Maar ook 100 % anti-islam.quote:Op zondag 25 januari 2009 23:42 schreef koudhier het volgende:
100% achter de palestijnen![]()
100% anti joods zal hij bedoelen..
Ik denk vooral omdat hij de Joden niet mag. Dat ze dan als partij moslims steunen nemen ze voor het gemakquote:Op maandag 26 januari 2009 00:16 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Maar ook 100 % anti-islam.
Dus ik veronderstel, dat hij de Palestijnen steunt omdat ze van hun grond verdreven zijn.
Ieder volk zijn eigen plekje op de aarde, lijkt hij te zeggen. De palestijnen horen kennelijk daar.quote:Op maandag 26 januari 2009 00:28 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik denk vooral omdat hij de Joden niet mag. Dat ze dan als partij moslims steunen nemen ze voor het gemak
op de koop toe. Want daar zijn ze natuurlijk ook tegen.
Maar dan krijg je de vraag waar de Joden horen.quote:Op maandag 26 januari 2009 00:29 schreef capricia het volgende:
[..]
Ieder volk zijn eigen plekje op de aarde, lijkt hij te zeggen. De palestijnen horen kennelijk daar.
Dat stelt hij in dat interview op het andere topic hier op FOk! ook ter discussie.quote:Op maandag 26 januari 2009 00:32 schreef Specularium het volgende:
[..]
Maar dan krijg je de vraag waar de Joden horen.
Want daarnaast bestaan kan niet.
Kijk, daar heb je het probleem in optima forma en zonder opsmuk of smoesjes.quote:Op maandag 26 januari 2009 00:32 schreef Specularium het volgende:
[..]
Maar dan krijg je de vraag waar de Joden horen.
Want daarnaast bestaan kan niet.
Hij heeft een punt.quote:Op maandag 26 januari 2009 00:35 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat stelt hij in dat interview op het andere topic hier op FOk! ook ter discussie.
http://www.hetgesprek.nl/archief/1491/
De staat Israel kan volgens gelovige Joden alleen bestaan als de Messias terug komt (zegt hij).
Hij is tegen het Zionisme...hij noemt het Joods fascisme.
Gecombineerd met Wilders? Als je dat denkt, ben je echt een debiel. Kusters is fel anti-Wilders, vanwege diens pro-Israëlische en pro-kapitalistische standpunten. Kusters is niets anders dan een xenofobe Jodenhatende SP'er.quote:Op maandag 26 januari 2009 00:53 schreef capricia het volgende:
Bijstandsuitkering 15% omhoog. Hij stemt zelf SP.
Echt een stuk SP gecombineerd met Wilders...heel apart!
oh ja, want extreem rechts is dus Wildersquote:Op maandag 26 januari 2009 00:53 schreef capricia het volgende:
Bijstandsuitkering 15% omhoog. Hij stemt zelf SP.
Echt een stuk SP gecombineerd met Wilders...heel apart!
Het ging erom dat ze de stamboom van een vrouw checken of er niet ergens Joodse genen te ontdekken zijn, bijvoorbeeld. Heeft weinig met smaak te maken lijkt me.quote:Op maandag 26 januari 2009 08:58 schreef Gewas het volgende:
Waarom maakt Sophie er een probleem van als ze zeggen dat ze alleen blanken willen (als vrouw of als familielid)? Is toch gewoon je smaak?
Ik kon het niet verstaan, maar het ging toch juist om de teksten??quote:En dan die Duitse rockmuziek laten horen en net doen alsof dat erge muziek is.
NVU is echt Nationaal Socialistisch (de Duitse afkorting moge bekend zijn). Dit betekend dus hele sterke sociale punten (in theorie dan hequote:Op maandag 26 januari 2009 00:16 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Maar ook 100 % anti-islam.
Dus ik veronderstel, dat hij de Palestijnen steunt omdat ze van hun grond verdreven zijn.
Hebben wij naar hetzelfde interview zitten kijken? Ik vond het tenenkrommend zwak. Vooral inderdaad het hierboven genoemde 'schade beperkende' bijna wanhopige gedrag van Kusters. Die had op zich zijn praatje klaar en was duidelijk en had zich verdiept, maar zijn twee maatjes aan de overkant waren om te huilen zo dom.quote:Op maandag 26 januari 2009 08:58 schreef Gewas het volgende:
Ik vond de NVU erg sterk. Waarom maakt Sophie er een probleem van als ze zeggen dat ze alleen blanken willen (als vrouw of als familielid)? Is toch gewoon je smaak? En dan die Duitse rockmuziek laten horen en net doen alsof dat erge muziek is.
Hoezo apart? Nationaal-Socialisme. Het Socialisme van de SP, en het (etnisch)Nationalisme van de PVV. Eén en één is ook hier gewoon twee.quote:Op maandag 26 januari 2009 00:53 schreef capricia het volgende:
Bijstandsuitkering 15% omhoog. Hij stemt zelf SP.
Echt een stuk SP gecombineerd met Wilders...heel apart!
Kusters benadrukte trouwens dat de nvu niet nationaal socialistisch is, maar volkssocialistischquote:Op maandag 26 januari 2009 10:34 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Hoezo apart? Nationaal-Socialisme. Het Socialisme van de SP, en het (etnisch)Nationalisme van de PVV. Eén en één is ook hier gewoon twee.
Volks-nationalistisch.quote:Op maandag 26 januari 2009 11:21 schreef Misan het volgende:
[..]
Kusters benadrukte trouwens dat de nvu niet nationaal socialistisch is, maar volkssocialistisch
Nagenoeg hetzelfde... Etnisch nationalisme legt de nadruk op.... "het volk".quote:Op maandag 26 januari 2009 11:21 schreef Misan het volgende:
[..]
Kusters benadrukte trouwens dat de nvu niet nationaal socialistisch is, maar volkssocialistisch
volgens mij ligt de nuance meer in dat mensen met een Nederlands paspoort nog niet tot het Nederlandse volk behorenquote:Op maandag 26 januari 2009 11:26 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Nagenoeg hetzelfde... Etnisch nationalisme legt de nadruk op.... "het volk".
Ik zit nu dat interview van Theodor met Kusters te kijken (Die dat stukken beter doet dan Sophie). Ik raad o.a. Bluesdude aan dat ook te kijken, en zijn conclusies te trekken ten aanzien van het Nationaal-Socialistische gedachtengoed, en de plaats daarvan in het politieke spectrum.
Erg grappig, die verbazing van Theodor: "Ik heb steeds het idee dat ik naar Jan Marijnissen zit te luisteren", en dan Kusters: "Ik stem ook SP / wij zijn ook socialistisch. Dat hoor je alleen nooit in de media, die richten zich alleen maar op onze immigratie positie."
Kusters noemt zichzelf ook een anti-fascist. Dat vind ik dan wel weer interessant, ik hoop dat ze daar nog even op terug komen...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |