inderdaad, EXTREEM DUIDELIJK, oneliners voor iedereen, IK KILL ZE, DIE HOOFDDOEKJES!quote:Op vrijdag 13 februari 2009 01:42 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Wilders is zeer goed in taalgebruik, extreem goed zelfs. Dus een op een verspreking kan hij zich niet gauw beroepen. Zeker niet op een punt dat voor hem van groot belang is. Dat is ook zijn eer te na, denk ik.
Wat ook in de media nogal onderbelicht blijft, is dat je in de Tweede Kamer natuurlijk vrijuit moet kunnen spreken, maar dat je je daarbuiten aan de wet moet houden.
Dat zou aan de misverstanden in ieder geval wel een eind maken. De kans dat Wilders veroordeeld wordt is overigens niet zo groot. Er is inmiddels wel genoeg jurisprudentie die duidelijk maakt dat het voor een veroordeling voor het beledigen van een 'religie' iets meer nodig is dan een uitspraak dat men beter de helft van de koran eruit kan scheuren.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 20:34 schreef Meh7 het volgende:
Laten we hopen dat hij snel veroordeeld wordt dan, dan spreekt de buitenlandse pers in ieder geval niet meer over vervolging.
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 20:04 schreef buachaille het volgende:
Als Wilders verstandig is dan spant hij ook een rechtzaak aan tegen de hoofdfiguren die hem voor de rechter willen slepen. Internationaal is zijn goed naam besmeurd,; in ieder stuk dat over hem verscheen in de buitenlandse pers over de visumaffaire verscheen wel de kreet dat Wilders in eigen land wordt vervolgd vanwege 'haatzaaien'. Voor veel mensen is vervolgd worden al gelijk aan veroordeeld worden.
Voorbeeld: http://online.wsj.com/art(...)od=djemEditorialPage
Ik heb het artikel niet eens helemaal kunnen lezenquote:Geert Wilders Is a Test for Western Civilization [..]
De rest van de context is natuurlijk wel dat als men Wilders' 'adviezen' niet zou opvolgen, men maar het land uit moest gaan.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 20:38 schreef buachaille het volgende:
[..]
Dat zou aan de misverstanden in ieder geval wel een eind maken. De kans dat Wilders veroordeeld wordt is overigens niet zo groot. Er is inmiddels wel genoeg jurisprudentie die duidelijk maakt dat het voor een veroordeling voor het beledigen van een 'religie' iets meer nodig is dan een uitspraak dat men beter de helft van de koran eruit kan scheuren.
Bret Stephens is hoofdredacteur van de Jerusalem Post geweest, maar maakt dat zijn opiniestuk ineens lachwekkend? En waarom dan precies?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:51 schreef Yildiz het volgende:
[..]
[..]
Ik heb het artikel niet eens helemaal kunnen lezen. Ik kom niet bij van het lachen.
De Wall Street Journal is sinds kort natuurlijk niet meer dan een verlengstuk van the Jarusalem Post, sinds de fusie, dat lijkt me wel handige informatie gezien hier niet iedereen van op de hoogte zal zijn, dunkt me. Goed.
Ja, en:quote:Op woensdag 18 februari 2009 00:25 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Bret Stephens is hoofdredacteur van de Jerusalem Post geweest,
http://en.wikipedia.org/wiki/Jerusalem_post#Todayquote:[..] In January, 2008, the paper announced a new partnership with The Wall Street Journal [..]
De titel alleen al is lachwekkend. Vergelijken met Rushdie, echt, waar haalt ie het vandaan.quote:maar maakt dat zijn opiniestuk ineens lachwekkend? En waarom dan precies?
In plaats van deze mening bij voorbaat te diskwalificeren zou je het ook kunnen lezen, want zo lang is het nu ook weer niet.
Dan zou je kunnen lezen dat de vraag die hij stelt of misschien beter gezegd de focus waarop hij zich richt geen juridische maar een politieke kwestie is.
De ondertitel geeft dit eigenlijk ook al een beetje weer: If Rushdie should be defended, why not the Dutch pol?, maar je laat je, volgens mij, liever leiden door gemakzucht (het stuk is volgens mij amper 1000 woorden) en kortzichtigheid (het is verdacht partijdig, want Jerusalem Post, etc.; het staat nota bene is het opinie gedeelte).
Een beetje jammer.
Het is een opiniestuk en niet alle meningen over de kwestie Wilders zullen jouw naar de mond praten, maar dat dit artikel ´een kritische mening naar moslims´ zou inhouden is bezijden de inhoud en de strekking van het stuk.quote:Op woensdag 18 februari 2009 08:28 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ja, en:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Jerusalem_post#Today
Maakt verder niet veel uit natuurlijk, het geeft alleen wel behoorlijk duidelijk aan waar die, laat ik het maar 'kritische mening naar moslims' noemen, vandaan komt. Inderdaad, partijdig.
Ik denk dat jij de (onder)titel niet in het juiste perspectief leest. Je las eerst in de hoofdtitel een aanklacht tegen het juridische aspect, dus ik gaf je een hint met de ondertitel, maar nu is dit weer een aanleiding voor jou om te ageren tegen een vermeende vergelijking tussen de beide heren Wilders en Rushdie.quote:De titel alleen al is lachwekkend. Vergelijken met Rushdie, echt, waar haalt ie het vandaan.
Ik herhaal me zelf: de focus waarop de auteur zich richt is politiek niet juridisch. Er is in het stuk geen enkele aanklacht tegen het juridische te ontwaren.quote:En ten tweede is het wel een beetje belachelijk, dat Wilders nu 'beschermd' zou moeten worden tegen een aanklacht. Waarom zou dat moeten? Het is niet dat Wilders achterna gezeten wordt door politici of iets.
Dank voor de tip.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:51 schreef Yildiz het volgende:
Ik heb het artikel niet eens helemaal kunnen lezen. Ik kom niet bij van het lachen.
De Wall Street Journal is sinds kort natuurlijk niet meer dan een verlengstuk van the Jarusalem Post, sinds de fusie, dat lijkt me wel handige informatie gezien hier niet iedereen van op de hoogte zal zijn, dunkt me. Goed.
Ja, dat past natuurlijk precies in je straatjequote:
Dat heet projectie: dat je je eigen fouten in de schoenen van een ander schuift.quote:Op donderdag 19 februari 2009 09:13 schreef buachaille het volgende:
[..]
Ja, dat past natuurlijk precies in je straatje![]()
Zoek ook eens op welke media door islamitische of homoseksuele investeerders gecontroleerd worden, die informatie daar zit je natuurlijk helemaal niet op te wachten.
Wacht...was dat niet de staatssecretairs die Wilders weg wil hebben omdat ze van marokkaanse afkomst is en dus niet te vertrouwen is volgens hem? Niemand zou je toch geloven als je dit zou verzinnen, he?quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:04 schreef buachaille het volgende:
Staatssecretaris Nebahat Albayrak (PvdA, Justitie) gaat volgende week de weigering van GB om Wilders toe te laten aankaarten met haar europese collega's. De PvdA’er vindt dat er vooral duidelijkheid moet komen over de positie van parlementariërs, die volgens haar vrij moeten kunnen reizen binnen de EU. Goede zet van de staatssecretaris!
Er zijn een paar bevolkingsgroepen uit die 177 nationaliteiten die stelselmatig voor overlast zorgen en een bepaalde religie drukt haar stempel in negatieve zin op de stad. Daarom herkent onze blonde Geert z'n eigen Hollandse stad niet meer. Hij is te dom om in te zien dat de meeste bevolkingsgroepen zich prima aan kunnen passen zonder noemenswaardige problemen, dus op zich is een wereldstad met vele nationaliteiten geen probleem.quote:Op maandag 23 februari 2009 19:43 schreef voyeur het volgende:
Waarom maakt Wilders hier een punt van:
"47) "Het is volstrekt onwenselijk dat Amsterdam maar liefst 177 nationaliteiten telt"?
Dat is toch volstrekt normaal voor een wereldstad. Wat is het probleem?
bronquote:OM eist mogelijk vrijspraak Wilders
Het Openbaar Ministerie gaat tijdens de rechtszaak tegen Geert Wilders mogelijk vrijspraak eisen. Dat heeft het OM aan de NOS laten weten.
Wilders wordt beschuldigd van het aanzetten tot haat, discriminatie en het beledigen van moslims. Justitie is er niet van overtuigd dat de uitlatingen van de PVV-leider in strijd zijn met de wet en dus strafbaar. De strafzaak begint morgen.
Het Openbaar Ministerie is nooit voorstander geweest van het proces. Justitie noemde de uitspraken van Wilders eerder kwetsend, maar niet strafbaar.
In beroep
Tegenstanders van Wilders zijn het daar niet mee eens en gingen in beroep bij het Hof in Amsterdam. Dat bepaalde dat de uitspraken wél strafbaar zijn, met als gevolg dat het OM Wilders moet vervolgen.
Justitie kijkt het proces nu aan en bepaalt na afloop of er vrijspraak wordt geëist.
Wilders is gedaagd door het OM, niet door links. Trouwens: wie of wat is in jouw ogen links? De complete wetgevende macht?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 22:24 schreef Stuart het volgende:
Hypocriete vertoning van links midden om Wilders aan te pakken op deze manier. Op een normale manier de verkiezingen winnen zitten er voor dat soort partijen immers niet in
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |