quote:
Op maandag 19 januari 2009 10:27 schreef HiZ het volgende:[..]
Ik bekijk ze vaak op mijn TV, daar kan ik die klote-muziek (waar iedereen zo weg mee loopt) wegdrukken en kan ik de stemmen tenminste verstaan.
He, hoe doe je dat?
quote:
Waarom had Dee die spulletjes van de Aarde mee naar haar kluis genomen? Dacht ze dat ze een Cylon of was gewoon depressief? Iedereen die iets oppakte kreeg flashbacks en zij misschien ook. Misschien wilde ze resurrected worden, ze keek iig wel blij toen ze zichzelf neer schoot.
Ja dat suggereerde idd dat ze ook haar vorige leven op die planeet herinnerde
quote:
Kara is dus geen Cylon
Hoezo die conclusie?
quote:
Ik vraag me af hoe ze dat konden zien. De mensen hadden geen betrouwbare Cylon-test (misschien die van Baltar, maar die duurde belachelijk lang en nu hadden ze in een vingerknip 250 skeletten gechecked) en als de Cylons er eentje hadden, dan hadden ze die wel gebruikt om zo sneller en eenvoudiger de final five te vinden.
Misschien dat de Cylons zelf dat makkelijk kunnen zien? Of ze zien het idd aan de botten, en die test kun je eenmaal niet op levende mensen/cylons doen

Wat ik ook raar vind, als Tigh 2000 jaar geleden al leefde en eruit zag als de hedendaagse Tigh, hoe kan het dan dat hij op Caprica Adama al 30 jaar kende en er toen jonger uitzag.
En waar is hij die 2000 jaar geweest? En waarom heeft hij altijd GEDACHT dat hij human was? Iemand heeft hem moeten 'resetten' en als mens in de maatschappij hebben gezet.