abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_65737781
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:22 schreef Noshiba het volgende:
Even zonder geintjes, heeft iemand enig idee hoeveel druk er nu op de klassieker staat?
Even veel als anders. Winnen en niets minder!
pi_65737810
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:23 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Even veel als anders. Winnen en niets minder!
ja dat is zo, maar nu we allebei in zwaar weer verkeren
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
pi_65737814
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:18 schreef methodmich het volgende:

[..]

Bovenaan. Moet je toch kunnen waarderen, zelfs als fanatieke Ajacied?
Ah, toch bovenaan. Snap niet wat er geinig is, ik zie gewoon een samenvatting van het seizoen.

Heb ik ook in DePers gelezen vanochtend.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:24:44 #244
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_65737818
Hoe wil je druk meten? In Pascal, PSI? .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_65737846
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:24 schreef Noshiba het volgende:

[..]

ja dat is zo, maar nu we allebei in zwaar weer verkeren
Mwa, ik noem dit nog geen zwaar weer. We zijn nog in de race voor voorronde CL, Feyenoord probeert degradatie te voorkomen.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_65737852
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:24 schreef HeatWave het volgende:
Hoe wil je druk meten? In Pascal, PSI? .
Aantal bar
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:25:52 #247
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_65737853
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:22 schreef Noshiba het volgende:
Even zonder geintjes, heeft iemand enig idee hoeveel druk er nu op de klassieker staat?
Nu krijg je tenminste weer spanning voor die wedstrijd.
Jawel, je keek.
pi_65737870
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:25 schreef RayMania het volgende:

[..]

Mwa, ik noem dit nog geen zwaar weer. We zijn nog in de race voor voorronde CL, Feyenoord probeert degradatie te voorkomen.
We willen nog steeds kampioen worden hoor Dus we zullen alles moeten winnen
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
pi_65737937
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:26 schreef Noshiba het volgende:

[..]

We willen nog steeds kampioen worden hoor Dus we zullen alles moeten winnen
Ja, maar waarom is er volgens jou dan meer druk bij de Klassieker? Dan is de wedstrijd van zondag toch net zo belangrijk in jouw ogen?
pi_65737984
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:26 schreef Noshiba het volgende:

[..]

We willen nog steeds kampioen worden hoor Dus we zullen alles moeten winnen
Ja, ik wil nog steeds kampioen worden, maar dat gebeurt niet. Vergeet het gewoon, vanavond is het elf punten.

'Gewoon' richten op de tweede plaats.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_65738077
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:25 schreef RayMania het volgende:

[..]

Mwa, ik noem dit nog geen zwaar weer. We zijn nog in de race voor voorronde CL, Feyenoord probeert degradatie te voorkomen.
Feyenoord bakt er al 15 jaar niks meer van. Wij roepen elk seizoen dat we kampioen willen worden en de beste selectie hebben. Wij vinden elk seizoen dat we in de CL thuis horen. En wij lachen het hardst als het kut gaat met Feyenoord, PSV en AZ.

En nu zijn we zelf al 11 punten verwijdert van de titel en zijn wedstrijden tegen Heracles thuis geen zekerheidje meer. De selectie bestaat nog uit 11 goede spelers en alles wat erna komt is niet van het niveau dat wij willen en waarwe kampioen mee kunnen worden.

Ik denk dat je de huidige situatie toch wel als zwaar weer kan omschrijven.
AFCA | Celtic FC | Nottingham Forrest FC | Last.fm
George St. Pierre, Lance Armstrong, Kanye West, Steven Gerrard, Mark Cavendish, Wanderlei Silva, Calvin Harris _O_
pi_65738119
PARIS SAINT GERMAIN...
En PSG. Word Kampioen. En PSG. Word Kampioen!
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:34:48 #253
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_65738163
Nee, het is nog niet zo erg als rond de eeuwwisseling. In de eerste plaats was feyenoord toen nog maar 2 jaar kampioen-af.

Maar verder was dat wel de slechtste tijd die ik heb meegemaakt qua voetbal.
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:38:11 #254
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_65738305
quote:
Pannenkoek

Als Marco van Basten gisteravond de enige pannenkoek in de ArenA was geweest, zou Ajax gewoon van Heracles hebben gewonnen, dat moge duidelijk zijn. Er waren nog heel wat meer pannenkoeken voor nodig om de Almeloërs met een punt uit de Amsterdam ArenA te laten vertrekken. Om te beginnen: elf pannenkoeken in Ajax-shirts op het veld, die het presteerden om na twee nederlagen op rij met 0-2 achter te komen. In eigen huis, tegen een ploeg uit het rechterrijtje..

Dan nóg zouden we op het nippertje met 3-2 hebben gewonnen. Ware het niet dat er nóg een pannenkoek aan het werk was in het stadion, te weten een pannenkoek met een vlag in zijn hand én poep in zijn ogen. Al die pannenkoeken gaven samen de doorslag: 2-2. Heracles moet zich in een pannenkoekenhuis hebben gewaand.

Er waren nog veel meer pannenkoeken in het stadion, namelijk 46.355 volgens de officiële cijfers (in werkelijkheid zo"n 30.000, schat ik). Ik heb me de laatste tien seizoenen behoorlijk vaak een onnozele pannenkoek gevoeld op de tribune bij Ajax, maar toch stonden we er weer, op deze druilerige, gure dinsdagavond, met als beloning het zevende en achtste verliespunt in welgeteld tien dagen. Dat moet een clubrecord zijn, zoals ook zes seizoenen zonder landstitel een evenaring van een clubrecord zijn (we presteerden het sinds de invoering van het betaalde voetbal maar één keer eerder, tussen 1960 en 1966.

Juist daarom vond ik dat filmpje zo mooi, van onze inmiddels landelijke bekendheid genietende medesupporter, die we voor het gemak maar even ‘Edgar Davids" zullen noemen. Prachtige, oprechte supporterswoede. Edgar verwoordde de wanhoop die we allemaal voelden, en hij deed het eigenlijk nog heel fatsoenlijk ook: "Hé Marco, bedankt hè, pannenkoek! Kampioenschap weg! Geen kampioen meer! Die derde ster, daar doe je het voor, toch?"

In de media werd hij (om te beginnen door de commentator van Eredivisie Live) afgeschilderd als een heethoofdige idioot. Het zal wel aan mij liggen, maar de enige zinnen tekst in het filmpje die ik écht onbetamelijk, beschamend en aanstootgevend vond, kwamen uit de mond van die andere hoofdrolspeler in het filmpje: de pannenkoek die om onduidelijke redenen ‘in functie" was op het veld en op Edgars hartenkreet dat het kampioenschap "weg" was, reageerde met de vraag "nou en?", gevolgd door de onsterfelijke mededeling "het is maar een spelletje."

Ik weet niet wie die pannenkoek precies is (in dienst bij Ajax, of bij de ArenA?), maar kan iemand er voor zorgen dat dit soort lui nooit meer een poot op het gras zetten waar ons eerste elftal geacht wordt professionele topsportprestaties te leveren? Alleen de geur van dit soort amateurs aan de zijlijn lijkt me al dodelijk voor het ‘topsportklimaat". Ik weet niet of dergelijke onverschilligheid besmettelijk is, en op de spelers kan zijn overgeslagen; dat zou in elk geval veel verklaren.

Het is maar een spelletje... We praten hier over een bedrijf met een jaarbegroting van 65 miljoen euro, dat in zeven jaar tijd 84 miljoen euro van de firma Aegon toegestopt zal krijgen en deze zomer voor 34 miljoen euro aan nieuwe spelers aantrok. Geen andere Nederlandse club komt daar, qua financiële slagkracht, ook maar bij in de buurt, maar niettemin worden we nu al vijf seizoenen door jan en alleman afgetroefd en uitgelachen. We hebben de laatste jaren voor tientallen miljoenen de beste spelers van Groningen en Heerenveen weggehaald, maar uitgerekend tegen die twee clubs (door ons geplunderd en leeggeroofd, toch?) schopten we geen deuk in een pakje boter en draaiden we eigenhandig weer een seizoen de nek om. En dat moeten wij allemaal maar slikken omdat het "maar een spelletje" is?

Kom zeg... Zulke onnozele pannenkoeken zijn we ook weer niet.

Tussen twee haakjes: van mij mag een Ajax-wedstrijd trouwens best weer een "spelletje" worden. Geen enkel probleem mee. Maar dan wel graag van de beurs af, vertrekken uit de ArenA, de NV opheffen, de prijs voor een seizoenkaart met 80% terugbrengen, en nog een paar van die dingetjes die ik best even voor de club op een rijtje wil zetten als dat gewenst is. Dan beloof ik dat ik het voortaan als een spelletje zal gaan beschouwen, en nooit meer veeleisend zal zijn.

Tot het zover is, moet die pipo uit het filmpje nooit meer toegang krijgen tot het speelveld van de Amsterdam ArenA. Ga maar lekker een Scrabble-middag in een bejaardenhuis in goede banen leiden, en dáár mensen vertellen dat het maar een spelletje is. Het hardnekkige, consequente falen van Ajax is dat allang niet meer. Voor ons, de supporters die van deze club houden, in elk geval niet. Pannenkoek.
Gourmetten of steengrillen?
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:39:28 #255
219075 Fortitudo
de echte vedett
pi_65738362
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 16:43 schreef _Mike_ het volgende:

[..]

Zoals?
alle schwalbes waar de scheidsrechters intuinden en waarbij een strafschop werd gegeven. En dan doel ik niet alleen op de schwalbes van suarez.
Een oude, seniele vos is nog steeds sluw en schuw. Nooit afschrijven zeg ik je.
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:39:37 #256
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_65738365
quote:
Wat een passie
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:41:33 #257
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_65738436
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:38 schreef Silenus het volgende:

[..]


Mooi, eerlijk stuk

Wie geschrijft?
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:41:40 #258
77508 Loserkid
Met dank aan Houniet.
pi_65738441
quote:
Zo hoort het ook.
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:41:43 #259
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_65738446
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:38 schreef Silenus het volgende:

[..]
Die gast snapt het....
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:42:10 #260
219075 Fortitudo
de echte vedett
pi_65738460
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:38 schreef Silenus het volgende:

[..]
mooie column
Een oude, seniele vos is nog steeds sluw en schuw. Nooit afschrijven zeg ik je.
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:42:17 #261
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_65738463
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:39 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

Wat een passie
Clown Bassie
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:46:04 #262
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_65738584
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:41 schreef Pappie_Culo het volgende:

[..]

Mooi, eerlijk stuk

Wie geschrijft?
Menno Pot, popjournalist bij de Volkskrant en fanatiek Ajaxsupporter.
Gourmetten of steengrillen?
pi_65738799
Leonardo dus zeker weg na dit seizoen.
quote:
Leonardo in de zomer transfervrij naar Griekenland
Aanvaller Leonardo zal Ajax aan het einde van het seizoen transfervrij verlaten. Hij gaat waarschijnlijk naar Panathinaikos, de club van Henk ten Cate, de trainer die hem naar Ajax haalde. "Er ligt een contract voor me klaar. Het enige wat nog ontbreekt, is een handtekening," aldus de aanvaller die naar zijn vijfde club vertrekt.
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
  woensdag 4 februari 2009 @ 17:54:14 #264
77508 Loserkid
Met dank aan Houniet.
pi_65738875
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:52 schreef Black-Death het volgende:
Leonardo dus zeker weg na dit seizoen.
[..]
Vind ik echt jammer..
pi_65738924
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:52 schreef Black-Death het volgende:
Leonardo dus zeker weg na dit seizoen.
[..]


versteegrob.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_65739035
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:52 schreef Black-Death het volgende:
Leonardo dus zeker weg na dit seizoen.
[..]


Ach, die speler brengt niks.
pi_65739096
quote:
Hij was gisteren niet goed, maar als het hele team de instelling van Suarez had, waren we nu al bijna kampioen. Hij is en blijft een held!
pi_65739102
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 17:54 schreef Loserkid het volgende:

[..]

Vind ik echt jammer..
Jammer? Die gast kan echt niet voetballen hoor. Staan genoeg goede jongens te wachten, desnoods een aankoop in de zomer. Op naar zondag
pi_65739160
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 18:01 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Hij was gisteren niet goed, maar als het hele team de instelling van Suarez had, waren we nu al bijna kampioen. Hij is en blijft een held!
Held me reet, hij scoort al 3 wedstrijden niet en dat is verdomd kut. Ik weet niet eens meer hoe een overwinning voelt

Snap het ook echt niet, waarom scoort Suarez. Hij schiet de ballen telkens op de keeper, dat is toch ook een kunst
pi_65739210
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 18:03 schreef versteegrob het volgende:

[..]

Held me reet, hij scoort al 3 wedstrijden niet en dat is verdomd kut. Ik weet niet eens meer hoe een overwinning voelt

Snap het ook echt niet, waarom scoort Suarez. Hij schiet de ballen telkens op de keeper, dat is toch ook een kunst
Hij scoorde tegen Heracles.
En als het doelpunt niet afgekeurd was waren dat er zelfs 2.
pi_65739267
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 18:01 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Hij was gisteren niet goed, maar als het hele team de instelling van Suarez had, waren we nu al bijna kampioen. Hij is en blijft een held!
Die held heeft me gister toch wel meerdere keren tot wanhoop gedreven. Vooral dat buitenkantje rechts was om gek van te worden.
AFCA | Celtic FC | Nottingham Forrest FC | Last.fm
George St. Pierre, Lance Armstrong, Kanye West, Steven Gerrard, Mark Cavendish, Wanderlei Silva, Calvin Harris _O_
pi_65739309
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 18:03 schreef versteegrob het volgende:

[..]

Held me reet, hij scoort al 3 wedstrijden niet en dat is verdomd kut. Ik weet niet eens meer hoe een overwinning voelt

Snap het ook echt niet, waarom scoort Suarez. Hij schiet de ballen telkens op de keeper, dat is toch ook een kunst
Gisteren scoorde hij toch gewoon? En verder geef ik toch aan dat hij niet goed speelde, maar zijn inzet is fantastisch. Hij zit even in een dipje, maar ook hier komt hij weer uit. Veruit de belangrijkste speler van Ajax dit seizoen. Ik wil niet weten waar Ajax zou staan zonder de goals, assists en weergaloze actie's van Suarez. Absoluut een held dus wat mij betreft.
pi_65739352
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 18:07 schreef Breach het volgende:

[..]

Die held heeft me gister toch wel meerdere keren tot wanhoop gedreven. Vooral dat buitenkantje rechts was om gek van te worden.
Zo is Suarez. Soms zit er zo'n wedstrijd of moment tussen dat je gek van hem wordt, maar zelfs op een slechte dag schiet hij je in principe naar de overwinning. Misschien wilde hij wel te graag. Dat idee had ik gisteren een beetje. Zeker nadat hij die twee grote kansen miste.

Niets ten nadele van hem, hoor. Suarez.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_65739356
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 18:07 schreef Breach het volgende:

[..]

Die held heeft me gister toch wel meerdere keren tot wanhoop gedreven. Vooral dat buitenkantje rechts was om gek van te worden.
Er staat toch ook dat hij gisteren niet goed was? Maar hij blijft er wel voor gaan. Zijn reactie na de wedstrijd (zie dat filmpje) vind ik top.

En als die grensrechter gewoon zijn werk deed, was hij gisteren ondanks zijn zwakke spel toch weer de held. Maja, als....
pi_65739424
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 18:10 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Er staat toch ook dat hij gisteren niet goed was? Maar hij blijft er wel voor gaan. Zijn reactie na de wedstrijd (zie dat filmpje) vind ik top.

En als die grensrechter gewoon zijn werk deed, was hij gisteren ondanks zijn zwakke spel toch weer de held. Maja, als....
Het was ook geen aanval richting jou

Suaréz is de enige die altijd 90 minuten strijd. Of dat wel of niet binnen de regels is maakt me dan nog niet eens zoveel uit. Hij heeft de mentalita die de andere 10 ook zouden moeten hebben.
AFCA | Celtic FC | Nottingham Forrest FC | Last.fm
George St. Pierre, Lance Armstrong, Kanye West, Steven Gerrard, Mark Cavendish, Wanderlei Silva, Calvin Harris _O_
  woensdag 4 februari 2009 @ 18:12:15 #277
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_65739432
Bijna 1300 kaarten verkocht voor Fiorentina-uit, toch wel een aardig aantal.
Gourmetten of steengrillen?
pi_65739585
Denk dat ik er gisteravond in de rust ongeveer driekwart op had kunnen kopen .
pi_65739661
Tering. NEC met 4300 man naar Hamburg. Zou wat zijn geweest als er ook zoveel Ajacieden waren.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_65739685
1300 is zeker netjes.
Verder boeit het voetbal me geen flikker bij een EU-uitwedstrijd. Munchen-uit blijft één van de vetste tripjes, maar duidelijk niet dankzij het voetbal

Al is het natuurlijk wel extra lekker meegenomen als we dit jaar in Europa eens erg ver komen. Istanbul lijkt me ver zat
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')