Bron:www.rijnmond.nlquote:Woning architect uitzetcentrum beklad
Een actiegroep die zich Betonrot noemt, heeft de verantwoordelijkheid opgeëist voor het bekladden van een woning in Rotterdam-Hillegersberg. Het gaat om het woonhuis van de architect van het nieuwe uitzetcentrum op Rotterdam Airport.
Op een muur van het huis is met rode verf de tekst "Stop DC16" geschreven. Dat is het consortium van Strukton, Ballast Nedam, EGM Architecten, Smits van Burgst en ISS dat het nieuwe centrum gaat bouwen.
De actiegroep zegt in een e-mail aan de architect dat de actie ook een waarschuwing is voor alle andere medewerkers en bedrijven, die betrokken zijn bij het uitzetcentrum.
De architect heeft aangifte gedaan van het bekladden van zijn woning.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik lees nergens dat het om een linkse, laat staan extreem linkse groep gaat. Beetje jaren 70 houding, he? Je checkt zeker ook elke avond of er linksen onder je bed liggen?
Het zal inderdaad eerder gaan om de NVU die opkomt voor de belangen van uitgezette mensen.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik lees nergens dat het om een linkse, laat staan extreem linkse groep gaat. Beetje jaren 70 houding, he?
http://www.ravagedigitaal(...)08/nws.php~mainFramequote:ROTTERDAM, 10 FEB 09 – Een Rotterdamse architect constateerde maandagochtend dat de voorgevel van zijn woning en de lak van zijn auto met rode verf waren besmeurd. Een actiegroep wil dat de man niet langer meewerkt aan de nieuwbouw van detentiecentrum Zestienhoven.
In een dreigmail aan de ontwerper meldt de actiegroep 'Betonrot' dat 'het consortium DC16 het ontwerp en de bouw van het detentiecentrum Rotterdam Airport direkt moet staken…' DC16 staat voor een samenwerkingsverband van Ballast Nedam, Strukton, EGM Architecten, ISS Facility Services en Smits van Burgst.
De bedreigde architect is werkzaam voor EGM Architecten, gevestigd in Dordrecht en Rotterdam. Hij zou de bekladding en de dreigmail te danken hebben aan het 'ontwerp van het nieuwe detentiecentrum Zestienhoven en je eerdere bijdragen aan het penitentiair industrieel complex. Je bent gewaarschuwd', meldt de actiegroep.
De waarschuwing zou ook zijn bedoeld 'voor alle andere medewerkers en bedrijven van DC16. Stoppen jullie met je te verrijken aan de barbaarse migratiepolitiek van Fort Europa!', zo eindigt de actiegroep. Op de voorgevel van de woning werd tevens de leus 'Stop DC16' achtergelaten. EGM Architecten zou eveneens betrokken zijn bij de uitbreiding van Kamp Zeist.
Het consortium DC16 werkt aan nieuwbouw voor detentiecentrum Zestienhoven, op de luchthaven Airport Rotterdam. Detentiecentrum Rotterdam is de eerste justitiële inrichting in Nederland die door middel van publiek-private samenwerking (PPS) wordt aanbesteed. Met 320 cellen kan het plaats bieden aan 576 gedetineerden. Op de site Vrijheid van Beweging wordt opgeroepen EGM een protestmail te sturen.
EGM Architecten is al vaker doelwit geweest van actievoerders, die zich hebben gesolidariseerd met opgesloten illegalen. Zo werd september vorig jaar op de stoep van het architectenbureau in Rotterdam een theaterstukje opgevoerd. Werkgroep Stop Deportaties leverde 'oefen-illegalen' af bij EGM, die het bedrijf 'goed kan gebruiken om de ontwerpen voor twee nieuwe vluchtelingengevangenissen uit te testen.'
Maart 2007 besmeurde de actiegroep 'Geen bloed aan mijn handen' het kantoor van EGM in Dordrecht met rode verf. Dezelfde nacht werden ook de gevels van Van Wijnen in Baarn en Dura Vermeer in Houten beklad. Op dat moment dongen deze bedrijven mee naar betrokkenheid bij de nieuwbouw van Zestienhoven.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:26 schreef Meki het volgende:
dit is enkel een poging om linksen in een kwaad daglicht te stellen.
Door links-extremistische activisten.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:26 schreef Meki het volgende:
dit is enkel een poging om linksen in een kwaad daglicht te stellen.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:26 schreef Meki het volgende:
dit is enkel een poging om linksen in een kwaad daglicht te stellen.
Inderdaad. Keihard aanpakken en straffen dat tuig. Er zijn genoeg andere manieren om te demonstreren en een mening te laten horen, maar zij vernielen en bedreigen andere burgers en bedrijven.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:12 schreef buachaille het volgende:
[..]
Bron:www.rijnmond.nl
Dit topic is onderdeel van de reeks:
Links-extremisten plegen aanslag NYSE Euronext commissaris
Dierenactivisten kalken verkeerde huis onder
Links-extremisten bedreigen politieagente
Links-extremisten saboteren TGV
Dierenactivisten kalken verkeerde huis onder
etc etc.![]()
Het wordt tijd dat maatregelen worden genomen tegen deze initimiderende en bedreigende "actievoerders"; de politiek moet dit soort uitwassen met harde hand de kop indrukken omdat dits oort lui een rechtstreekse bedreiging zijn voor de democratie en vrijheid in ons land.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:32 schreef rutger05 het volgende:
Inderdaad. Keihard aanpakken en straffen dat tuig. Er zijn genoeg andere manieren om te demonstreren en een mening te laten horen, maar zij vernielen en bedreigen andere burgers en bedrijven.
Samen opsluiten met die illegalen in dat nieuwe uitzetcentrum. Als dat geen ultieme solidariteit is weet ik het ook niet meer daarnaast heeft de samenleving geen last meer van dit tuig. Win win situatie.quote:EGM Architecten is al vaker doelwit geweest van actievoerders, die zich hebben gesolidariseerd met opgesloten illegalen.
Door zichzelf, goedzo.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:26 schreef Meki het volgende:
dit is enkel een poging om linksen in een kwaad daglicht te stellen.
De eerlijkheid gebied me te zeggen dat opsluiting van illegalen in uitzetcentra een afschuwelijk (maar meestal noodzakelijk) kwaad is. Voor veel mensen vergaat de wereld als ze terug moeten naar het land van herkomst. Mochten er mensen zijn die daar tegen protesteren dan is dat uitstekend, hetzelfde geldt voor organisaties die de illegalen helpen. Maar als je iets wilt veranderen ga dan mensen proberen van je gelijk te overtuigen, anti-democratische middelen zoals wederom in deze zaak moeten echt keihard aangepakt worden.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:41 schreef MrX1982 het volgende:
Samen opsluiten met die illegalen in dat nieuwe uitzetcentrum. Als dat geen ultieme solidariteit is weet ik het ook niet meer daarnaast heeft de samenleving geen last meer van dit tuig. Win win situatie.
Je kunt niet de hele wereld opvangen. Je moet als land dus grenzen stellen aan wie je binnenlaat en wie niet. Dat het vervelend is kan ik me ook voorstellen maar er zijn wel meer vervelende dingen.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:50 schreef buachaille het volgende:
[..]
De eerlijkheid gebied me te zeggen dat opsluiting van illegalen in uitzetcentra een afschuwelijk (maar meestal noodzakelijk) kwaad is. Voor veel mensen vergaat de wereld als ze terug moeten naar het land van herkomst. Mochten er mensen zijn die daar tegen protesteren dan is dat uitstekend, hetzelfde geldt voor organisaties die de illegalen helpen. Maar als je iets wilt veranderen ga dan mensen proberen van je gelijk te overtuigen, anti-democratische middelen zoals wederom in deze zaak moeten echt keihard aangepakt worden.
Natuurlijk, rechts verzet zich tegen een uitzetcentrum.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik lees nergens dat het om een linkse, laat staan extreem linkse groep gaat. Beetje jaren 70 houding, he? Je checkt zeker ook elke avond of er linksen onder je bed liggen?
Inderdaad. Ik heb hier een heel mooi filmpje van waarin je overduidelijk ziet dat het Amerika is geweest.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:26 schreef Meki het volgende:
dit is enkel een poging om linksen in een kwaad daglicht te stellen.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:26 schreef Meki het volgende:
dit is enkel een poging om linksen in een kwaad daglicht te stellen.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 20:33 schreef qonmann het volgende:
bij de linkse mensjes heiligt het doel altijd de middelen...
Deze actiegroep is duidelijk een uitwas van een wijd verspreidde ziekte binnen links. Zie je op Fok! ook, als je links met argumenten bestookt dan gaan ze met modder gooien en op de man spelen.quote:Op donderdag 12 februari 2009 17:53 schreef KreKkeR het volgende:
![]()
Deze actiegroep is uiteraard representatief voor alle links georienteerden in Nederland
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |