Persoonlijke aanvalquote:Op woensdag 11 februari 2009 15:31 schreef maedel het volgende:
Flammie, hou nou eens op met zo ontzettend te laten zien dat je een kind bent.
Je geeft les op een school aan onschuldige kinderen, maar je stelt je in gesprekken op als een kleuter.
Hou nou in godsnaam eens op met dat "daar is maedel nou gaan we schoppen" act van je.
Doe eens gewoon een argument ipv dit losergedrag.
En het liefst in een correcte zin, die iedereen kan lezen.
Wie weet neemt iemand je nog wel serieus ook.
Ja, niet dus. Want een gebouw is niet paranormaalquote:Op woensdag 11 februari 2009 15:29 schreef _Led_ het volgende:
Dus ik vraag je hoe jouw gebouw paranormaal is.
[..]
Wat een fullpluspimpabo nou eens echt de moeite waard zou maken, is een ignorebutton.quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:32 schreef Flammie het volgende:
[..]
Persoonlijke aanvalIk val niet Maedel aan, de persoon achter deze vreselijk domme opmerkingen maar ik ga in op je vreselijk domme opmerkingen
Ik heb een argument, jij niet en nu weer niet. Je gaat niet in op wat dan ook. Nee wat je post is: STELLETJE GIEREN OMG.
Verder begon jezelf met zanikenKijk page 1 na droeftoeter
Samen met die Bastard
Nee, al die irritante lui die ertussendoor komen met debiele opmerkingen alsquote:Op woensdag 11 februari 2009 15:34 schreef maedel het volgende:
Daar wil ik best wat over vertellen, maar dan zou ik hier eerst wel eens willen zien dat mensen normaal kunnen doen, en dat is me in de afgelopen, wat is het, 9 jaar nog niet gebleken.
quote:Op woensdag 11 februari 2009 14:00 schreef maedel het volgende:
[..]
Ok, ik hap.
WTF is "gebouwen debunken"![]()
![]()
*vingertje opheft* "nee gebouwtje, jij bent helemaal niet paranormaal, je bent gewoon een krot met een geestesziekte"
![]()
OT, mij niet gezien. Ik woon al in "een paranormaal gebouw" (), dat vind ik al genoeg.
Inderdaad, onvolwassen, compleet onnodig, dat soort mensen kunnen hier gemist worden als kiespijn.quote:
Misschien als ze eerlijk zijn wel... ik bedoel wie merkt het nou niet dat er een bepaald "sfeertje" hangt in een huis? Als je ergens nieuw binnenkomt... voel je of dat fris, of bedompt aanvoelt.. toch? Of vind ik dat nou zo vanzelfsprekendquote:
Serieus.. het was bedoeld als een 'losse grappige opmerking'quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:39 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Nee, al die irritante lui die ertussendoor komen met debiele opmerkingen als
[..]
[..]
Inderdaad, onvolwassen, compleet onnodig, dat soort mensen kunnen hier gemist worden als kiespijn.
Ik zie je punt.
ik vond hem niet grappig. Wordt ze dan nu gemod?quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:41 schreef Bastard het volgende:
[..]
Serieus.. het was bedoeld als een 'losse grappige opmerking'
Post anders effe in feedback... dit gaat over paranormale gebouwen.quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:43 schreef Michielos het volgende:
[..]
ik vond hem niet grappig. Wordt ze dan nu gemod?
Ik startte de grap.. zal mezelf eens modden danquote:Op woensdag 11 februari 2009 15:43 schreef Michielos het volgende:
[..]
ik vond hem niet grappig. Wordt ze dan nu gemod?
hierover verschillen ook de meningen echter. Een andere paranormale stroming beweert dat huizen daadwerkelijk energie bevatten e.d.quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:42 schreef jogy het volgende:
Mensen, rustig. Kalmeer. etc.
Gebouwen kunnen daadwerkelijk niet paranormaal zijn, je kan gebouwen ook niet debunken. Er kunnen zich ( volgens zeggen) wel paranormale ( of tot nog toe onverklaarbare) zaken zich voordoen en de beweringen kan je eventueel 'debunken'.
Dus een paranormaal gebouw zou in deze context moeten betekenen dat het er spookt oid.
Orly ?quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:41 schreef Bastard het volgende:
[..]
Serieus.. het was bedoeld als een 'losse grappige opmerking'
Je zou bijna denken dat ze er wat mee bedoelt, gezien die smiley na die eerste zin !quote:Op woensdag 11 februari 2009 14:32 schreef maedel het volgende:
[..]
Ja, kom nou toch man, een gebouw debunken.![]()
Sorry hoor, maar ik moest gewoon effe lachen.
Ja, ook de laatste keer dat ik iets in-kop hier....quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:44 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik startte de grap.. zal mezelf eens modden dan
Nou, vertel dáár eens wat over ipv mijn iq te bespreken.quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:44 schreef Michielos het volgende:
[..]
hierover verschillen ook de meningen echter. Een andere paranormale stroming beweert dat huizen daadwerkelijk energie bevatten e.d.
Welke stroming?quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:44 schreef Michielos het volgende:
[..]
hierover verschillen ook de meningen echter. Een andere paranormale stroming beweert dat huizen daadwerkelijk energie bevatten e.d.
Daar hoef ik niet eens naar binnen denk ik. Gadver *ril*quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:46 schreef Bastard het volgende:
[..]
Welke stroming?
Ik denk dat bijvoorbeeld de woning van hoe heet die kinderverkrachter in Belgie ook koud en kil aanvoelt, puur om de gebeurtenissen die er zijn gebeurd en de atmosfeer hebben beinvloed.
Inderdaad, anders zijn we snel uitgepraat !quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:46 schreef maedel het volgende:
[..]
Nou, vertel dáár eens wat over ipv mijn iq te bespreken.
Grondstraling enzo maar dat is eerder funest voor je electronische huishouding en volgens sommige ook voor je psychische huishouding als je er te lang woont volgens mij. Net als in de buurt van hoogspanningsmasten of UMTS zenders. Dat soort spul. Niet echt interessant om 'voor de lach' heen te gaan want je merkt er niets vanquote:Op woensdag 11 februari 2009 15:44 schreef Michielos het volgende:
[..]
hierover verschillen ook de meningen echter. Een andere paranormale stroming beweert dat huizen daadwerkelijk energie bevatten e.d.
andersom hetzelfde. Begin daarover ipv domme opmerkingen te maken die offtopic zijnquote:Op woensdag 11 februari 2009 15:46 schreef maedel het volgende:
[..]
Nou, vertel dáár eens wat over ipv mijn iq te bespreken.
Dat is ook wel een goede ja.quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:46 schreef Bastard het volgende:
[..]
Welke stroming?
Ik denk dat bijvoorbeeld de woning van hoe heet die kinderverkrachter in Belgie ook koud en kil aanvoelt, puur om de gebeurtenissen die er zijn gebeurd en de atmosfeer hebben beinvloed.
wat ik bedoel is dat de ene parapsycholoog zegt dat huizen gewoon zijn wat het zijn, maar dat er geesten in rondwaren en de ander zegt dat het aan het huis zelf ligt.quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:47 schreef jogy het volgende:
[..]
Grondstraling enzo maar dat is eerder funest voor je electronische huishouding en volgens sommige ook voor je psychische huishouding als je er te lang woont volgens mij. Net als in de buurt van hoogspanningsmasten of UMTS zenders. Dat soort spul. Niet echt interessant om 'voor de lach' heen te gaan want je merkt er niets van.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |