Je komt natuurlijk naast de bands ook voor de gezelligheid en alle dingen er om heen. Het is niet voor niks dat Zwolle gegroeid is naar 180.000 mensen vorig jaar (op een doordeweekse maandag)!quote:Op donderdag 29 januari 2009 13:42 schreef ranja het volgende:
Interessant programma met Triggerfinger (aha, aha haa), Miss Montreal, The Madd en Ilse is ook wel leuk om te zien
Maar eerst weten wat er in andere steden speelt
Chaos daar toen, was om twee uuur vrij, en mocht tegen dreiën geloof ik geeneens meer het terrein opquote:Op donderdag 29 januari 2009 13:58 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Je komt natuurlijk naast de bands ook voor de gezelligheid en alle dingen er om heen. Het is niet voor niks dat Zwolle gegroeid is naar 180.000 mensen vorig jaar (op een doordeweekse maandag)!
Vergeet je 6 mei nietquote:Op donderdag 29 januari 2009 14:27 schreef JJH het volgende:
[..]
Chaos daar toen, was om twee uuur vrij, en mocht tegen dreiën geloof ik geeneens meer het terrein op
Ge-wel-di-ge line up trouwens, verlofbriefje is de deur uit.
Kiek es an.quote:Op donderdag 29 januari 2009 14:28 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Vergeet je 6 mei niet
En die drukte is er dit jaar niet, het eiland voor de dance is weer open
180.000quote:Op donderdag 29 januari 2009 13:58 schreef stbabylon het volgende:
Je komt natuurlijk naast de bands ook voor de gezelligheid en alle dingen er om heen. Het is niet voor niks dat Zwolle gegroeid is naar 180.000 mensen vorig jaar (op een doordeweekse maandag)!
Kan zo snel geen plattegrondje vinden, maar er zijn meerdere podia, vorig jaar volgens mij 3.quote:Op donderdag 29 januari 2009 14:51 schreef ranja het volgende:
[..]
180.000Hoeveel podia hebben ze dan? Heb geen zin om alleen voor het geluid te komen en ergens in de verte iets gekleurds te zien wat dan waarschijnlijk Miss Montreal of The Madd is
180.000? Schatting is nog altijd 140.000, verspreid over de hele dag. Voor het hoofdpodium kunnen 40.000 mensen tegelijk staan.quote:Op donderdag 29 januari 2009 13:58 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Je komt natuurlijk naast de bands ook voor de gezelligheid en alle dingen er om heen. Het is niet voor niks dat Zwolle gegroeid is naar 180.000 mensen vorig jaar (op een doordeweekse maandag)!
Bron http://www.weblogzwolle.nl/content/view/10498/55/quote:Bevrijdingsfestival genomineerd voor beste festival
zaterdag 07 februari 2009
Zwolle - Het Bevrijdingsfestival Overijssel is genomineerd voor een Agendainfo Award in de categorie: Beste gratis festival van 2008. Tot en met 20 februari wordt er uit de totaal 10 genomineerden in de categorie een winnaar gekozen.
De Agendainfo Awards worden georganiseerd door de succesvolle muzieksites Festivalinfo.nl en Podiuminfo.nl. De bezoekers van deze sites kiezen in een online verkiezing de beste concerten, festivals, podia en artiesten van 2008. Vorig jaar werden er ruim 16.000 stemmen uitgebracht in de eindronde van de Agendainfo Awards. Parkpop, Lowlands, Rock am Ring, Paradiso, 013, Mika, Muse, Metallica en Anouk gingen er met de awards van door.
De Agendainfo Awards zijn vernoemd naar Agendainfo.nl, de community bij
Festivalinfo en Podiuminfo. Bijna 30.000 leden houden op Agendainfo bij
welke concerten en festivals ze bezoeken. Verder laten ze zich waarschuwen als hun favoriete artiesten in Nederland of België komen spelen. De Agendainfo Awards worden dus gekozen door de concert- en festivalbezoekers zelf.
In de nominatie-ronde van de Agendainfo Awards 2008, die liep van 7 januari tot en met 28 januari, zijn in totaal maar liefst 6598 nominaties
uitgebracht. Het Bevrijdingsfestival is een van de genomineerden in de categorie Beste gratis festival van 2008en heeft dus al heel veel stemmen ontvangen. Tot en met 20 februari wordt er in de eindronde gestemd om de definitieve winnaar te bepalen. Deze winnaar krijgt naast welhaast eeuwige roem door ons een Agendainfo Award uitgereikt.
De totale lijst met genomineerden (in alfabetische volgorde) van uw
categorie is als volgt:
Appelpop 2008
Bevrijdingsfestival Limburg 2008
Bevrijdingsfestival Overijssel 2008
Bevrijdingspop Haarlem 2008
Breda Barst 2008
De Affaire 2008
Metropolis Festival 2008
Parkpop 2008
Schollenpop 2008
Wantijpop 2008
Door middel van een aantal mooie prijzen, die door partners Pinkpop,
Lowlands, Mojo Concerts, Melkweg, OOR, Tivoli, Paard, 013 en Paradiso
beschikbaar gesteld zijn, wil de organisatie het stemmen op de Agendainfo Awards te stimuleren.
Hier vind u de bekendmaking van de genomineerden aan onze lezers en de
instructie tot stemmen:
http://www.festivalinfo.nl/news_detail.php?news_id=6393
Vorig jaar was ik er de hele dag maar ging ik vóór WT weer op huis aan.quote:Op maandag 9 februari 2009 17:42 schreef Desunoto het volgende:
Vorig jaar was ik er alleen voor Within Temptation. Verder was er weinig boeiends.
Maar het was wel gezellig. Dus ik wacht de line-up even af.
Ik woon om de hoek, dus pik de concerten die ik wil zien eruit en loop verder gewoon tussen huis en festivalquote:Op zaterdag 7 februari 2009 22:44 schreef dragems het volgende:
ik kom uit de buurt das ik moet gewoon gaan
mooi bier drinken bij jou dus hahaquote:Op woensdag 18 februari 2009 16:35 schreef Young_David het volgende:
[..]
Ik woon om de hoek, dus pik de concerten die ik wil zien eruit en loop verder gewoon tussen huis en festival
huh?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:20 schreef bornslippie het volgende:
Vergeet niet de 3 PREVIEW-CONCERTEN in de nacht van 4 op 5 Mei te bezoeken...
Nice.. dat wordt nog lastig dan Johan / Marike Jager..quote:Op woensdag 4 maart 2009 21:36 schreef portie het volgende:
op het hedon-plato podium:
tba (20.00-20.50)
dit zal dus Johan worden
Ja, onenigheid tussen Hedon/Plato en Van de Sprong schijnt.quote:Op woensdag 4 maart 2009 22:29 schreef kciR het volgende:
(Het Hedon-Plato podium heet nu trouwens de Kathedraal zag ik)
was er vorig jaar een hoogte punt dan?quote:Op zaterdag 7 maart 2009 17:52 schreef Ziewoarut het volgende:
Staat Intwine nergens? Vond hun vorig jaar toch echt wel het hoogtepunt en de heren komen ook met een nieuw album uit in mei.
moet nog ff kijken of de betaling er doorheen komt maar denk dat het wel goed gaatquote:Op maandag 30 maart 2009 21:54 schreef Kekaa het volgende:
Heeft iemand de zon al besteld?
Ik dacht dat het met de sponsoring altijd wel goed zat, dus dat moet goed komen. Desnoods plakken ze er een sticker op.quote:Op maandag 30 maart 2009 23:27 schreef dragems het volgende:
moet nog ff kijken of de betaling er doorheen komt maar denk dat het wel goed gaat
ja maar credit crisis en alles hequote:Op maandag 30 maart 2009 23:32 schreef Young_David het volgende:
[..]
Ik dacht dat het met de sponsoring altijd wel goed zat, dus dat moet goed komen. Desnoods plakken ze er een sticker op.
oh shit dan moet ik de betaling ff stoppen anders betalen we dubbelquote:Op maandag 30 maart 2009 23:39 schreef stbabylon het volgende:
Ik heb een dealtje lopen dat de zon de hele dag schijnt op 5 mei. Komt goed.
Goed bezig!quote:Op maandag 30 maart 2009 23:39 schreef stbabylon het volgende:
Ik heb een dealtje lopen dat de zon de hele dag schijnt op 5 mei. Komt goed.
Zo te zien ben ik het grootste gedeelte van de dag daar te vinden.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:31 schreef 69bruno69 het volgende:
En het oogstpodium:
12:45 - 13:15 Symphony of destruction
13:30 - 13:50 Sillo en BBH
13:50 - 14:10 Consequent
14:45 - 15:15 Lickety Split
15:40 - 16:10 Striking Justice
15:40 - 16:10 The Freaks
17:45 - 18:15 Kleazer
18:50 - 19:20 Bigby
19:45 - 20:15 De Geweldigheid
20:50 - 21:20 Drive By Wire
21:50 - 22:20 Load
22:40 - 23:10 Chiraw
23:25 - 23:55 Gascoigne
Die kans zit er inderdaad ook in als het zulk weer is.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:50 schreef pfaf het volgende:
Ik lig gewoon de hele dag op het hoofdveld met m'n harses in de zon te bakken.
quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die kans zit er inderdaad ook in als het zulk weer is.
Wat dat betreft kan je beter een goede ligplek vinden als het weer ietwat onstuimig is.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:56 schreef pfaf het volgende:
[..]![]()
Al vond ik het vorig jaar wel erg druk, té druk, waardoor het wel erg moeilijk was een goede ligplek te vinden en niemand zin had om bier te gaan halen.
doen doen doen doen doenquote:Op woensdag 1 april 2009 15:54 schreef Monolith het volgende:
Ik zit me nog een beetje af te vragen of ik de dag erna ook vrij moet nemen.
De illusie dat je in een stadsbus kunt springen kun je vergeten. Die zijn stuk voor stuk afgeladen en het is tien minuten lopen..quote:Op woensdag 1 april 2009 16:58 schreef Gitaarmat het volgende:
Ik hoorde van iemand dat het openbaar vervoer de hele dag gratis is op 5 Mei? Klopt dit?
ja lopen is echt het beste. gewoon mensenmassa volgen.quote:Op woensdag 1 april 2009 19:35 schreef JJH het volgende:
[..]
De illusie dat je in een stadsbus kunt springen kun je vergeten. Die zijn stuk voor stuk afgeladen en het is tien minuten lopen..
Is de moeite niet, hier heb je de routequote:Op woensdag 1 april 2009 16:58 schreef Gitaarmat het volgende:
Ik hoorde van iemand dat het openbaar vervoer de hele dag gratis is op 5 Mei? Klopt dit?
Altijd beter als een kleine tien minuten!!quote:Op woensdag 1 april 2009 22:28 schreef stbabylon het volgende:
Of je woont op 5 minuten lopen van het terrein... nou, meer 4 minuten eigenlijk
Dat is het Hedon/Plato podium.quote:Op donderdag 2 april 2009 02:39 schreef HPayne het volgende:
Dit jaar ook Kink FM podium met o.a. Johan http://www.kinkfm.com/nie(...)sfestival_Overijssel
De volledige line-up staat in een blokkenschema:quote:Op donderdag 2 april 2009 08:12 schreef Gitaarmat het volgende:
Ja maar jongens, is het openbaar vervoer nou gratis op 5 mei of niet?
Ik woon namelijk in Groningen en zou wel naar Zwolle willen, alleen vandaag nog ff afwachten voor de volledige line-up
als je de trein bedoelt nee is niet gratis 5 mei is maar 1 keer in de 5 jaar een officiële feestdagquote:Op donderdag 2 april 2009 08:12 schreef Gitaarmat het volgende:
Ja maar jongens, is het openbaar vervoer nou gratis op 5 mei of niet?
Ik woon namelijk in Groningen en zou wel naar Zwolle willen, alleen vandaag nog ff afwachten voor de volledige line-up
Ik meen dat de NS vorig jaar op de dag zelf meldde dat er met OV-jaarkaarten tóch gratis gereisd mocht worden.quote:Op donderdag 2 april 2009 09:58 schreef dragems het volgende:
[..]
als je de trein bedoelt nee is niet gratis 5 mei is maar 1 keer in de 5 jaar een officiële feestdag
zelfs met ov-kaart reizen kost geld
quote:Op donderdag 2 april 2009 15:27 schreef portie het volgende:
Treinen zitten meestal toch ontzettend vol dat de conducteurs er niet meer door kunnen. Staat voor mij gelijk aan gratis reizen
En dat staat voor mij gelijk aan asociaal gedragquote:Op donderdag 2 april 2009 15:27 schreef portie het volgende:
Treinen zitten meestal toch ontzettend vol dat de conducteurs er niet meer door kunnen. Staat voor mij gelijk aan gratis reizen
klopt pokke end reizenquote:Op dinsdag 7 april 2009 18:57 schreef Christiaan het volgende:
Damn, erg toffe line-up. Zwolle is alleen zo ziek ver.
behalve die regenquote:Op vrijdag 10 april 2009 12:52 schreef portie het volgende:
jup, MP is wel cool!!!
btw. perfect bevrijdingsdag weertje vandaag
sorry persoonlijke voorkeur maar hoop wel dat je er weinig last van hebt op 5 mei (en elke andere dagquote:Op zaterdag 11 april 2009 15:32 schreef Young_David het volgende:
Als je zoals ik hooikoorts zou hebben zou je heel blij zijn met een beetje regen
Welke waren van vorig jaar en welke van het jaar daar weer voor dan?quote:Op donderdag 16 april 2009 15:43 schreef Kekaa het volgende:
Die van vorig jaar volgens mij wel... die van het jaar daarvoor dan weer niet.
En ik hoorde dat er volgend jaar andere muntjes komen,... van die breekmuntjes.
nice kan niet wachtenquote:Op dinsdag 21 april 2009 10:47 schreef Metsel het volgende:
Hey hey, volgens mij zijn alle muntjes (geel en roze) dit jaar nog geldig. Dit jaar beginnen we met nieuwe muntjes.. dezelfde als ze bijvoorbeeld op LowLands hebben en dat zijn inderdaad de breekmuntjes. Het voordeel hiervan is dat je je niet gebruikte muntjes weer kunt inleveren en je geld terug kunt halen.
Nog een kleine week en dan begint de opbouw van het festival. Ik heb er zin an.
Spreekt dit elkaar niet tegen?quote:Op dinsdag 21 april 2009 10:47 schreef Metsel het volgende:
Hey hey, volgens mij zijn alle muntjes (geel en roze) dit jaar nog geldig.
quote:Dit jaar beginnen we met nieuwe muntjes..
Ik snap de link met breekmuntjes en het weer kunnen retourneren niet helemaal. Dat kan met normale muntjes toch ook lijkt me?quote:Op dinsdag 21 april 2009 10:47 schreef Metsel het volgende:
...en dat zijn inderdaad de breekmuntjes. Het voordeel hiervan is dat je je niet gebruikte muntjes weer kunt inleveren en je geld terug kunt halen.
Precies wat ik dacht.quote:Op dinsdag 21 april 2009 13:52 schreef ikheetmartijn het volgende:
[..]
Ik snap de link met breekmuntjes en het weer kunnen retourneren niet helemaal. Dat kan met normale muntjes toch ook lijkt me?
OK. Ik zal proberen duidelijk te verschaffen. De breekmuntjes zijn maar 1 jaar geldig. Deze moet je dus retourneren en daarmee krijg je je geld terug. Dit is het nieuwe systeem wat in handen is van een externe leverancier.quote:Op dinsdag 21 april 2009 14:15 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Precies wat ik dacht.
Enige voordeel dat ik zie is dat ze makkelijker (per vel) uit een pinautomaat komen vallen.
Missie geslaagd.quote:Op dinsdag 21 april 2009 14:38 schreef Metsel het volgende:
[..]
OK. Ik zal proberen duidelijk te verschaffen.
vooral dat laatste is altijd wel vervelend, weinig verkooppunten dus een hele dikke rij als je bier wil halen. Hopelijk is dat nu dan beter.quote:Op dinsdag 21 april 2009 14:38 schreef Metsel het volgende:
[..]
OK. Ik zal proberen duidelijk te verschaffen. De breekmuntjes zijn maar 1 jaar geldig. Deze moet je dus retourneren en daarmee krijg je je geld terug. Dit is het nieuwe systeem wat in handen is van een externe leverancier.
Tot dit jaar maakt het bevrijdingsfestival gebruik van eigen munten (de gele en roze). Deze munten waren meerdere jaren geldig en konden daardoor ook niet ingewisseld worden voor geld. Vandaar dat er dit jaar nog mee betaald kan worden. Deze munten zullen na dit jaar niet meer te gebruiken zijn, verwacht ik.
Het voordeel van breekmuntjes is inderdaad dat ze gemakkelijk uit pinautomaten komen zetten. Hiermee kan dus het aantal verkooppunten makkelijk uitgebreid worden. Iets wat dit jaar dus ook zo zal zijn. Daarnaast is de horeca ook heel anders opgezet.
Dat is ook heel vervelend en daar is het festival zich zeker wel bewust van. Dit jaar wordt er gebruik gemaakt van nieuwe (6 hoekige) bars, die je misschien wel kent van o.a. LowLands. Hiermee is de verkoopoppervlakte vergroot en maken we het voor de vrijwilligers makkelijker om te werken, waardoor jij sneller je biertje zou moeten krijgen.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:48 schreef Longmen het volgende:
[..]
vooral dat laatste is altijd wel vervelend, weinig verkooppunten dus een hele dikke rij als je bier wil halen. Hopelijk is dat nu dan beter.
klinkt goed, ik laat het weten.quote:Op dinsdag 21 april 2009 17:03 schreef Metsel het volgende:
[..]
Dat is ook heel vervelend en daar is het festival zich zeker wel bewust van. Dit jaar wordt er gebruik gemaakt van nieuwe (6 hoekige) bars, die je misschien wel kent van o.a. LowLands. Hiermee is de verkoopoppervlakte vergroot en maken we het voor de vrijwilligers makkelijker om te werken, waardoor jij sneller je biertje zou moeten krijgen.
De verwachting is dat dit zeker tijdwinst en kortere wachtrijen gaat opleveren... Ik hoor graag na het festival hoe dat verlopen is voor je..
Helemaal mee eens. Ik haal mijn (Alcoholvrije) drankjes wel in het medewerkersrestaurant. Ben te druk om in de rij te gaan staan bij de bar...quote:Op woensdag 22 april 2009 10:52 schreef stbabylon het volgende:
Dan nog is het zo dat het 's middags rustiger is aan de bar, dus sneller. Mijn theorie zal er iig niet onder leiden dat er meet tappunten zijn
hebben ze daar ook bier?quote:Op woensdag 22 april 2009 11:05 schreef Metsel het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Ik haal mijn (Alcoholvrije) drankjes wel in het medewerkersrestaurant. Ben te druk om in de rij te gaan staan bij de bar...
Helaas (of moet ik zeggen gelukkig) hebben ze daar geen bier. Dat is vooral om er voor te zorgen dat je als bezoeker geen aangeschoten mensen tegenover je hebt als je op een of andere manier geholpen wordt.quote:
en 's avonds gewoon het hoofdpodium mijden.quote:Op woensdag 22 april 2009 10:52 schreef stbabylon het volgende:
Dan nog is het zo dat het 's middags rustiger is aan de bar, dus sneller. Mijn theorie zal er iig niet onder leiden dat er meet tappunten zijn
en die onderste wordt hier weer heen gelinkedquote:Op woensdag 22 april 2009 18:31 schreef JJH het volgende:
2x op weblog Zwolle vandaag!![]()
http://www.weblogzwolle.nl/content/view/11468/55/
http://www.weblogzwolle.nl/content/view/11466/55/
Dat was ik dus. ;')quote:Op woensdag 22 april 2009 19:52 schreef stbabylon het volgende:
[..]
en die onderste wordt hier weer heen gelinked
Ok, duidelijkheid! Muntjes kunnen bij de kassa's omgeruild worden voor de breekmuntjes (nieuwe muntjes). Hiermee kun je dan je biertje weer scoren.quote:Op donderdag 23 april 2009 10:58 schreef Metsel het volgende:
Ik zal proberen om voor het festival nog duidelijk te krijgen over hoe het nu precies gaat lopen met de munten. Dat moet ik volgende week wel weten. Dan laat ik dat nog wel weten hier. Ik neem trouwens aan dat het ook wel gecommuniceerd gaat worden.
Euhhh.. dat was al duidelijk toch? Ik had daar al een bericht over gepost hier.quote:Op donderdag 23 april 2009 10:58 schreef Metsel het volgende:
Ik zal proberen om voor het festival nog duidelijk te krijgen over hoe het nu precies gaat lopen met de munten. Dat moet ik volgende week wel weten. Dan laat ik dat nog wel weten hier. Ik neem trouwens aan dat het ook wel gecommuniceerd gaat worden.
Ik ben wel benieuwd of je dan net zoveel munten terugkrijgt... weet niet meer wat ze vorig jaar kosten, maar volgens mij niet 2,10.quote:Op donderdag 23 april 2009 14:49 schreef Metsel het volgende:
[..]
Ok, duidelijkheid! Muntjes kunnen bij de kassa's omgeruild worden voor de breekmuntjes (nieuwe muntjes). Hiermee kun je dan je biertje weer scoren.
http://www.bevrijdingsfes(...)ema__extra_kolom.pdfquote:Op donderdag 23 april 2009 19:25 schreef Ritmo het volgende:
Komen er nog bekende DJ's?
Jammer van het bedrijvingsfestival is dat er altijd ongestraft van dat tuig rond kan lopen.
Bij dat dance gebeuren zijn altijd vechtpartijen, vorig jaar ook boel geklooi en het jaar ervoor ook. Wellicht bedoelde hij dat.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:26 schreef stbabylon het volgende:
[..]
http://www.bevrijdingsfes(...)ema__extra_kolom.pdf
Moss Free2Dance
En hoe bedoel je tuig? Is altijd prima sfeer volgens mij.
Vorig jaar vind ik niet echt een goeie weergave. Toen is het dance terrein afgesloten. Er zijn altijd opstootjes, zowel op het dance terrein als op andere velden. Het hele dance publiek tuig noemen vind ik dan een beetje overdreven. Volgens mij doen we het heel goed als je nagaat dat er over de hele dag 140.000 bezoekers komen. Hoeveel opstootjes zijn er wel niet in de voorstraat op een normale stapavond?quote:Op vrijdag 24 april 2009 07:01 schreef MM-Luna het volgende:
[..]
Bij dat dance gebeuren zijn altijd vechtpartijen, vorig jaar ook boel geklooi en het jaar ervoor ook. Wellicht bedoelde hij dat.
Nee, ik bedoelde die gothics enzo die overal uit alle hoeken en gaten gekropen komen.quote:Op vrijdag 24 april 2009 07:01 schreef MM-Luna het volgende:
[..]
Bij dat dance gebeuren zijn altijd vechtpartijen, vorig jaar ook boel geklooi en het jaar ervoor ook. Wellicht bedoelde hij dat.
Ja dat zou je gezien de diversiteit van het programma niet verwachten inderdaad.quote:Op vrijdag 24 april 2009 09:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, ik bedoelde die gothics enzo die overal uit alle hoeken en gaten gekropen komen.
Oh God, heb je hem weer. Heb je niks beters te doen dan onzin te spuien over festivals. BFO trekt ALLERLEI mensen aan. Zo'n beetje heel Zwolle is daar aanwezig, alle soorten muziekliefhebbers. Ja, tuurlijk er zullen ook wel wat goths rondlopen. Dat zijn namelijk ook gewoon mensen. Jij blijft maar roepen dat op festivals vrijwel alleen goths komen, wat dikke onzin is. Moet je ook zelf weten, alleen gaan mensen er wel in geloven wat zonde is.quote:Op vrijdag 24 april 2009 09:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, ik bedoelde die gothics enzo die overal uit alle hoeken en gaten gekropen komen.
Ik zeg niet dat er alleen gothics rondlopen, maar op het bedrijvingsfestival wel veel (als je het vergelijkt met een normale dag).quote:Op vrijdag 24 april 2009 10:04 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Oh God, heb je hem weer. Heb je niks beters te doen dan onzin te spuien over festivals. BFO trekt ALLERLEI mensen aan. Zo'n beetje heel Zwolle is daar aanwezig, alle soorten muziekliefhebbers. Ja, tuurlijk er zullen ook wel wat goths rondlopen. Dat zijn namelijk ook gewoon mensen. Jij blijft maar roepen dat op festivals vrijwel alleen goths komen, wat dikke onzin is. Moet je ook zelf weten, alleen gaan mensen er wel in geloven wat zonde is.
Dus hou alsjeblieft op met je onzin rond te strooien, ga naar het BFO en zie daar dat allerlei mensen daar komen.
Er lopen ook veel johnies rond in vergelijking met een normale dag, ook veel negers, ook veel Turken. Weet je, op zo'n feest voor iedereen waar 150.000 man op af komt, lopen er van iedereen veel meer rond! Dat is toch ook raar....quote:Op vrijdag 24 april 2009 10:18 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat er alleen gothics rondlopen, maar op het bedrijvingsfestival wel veel (als je het vergelijkt met een normale dag).
Afgelopen 2 jaar is dat niet heel vreemd geweest. Toen hadden ze Delain (uit Zwolle) en Within temptation, dat trekt ook dat publiek. Dit jaar staat er op het hoofdpodium geen gothic-achtige band. Denk dat het dit jaar mee zal vallen.quote:Op vrijdag 24 april 2009 10:18 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat er alleen gothics rondlopen, maar op het bedrijvingsfestival wel veel (als je het vergelijkt met een normale dag).
In welk opzicht heb jij daar last van dan?quote:Op vrijdag 24 april 2009 10:18 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat er alleen gothics rondlopen, maar op het bedrijvingsfestival wel veel (als je het vergelijkt met een normale dag).
Volgens mij komen opstootjes vaker voor bij dancepubliek dan ander publiek, waar dat dan mee te maken heeft? Drugsgebruik wellicht of stoerdoenerij..? Geen idee.quote:Op vrijdag 24 april 2009 08:49 schreef Metsel het volgende:
[..]
Vorig jaar vind ik niet echt een goeie weergave. Toen is het dance terrein afgesloten. Er zijn altijd opstootjes, zowel op het dance terrein als op andere velden. Het hele dance publiek tuig noemen vind ik dan een beetje overdreven. Volgens mij doen we het heel goed als je nagaat dat er over de hele dag 140.000 bezoekers komen. Hoeveel opstootjes zijn er wel niet in de voorstraat op een normale stapavond?
We gaan gewoon een mooi festival neerzetten met alle bezoekers en met veel muziekstromingen!
quote:Op vrijdag 24 april 2009 09:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, ik bedoelde die gothics enzo die overal uit alle hoeken en gaten gekropen komen.
Ik wens dat tuig op minimaal 500 meter op afstand te houden, buiten zicht. Gelukkig blijven die zwervers weg bij het dance podium.quote:
Hebben ze nou speciaal voor jou al die dance gebeuren op een eilandje gezet?quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:16 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik wens dat tuig op minimaal 500 meter op afstand te houden, buiten zicht. Gelukkig blijven die zwervers weg bij het dance podium.
Precies wat ik dachtquote:Op vrijdag 24 april 2009 19:22 schreef MM-Luna het volgende:
[..]
Hebben ze nou speciaal voor jou al die dance gebeuren op een eilandje gezet?
En voor alle andere mensen die niet gedient zijn van dergelijke zwervers.quote:Op vrijdag 24 april 2009 19:22 schreef MM-Luna het volgende:
[..]
Hebben ze nou speciaal voor jou al die dance gebeuren op een eilandje gezet?
Dat 'tuig' kun je vele malen beter in de buurt hebben dan de lui bij het dance podium. De kans dat je daar uit het niks een klap op je bek krijgt is zo'n 3245x groter dan bij goths.quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:16 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik wens dat tuig op minimaal 500 meter op afstand te houden, buiten zicht. Gelukkig blijven die zwervers weg bij het dance podium.
Ok, nu komt de White Knight in mij boven, die jou met de bezem uit dit topic wil vegen met je rare praat.quote:Op zaterdag 25 april 2009 00:11 schreef Ritmo het volgende:
Dat komt omdat gothsweten dat ze in elk opzicht onderaan de ladder staan. Ze kunnen daarom ook geen vlieg kwaad doen, net als nerds. Aardig zijn kan iedereen, dat is geen kunst.
Mensen die aan de Weth. Alferinkweg of de ten Oeverstraat wonen zijn er niet allemaal even blij mee inderdaad.quote:Op zaterdag 25 april 2009 11:39 schreef Gtaboy107 het volgende:
MIjn oom gaat altijd op vakantie, omdat hij er zo dichtbij woont, maar ik ga er denk ik wel heen in Zwolle
Meldquote:Op zaterdag 25 april 2009 13:15 schreef BloodSugar het volgende:
Zeg metsel, kan je niet wat gratis muntjes voor me regelen
Aha nouja wel sociaal van je hoor, dancetuig op het eiland.. goths vrij rondlopen.quote:Op zaterdag 25 april 2009 00:11 schreef Ritmo het volgende:
Dat komt omdat gothsweten dat ze in elk opzicht onderaan de ladder staan. Ze kunnen daarom ook geen vlieg kwaad doen, net als nerds. Aardig zijn kan iedereen, dat is geen kunst.
hehe, ritmo werd vroeger gepest door gothicsquote:Op zaterdag 25 april 2009 00:11 schreef Ritmo het volgende:
Dat komt omdat gothsweten dat ze in elk opzicht onderaan de ladder staan. Ze kunnen daarom ook geen vlieg kwaad doen, net als nerds. Aardig zijn kan iedereen, dat is geen kunst.
die zijn ook heel eng natuurlijkquote:Op zondag 26 april 2009 09:07 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
hehe, ritmo werd vroeger gepest door gothics![]()
![]()
Helaas.. De stroom muntjes en geld ligt helemaal buiten mijn bereik, dus dat wordt hem niet. Dit is denk ik het laatste wat ik hier ga posten omdat we morgen beginnen met opbouwen en ik vanaf dan wel lekker druk ben met van alles.quote:Op zaterdag 25 april 2009 13:15 schreef BloodSugar het volgende:
Zeg metsel, kan je niet wat gratis muntjes voor me regelen
Nee, heb nooit gepest en ben nooit gepest. Maar vieze wereldvreemde mensen wel altijd ontweken.quote:Op zondag 26 april 2009 09:07 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
hehe, ritmo werd vroeger gepest door gothics![]()
![]()
Zo kun je de hele dag op je zolderkamertje zitten ook noemen natuurlijk.quote:Op zondag 26 april 2009 23:00 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, heb nooit gepest en ben nooit gepest. Maar vieze wereldvreemde mensen wel altijd ontweken.
Ze ontwijken, maar wel een oordeel klaar hebben...quote:Op zondag 26 april 2009 23:00 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, heb nooit gepest en ben nooit gepest. Maar vieze wereldvreemde mensen wel altijd ontweken.
Ja, dan kun je natuurlijk ook geen echte mening vormen.quote:Op zondag 26 april 2009 23:00 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, heb nooit gepest en ben nooit gepest. Maar vieze wereldvreemde mensen wel altijd ontweken.
Het komt nu met bakken uit de lucht. 't park zal inmiddels wel een moeras zijn, veel succes!quote:Op zondag 26 april 2009 11:28 schreef Metsel het volgende:
Dit is denk ik het laatste wat ik hier ga posten omdat we morgen beginnen met opbouwen en ik vanaf dan wel lekker druk ben met van alles.
Was toen met de gekke koeienziekte ook niet zo.quote:Op maandag 27 april 2009 09:50 schreef stbabylon het volgende:
Ik hoop dat de Mexicaanse griep niet tot een cancelling van BFO leidt.
Amen!quote:Op maandag 27 april 2009 07:25 schreef Young_David het volgende:
Heerlijk al die vooroordelen in de aanloop naar bevrijdingsdag ...
Ja, iemand die er bij loopt als een mislukte trol uit de middeleeuwen kan ik op geen enkele manier serieus nemen.quote:Op maandag 27 april 2009 01:10 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Ze ontwijken, maar wel een oordeel klaar hebben...
Vanwaar dat 'eiland'? Overigens ben je zelf ook lekker bezig met je 'pillenslikkers'. Overigens hoop ik dat het net zo'n mooi feestje wordt als toen:quote:Op maandag 27 april 2009 07:29 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ja, dan kun je natuurlijk ook geen echte mening vormen.
Kijk ik heb een hekel aan veel van het volk op het danseiland, maar ik heb wel de moeite genomen om met die mensen te praten voor ik er een hekel aan kreeg (pillenslikkers)
mooi feestje ? met die takkeherriequote:Op maandag 27 april 2009 11:53 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Vanwaar dat 'eiland'? Overigens ben je zelf ook lekker bezig met je 'pillenslikkers'. Overigens hoop ik dat het net zo'n mooi feestje wordt als toen:
Nee, jij begrijpt me verkeerd. Het is niet dat ik een hekel heb aan iedereen op het danseiland omdat ik vind dat het allemaal pillenslikkers zijn.quote:Op maandag 27 april 2009 11:53 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Vanwaar dat 'eiland'? Overigens ben je zelf ook lekker bezig met je 'pillenslikkers'. Overigens hoop ik dat het net zo'n mooi feestje wordt als toen:
Leg me dat 'eiland' eens uit? Overigens heb je op rockfeesten veel blowers, so what?quote:Op maandag 27 april 2009 13:15 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nee, jij begrijpt me verkeerd. Het is niet dat ik een hekel heb aan iedereen op het danseiland omdat ik vind dat het allemaal pillenslikkers zijn.
Ik heb een hekel aan pillenslikkers. En die zijn er nou eenmaal veel op het danseiland (mus = vogel, niet andersom)
quote:Op maandag 27 april 2009 13:47 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Leg me dat 'eiland' eens uit? Overigens heb je op rockfeesten veel blowers, so what?
Geen dank.quote:ei·land het; o -en aan alle zijden door water omringd land
Het danseiland, in het park, tijdens BFO....quote:Op maandag 27 april 2009 13:47 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Leg me dat 'eiland' eens uit? Overigens heb je op rockfeesten veel blowers, so what?
depressief?????quote:
Valt wel mee toch? Al heb ik alleen maar de voorspellingen tot maandag gezien.quote:Op dinsdag 28 april 2009 17:10 schreef men_in_red het volgende:
hmm de weersverwachting ziet er niet goed uit...
Zondag nog 22 graden volgend de knmi site, daarna wisselvalliger. Maar kom op, het duurt nog een week!quote:Op dinsdag 28 april 2009 18:08 schreef AMDB het volgende:
[..]
Valt wel mee toch? Al heb ik alleen maar de voorspellingen tot maandag gezien.
Ik ben waarschijnlijk ook van de partij, waarschijnlijk veel bij het Kink FM podium rondhangen.
http://vakantiereiswijzer(...)85/weersverwachting/quote:Op dinsdag 28 april 2009 18:21 schreef JJH het volgende:
[..]
Zondag nog 22 graden volgend de knmi site, daarna wisselvalliger. Maar kom op, het duurt nog een week!
Dat valt op zich toch nog wel mee? In ieder geval droog, wat ik toch als belangrijkste beschouw.quote:Op dinsdag 28 april 2009 19:17 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
http://vakantiereiswijzer(...)85/weersverwachting/
droog ? waarschijnlijk gewoon regenquote:Op dinsdag 28 april 2009 19:31 schreef JJH het volgende:
[..]
Dat valt op zich toch nog wel mee? In ieder geval droog, wat ik toch als belangrijkste beschouw.
Ben je te lui om het blokkenschema te openen boven je zodat iemand anders het voor je uit kan zoeken?quote:
In Zwolle ja. Wat een feest gister in Amsterdam. Gezellig, geen goths die ongestraft rond mogen lopen, goede sfeer.quote:Op donderdag 30 april 2009 12:45 schreef stbabylon het volgende:
Op 30 april? Dan is er echt niks extra-bijzonder. Alleen maar wat terrasjes, kids die spul verkopen en wat beginnende bandjes :S
Helaas, de gemeente heeft gestemd, en de uitslag was unaniem, zo'n zuurpieper als ie, motten we niequote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:26 schreef Ritmo het volgende:
Maar 5 mei ga ik ook wel even kijken in Zwolle.
Zuurpieper?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 13:50 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Helaas, de gemeente heeft gestemd, en de uitslag was unaniem, zo'n zuurpieper als ie, motten we nie
Mwah, ik was gisteren niet echt in een feest stemming. Aanslag op onze Koninklijke Familie gaat mij niet in de koude kleren zitten. Heb nog even een terrasje gepakt en toen een filmpje gekeken.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 13:56 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Zuurpieper?Terwijl jij waarschijnlijk achter je PCtje zat was ik gisteren de hele dag aan het feesten.
Ik kleed mij ook anders op een festival dan dat ik doe als ik naar het werk ga. Niet gothic, maar toch wel wat 'extremer'. Ik zie niet wat er mis mee is.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:01 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik ben het niet met ritmo eens, maar ik vind wel dat er veel gelegenheids gothiks in zwolle komen. Van die mensjes waaraan je gelijk ziet dat ze de andere 363 dagen van het jaar er niet zo bij lopen
Niks mis mee, zie mijn geeditte postquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:02 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik kleed mij ook anders op een festival dan dat ik doe als ik naar het werk ga. Niet gothic, maar toch wel wat 'extremer'. Ik zie niet wat er mis mee is.
M'n beeld over het bedrijdingsfestival is weer wat bevestigd.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:02 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik kleed mij ook anders op een festival dan dat ik doe als ik naar het werk ga. Niet gothic, maar toch wel wat 'extremer'. Ik zie niet wat er mis mee is.
Nee, de keren dat ik er was zag het al zwart (quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:34 schreef stbabylon het volgende:
Ik zeg je nu al, dat je het verkeerd hebt.
Ik denk dat jij ook wat oranjes aan had gisteren.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:32 schreef Ritmo het volgende:
[..]
M'n beeld over het bedrijdingsfestival is weer wat bevestigd.
Opvallend geklede mensen dat is waar koninginnedag om draait en dat vind je wel leukquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, de keren dat ik er was zag het al zwart () van goths en andere zeer opvallend geklede mensen en nu hoor ik jou ook alweer over 'extremer' praten.
Klopt, maar oranje was dan ook het thema van gisteren. Dat hoort er onlosmakelijk bij, terwijl duivels/demonen/draken/zwart niets met 5 mei te maken hebben.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:38 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik denk dat jij ook wat oranjes aan had gisteren.
en dan is het goed dus als ze BFO een goth thema geven dan kom je ook in goth stijlquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Klopt, maar oranje was dan ook het thema van gisteren.
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Klopt, maar oranje was dan ook het thema van gisteren. Dat hoort er onlosmakelijk bij, terwijl duivels/demonen/draken/zwart niets met 5 mei te maken hebben.
Nee, dan ga ik niet.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:42 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
en dan is het goed dus als ze BFO een goth thema geven dan kom je ook in goth stijl
okayquote:
Nee, dat Oranje heeft een reden. De kleur van Nederland, het koningshuis, koninginnedag.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:44 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]ja en bij dat oranje doet iedereen het en is het dus niet erg. Laat mensen lekker aan trekken wat ze willen zeurpiet
Jawel. Het is namelijk Sensation BLACK, het is een verplichte dresscode. Overigens zou ik al niet naar Black gaan om de muziek.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:45 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
okayEn bij sensation black zou je ook niet in het zwart gaan?
Dus jij zou alleen iets anders aantrekken bij het uitgaan als daar een expliciete reden voor is. niet omdat je er eens iets extravaganter uit wil zien?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:45 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, dat Oranje heeft een reden. De kleur van Nederland, het koningshuis, koninginnedag.
Mwoah bij het uitgaan trek ik meestal wel net iets andere kleding aan dan op een school/werkdag, en besteed ik wat meer aandacht aan m'n haar etc. dan normaal ja. Maar extravert? Niet echt.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:47 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dus jij zou alleen iets anders aantrekken bij het uitgaan als daar een expliciete reden voor is. niet omdat je er eens iets extravaganter uit wil zien?
Nou die mensen die jij op 5 mei hebt gezien vorig jaar ofzo kwamen vast voor within temptation en gelukkig zijn bij dat soort bands geen dresscode die verplicht is maar er is wel een groep fans die zich graag zo kleed en dat vind jij dus stom, terwijl als de band of organisatie het zou verplichten dan is het ineens okay.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:46 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Jawel. Het is namelijk Sensation BLACK, het is een verplichte dresscode. Overigens zou ik al niet naar Black gaan om de muziek.
ja waarom kleed je je dan net anders dat staat toch niet in de dresscodequote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:49 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Mwoah bij het uitgaan trek ik meestal wel net iets andere kleding aan dan op een school/werkdag, en besteed ik wat meer aandacht aan m'n haar etc. dan normaal ja. Maar extravert? Niet echt.
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:46 schreef Monolith het volgende:
Waar een mens zich al niet druk om kan maken.
Nou ja, als je naar een optreden van een gothic-band gaat dan is het te verwachten dat het publiek er idd grotendeels zo uit zal zijn. Daar moet je dan niet over klagen, want dat weet je vantevoren. Maar er is geen connectie 5 mei-gothic.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:49 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Nou die mensen die jij op 5 mei hebt gezien vorig jaar ofzo kwamen vast voor within temptation en gelukkig zijn bij dat soort bands geen dresscode die verplicht is maar er is wel een groep fans die zich graag zo kleed en dat vind jij dus stom, terwijl als de band of organisatie het zou verplichten dan is het ineens okay.
Jawel hoor, ik hoef er allleen niet tussen te staan op een 'neutraal' festival.quote:whehe we leven in een vrij land maar sommige mensen hebben dat dus blijkbaar liever niet.
2007 -> Delainquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:52 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nou ja, als je naar een optreden van een gothic-band gaat dan is het te verwachten dat het publiek er idd grotendeels zo uit zal zijn. Daar moet je dan niet over klagen, want dat weet je vantevoren. Maar er is geen connectie 5 mei-gothic.
[..]
Jawel hoor, ik hoef er allleen niet tussen te staan op een 'neutraal' festival.
Dat waren 2 bands die op het programma stonden. Er staan ook altijd rappers, rockbandjes, DJ's en popzangeressen op het programma.quote:
Ideaal idd, hoef ik die ranzige mislukte vampiers niet aan te zien en die teringherrie van ze niet aan te horen. Al was het wel altijd leuk bier gooien naar die lui.quote:Dit jaar geen gothic ... jij blij... god wat ben ik blij dat de dance op een eiland is geplaatstgeen last van dance meuk
Wat heeft dat ermee te maken? Kan ik beter vragen over mensen die zich verkleden alsof ze in een fantasie-wereldje leven.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:58 schreef Monolith het volgende:
Ben je eigenlijk nog een puber of gewoon een tokkie?
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:08 schreef pfaf het volgende:
Kan die bekrompen kleuter niet gewoon z'n mond houden met dat compleet zinloze gezwets?
Wat jij wilt joh. Misschien moet jij maar eens uitloggen dan en naar je veilige niet-alto-forum gaan. Ofzo.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:10 schreef Ritmo het volgende:
[..]![]()
Het zit hier echt vol met frusti gothics en alto's he?
Dat maak ik zelf wel uit.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:14 schreef pfaf het volgende:
[..]
Wat jij wilt joh. Misschien moet jij maar eens uitloggen dan en naar je veilige niet-alto-forum gaan. Ofzo.![]()
Ga je dat ook tegen degene zeggen die onder je post?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:16 schreef stbabylon het volgende:
Bij deze: ik ga niet meer reageren op Ritmo. Hij is gewoon een kortzichtig mannetje dat toch niet meer van de wereld wil zien.
Soort pseudo-hippe volk die je ook altijd bij programma's als : ''Take me out'', ''Deal or no deal'' en ''Lekker slim'' ziet. Generaliseren is leuk.quote:
Heb ze een keer gezien op een dancefeest en toen was het ook niet veel, maar ik dacht: misschien hadden ze een slechte avond.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:26 schreef pfaf het volgende:
JvT heb ik op koninginnennacht gezien en dat vond ik echt heel matig.
Zulke mensen heb je er (helaas) ook wat tussenlopen ja, maar mongolen vind je overal.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:26 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Soort pseudo-hippe volk die je ook altijd bij programma's als : ''Take me out'', ''Deal or no deal'' en ''Lekker slim'' ziet. Generaliseren is leuk.
Ja die is lastig.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:29 schreef kciR het volgende:
Selah Sue - Hit Me TV - Lucky Fonz III, ik weet het nog steeds niet, ik heb ze op oplopende volgorde 0-1-2 keer gezien, dus denk dat het om die reden Selah Sue gaat worden.. lastig, lastig
Jeugd van Tegenwoordig is live sowieso slecht.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:26 schreef pfaf het volgende:
JvT heb ik op koninginnennacht gezien en dat vond ik echt heel matig.
Ik heb ze ook gezien daar, en ik vond het goed te doen eigenlijk. Apartquote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:26 schreef pfaf het volgende:
JvT heb ik op koninginnennacht gezien en dat vond ik echt heel matig.
Ik heb het over bier gooien naar mensen. Dat is over het algemeen geen activiteit die de wat meer welgestelde burger in dit land bezigt.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:58 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Wat heeft dat ermee te maken? Kan ik beter vragen over mensen die zich verkleden alsof ze in een fantasie-wereldje leven.
Ok, ik ben het met je eens dat dat nogal kinderachtig was. Maar je als vampier verkleden is nog erger.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik heb het over bier gooien naar mensen. Dat is over het algemeen geen activiteit die de wat meer welgestelde burger in dit land bezigt.
kan het soms wel waarderen als mensen met bier gooien als het maar goed gegooid word hahaquote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik heb het over bier gooien naar mensen. Dat is over het algemeen geen activiteit die de wat meer welgestelde burger in dit land bezigt.
Er zijn inderdaad situaties waarbij bier gooien gaaf is.Zoals bijvoorbeeld een zwarte cross danwel een Normaal of Jovink en de Voederbietels optreden. Niet bij een BFO, dan moet je ze lekker in het zonnetje opdrinken en van de muziek genieten.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 17:23 schreef dragems het volgende:
[..]
kan het soms wel waarderen als mensen met bier gooien als het maar goed gegooid word haha
doe het zelf niet hoor is zonde
Wat versta je onder goed, recht in jouw gezicht?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 17:23 schreef dragems het volgende:
[..]
kan het soms wel waarderen als mensen met bier gooien als het maar goed gegooid word haha
doe het zelf niet hoor is zonde
Ik heb de zon besteld, komt goed!quote:Op zondag 3 mei 2009 14:00 schreef Jivis het volgende:
Jammer dat het kutweer wordt, laatste paar jaar was het heel mooi.
Niet zo moeilijk, met 3 man en een paardekop heb je de sfeer er zo inquote:Op zondag 3 mei 2009 15:24 schreef Smart_ass het volgende:
Voor de echte goede sfeer ga je natuurlijk naar Wageningen.
Lucky Fonzquote:Op maandag 4 mei 2009 10:53 schreef kciR het volgende:
Nog één dagje, dan begint het feest weer, ik heb er zin in!
Weet iemand trouwens hoe groot dat Abbott theater is? Want die zal wel lekker vol zitten tijdens bijvoorbeeld Lucky Fonz of hebben ze daar wel rekening mee gehouden..
Nu hopen dat het een beetje mooi weer wordt, het zou vandaag immers ook kut weer worden en ik heb de hele dag nog alleen maar zon gezien..
90% kans op regens!quote:Op maandag 4 mei 2009 11:15 schreef JJH het volgende:
Morgen net zulk weer als het nu in Zwolle is
( http://www.knmi.nl/waarschuwingen_en_verwachtingen/ & http://www.zoover.nl/nederland/overijssel/zwolle/weer)
Lucky Fonz is stom! Persoonlijke mening, dat dan weer wel. Vind echt dat ie een lelijke stem heeft, heel apart gezang.quote:Op maandag 4 mei 2009 10:53 schreef kciR het volgende:
Nog één dagje, dan begint het feest weer, ik heb er zin in!
Weet iemand trouwens hoe groot dat Abbott theater is? Want die zal wel lekker vol zitten tijdens bijvoorbeeld Lucky Fonz of hebben ze daar wel rekening mee gehouden..
Nu hopen dat het een beetje mooi weer wordt, het zou vandaag immers ook kut weer worden en ik heb de hele dag nog alleen maar zon gezien..
En als het wel regent wil iedereen binnen zitten, bij wijze van...quote:Op maandag 4 mei 2009 11:27 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Lucky Fonz is stom! Persoonlijke mening, dat dan weer wel. Vind echt dat ie een lelijke stem heeft, heel apart gezang.
Abbott theater heeft wel een redelijke inhoud, ik denk dat het wel goed komt. En dat is in een tent he... dus als het regent is het niet erg.
Ik neem er ook één mee, maar er valt niet veel hoor. het zal hooguit wat miezeren.quote:Op maandag 4 mei 2009 13:39 schreef Mr.Noodle het volgende:
Het lijkt me geen overbodige luxe, als je van 's morgens 11 tot 's avonds laat wil rondlopen met een weersvoorspelling van 70% kans op regen..
Poncho's zijn voornamelijk handig bij korstondige stortbuitjes vind ik. Het is niet echt prettig als het wat aan de frisse kant is en je kleren zijn zeiknat.quote:Op maandag 4 mei 2009 13:45 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ik neem er ook één mee, maar er valt niet veel hoor. het zal hooguit wat miezeren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |