Op een verlaten hoek op het CS; 'Heeej, pssst, jij daar. Ik heb een mooi bedrijfje te koop, het is van de aandeelhouders maar als je nou net doet in de Tweede Kamer alsof het bedrijf al gered is dan zullen ze niks door hebben. Je boft, voor 16,8 miljard Euro is het van jou en krijg je al bonus nog een bank uit Amsterdam en Rotterdam er bij.'quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:05 schreef capricia het volgende:
Als jij een fiets op het CS koopt voor 10 euro, dan ben je wel degelijk strafbaar omdat je had kunnen weten dat die fiets niet zuiver op de graad verkregen is.
Is eigenlijk wel ongeveer hoe het gegaan is, mijns inziens...quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:13 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Op een verlaten hoek op het CS; 'Heeej, pssst, jij daar. Ik heb een mooi bedrijfje te koop, het is van de aandeelhouders maar als je nou net doet in de Tweede Kamer alsof het bedrijf al gered is dan zullen ze niks door hebben. Je boft voor 16,8 miljard Euro is het van jou en krijg je al bonus nog een bank uit Amsterdam en Rotterdam er bij.'
`het hele boeltje failliet laten gaan.quote:
Dat is het lastige van Fortis verdeeld over twee landen.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:26 schreef fortisstemming het volgende:
[..]
`het hele boeltje failliet laten gaan.
Waarom kan eigenlijk de Nederlandse deal niet meer worden terug gedraaid en de Belgische wel?
Waar ik eigenlijk naar toe wilde is: Wat bereik je met een faillissement?quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:26 schreef fortisstemming het volgende:
[..]
`het hele boeltje failliet laten gaan.
Waarom kan eigenlijk de Nederlandse deal niet meer worden terug gedraaid en de Belgische wel?
Omdat dat de enige manier is waarop mensen(spaarders, aandeelhouders en bestuurders) iets leren. Een paar keer goed op hun bek gaan.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:30 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
[..]
Waar ik eigenlijk naar toe wilde is: Wat bereik je met een faillissement?
Naar mijn idee enkel een hoop werklozen en nog meer onzekerheid in de markt.
Ruimte voor concurrenten.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:30 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Waar ik eigenlijk naar toe wilde is: Wat bereik je met een faillissement?
toast, uit dit moeras komen ze nooit meer uit.quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:37 schreef simmu het volgende:
tsja. ik denk dat je dit dan nu wel in een woord weer kan geven: *krak*
Maar dat zijn geen aandelen in Fortis NV/SA, ze zijn dus overgeleverd aan de aandeelhouders van Fortis NV/SA en Fortis N.V.. De Belgische staat kan het aandeel in de dochter enkel verkopen maar kan er geen 'opwaartse' invloed mee uitoefenen omdat zij een minderheidsbelang heeft in die dochter.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:37 schreef capricia het volgende:
Fortis is nog niet failliet. De bal ligt nu bij de Belgische overheid, die hebben nu nog 49.9% van de aandelen in handen. Ze kunnen proberen een betere deal bij BNP Paribas voor elkaar te krijgen en die alsnog voor te leggen aan de ava.
een hoop werkeloze? Er werken geloof ik nog 9 man.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:30 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
[..]
Waar ik eigenlijk naar toe wilde is: Wat bereik je met een faillissement?
Naar mijn idee enkel een hoop werklozen en nog meer onzekerheid in de markt.
keihard omlaag.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:53 schreef capricia het volgende:
Ben benieuwd wat er morgen met het aandeel Fortis gebeurt...Gaat ie omhoog of omlaag?
Gaan ze nou draaien in Belgie?quote:Kernkabinet om 18 uur
BRUSSEL - Vanavond om 18 uur komt het kernkabinet bijeen over de zaak-Fortis, zo vernam de redactie.
Minister van Financiën Didier Reynders verklaarde eerder dat de regering 'wellicht woensdagavond nog' bijeenkomt om te kijken wat er moet gedaan worden nu op een buitengewone algemene vergadering de ontmanteling van bank-verzekeraar Fortis werd verworpen. 'We wilden, en willen nog altijd, de spaarders en klanten beschermen', zei hij in een eerste reactie. 'Ook willen we de werkgelegenheid zoveel mogelijk behouden.'
Reynders zei ook dat hij ervan overtuigd is dat de beste oplossing een samenwerking was tussen de Franse bank-verzekeraar BNP Paribas, Fortis en de Belgische staat. 'We nemen akte van de stemming in de algemene vergadering woensdag. De regering komt wellicht woensdagavond nog bijeen om te kijken wat er moet gedaan worden.'
Reynders zei verder dat de regering een geste wou doen naar de aandeelhouders maar dat ze die weigerden en dat de overeenkomst dus vervalt. De minister benadrukte ook dat bij de telling van de stemmen bleek dat veel aandeelhouders de nieuwe deal wel aanvaardden. Als de Chinese verzekeringsmaatschappij Ping Ang, de grootste aandeelhouder, tegen stemde, zoals het aankondigde, dan speelde ze een belangrijke rol en deed ze de meerderheid kantelen, zei de minister van Financiën.
Bron
BNP had toch eerder al gezegd dat, wanneer er tegengestemd zou worden, de deal niet door zou gaan?quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:40 schreef Boris_Karloff het volgende:
Als ik BNP was zou ik hard de andere kant oprennen. Laat ze maar lekker in hun eigen sop gaarkoken
Dit gaat over de verbeterde deal die is aangeboden.quote:Op woensdag 11 februari 2009 17:03 schreef capricia het volgende:
Nieuws uit Belgie:
[..]
Gaan ze nou draaien in Belgie?
quote:Op woensdag 11 februari 2009 14:54 schreef capricia het volgende:
[..]
Misschien staat er wel stroom op die heg?
Check op 3m35 het filmpje 'Spanning vlak voor stemming Fortis' :quote:Op woensdag 11 februari 2009 14:56 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Er ligt een mijnenveld achter
Het is gewoon een hek van 1,80 meter hoog zodat het bestuur niet aagevlogen wordt...quote:Op woensdag 11 februari 2009 18:10 schreef Crazy Harry het volgende:
RTLZ reporter leest Fok!Forum:
[..]
[..]
Check op 3m35 het filmpje 'Spanning vlak voor stemming Fortis' :
http://www.rtl.nl/compone(...)/rtlz_livestream.xml
Behalve dan dat Ahold niet failliet was, en Fortis (eigenlijk) wel. Van een kale kip kun je niet plukken zeggen we dan. De Nederlandse staat blijft buiten schot omdat de prijs inmiddels ook al is aangemerkt als 'juist'.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:03 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
De claim van aandeelhouders zullen in eerste instantie naar Fortis zelf gaan, het dagelijks bestuur had de aandeelhouders niet mogen omzeilen bij de verkoop, en nu de aandeelhouders tegen de verkoop hebben gestemd terwijl er wel sprake van verkoop is aan de Nederlandse staat, zal Fortis haar aandeelhouders een schadevergoeding uit moeten keren. Net zoals toen bij Ahold gebeurd is.
Ik gok op nationalisering van Fortis. Zonder vergoeding voor de aandeelhouders.quote:Op woensdag 11 februari 2009 17:03 schreef capricia het volgende:
Nieuws uit Belgie:
[..]
Gaan ze nou draaien in Belgie?
dan breekt echt de hel los.quote:Op woensdag 11 februari 2009 18:28 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik gok op nationalisering van Fortis. Zonder vergoeding voor de aandeelhouders.
Baseer je dat ook nog ergens op?quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:54 schreef fortisstemming het volgende:
[..]
keihard omlaag.
80-90% minder dan gisteren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |