Vertraagde uitzending. Dus 5 minuten vertraagd en dan hebben ze tijd om die ondertiteling te maken. Maar omdat daar toch wel haast bij is, krijg je wat typefouten.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:37 schreef wyccie het volgende:
Ja, ik vroeg me af hoe die ondertiteling nou zit. Ze hebben vaak al een deel goed dat nog moet komen, dus dan denk je dat ze de tekst al eerder hadden. Maar er zitten ook telkens vage tekens bij.
Hierbij hebben ze echt de tekst niet hoor.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:37 schreef wyccie het volgende:
Ja, ik vroeg me af hoe die ondertiteling nou zit. Ze hebben vaak al een deel goed dat nog moet komen, dus dan denk je dat ze de tekst al eerder hadden. Maar er zitten ook telkens vage tekens bij.
30 sec vertragingquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:37 schreef wyccie het volgende:
Ja, ik vroeg me af hoe die ondertiteling nou zit. Ze hebben vaak al een deel goed dat nog moet komen, dus dan denk je dat ze de tekst al eerder hadden. Maar er zitten ook telkens vage tekens bij.
30 sec.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:38 schreef Etcetera het volgende:
The Anthem
Vertraging is een minuut ofzo las ik ergens?
Ik zag gisteren een item over Obama-maskers die mateloos populair waren in Azie/quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:39 schreef MadMaster het volgende:
Obama T-shirts te koop!
Obama caps te koop!!
Obama stickers te koop!!
volgens mijn moeder was het volgens de krant 30 sec.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:39 schreef Nembrionic het volgende:
Nou..we gaan van 5 naar 1 minuut en vervolgens een halve
Ik geloof het graagquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:40 schreef B.ertha het volgende:
[..]
volgens mijn moeder was het volgens de krant 30 sec.
Mooie zin he
Ik wist niet eens dat ze zouden vertragen maar toen zag ik opeens de ondertiteling die toch redelijk klopt. Toen wist ik het wel.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:42 schreef wyccie het volgende:
Ah, ik wist niet dat er een vertraging was, heb het begin niet echt meegemaakt. Vond het ook al apart dat ze soms zelfs even voorliepen met de vertaling.
Volgens mij mag je in die positie ook gewoon kiezen.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:34 schreef B.ertha het volgende:
[..]
zo waarlijk helpe mij god. En volgens mij mag je tegenwoordig overal kiezen.
Balkenende heeft ook moeten zweren. Volgens mij ook op god.
Ik bedoelde dat hij die eed heeft afgelegd met God. Niet dat dat moet.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:43 schreef Supersheep het volgende:
[..]
Volgens mij mag je in die positie ook gewoon kiezen.
Hij heeft inderdaad de ambtseed afgelegd.
Zonder God is het de ambtsbelofte. Dan gewoon "dat beloof (en verklaar ?) ik".
Doen ze sinds 2/3 jaar zo bij de NOS. Eerder werd er nog wel eens met maar 10/15 sec vertraagd maar dan werden er wat teveel fouten gemaakt.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:42 schreef wyccie het volgende:
Ah, ik wist niet dat er een vertraging was, heb het begin niet echt meegemaakt. Vond het ook al apart dat ze soms zelfs even voorliepen met de vertaling.
Ik ook en die dingen zagen er niet uit...quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:39 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik zag gisteren een item over Obama-maskers die mateloos populair waren in Azie/
Ja, en je kent mijn moeder, dan kan ik alles gaan vertalenquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:48 schreef Supersheep het volgende:
[..]
Op BBC News of Sky News was het vast ook wel.
Erg he? Vooral die uit Mexico nietquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:47 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ook en die dingen zagen er niet uit...
Dankzij de ondertiteling denk ikquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:49 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Ja, en je kent mijn moeder, dan kan ik alles gaan vertalen
Alhoewel ze net zei dat ze het best aardig kan volgen
Sta je altijd met een té goed humeur op?quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:49 schreef wyccie het volgende:
't Is wel duidelijk dat ik zelden tv kijk. En áls ik kijk is het Nederland in Beweging en CSI.
Die waren vrij kwaadaardig vond ik.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:49 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Erg he? Vooral die uit Mexico niet
Ik weet in elk geval 1 gezin op deze planeet die (dat?) niet kijktquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:52 schreef MadMaster het volgende:
Zit iedereen nu Obama te kijken?
Ben ik de enige die niet kijkt?
Aan de andere kant, waarvoor zou je met zo'n ding op gaan lopen...quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:49 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Erg he? Vooral die uit Mexico niet
Ik ben slechts alleen, mw. MM werkt nog...quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:53 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik weet in elk geval 1 gezin op deze planeet die (dat?) niet kijkt
Ik heb net even gekeken maar ben er nu klaar meequote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:52 schreef MadMaster het volgende:
Zit iedereen nu Obama te kijken?
Ben ik de enige die niet kijkt?
Ik wilde zeggen iemand, maar toen bedacht ik me dat Obama vrouw en kinderen bij zich heeftquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:55 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ben slechts alleen, mw. MM werkt nog...
Ik kijk niet, het staat op de achtergrond op als ik me klaarmaak voor school.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:51 schreef Supersheep het volgende:
Sta je altijd met een té goed humeur op?
wat denk je van die overige 1.999.996 mensen die daar aanwezig zijn?quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:55 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik wilde zeggen iemand, maar toen bedacht ik me dat Obama vrouw en kinderen bij zich heeft
Maar daar ken ik de naam niet vanquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:58 schreef B.ertha het volgende:
[..]
wat denk je van die overige 1.999.996 mensen die daar aanwezig zijn?
Ik kijk en keek ook niet.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:52 schreef MadMaster het volgende:
Zit iedereen nu Obama te kijken?
Ben ik de enige die niet kijkt?
Kleine vertraging en waarschijnlijk een Veyboard. Die krengen zijn duur!quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:37 schreef wyccie het volgende:
Ja, ik vroeg me af hoe die ondertiteling nou zit. Ze hebben vaak al een deel goed dat nog moet komen, dus dan denk je dat ze de tekst al eerder hadden. Maar er zitten ook telkens vage tekens bij.
¤250quote:Op dinsdag 20 januari 2009 19:31 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Kleine vertraging en waarschijnlijk een Veyboard. Die krengen zijn duur!
quote:De methode “Met Veyboard aan de slag” bestaat uit een cursusboek, een kleurenkaart met de vingerzetting en uitgebreide oefensoftware op de Velotrainer.
Ik dacht ooit gelezen te hebben dat die prijzen zo rond de 2000 euro ex. BTW begonnenquote:Op dinsdag 20 januari 2009 19:42 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
¤250
-edit- oh wacht..dat is de handleiding![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |