het is een utopie; bepaalde bevolkingsklasses zijn gewoon dom & lui en daar zal nooit een verandering in komen. Helaas groeit die klasse, en mag je ze als overheid niet afschieten ook.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:48 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Zoiets is geen onbereikbaar paradijs. Een goede arbeidsethos krijg je vanuit je opvoeding mee.
Dan zou je dus moeten weten dat er ook mensen zijn van wie de familie beroepswerkeloos óf arbeidsongeschikt is , ik wil niet zeggen dat het 1e genetisch is maar toch..quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:48 schreef Scaurus het volgende:
Een goede arbeidsethos krijg je vanuit je opvoeding mee.
yep ..sterker nog, de overheid ondersteunt ze flink .quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:50 schreef Athmozz het volgende:
[..]
het is een utopie; bepaalde bevolkingsklasses zijn gewoon dom & lui en daar zal nooit een verandering in komen. Helaas groeit die klasse, en mag je ze als overheid niet afschieten ook.
Ah, dus als jij een ondernemer bent dan zou je de mensen waar je het nu over hebt onmiddelijk in vaste dienst nemen als zij zich bij je aanbieden?quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:52 schreef Scaurus het volgende:
Die onderklasse wordt ook gekweekt door een socialistisch systeem waarin je toch wel opgevangen wordt als je faalt. Zo ontneemt men de burger elke verantwoordelijkheid en zelfstandigheid.
Wat een onzin. Sommige mensen kunnen gewoon niet met geld omgaan. En inderdaad, ik vind ook dat dat verkeerd wordt aangepakt, die moeten in een veel eerder stadium verplichte hulp krijgen. Verder is dat vangnet ervooral ook weer om mensen weer terug het werkende leven in het helpen (solicitatieplicht en hoop andere regels). Natuurlijk zijn er ook mensen die misbruik van het systeem maken, maar dat is een klein aantal, en moet natuurlijk bestreden worden, maar daar moet de rest niet onder lijden.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:43 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Als je zo niet wil leven, dan zorg je dat je uit de problemen blijft. Hard werken en niet je geld verkwanselen, that's the spirit.
Nederland is nog steeds een socialistisch land, waar de staat een vangnet biedt als je het domweg vertikt om je handen uit je mouwen te steken.
Als je hier in een willekeurige sociale wijk komt, dan staat het nochtans vol met de BMW's & Mercedessen. Dit is voor mij al een teken dat de uitkeringen te hoog zijn; als je van een uitkering moet leven zou je al blij moeten zijn als je je een 10 jaar oude kia of hyundai kan permitteren. Genoeg gezinnen ook waar de ouders geen van de 2 ooit gewerkt hebben, en waar de kinderen juist dezelfde richting aan het opgaan zijn. Als je zo kijkt aan wat ze van auto's kunnen zetten, dan kan je ervan uit gaan dat 90% profiteert & niet met geld om kan gaan.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:55 schreef Tja..1986 het volgende:
Natuurlijk zijn er ook mensen die misbruik van het systeem maken, maar dat is een klein aantal, en moet natuurlijk bestreden worden, maar daar moet de rest niet onder lijden.
Ah.. dus als mensen een slechte opvoeding krijgen (waar je zelf bar weinig aan kan doen), mag je stikken?quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:48 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Zoiets is geen onbereikbaar paradijs. Een goede arbeidsethos krijg je vanuit je opvoeding mee.
Beetje off-topicquote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:55 schreef Athmozz het volgende:
die onderklasse ga je altijd houden omdat er altijd mensen gaan blijven zijn die medelijden hebben met dergelijke types & ze in leven gaan houden. Kijk naar afrika; die negertjes die daar zodanig kweken dat ze niet meer voor hun eigen levensbehoeftes kunnen voorzien worden ook in leven gehouden door massale voedselhulp; iets wat gewoon nutteloos is. Laat 3/4 daar gewoon uithongeren & leer ze dan hoe je moet gaan landbouwen, maar je hebt altijd van die mensen die vinden dat dat niet kan omdat we hier genoeg voedsel hebben om daarheen te sturen.
volk dat daar beland is gaat toch nooit meer op zoek naar werk, en als ze al werk zoeken dan wil je ze als werkgever liever nietquote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:56 schreef ImTheBase het volgende:
Vooral doen ja, zo gaan mensen al helemaal niet meer op zoek naar werk.
Precies! De productiekosten van aardgas zijn zo'n anderhalve cent per kuub, consumenten betalen 40 keer zo veel. Voor elektriciteit betalen consumenten 4-6 keer de productiekosten (en dan is nog niet meegerekend dat aardgas kunstmatig duur de centrales in gaat!).quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:21 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vind eht wel belachelijk dat we in nederland boven op een gasbel zitten en we desondanks de hoofdprijs betalen voor een kuub gas. Voor mensen onder een bepaald inkomens niveau kan ik me voorstellen dat het nauwelijks nog op te brengen is
Ik ga per direct stornerenquote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:22 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Nóg minder motivatie om netjes op tijd te betalen
Het zou niet mogen kunnen inderdaad.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:24 schreef Bill_E het volgende:
In nederland mag je niet worden afgesloten van licht gas of water.
Zimbabwe is het voorbeeld van negertjes die niet voor zichzelf kunnen zorgen... De blanke boeren regelden daar de voedselvoorziening voor de wijde omgeving, negertjes wilden "hun" land terug, hebben de blanke boeren verjaagd/vermoord, en weten niet hoe ze op het land moeten werken (of ze willen gewoon niet werken...) met als gevolg geen eten!quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:59 schreef qonmann het volgende:
[..]
Beetje off-topic
Zelfs in Zimbabwe zijn ze niet in staat de onteigende boerderijen draaiende te houden.
Vroeger of later zal ook daar weer hulp heen gaan.
Jij komt duidelijk nooit in een 'sociale wijk' (wat dat ook mag zijn). In dat soort wijken staan vaak al veel minder auto's dan in andere wijken, en als er al een BMW en Mercedess staat is die 20 jaar oud ofzo. Verder wonen er in 'sociale wijken' niet alleen uitkeringsgerechtigden. Ook mensen die trouwens zat geld verdienen, omdat het helaas nog steeds niet zo is dat er een inkomensgrens aan sociale huurwoningen zit.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:57 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Als je hier in een willekeurige sociale wijk komt, dan staat het nochtans vol met de BMW's & Mercedessen. Dit is voor mij al een teken dat de uitkeringen te hoog zijn; als je van een uitkering moet leven zou je al blij moeten zijn als je je een 10 jaar oude kia of hyundai kan permitteren. Genoeg gezinnen ook waar de ouders geen van de 2 ooit gewerkt hebben, en waar de kinderen juist dezelfde richting aan het opgaan zijn. Als je zo kijkt aan wat ze van auto's kunnen zetten, dan kan je ervan uit gaan dat 90% profiteert & niet met geld om kan gaan.
Weet je wel wat zo'n plasma aan energie kost.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:04 schreef Napalm het volgende:
Dus als je goed verdient omdat je wel hard wil werken en daarom even te druk en moe was om te betalen sluiten ze je voor straf af? Als je een nutteloze uitkeringstrekker bent die parasiteert op de belastingbetaler krijg je ook de stroom gratis?
Waarom zouden we ze dan zo goed helpen? Laat ze lekker leven met echte levensbehoeften, stroom en gas vallen daar niet onder, dat is de verwende mens. Er zijn vast wel simpele baantjes zoals vuilnis ophalen en dergelijke waar die mensen mee kunnen beginnen lijkt me. Of daar zoveel 'vacatures' voor zijn, dat weet ik dan weer niet.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:59 schreef Athmozz het volgende:
[..]
volk dat daar beland is gaat toch nooit meer op zoek naar werk, en als ze al werk zoeken dan wil je ze als werkgever liever niet
Maar best ook dat de prijzen hoog blijvenquote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:02 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Precies! De productiekosten van aardgas zijn zo'n anderhalve cent per kuub, consumenten betalen 40 keer zo veel. Voor elektriciteit betalen consumenten 4-6 keer de productiekosten (en dan is nog niet meegerekend dat aardgas kunstmatig duur de centrales in gaat!).
Een verwarmd huis en eten zijn geen primaire levensbehoeften?quote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:05 schreef ImTheBase het volgende:
[..]
Laat ze lekker leven met echte levensbehoeften, stroom en gas vallen daar niet onder, dat is de verwende mens.
1x niet betalen sluiten ze je heus niet voor af, geloof dat je in BE al 6 maand moet "vergeten" om te betalen, en alle aangetekende brieven ook nog eens moet vergeten. Als je daarin slaagt, dan is t mss beter om wat minder hard te werken & toch eens een overschrijving te doenquote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:04 schreef Napalm het volgende:
Dus als je goed verdient omdat je wel hard wil werken en daarom even te druk en moe was om te betalen sluiten ze je voor straf af? Als je een nutteloze uitkeringstrekker bent die parasiteert op de belastingbetaler krijg je ook de stroom gratis?
Tering, wat ben je allemaal extra gaan doen dan?quote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:07 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Maar best ook dat de prijzen hoog blijven.
Wij hebben een paar jaar geleden zelf zonnepanelen gezet voor een jaaropbrengst van rond de 4000kWu, (toen zaten we op 3500kWu verbruik) en sindsdien hebben we telkens iets gehad van "who cares, t is toch gratis". Resultaat; in 3 jaar tijd van 4000 naar 9500kWu stroomverbruik (en dan koken & verwarmen we nog op gas). We zijn daarom aan het kijken om er eventueel nog wat bij te zetten, aangezien we niet veel meer kunnen verbruiken dan we nu toch al mee bezig zijn![]()
Verlaag de prijs van de gas naar iets dat 1/40ste van nu is, en niemand kijkt nog naar een kuubje mer of minder.
2 pc's die continu aanstaan, plasma die 350w zuipt gekocht en die staat 12u per dag aan, in het voorjaar & het najaar als we BBQ'en maar het zo koud begint te worden op het terras gewoon een elektrische verwarming buiten zetten om je terras wat op te warmenquote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:08 schreef ImTheBase het volgende:
[..]
Tering, wat ben je allemaal extra gaan doen dan?![]()
Ik heb niks over eten gezegd, eten hoeft niet altijd verwarmd te worden. Mensen die hun rekening betalen hebben het gewoon, klaar. Ze krijgen ook al uitkering en als ze alles een beetje goed inplannen moeten ze daar toch wel mee rond kunnen komen lijkt me zo. Dat mensen niet met geld om kunnen gaan, dat is hun probleem, dan leren ze het maar.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Een verwarmd huis en eten zijn geen primaire levensbehoeften?
ze krijgen sowieso 6A al, dus eigenlijk hebben ze geen gas nodig toch? Met 6A kan je een kleine verwarming aanzetten, dan moet je maar allemaal gezellig naast de verwarming gaan zetten.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Een verwarmd huis en eten zijn geen primaire levensbehoeften?
Ik wil linkjes zien! Want ik zie het tegenovergestelde steeds overal en altijd.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 12:04 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
In mijn werk zie ik allerlei onderzoeken voorbij komen waaruit blijkt dat het percentage misbruik erg laag is. Helaas wordt er op dit soort fora, en in kranten als de telegraaf altijd beweerd dat het misbruik enorm hoog is, waardoor veel mensen een verkeerd beeld krijgen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |