Het is niet moeilijk om van warmte elektriciteit te maken hoor...quote:Op maandag 19 januari 2009 14:17 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Aardwarmte is inderdaad een mooi iets. Het is betrouwbaarder dan wind- en zonenergie. Echter blijven de installatiekosten redelijk hoog. Daarnaast blijft het bij warmte-energie.
Dat is nog best moeilijk hoor. Je compressierendement gaat aanzienlijk omlaag als je water wilt superheaten. Dan verdien je niks meer aan je installatie.quote:Op maandag 19 januari 2009 14:18 schreef pberends het volgende:
[..]
Het is niet moeilijk om van warmte elektriciteit te maken hoor...
veel meer dan een kwartiertje was het nietquote:Op maandag 19 januari 2009 14:20 schreef Mr_DG het volgende:
WTF in een half uur tijd van 252 naar 247
De meeste analysten worden betaald om ergens een visie over te hebben. Dat is risicoloos. Maar als je je EIGEN geld belegt dan kun je maar beter je eigen beperkingen kennen en alleen handelen naar dingen die je kunt onderbouwen met getallen en statistiek, in plaats van vergezichten over hoe de wereld er misschien over 20 jaar uitziet.quote:Op maandag 19 januari 2009 14:14 schreef pberends het volgende:
[..]
Aan jou hebben we ook weinig, jij belegt in alle sectoren als aandelen keihard afgestraft zijn. Dat is idd slim en veilig, maar deze visie kan elke droplul hebben. Je belegt dan in aandelen omdat aandelen laag staan, ja daar is geen speld tussen te krijgen.
Met aardwarmte elektriciteit maken, gaat in Nederland voorlopig niet (of nooit) gebeuren. De warmste plek onder onze bodem is onder Waddenzee/Friesland, waar een oude vulkaan zit. Maar zelfs dat is niet warm genoeg voor rendabele elektriciteit.quote:Op maandag 19 januari 2009 14:18 schreef pberends het volgende:
[..]
Het is niet moeilijk om van warmte elektriciteit te maken hoor...
En hij loopt een paar minuten achter.quote:
quote:Op maandag 19 januari 2009 14:41 schreef Mendeljev het volgende:
[ afbeelding ]
Soon to become...
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |