Ik weet niet wat er met je was , maar jezelf super voelen is zo goed he?quote:Op maandag 26 januari 2009 21:12 schreef ymme het volgende:
Maar mensen, het gaat gewoon super met mij!!!! Slik geen medicijnen meer (naja heel soms met een slechte dag)... En voel me gewoon helemaal super.. .
Eerste wat ik altijd denk bij dit soort berichten is "wat is oorzaak en wat is gevolg?".quote:Op maandag 26 januari 2009 17:25 schreef teigan het volgende:
ik las onderstaand artikel, en moest gelijk aan een aantal dames van hier denken.
[..]
Eens. Ik las een ander onderzoek dat juist mensen die met het openbaar vervoer reizen vaak ziek worden (omdat ze met ze allen bij elkaar gaan zitten in een opgesloten ruimte).quote:Op maandag 26 januari 2009 21:33 schreef Levitation het volgende:
[..]
Eerste wat ik altijd denk bij dit soort berichten is "wat is oorzaak en wat is gevolg?".
Klopt, heb ik ook gelezenquote:Op dinsdag 27 januari 2009 00:13 schreef dyna18 het volgende:
Eens. Ik las een ander onderzoek dat juist mensen die met het openbaar vervoer reizen vaak ziek worden (omdat ze met ze allen bij elkaar gaan zitten in een opgesloten ruimte).
Daar hebben fietsers natuurlijk geen last van
quote:Op dinsdag 27 januari 2009 09:37 schreef miss_dynastie het volgende:
He bah YP, wat een lullige reactie zeg
edit: van je arts dus he, ik begreep dat daar misverstanden over konden ontstaan![]()
Maar stél dat je nou al heel veel snoep op hebt voor je brood. En je zit vol van snoep. Dan ga je toch niet óók nog brood eten?quote:Op dinsdag 27 januari 2009 09:34 schreef teigan het volgende:
Isa, maar juist doordat je snoepbuien gaat compenseren door de "goede" dingen niet te eten, ben je fout bezig. Ik mag best snoepen van, maar dan moet ik toch eerst zes boterhammen hebben gegeten op een dag... Heb ik dan echt nog honger, dan mag ik best wat snoepen. En na zes boterhammen heb ik geen zin meer in snoep..
het mooiste is de recreatieplas op een 5 a 10 minuten lopen... Lekker 's avonds nog even zwemmen enzo...quote:Op dinsdag 27 januari 2009 12:29 schreef YPPY het volgende:
Het is druuuuuuuuuuuuuuuuuk op mijn werk.![]()
Jarno is de afgelopen weken op hetzelfde gewicht gebleven. De afgelopen dagen was hij weer wat strenger. Mannen he, die beginnen snel.Zijn pols is weer beter, ook fijn voor mij, ik vond het wel lastig.
Dat is zo heerlijk teigan, in de zomer in je eigen tuin zitten. Tijdens het klussen was ik er ook heel blij mee naar buiten te kunnen in de zon en de frisse lucht.
Oeh, dat klinkt echt heel lekker!quote:Op dinsdag 27 januari 2009 12:43 schreef teigan het volgende:
[..]
het mooiste is de recreatieplas op een 5 a 10 minuten lopen... Lekker 's avonds nog even zwemmen enzo...En daaromheen hardlopen...
En het enorme natuurgebied aan de andere kant van de stad... Lekker skaten daar doorheen....![]()
Nopequote:Op dinsdag 27 januari 2009 13:55 schreef teigan het volgende:
Kijk maar in google maps of google earth hoe het eruit ziet(ofhad ik je nog geen linkje gegeven om ons huisje te laten zien...)
Ik ga zometeen dezelfde les lopenquote:Op dinsdag 27 januari 2009 13:24 schreef freecell het volgende:
[..]
Oeh, dat klinkt echt heel lekker!Een tuin
En water in de buurt!
Net Evy-17 gelopen, met Leander in de wandelwagen (zoiets) . Dat is wel een stuk zwaarder! Mijn tempo ging voor mijn gevoel een stuk omlaag, maar toen ik het thuis nakeek was het tempo gelijk aan de vorige paar keren. Maar ik was wel echt sneller moe bij elk loopstuk. Pffff.
Maar ik heb hem wel uitgelopen, hoezee
Thanks for the tips Isabeau!quote:Op dinsdag 27 januari 2009 01:38 schreef Isabeau het volgende:
Zesje, mooi moment om aan de bel te trekkenBeter nu dan over een tig aantal kilo's. Wel super dat je gestopt bent met roken zeg!
Ben je nu ook meer gaan snoepen of is het puur de tragere stofwisseling? En ja, aan fitness kan je verslaafd raken, net als aan hardlopen of andere sporten
En lijnvriendelijke borrelhapjes in de categorie hartig zijn van die pepsils (of hoe het ook maar heet, die staafjes) en japanse mixdingetjes. Popcorn is ook lijnvriendelijk, vooral omdat het licht is.
quote:Op dinsdag 27 januari 2009 15:34 schreef zesje het volgende:
[..]
Thanks for the tips Isabeau!
Ik ben zeker meer gaan eten maar ook mijn stofwisseling is trager. Spijsvertering/stoelgang zijn nog steeds van slag. En ik kan me niet volproppen met vezels omdat snel last heb van mij darmen wegens prikkelbare darm syndroom. Ik neem nu probiotica en magnesium en ga naar een osteopaat. Dat is ook lastig met lijnen, voor mij even geen volkorenbrood, volkorenpasta en zilvervliesrijst en ook met diverse (rauwe) groenten moet ik voorzichtig doen.
(Zeven jaar geleden ben ik ook gestopt geweest met roken en daarna avonden huilend op de wc gezeten van de buikpijn. Huisarts schreef vezels/bulkmiddelen voor maar dat hielp niks, acupunctuur hielp ook niet, uiteindelijk wel goed geholpen met osteopathie)
Begin je weer bij les 1? (ik ben nu ookal een paar jaar bezig met Evy maar kom niet verderquote:Op dinsdag 27 januari 2009 16:24 schreef Rebeccie het volgende:
Thanks Miss_S!
Ik heb in mijn vorige 'afslankperiode' het programma van Evy gevolgd waar ik hier ook heel veel over lees. Omdat ik daarvoor echt nul komma nul sportte merkte ik dat dat bij mij echt een wereld van verschil maakte voor mijn conditie. En daarna ben ik om de dag hard gaan lopen of gaan fietsen. Dat heb ik heel lang volgehouden tot de winter kwam en toen had ik iedere keer weer een anders smoesje: veel te koud, het regent, ik ga morgen wel. Erg slecht natuurlijk, daarom ga ik er nu verandering in brengen: ik ben toevallig gisteren weer met Evy begonnen en wil weer veel gaan fietsen. Weer of geen weer
Ik zag in de OP al dat ik ook naar het zustertopic mag, maar ik begin liever hier, zodat ik straks met een bmi van 25 ineens een hele grote stap kan zetten (voor mijn gevoel dan): een topic opschuiven(als het 'wachten op het 2e streepje' en de overstap naar het 'zwangere meiden'-topic
)
quote:Op dinsdag 27 januari 2009 16:34 schreef Rebeccie het volgende:
Ja, het is al zeker een jaar geleden dat ik voor het laatst gerend heb en dat merk ik goed! Gisteren gewoon les 1 er weer bij gepakt en dat viel toch even zwaar tegen. Knap dat je zelf al een paar jaar aan het rennen bent! (zo lang heb ik het niet volgehouden)
Nouja het zou knapper zijn als ik nu 5km achter elkaar kan rennenquote:Op dinsdag 27 januari 2009 16:34 schreef Rebeccie het volgende:
Ja, het is al zeker een jaar geleden dat ik voor het laatst gerend heb en dat merk ik goed! Gisteren gewoon les 1 er weer bij gepakt en dat viel toch even zwaar tegen. Knap dat je zelf al een paar jaar aan het rennen bent! (zo lang heb ik het niet volgehouden)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |