Deze is goed:quote:Op zaterdag 17 januari 2009 18:46 schreef Syrena het volgende:
Weet iemand het adres van die site waar je je BMI kon uitrekenen, maar ook je onderhoudsdosis qua calorieen enzo? Ik heb 'm niet opgeslagen en mijn lief maakt zich ineens zorgen over z'n BMI (hij zit EenVandaag te kijken)
Eng? nee, dat niet echt...na een paar keer vallen had ik dat deel wel onder de knie...en als je niet heel hard gaat, kan er niet veel mis gaan...maar er zijn wel momenten dat je benen inderdaad bewegen terwijl je alleen maar kan denken 'ok...en nu? vallen maar weer dan?'quote:Op zaterdag 17 januari 2009 18:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Vond/vind je het eng? Of wacht, dat gaat een man niet toegeven natuurlijk.
Hoewel, jij durfde ook toe te geven dat je huppelfilms leuk vindt![]()
Ik vond het wel eng namelijk, vooral dat gevoel dat je het eigenlijk niet zo goed onder controle hebt allemaal wat er met je benen gebeurt zo nu en dan
Had altijd de angst voor verdraaide knieën en enkels enzo
Ik had het gezien, dankjewel! Hij mag 2748 calorieën eten om op gewicht te blijvenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 18:50 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Syrena, ik heb het linkje in het vorige topic gezet.
eigenlijk wel....quote:Op zaterdag 17 januari 2009 18:52 schreef P.F het volgende:
Hee BJ! Hoe gaat het met je? Ben je niet te druk?
Ik ookquote:Op zaterdag 17 januari 2009 18:58 schreef Greys het volgende:
BJ, vraag je niet een beetje teveel van jezelf momenteel?
Ik word al moe als ik het lees
tja soms MOET je watquote:Op zaterdag 17 januari 2009 18:58 schreef Greys het volgende:
BJ, vraag je niet een beetje teveel van jezelf momenteel?
Ik word al moe als ik het lees
houthakken met de kloofbijl?quote:Op zaterdag 17 januari 2009 19:00 schreef sigme het volgende:
Oh jaBak brinta 600 x touwtjespringen oftewel 10 minuten Dubbele boterham (bakker) met pindakaas Enkele boterham pindakaas Half uur houthakken Nog een enkele boterham pindakaas Appel Bakje groente (gestoofd: witlof tomaat paprika ui knof) Avondeten wordt die groente met gebakken lamsvlees & bruine bonen + mais. Bier. Vast wel. Chouffe?
Jazeker. Nu heb ik onlangs de zevenponder ingeruild voor een moderne frats van 1,1kg. Hakt net zo goed, beter voor de rug. Maar minder goed voor afvalvoornemens..quote:
leuk werk is datquote:Op zaterdag 17 januari 2009 19:04 schreef sigme het volgende:
[..]
Jazeker. Nu heb ik onlangs de zevenponder ingeruild voor een moderne frats van 1,1kg. Hakt net zo goed, beter voor de rug. Maar minder goed voor afvalvoornemens..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |