aankoop anders wel op uiteraard, maar als die het een beetje leuk doet is het gelijk ook zijn laatste wedstrijd in deze aflevering van de FOK-Cup.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 19:23 schreef KirkLazarus het volgende:
Is het gebruikelijk om met je A-team te spelen in de FOK! Cup?![]()
Ik speel liever met de reserves als dat kan
je moet het team opstellen dat je wilt opstellen.. als dat een b-team is, is dat prima.. is dat een a-team ook prima.. zelf weten dusquote:Op dinsdag 17 februari 2009 19:23 schreef KirkLazarus het volgende:
Is het gebruikelijk om met je A-team te spelen in de FOK! Cup?![]()
Ik speel liever met de reserves als dat kan
Ja dat kan je doen en met een beetje pech wordt ie er uitgeschopt en speelt ie zondag niet.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 22:08 schreef Wackyduck het volgende:
[..]
Nou ik stel mijn nieuwe aankoop anders wel op uiteraard, maar als die het een beetje leuk doet is het gelijk ook zijn laatste wedstrijd in deze aflevering van de FOK-Cup.
en als het dan +7 is, is et ook meteen zn laatste wedstrijd in de Fok!Cup.. van dit seizoen..quote:Op woensdag 18 februari 2009 00:05 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ja dat kan je doen en met een beetje pech wordt ie er uitgeschopt en speelt ie zondag niet.
quote:Op woensdag 18 februari 2009 00:27 schreef MrMoon het volgende:
[..]
en als het dan +7 is, is et ook meteen zn laatste wedstrijd in de Fok!Cup.. van dit seizoen..
Misschien is het toch een idee om de wedstrijden massaal in Ivoorkust of zo te gaan spelen, als het wat spannender wordt! 18:55 u., dan krijg je het toch wat drukker op IRC dan wanneer het tijdens 'etenstijd' isquote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:48 schreef The_Hives het volgende:
ik speel 17.05dan zit ik nog in de auto op de fiets en als ik thuiskom wil ik toch eerst ff mn eten maken voordat ik op de pc ga. Gaat dus een lastig verhaal worden. Hopelijk de 2e helft dan
Wel zo gezellig idd.quote:Op woensdag 18 februari 2009 09:20 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Misschien is het toch een idee om de wedstrijden massaal in Ivoorkust of zo te gaan spelen, als het wat spannender wordt! 18:55 u., dan krijg je het toch wat drukker op IRC dan wanneer het tijdens 'etenstijd' is![]()
Je zou de regel ook zo aan kunnen passen dat je ipv verplicht in Nederland verplicht in een bepaald ander land speelt! Komt uiteindelijk op hetzelfde neer... er zou zelfs nog een lijstje gemaakt kunnen worden met een x-aantal stadion id's van het betreffende land, om het nog makkelijker te maken!!quote:Op woensdag 18 februari 2009 12:03 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Wel zo gezellig idd.![]()
Als er maar rekening mee gehouden wordt dat de laatste poule wedstrijd in Nederland gehouden wordt! Nou is 18.55 niet zo erg. Maar als dat mag is t ook toegestaan om bv in Argentinië die laatste wedstrijd te houden. Daarom hebben we de vorige editie besloten om dat niet meer toe te staan. Wij hebben geen zin om tot 3u snachts te moeten wachten met de poule indeling van de volgende ronde.
we kunnen er over nadenken voor de volgende cup, maar deze regel hebben we nu gewoon toegepast en die laten we deze editie ook nog gewoon van kracht..quote:Op woensdag 18 februari 2009 12:13 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Je zou de regel ook zo aan kunnen passen dat je ipv verplicht in Nederland verplicht in een bepaald ander land speelt! Komt uiteindelijk op hetzelfde neer... er zou zelfs nog een lijstje gemaakt kunnen worden met een x-aantal stadion id's van het betreffende land, om het nog makkelijker te maken!!
Nou ja, je moet denk ik wel duidelijke regels hebben! Anders krijg je toch van dat mensen denken 'ooh, dan kan dat ook wel'. Het lijkt mij gewoon leuk om, zeker in een verder stadium, het voor iedereen wat makkelijker te maken om de wedstrijden live te volgen op irc!quote:Op woensdag 18 februari 2009 13:15 schreef foetre het volgende:
Het zou idd leuk zijn als je ook de laatste wedstrijd in het buitenland mag spelen.Gewoon een voorwaarde stellen dat het bv voor 17u op woensdag gespeeld moet worden of iets dergelijks.
Het tijdstip dus...quote:Op woensdag 18 februari 2009 13:23 schreef RealBizkit666 het volgende:
Welk voordeel heeft in het buitenland spelen tegen een Nederlandse club?
Het zou een voordeel kunnen zijn voor veel mensen die het live willen volgen, of mensen die live wat gezelschap willen op irc. Vorig jaar vonden mensen het jammer dat er zelfs met de halve finale's niemand op irc te bekennen was (wat toen sowieso iets minder leefde), en nu zijn er alweer mensen die niet present kunnen zijn door het tijdstip! En juist alle wedstrijden die 'er om gaan' worden rond 5 uur gespeeld.quote:Op woensdag 18 februari 2009 13:26 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Dat is geen voordeel, maar een voorkeur...
we zullen zien hoeveel mensen er vanavond op IRC zijn.. volgens mij zijn er sowieso een heleboel mensen die het niet via IRC zullen volgen ongeacht het tijdstip..quote:Op woensdag 18 februari 2009 13:31 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Het zou een voordeel kunnen zijn voor veel mensen die het live willen volgen, of mensen die live wat gezelschap willen op irc. Vorig jaar vonden mensen het jammer dat er zelfs met de halve finale's niemand op irc te bekennen was (wat toen sowieso iets minder leefde), en nu zijn er alweer mensen die niet present kunnen zijn door het tijdstip! En juist alle wedstrijden die 'er om gaan' worden rond 5 uur gespeeld.![]()
Het maakt mij verder niet veel uit, het valt me alleen op dat er constant weer opmerkingen over het tijdstip gemaakt worden icm irc.
wat wel al eerder is gezegd, tripje buitenland kost al 6000 en niet iedereen heeft dat ervoor over denk ik...quote:Op woensdag 18 februari 2009 12:13 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Je zou de regel ook zo aan kunnen passen dat je ipv verplicht in Nederland verplicht in een bepaald ander land speelt! Komt uiteindelijk op hetzelfde neer... er zou zelfs nog een lijstje gemaakt kunnen worden met een x-aantal stadion id's van het betreffende land, om het nog makkelijker te maken!!
quote:Op woensdag 18 februari 2009 13:42 schreef Re het volgende:
[..]
wat wel al eerder is gezegd, tripje buitenland kost al 6000 en niet iedereen heeft dat ervoor over denk ik...
Ik zal eens kijken of het me gaat lukkenquote:Op woensdag 18 februari 2009 13:34 schreef MrMoon het volgende:
[..]
we zullen zien hoeveel mensen er vanavond op IRC zijn.. volgens mij zijn er sowieso een heleboel mensen die het niet via IRC zullen volgen ongeacht het tijdstip..
8-3 verliezen kun je wel beschouwen als een WO jaquote:Op woensdag 18 februari 2009 16:57 schreef FrituurVetPet het volgende:
WO uitslag 8-3?
Zeur niet:quote:Op woensdag 18 februari 2009 17:31 schreef RealBizkit666 het volgende:
TeamKoekje - JHMWMJZMN : 1 - 2
quote:When Răzvan Costache was badly injured by a couple of strong tackles after 30 minutes, JHMWMJZMN fans were unhappy to discover that it was not possible to make a substitution.
inderdaad, waarom staat hier WO bij?quote:
Omdat hier in het topic niet gemeld is dat hij geregeld was.quote:Op woensdag 18 februari 2009 18:06 schreef Anno20 het volgende:
[..]
inderdaad, waarom staat hier WO bij?
Was wel gemeld.. Kennelijk heeft degene die de uitslag postte aan de hand van WO 0-5/WO5-0 gedacht dat er WO 8-3 moest staanquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:08 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Omdat hier in het topic niet gemeld is dat hij geregeld was.
quote:
Lijkt mij eerder :quote:Op woensdag 18 februari 2009 18:49 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Was wel gemeld.. Kennelijk heeft degene die de uitslag postte aan de hand van WO 0-5/WO5-0 gedacht dat er WO 8-3 moest staan![]()
Nouja, kan gebeuren toch? Als de volgende die een uitslag post het even corrigeert.. Zijn we allemaal weer blij, fris, vrolijk en fruitig
Niet dusquote:Op woensdag 18 februari 2009 19:49 schreef borisz het volgende:
WO kan trouwens weg bij mijn wedstrijd.
[Hattrick] Fok!Cup XVI: De eerste rondequote:Op woensdag 18 februari 2009 19:58 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Lijkt mij eerder :
8 - 3 qua doelpunten verschil t zelfde als 5 - 0 En dus een soort WO omdat ie wel gespeeld is.
Edit :
[..]
Niet dus
ach maakt niet uit.. ik reken em toch niet als WO..quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:01 schreef borisz het volgende:
Jawel die wedstrijd was gewoon geregeld en gespeeld alleen een foutje van mij op de vroege morgen dat ik er perongeluk WO had bijgezet.
quote:Op woensdag 18 februari 2009 19:35 schreef Ender_Wiggin het volgende:
Gokwerk 5 – 0 Fleur (218989661)
wow haal nu zelfs met mijn "b"team 159 hatstats:D:D
Tackles van achter, nee, inderdaad, dat zijn z'n teammaten.quote:Op woensdag 18 februari 2009 18:08 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ja. Maar dat ben ik niet schuld.
quote:You are challenging 1 teams
ADO'67 (V) at Home of a Fok!-Cup Champion 25-02-2009 17:05 (5/38)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
In mijn verslag staat niets van een tackle. Alleen iets van een fysiek zware wedstrijd en een botsing.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:05 schreef rompompom het volgende:
[..]
Tackles van achter, nee, inderdaad, dat zijn z'n teammaten..
Dik verdiend 2-1 gewonnen, helemaal nadat je er nķg iemand afbeukt..
[..]
.
quote:
Een pittoresk Gronings stadionnetje met ruimte voor 207 500 toeschouwers. Eens zien of we die vol krijgenquote:Do hast 1 útdagings iepen stean
Nederland flutbroekjes (VI) op Shabba's House 25-02-2009 17:05 (5/27)
quote:Door jou uitgedaagd
Je daagt nu 1 teams uit
Nederland de Mooiboys (IX) in Sport Complex Sloterdijk 25-02-2009 17:05 (5/38)
quote:Door jou uitgedaagd
Je daagt nu 1 teams uit
Nederland Ajax Rotterdam (VI) in Inter Tbilisi Arena 25-02-2009 14:20
Hives ook ik ben opnieuw begonnen met mijn teamquote:Op woensdag 18 februari 2009 19:42 schreef The_Hives het volgende:
[..]
Gootje
hoe is het trouwens met die polen van je Goten? (mocht je dit ooit lezen)
gecondoleerd DMJN
Ik ben trots op jequote:Op donderdag 19 februari 2009 11:22 schreef TheVulture het volgende:
Champions Fok!cup
# YMFC - Vulture United 1980geregeld
Gelukkig, wat een opluchtingquote:
En dat van een oud Fok!Cup-winnaarquote:
Bij mij staat het er zoals ik gekwoot heb. Geen pleisters van tevoren, bij beide. Gelukkig beide slechts +2 en eentje staat alweer op +1 vandaag.quote:Op donderdag 19 februari 2009 08:34 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
In mijn verslag staat niets van een tackle. Alleen iets van een fysiek zware wedstrijd en een botsing.
Had die eerste trouwens al een pleister voor de wedstrijd?
Dit staat er bij mij:quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:13 schreef rompompom het volgende:
[..]
Bij mij staat het er zoals ik gekwoot heb. Geen pleisters van tevoren, bij beide. Gelukkig beide slechts +2 en eentje staat alweer op +1 vandaag.
Edit: Mods niks te doen behalve het weghalen van dubbele posts?
En:quote:Een zware blessure was na 30 minuten voor Răzvan Costache het resultaat van de fysiek zeer veeleisende wedstrijd. Tot overmaat van ramp bleek er niet meer gewisseld te kunnen worden.
quote:In de 79e minuut liep Dan Dogaru bij een botsing een heupblessure op en kon niet meer verder spelen. JHMWMJZMN moest door met een man minder, omdat er geen wissels meer waren.
hoeveel beurde je voor hem?quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:48 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Hives ook ik ben opnieuw begonnen met mijn team
Al had ik Zbigniew toen wel al verkocht hoor, helaas is die niet meer actiefWel eenzelfde naam van 19 jaar, maar goed
![]()
Ik ga je gelijk uitdagen trouwens
quote:Op donderdag 19 februari 2009 13:49 schreef Psychonikeo het volgende:
Wanneer begint de fok!cup? kan ik volgende week nog een friendly regelen?
quote:Geregeld!
Nederland Bubbafat (IX) in Wietse Kranenbarg Stadion 25-02-2009 17:05
Zodra ik dat weet laat ik t je wetenquote:Op donderdag 19 februari 2009 13:49 schreef Psychonikeo het volgende:
Wanneer begint de fok!cup? kan ik volgende week nog een friendly regelen?
ff t lijstje knippen en plakken???quote:Op donderdag 19 februari 2009 14:19 schreef The_Hives het volgende:
[..]
tegen de Dapp'ere Strijders dus
Dat hoef je niet iedere dag te vermelden hoorquote:Op donderdag 19 februari 2009 13:38 schreef Lyzio het volgende:
Nog niets vernomen van PorthosZal vandaag wel gebeuren denk ik.
donequote:Op donderdag 19 februari 2009 14:25 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Zodra ik dat weet laat ik t je wetenIk heb geen idee hoeveel bekerhelden er nog zijn. Dat hield MrMoon in de gaten.
[..]
ff t lijstje knippen en plakken???
BVD!
Ik kan er niet tegen als ik op mensen moet wachtenquote:Op donderdag 19 februari 2009 14:26 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dat hoef je niet iedere dag te vermelden hoorAls t zondag is en er is nog niets gebeurd kan je dat even melden.
Zal niet de 1e keer zijn maar ook zeker niet de laatstequote:Op donderdag 19 februari 2009 14:52 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Ik kan er niet tegen als ik op mensen moet wachten
quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:29 schreef ArTiC het volgende:
ik lig uit de beker...nu moet ik weer lang wachten tot ik aan de cup mee mag doen
heb ik dus ookquote:Op donderdag 19 februari 2009 15:29 schreef ArTiC het volgende:
ik lig uit de beker...nu moet ik weer lang wachten tot ik aan de cup mee mag doen
Dat is het niet.. gewoon het feit dat ik niet can fok!cuppen voorlopigquote:Op donderdag 19 februari 2009 16:30 schreef rompompom het volgende:
Ach, een friendly is zo geregeld met de pool.
Ground of Koekje (1007256)quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:10 schreef Happel het volgende:
Wiens stadion kan ik gebruiken voor een oefenwedstrijd?
Ah, je bent me voor.quote:Op donderdag 19 februari 2009 20:08 schreef drummerdude het volgende:
Olde Veste - Kein Geloel uitgedaagd
Geloof rond de 2 miljoen, had hem te ver door getraind, verdiende geloof ik 150k salaris per weekquote:Op donderdag 19 februari 2009 13:24 schreef The_Hives het volgende:
[..]
hoeveel beurde je voor hem?
Ik zal zo even kijken. Heb je wel in een ver land geboekt zodat we volgende week om 19.00 live op irc kunnen volgen
hield is het juiste woord ja..quote:Op donderdag 19 februari 2009 14:25 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Zodra ik dat weet laat ik t je wetenIk heb geen idee hoeveel bekerhelden er nog zijn. Dat hield MrMoon in de gaten.
Ik heb de vorige ronde als uitteam ook mn tegenstander uitgedaagd. Waarom niet?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:34 schreef Anno20 het volgende:
Is het ook niet gewenst dat je als uitteam het andere team uitnodigd? Maw, mag dat of is dat in eerste instantie niet volgens de regels als je dat doet?
Stel je de volgende hypothetische situatie voor:
Ik speel thuis en ik dag iemand om elf uur uit op zondagavond... dan ben ik volgens de regels nog op tijd, maar de ander heeft dan maar heel weinig tijd om te accepteren! Dan zou het handig zijn als je als uitteam een blijk van goede wil geeft door alvast uit te dagen, wat dan geaccepteerd kan worden door de tegenstander of omgevormd kan worden in een nieuwe uitdaging evt...
je mag em ook nu al uitdagen als je dat wilt hoor..quote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:34 schreef Anno20 het volgende:
Is het ook niet gewenst dat je als uitteam het andere team uitnodigd? Maw, mag dat of is dat in eerste instantie niet volgens de regels als je dat doet?
Stel je de volgende hypothetische situatie voor:
Ik speel thuis en ik dag iemand om elf uur uit op zondagavond... dan ben ik volgens de regels nog op tijd, maar de ander heeft dan maar heel weinig tijd om te accepteren! Dan zou het handig zijn als je als uitteam een blijk van goede wil geeft door alvast uit te dagen, wat dan geaccepteerd kan worden door de tegenstander of omgevormd kan worden in een nieuwe uitdaging evt...
Het mag wel, maar het thuisspelende team heeft de verantwoordingquote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:34 schreef Anno20 het volgende:
Is het ook niet gewenst dat je als uitteam het andere team uitnodigd? Maw, mag dat of is dat in eerste instantie niet volgens de regels als je dat doet?
Stel je de volgende hypothetische situatie voor:
Ik speel thuis en ik dag iemand om elf uur uit op zondagavond... dan ben ik volgens de regels nog op tijd, maar de ander heeft dan maar heel weinig tijd om te accepteren! Dan zou het handig zijn als je als uitteam een blijk van goede wil geeft door alvast uit te dagen, wat dan geaccepteerd kan worden door de tegenstander of omgevormd kan worden in een nieuwe uitdaging evt...
Vergeet vergeet hij heeft hem bewust gewistquote:Op vrijdag 20 februari 2009 18:36 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik vind het wel fijn dat uitgerekend Outpost de wedstrijd tussen mij en foetre vergeet op geregeld te zetten...![]()
En dat terwijl die al eerste geregeld was...
[Hattrick] Fok!Cup XVI: De eerste ronde
Jullie mogen hem er zelf weer tussen zetten.
Misschien is het handig als mensen een leren hoe ze het schema moeten overnemen:Stap 1) Quote de reactie met het laatste schema. Stap 2) Haal de quote tags weg die er nu staan. Stap 3) Zet geregeld met [b ]-tags achter je eigen wedstrijd. Stap 4) Klik op invoeren. En voila, alles staat perfect inclusief vorige wedstrijden en zelfs het commentaar van de organistatie staat bold.
ben je kloon van DiepFriesquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:14 schreef Dieptriest het volgende:
Puala United is uitgedaagd...
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 18:36 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik vind het wel fijn dat uitgerekend Outpost de wedstrijd tussen mij en foetre vergeet op geregeld te zetten...![]()
En dat terwijl die al eerste geregeld was...
[Hattrick] Fok!Cup XVI: De eerste ronde
Jullie mogen hem er zelf weer tussen zetten.
Misschien is het handig als mensen een leren hoe ze het schema moeten overnemen:Stap 1) Quote de reactie met het laatste schema. Stap 2) Haal de quote tags weg die er nu staan. Stap 3) Zet geregeld met [b ]-tags achter je eigen wedstrijd. Stap 4) Klik op invoeren. En voila, alles staat perfect inclusief vorige wedstrijden en zelfs het commentaar van de organistatie staat bold.
Mwoah. Het gaat vaak genoeg fout anders.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:22 schreef MrMoon het volgende:
[..]
dat stap 1 tm 4 is een beetje onnodig en overdreven....
mja dan nog..quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:22 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Mwoah. Het gaat vaak genoeg fout anders.
Zie het maar gewoon als een tip. Dat maakt het voor iedereen makkelijker om alles goed neer te zetten, zonder zelf alles handmatig op bold te hoeven zetten.quote:
tip?.. je doet net alsof we allemaal debielletjes zijn die niet weten hoe er gekopieerd moet worden..quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:30 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Zie het maar gewoon als een tip. Dat maakt het voor iedereen makkelijker om alles goed neer te zetten, zonder zelf alles handmatig op bold te hoeven zetten.
quote:Uitdagingen
Door jou uitgedaagd
Je daagt nu 1 teams uit
Nederland R.C. Barcelona (VIII) in Dracodava 25-02-2009 10:00 (5/38)
Uitdagingen
Niemand heeft jou uitgedaagd
Je hebt zelf geteld hoe vaak je het schema er al opnieuw hebt moeten neerzetten voor de eerste ronde?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:34 schreef MrMoon het volgende:
[..]
tip?.. je doet net alsof we allemaal debielletjes zijn die niet weten hoe er gekopieerd moet worden..
nee en dat vind ik ook niet interessant eigenlijk, maar het kan ook gewoon met een oproepje gemeld worden ipv zoals je nu gedaan hebt..quote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:42 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Je hebt zelf geteld hoe vaak je het schema er al opnieuw hebt moeten neerzetten voor de eerste ronde?
Als je het uberhaubt ni meld dat de wedstrijd geregeld is word het ook niet door de debieltjes fout gedaanquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:46 schreef MrMoon het volgende:
[..]
nee en dat vind ik ook niet interessant eigenlijk, maar het kan ook gewoon met een oproepje gemeld worden ipv zoals je nu gedaan hebt..
precies, die groep waar jij de vorige ronde bij hoorde..quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:42 schreef foetre het volgende:
[..]
Als je het uberhaubt ni meld dat de wedstrijd geregeld is word het ook niet door de debieltjes fout gedaan![]()
idd ik ga nooit de fout in debieltjequote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:51 schreef MrMoon het volgende:
[..]
precies, die groep waar jij de vorige ronde bij hoorde..
lezen blijft moeilijk he?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:56 schreef foetre het volgende:
[..]
idd ik ga nooit de fout in debieltje![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |