Ja oké, maar de schooldag, wat een kut dag zeg die donderdagquote:Op donderdag 5 februari 2009 19:10 schreef Breach het volgende:
[..]
Je moet nog even wachten hoor
Sowieso is morgen een heel mooie dag
Daarom wilde ik nog even 'wachten' in de zin verwerkenquote:Op donderdag 5 februari 2009 19:13 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ja oké, maar de schooldag, wat een kut dag zeg die donderdag.
Goed gegoktquote:
Alweerquote:Op vrijdag 6 februari 2009 14:27 schreef Grulez het volgende:
Gefeliciteerd Ik heb er alvast een aantal bier en vodka op gedronken...
mn hoofd![]()
Feli, Breach. Op vrijdagmiddag jarig, wat een geluk.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:32 schreef Breach het volgende:
Het bier staat al in de schuur jongens. Ik slinger straks de frituurpan wel aan
[ afbeelding ]
Het is vrijdag!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:20 schreef Grulez het volgende:
Wat is iedereen positief gestemd vandaag
hehe dit was een tip van iemand voor SCH.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:20 schreef buachaille het volgende:
[..]
Het is nogal primitief natuurlijk om bij iedere langslopende dame die langsloopt meteen opgewonden te rakenmaar een beetje een gezonde interesse is nooit verkeerd natuurlijk. Je mag gerust even kijken of je haar eerder hebt gezien. Nog een kleine tip: in diverse kerkgenootschappen in Nederland worden speciale gebedsgenezingsdiensten (Healings) gehouden waar al veel homo's zijn veranderd in heterofielen. Je zou dat natuurlijk een keertje kunnen proberen; baat het niet dan schaadt het niet.
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:29 schreef Houniet het volgende:
Inderdaad, vrijdag. Chillen op mijn werk thuis, vanavond zaalvoetballen en de kroeg in
.
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:45 schreef Grulez het volgende:
[..]
hehe dit was een tip van iemand voor SCH.
quote:Op donderdag 5 februari 2009 16:42 schreef buachaille het volgende:
[..]
Juisten als ik zie wat je hier schrijft dan weet ik zeker dat met de juiste behandeling er een keurige heterofiele huisvader van je te maken valt.
Ja, dat was wel lief van jequote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:59 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik zal nog eens foto's voor je verjaardag posten
Nee joh.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:08 schreef Grulez het volgende:
Puur eigenbelang als je het mij vraagt.
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:52 schreef thestoryofus2009 het volgende:
[..]
ik heb altijd medelijden met homo's
dan sta ik in de badkamer en dan zie ik mijn bruine harige ster en dan denk ik echt, bah.![]()
en dan zie je een mooi romig kontje van een vrouw met een klein roze aarsjeen dan moet ik soms bijna huilen van medelijden met die arme homomannen die elkaar maar wijs maken hoe lekker ze zijn
Dank je Adoquote:
Plaatjes van Sjimz en de rest moet nog komenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |