Dan krijg je een gemiddelde leeftijd van -20quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:27 schreef navigator het volgende:
[..]
hahaha, wat een klojo´s. Beter schoppen ze al die versleten dertigers eruit
Ik wilde het net posten..quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:45 schreef Nashje het volgende:
Wat ben ik blij dat het bij ons weer een beetje op de rails lijkt te zijn. In rotterdam is en blijft het een grote kutzooi.
Aan je posts te zien ben jij nog geen 28.. Ik woon m'n hele leven al in Amsterdam, vanaf dat ik een paar maanden oud was. Dus import? Omdat ik een buitenlandse vader heb?quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:13 schreef navigator het volgende:
[..]
Kijk eens aan, we gaan schelden, heb ik een gevoelige snaar geraakt?![]()
Je bewering is trouwens niet waar, daar durf ik heel wat om te verwedden.
@Bert: Wtf heeft dat er nou mee te maken.
quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:51 schreef TerroRobbie het volgende:
Amsterdam is poep op de stoep. Amsterdam.
Liefde spat van t beeldschermquote:
quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:49 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Aan je posts te zien ben jij nog geen 28.. Ik woon m'n hele leven al in Amsterdam, vanaf dat ik een paar maanden oud was. Dus import? Omdat ik een buitenlandse vader heb?
Pannenkoek schelden noemen, maar jezelf wel een Amsterdammer vinden.
Echte Amsterdammers janken niet om zoiets..
Waren ze toch al?quote:Op woensdag 14 januari 2009 15:04 schreef Landgeld het volgende:
Bij het netwerk van Feyenoord, gaan ze stemmen op een nieuwe trainer. Zelfs 'onze' Frenk staat er bij:
Frank Rijkaard - 11.1%
ze zijn de wanhoop nabij..
Godver, mis ik het netquote:Op woensdag 14 januari 2009 15:26 schreef Nashje het volgende:
Training begint om 15:30 uur
Amsterdam, 14 jan 2009
De middagtraining van woensdag begint een half uur eerder dan aanvankelijk was gepland. Marco van Basten en zijn spelers, onder wie nieuwe aanwinst Rob Wielaert, zijn nu vanaf 15.30 uur aan het werk te zien op het trainingsveld naast de ArenA.
Rob Wielaert wordt voorafgaand aan de middagtraining van Ajax aan de pers gepresenteerd. De nieuwe Ajacied wordt om 15.00 uur in de perskamer van de ArenA voorgesteld aan de media.
Cvitanich, volgens mij houdt die gast ook wel van een dolletjequote:Op woensdag 14 januari 2009 15:40 schreef Noshiba het volgende:
En robbie maakt z'n eerste meters met onze helden
Trouwens wie gaat er nu met suarez dollen op de training nu klaas weg is?!
Hoe durf je inderdaad! We mogen blij zijn met een gelijkspelletje bij het almachtige nec! Wis en waarachtig!quote:Op woensdag 14 januari 2009 15:38 schreef Schanulleke het volgende:
Toen ik gisteren postte dat we NEC wel even op zouden rollen wist ik al dat d'r over gevallen zou worden.
Tuurlijk is oprollen bluf maar ik verwacht wel een overwinning.
Nou idd, en daar sluit het artikel in de VI van vandaag perfect op aan. Ajaxquote:Op woensdag 14 januari 2009 14:45 schreef Nashje het volgende:
Wat ben ik blij dat het bij ons weer een beetje op de rails lijkt te zijn. In rotterdam is en blijft het een grote kutzooi.
Als je een banaan in een thermoskan propt heb je wel humor inderdaadquote:Op woensdag 14 januari 2009 15:53 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Cvitanich, volgens mij houdt die gast ook wel van een dolletje!
Volgens mij ook welquote:Op woensdag 14 januari 2009 15:53 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Cvitanich, volgens mij houdt die gast ook wel van een dolletje!
WTF hoe weet je datquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:00 schreef jna het volgende:
[..]
Als je een banaan in een thermoskan propt heb je wel humor inderdaad
Dat heb ik gemist dan.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:03 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Is gewoon in het "nieuws" geweest.
Keer in een interview (geloof met Sportweek?) ter sprake gekomen. Echt een gillerquote:
O RLYquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:07 schreef Damzkieee het volgende:
Banaan in de thermosfles met Uruguayaanse thee meen ik ergens opgevangen te hebben
Geen idee waar k heb gelezen dus zou zo 1,2,3 geen link kunnen vinden.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:05 schreef NatteBever het volgende:
[..]
Ik ookHeeft iemand een linkje?
quote:
Wat moeten we ook zonder jouquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:11 schreef TerroRobbie het volgende:
Het Darío Cvitanich topic #1: Trefzeker heethoofd.
Houniet je avatarquote:Cvitanich: ik voel me thuis in Amsterdam
woensdag 14 januari, door barrehhafca, Delft, 16:27u, Ajax
Dario Cvitanich heeft niet lang hoeven te wennen in Amsterdam. De spits werd afgelopen zomer voor 6,5 miljoen euro gekocht van het Argentijnse Banfield en speelde in de eerste helft van het seizoen ondanks zijn blessure acht wedstrijden waarin zes goals maakte.
Cvitanich maakte zijn debuut in de Eredivisie op 30 augustus 2008 in de met 2-1 verloren uitwedstrijd tegen Willem II. Op 26 oktober startte de spits voor het eerst in de basis tegen NEC. Cvitanich raakte echter geblesseerd aan zijn hamstring en was meer dan zes weken uit de roulatie. Pas nadat Klaas Jan Huntelaar werd verkocht aan Real Madrid kwam de Argentijnse voetballer op stoom.
De spits liet zien over veel kwaliteiten te beschikken, aangezien hij zes maal scoorde in drie duels. De Zuid-Amerikaan gaf aan het steeds beter te kunnen vinden met de aanvallers van Ajax, in het speciaal met LuisSuarez. De 24-jarige speler prijst het spel van zijn continentgenoot. 'Veel Latijns-Amerikaanse hebben een beetje dezelfde manier van spelen', aldus Cvitanich. 'Dus voor mij is het misschien gemakkelijker te voorspelen wat Luis gaat doen met de bal dan voor jullie. Hij heeft fantastische passeerbewegingen en probeert daarvan vaak zoveel mogelijk gebruik van te maken. Zodra hij de bal heeft, ga ik daar dus op anticiperen.'
Een verschil tussen het Nederlands en Argentijnse voetbal is er wel degelijk. 'Ik vind de verdedigers in Nederland slimmer dan in Argentinie. Ze hebben een beter gevoel voor positie kiezen, letten meer op het spel en de bal. In Argentinie heb je vooral gevechten van man-tegen-man. De manier waarop in Argentinie wordt verdedigd heeft mijn spel in grote mate beinvloed. Ze halen daar werkelijks alles uit de kast om je te intimideren', aldus Cvitanich.
quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:09 schreef jna het volgende:
[..]
Geen idee waar k heb gelezen dus zou zo 1,2,3 geen link kunnen vinden.
Op de ajax site zelf stond pas wel dat Suarez de schoenen van Dario per ongeluk het water in had getrapt tijdens de training
Sorry, ik zit hier niet de hele dag te F5'enquote:
Oh en deze was zeker ook al gepost, TR? Check het effe voor me, wil je?quote:Van Basten: Beste sfeer in Arena
Uitgegeven: 13 januari 2009 17:14
Laatst gewijzigd: 13 januari 2009 18:29
AMSTERDAM - Het supporters van Ajax staan niet bekend als de meest fanatieke van Nederland. Volgens Marco van Basten is dit beeld echter niet op waarheid berust. De trainer is zeer te spreken over de steun van de fans in de eerste helft van het seizoen.
“Ik vind Ajax helemaal niet killer geworden sinds ik achttien jaar geleden vertrok. Ajax wordt momenteel goed geleid. Dat heeft zijn weerslag op de relatie tussen medewerkers en publiek. Die is heel goed,” zegt de oud-bondscoach van Oranje.
Van Basten gaat nog een stapje verder in zijn lof over de fans. “In de Arena heerst mijns inziens momenteel de beste sfeer van alle stadions in Nederland. Het publiek is heel positief, zelfs als we slecht spelen. Natuurlijk proef je de behoefte om kampioen te worden. Maar ze staan niet stil langs de kant. Ze willen helpen.”
Herkenbaar
De trainer heeft wel een verklaring voor de goede sfeer. “Dat komt doordat er veel warmte is van alle kanten. En herkenbaarheid. Ajax is nog steeds de uitzondering met 15 van de 24 selectiespelers die uit de jeugdopleiding komen. Het blijft een bijzondere club,” zo zegt hij tegenover Sportweek.
No shitquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:35 schreef Rejected het volgende:
Ik denk dat TerroRobbie mod wil worden.
Het supportersquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:39 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Sorry, ik zit hier niet de hele dag te F5'en
[..]
Oh en deze was zeker ook al gepost, TR? Check het effe voor me, wil je?
Ik ben al mod.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:35 schreef Rejected het volgende:
Ik denk dat TerroRobbie mod wil worden.
Heerlijk hequote:Op woensdag 14 januari 2009 16:50 schreef Cyberia18 het volgende:
Marco
Danny
Coronel
Ajax
![]()
Wat is het toch rustig in de Arena.
Echt een openbaring inderdaad!quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:50 schreef Cyberia18 het volgende:
Marco
Danny
Coronel
Ajax
![]()
Wat is het toch rustig in de Arena.
Idd, ze zijn daar zeer bewust mee bezig. Ik las ook dat de pers voor het eerst sinds jaren niet welkom was op de nieuwjaarsreceptie.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:55 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Echt een openbaring inderdaad!
AJAX
Je merkt het ook in alle berichten en interviews de laatste tijd. Zelfs als het ff minder gaat, blijft er een soort positiviteit hangen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:50 schreef Cyberia18 het volgende:
Marco
Danny
Coronel
Ajax
![]()
Wat is het toch rustig in de Arena.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 22:16 schreef denthemen het volgende:
"Al is de ellende nog zo groot, kijk naar Rotterdam Zuid en je lacht je dood"
Klopt. Ook al zijn de prestaties op het veld de afgelopen jaren ondermaats geweest, ik heb wel het gevoel dat er toch een soort opwaartse lijn zit in de club Ajax. Ik kan het niet echt uitleggen, maar de hele sfeer rond Ajax lijkt wat positiever te worden. Je ziet ook steeds meer spelers zeggen dat Ajax zo'n warme club is enzo.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:50 schreef Cyberia18 het volgende:
Marco
Danny
Coronel
Ajax
![]()
Wat is het toch rustig in de Arena.
Je hebt wel gelijk hoor. Maar let maar eens op als we dit jaar geen kampioen worden. Dan is al die positiviteit weer weg.quote:Op woensdag 14 januari 2009 17:16 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Klopt. Ook al zijn de prestaties op het veld de afgelopen jaren ondermaats geweest, ik heb wel het gevoel dat er toch een soort opwaartse lijn zit in de club Ajax. Ik kan het niet echt uitleggen, maar de hele sfeer rond Ajax lijkt wat positiever te worden. Je ziet ook steeds meer spelers zeggen dat Ajax zo'n warme club is enzo.
Misschien ligt het aan mij allemaal, maar het valt me wel op.
Nog wel voor UEFA cup.quote:Op woensdag 14 januari 2009 17:20 schreef denthemen het volgende:
Lees net dat Ajax tegen de play offs is, maar die zijn er toch al niet meer?
Voor UEFA-plekken wel.quote:Op woensdag 14 januari 2009 17:20 schreef denthemen het volgende:
Lees net dat Ajax tegen de play offs is, maar die zijn er toch al niet meer?
Speelt die in ieder geval niet!quote:Wisgerhof volgt Wielaert op bij FC Twente
Peter Wisgerhof is de nieuwe centrumverdediger van FC Twente. De Tukkers waren op zoek naar defensieve versterking na het vertrek van Robbie Wielaert naar Ajax.
Wisgerhof was bezig aan zijn negende seizoen bij NEC en was aanvoerder van de ploeg die gecoacht wordt door Mario Been. De 29-jarige verdediger speelde 270 competitiewedstrijden voor de club uit Nijmegen en scoorde dertien keer.
Bij FC Twente zette Wisgerhof zijn handtekening onder een contract voor 3,5 jaar. Waarschijnlijk maakt hij zaterdag tegen zijn voormalige werkgever Vitesse zijn debuut voor de club uit Enschede. Naast het vertrek van Wielaert kan coach Steve McClaren ook niet beschikken over de geblesseerde Douglas.
Aanvoerderswisselsquote:
quote:Op woensdag 14 januari 2009 17:57 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Aanvoerderswissels
Huntelaar naar Real, Wielaert naar Ajax, Wisgerhof naar Twente
3 miljoen + 2.25 miljoen aan variabele kosten afhankelijk van prestatiesquote:Op woensdag 14 januari 2009 18:22 schreef De_Hypotheker het volgende:
Wat moet Oleguer kosten? Wij hebben nog een verdediger nodig!
Helemaal geen onrust, Been heeft al nee gezegdquote:Op woensdag 14 januari 2009 18:24 schreef DJ_Ryow het volgende:
lekker hoor. centrale verdediger weg bij NEC en onrust of de trainer wel of niet blijft
Ogararu had nummer zeventien, dus dat was de laagste die over was buiten nummer 9 gok ik.quote:Op woensdag 14 januari 2009 18:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
Nr. 17 dus voor Wielaert.. Of is dat gewoon een beschikbaar shirtje geweest?
Matthijs naar NEC.quote:Op woensdag 14 januari 2009 17:57 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Aanvoerderswissels
Huntelaar naar Real, Wielaert naar Ajax, Wisgerhof naar Twente
Was dit al voorbij gekomen?quote:Ajax blijft hopen op de komst van Eljero Elia. De Amsterdammers praten volgende week verder met FC Twente over een transfer.
Dat laat Frank Schouten, de zaakwaarnemer van Elia, aan ELF Voetbal weten. Ajax deed onlangs een bod van zes miljoen euro. Maar de Tukkers vinden dat veel te laag en lieten weten dat ze voor minder dan tien minder euro niet willen praten.
voor wie gaat Elia spelen dan? dit betekent toch niet dat Sulejmani de beoogde nummer 10 is hè?quote:
Staat vandaag ook een heel stuk over Dario, Luis en Mikki in de VI. Zeker het lezen waard. Die drie kunnen het fantastisch met elkaar vindenquote:Op woensdag 14 januari 2009 18:37 schreef toma het volgende:
[ afbeelding ]
Zo te zien kunnen Luis en Dario het wel goed met elkaar vinden.
Wat is daar mis mee? Ik zie Sulejmani liever op 10 dan op de vleugel.quote:Op woensdag 14 januari 2009 18:43 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
voor wie gaat Elia spelen dan? dit betekent toch niet dat Sulejmani de beoogde nummer 10 is hè?
Goed om Robbie in Ajax kleding te zienquote:Op woensdag 14 januari 2009 18:37 schreef toma het volgende:
[ afbeelding ]
Zo te zien kunnen Luis en Dario het wel goed met elkaar vinden.
En terecht. Ik zie in Nijmegen meer kans op Europees voetbal dan in rotterdam.quote:Op woensdag 14 januari 2009 18:25 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Helemaal geen onrust, Been heeft al nee gezegd
Sulejmani is snel, heeft een actie en een goeie voorzet. ideaal voor op de vleugel dus. het is geen middenvelder. tegen Stuttgart was Marco dan ook niet tevreden met hem. maar blijkbaar heeft Marco het idee dat hij het hem wel kan aanleren.quote:Op woensdag 14 januari 2009 18:45 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Wat is daar mis mee? Ik zie Sulejmani liever op 10 dan op de vleugel.
Als ik me niet vergis, speelde Sulejmani bij Heerenveen zijn beste wedstrijden toen hij in het centrum stond. Ik denk dat Sulejmani alles in zich heeft om een goede 10 te worden. Wie zou jij op 10 zetten dan? En niet Aissati zeggen, want die speelt dit jaar vast niet meer.quote:Op woensdag 14 januari 2009 18:50 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
Sulejmani is snel, heeft een actie en een goeie voorzet. ideaal voor op de vleugel dus. het is geen middenvelder. tegen Stuttgart was Marco dan ook niet tevreden met hem. maar blijkbaar heeft Marco het idee dat hij het hem wel kan aanleren.
Die moeten ze uitbrengen op een tegeltje.quote:
Goeie sfeer bij ons aller AJAX.quote:Op woensdag 14 januari 2009 18:37 schreef toma het volgende:
[ afbeelding ]
Zo te zien kunnen Luis en Dario het wel goed met elkaar vinden.
naast Aissatti hebben we er geen idd. maar dan is het krom om een buitenspeler te kopen en een buitenspeler die we al hebben om te vormen tot 10. kun je beter een aanvallende middenvelder kopen die op 10 kan spelen. ik denk overigens niet dat hij alles in zich heeft om een goede 10 te worden. zijn kwaliteiten liggen in de actie, niet in de taken van een middenvelder (hard werken, ruimte creeëren zonder de bal). toch een soort van generaal op het middenveld.. en dat zie ik gewoon niet in hem.quote:Op woensdag 14 januari 2009 18:54 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis, speelde Sulejmani bij Heerenveen zijn beste wedstrijden toen hij in het centrum stond. Ik denk dat Sulejmani alles in zich heeft om een goede 10 te worden. Wie zou jij op 10 zetten dan? En niet Aissati zeggen, want die speelt dit jaar vast niet meer.
Ja leuk die trainingen maar in wedstrijden laat Sarpong te weinig zien.quote:Op woensdag 14 januari 2009 19:06 schreef w00h00 het volgende:
Vandaag even wezen kijken naar de training.
Er werd scherp getraind, al waren er in de partijvorm te weinig doelpunten te vinden, want met name Cvitanich, Sno en De Jong hadden het vizier niet op scherp staan.
Verder viel me Sarpong positief op, snelle acties, goede handelingssnelheid en een goed schot. Ik denk dat we van hem nog veel kunnen verwachten.
Verder vond ik Anita erg tegenvallen, volgens mij is hij ook echt te klein om voetballer te zijn.
Ohja, en Leonardo was ook weer ouderwets drama.
Inderdaad. Tijdens de wedstrijd zelf erger je je juist kapot aan zijn handelingssnelheid.quote:Op woensdag 14 januari 2009 19:12 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ja leuk die trainingen maar in wedstrijden laat Sarpong te weinig zien.
Ik vond hem wel gedreven spelen en verdedigend deed hij het erg goed en dat had ik ook wel verwacht. Maar ik had wel verwacht dat hij veel meer zou coachen maar dat deed hij eigenlijk nauwelijks. Maar het is voor hem waarschijnlijk ook even wennen.quote:
Ik vind het niet gek dat hij op zijn eerste dag nog niet gelijk volop coached.quote:Op woensdag 14 januari 2009 19:16 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Ik vond hem wel gedreven spelen en verdedigend deed hij het erg goed en dat had ik ook wel verwacht. Maar ik had wel verwacht dat hij veel meer zou coachen maar dat deed hij eigenlijk nauwelijks. Maar het is voor hem waarschijnlijk ook even wennen.
Wat me trouwens ook opviel is dat Vermeer veel meer aan het coachen richting zijn verdedigers dan dat Stekelenburg dat doet. Persoonlijk vind ik het wel veel fijner als een keeper veel praat maar goed .
Ligt aan de druk denk ik. In het tweede speelt hij volgens mij met veel meer flair.quote:Op woensdag 14 januari 2009 19:12 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ja leuk die trainingen maar in wedstrijden laat Sarpong te weinig zien.
Het is natuurlijk zijn eerste training, dan moet je toch nog wel wennen aan nieuwe omgeving en teamgenoten.quote:Op woensdag 14 januari 2009 19:16 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Ik vond hem wel gedreven spelen en verdedigend deed hij het erg goed en dat had ik ook wel verwacht. Maar ik had wel verwacht dat hij veel meer zou coachen maar dat deed hij eigenlijk nauwelijks. Maar het is voor hem waarschijnlijk ook even wennen.
Hij is gewoon onder de indruk van Ajaxquote:Op woensdag 14 januari 2009 19:22 schreef w00h00 het volgende:
Maar termen als 'tijd', 'rug' en 'knijpen' zitten er zelfs bij mij ingebakken![]()
Nee dat zal vast wel goed komen met Robbie. Ik heb het volste vertrouwen in hem
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |