Tip voor als je opslag capaciteit hebt:quote:Op dinsdag 13 januari 2009 09:54 schreef M.Melandri het volgende:
Hmm is vat olie voor nieuwe maand(maart )
quote:Belg miljonair dankzij waardeloze aandelen
Een Belg die jarenlang waardeloze aandelen opkocht van de failliete Congolese Spoorwegen is tot veler verrassing multimiljonair geworden.
De man kocht de aandelen voor dumpprijzen zoals 11 cent per stuk. "Ik heb nu 463.000 aandelen. Bij de bank lachten ze me vaak uit: 'binnenkort krijg je ze gratis'. Maar nu haal ik mijn grote gelijk", vertelt Roger Verhelpen (72) woensdag in de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws.
De curatoren van de Congolese Spoorwegen, die dertig jaar geleden failliet gingen, keren nu 9 euro per stuk uit. De Belg krijgt daardoor ongeveer 4 miljoen euro op zijn rekening gestort.
(c) ANP
Kijk dat is nog eens leuk zaken doenquote:
Kan straks mogelijk nog een pak erger worden. Ik sta gelukkig aan de zijnlijn!quote:Op dinsdag 13 januari 2009 11:06 schreef M.Melandri het volgende:
wat een verkoopgolf bij aegon en ing zeg, zeker een paar stoplossen geraakt.
Zelfs Marc Faber verwacht na deze correctie een flinke rally omhoog, ik zou me er niet teveel zorgen om maken. De echte daling komt pas na maart waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:55 schreef SeLang het volgende:
Het moet nu natuurlijk niet te hard gaan dalen, want straks ga ik de bodem nog missen als ik lekker op een strand in Thailand van mijn winst ligt te genieten
Zeker, AMG kan halveren, zeker als de AEX onder de 200 punten duikt. En dat acht ik reeel. Op korte termijn lijkt het me vooralsnog een koopje.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 13:00 schreef M.Melandri het volgende:
AMG zie ik dit jaar nog wel flink lager komen
Mazzelaar. Nyrstar zit natuurlijk niet in aluminium, maar in zink en bijproducten (dus lood en cadmium?)quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:59 schreef pberends het volgende:
Nystar gaat lekker +3 procent. Je zou toch denken dat ze omlaag zouden gaan ivm Alcoa.
Normalitair zou je de bodem ook pas over ongeveer een jaar verwachten, maar er is natuurlijk weinig statistiek over dergelijke grote crises. 1929-1932 duurde ca 2,8 jaar van top naar bodem. 2000-2002 ca 2,5 jaar. 1973-74 duurde ca 2 jaar. De huidige crisis is vanaf de top in oktober 2007 pas een jaar en een kwartaal onderweg (zelfs als je de iets lagere top van juli 2007 pakt kom je pas aan 1,4 jaar)quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:58 schreef pberends het volgende:
[..]
Zelfs Marc Faber verwacht na deze correctie een flinke rally omhoog, ik zou me er niet teveel zorgen om maken. De echte daling komt pas na maart waarschijnlijk.
Ik hoop dat je gelijk hebt pberends. Er moeten weer kopers in de markt komen alleen dat duurt altijd zo langquote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:58 schreef pberends het volgende:
[..]
Zelfs Marc Faber verwacht na deze correctie een flinke rally omhoog, ik zou me er niet teveel zorgen om maken. De echte daling komt pas na maart waarschijnlijk.
Ik neem aan dat als aluminium zakt dat andere metalen gewoon meegaan.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 13:08 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Mazzelaar. Nyrstar zit natuurlijk niet in aluminium, maar in zink en bijproducten (dus lood en cadmium?)
We gaan weer omhoog!
De durfal heeft 'm half december voor 80 cent gekochtquote:
71 centquote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:18 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
De durfal heeft 'm half december voor 80 cent gekocht.
Nee, dat hoeft niet. Zie goud.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:01 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik neem aan dat als aluminium zakt dat andere metalen gewoon meegaan.
Wow, petje af voor de Verenigde Statenquote:13-01-2009 14:30:00 VS handelstekort nov $40,44 mrd; verwachting was tekort $51,0 mrd
13-01-2009 14:30:00 VS handelsbalans okt gewijzigd tot tekort $56,69 mrd van tekort $57,19 mrd
13-01-2009 14:30:00 VS nov export -5,8% tot $142,80 mrd; import -12,0% tot $183,25 mrd
Hoe kan je dat überhaupt?quote:De Fed-voorzitter verwacht daarnaast dat de inflatie verder zal afnemen en benadrukte dat de centrale bank zorg zal dragen voor een soepele overgang bij het verlaten van het onconventionele verruimingsbeleid.
quote:Jensen vernietigt alle eigen aandelen
13-01-2009 14:19:16
Brussel (tijd) - Jensen, gespecialiseerd in industriële wasmachines, gaat 212.762 eigen aandelen vernietigen. Dat werd vandaag op een BAV beslist. Jensen heeft dan geen eigen aandelen meer in bezit.
Kan toch, als je 50% hebt uitstaan wordt dat ineens het volledige aandelenkapitaalquote:
Alcoa is inderdaad een belangrijke graadmeter. Aan de andere kant, ze hebben de afgelopen 3 jaar de analisten vaak overtroffen.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:01 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik neem aan dat als aluminium zakt dat andere metalen gewoon meegaan.
De waarde die men berekent voor wat er in Fortis Holding zit ligt rond de 3,4 euro.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 15:24 schreef Patrick87 het volgende:
Wat ik eigenlijk wil vragen: Wat is op dit moment de juiste waardering van het aandeel? (intrinsieke waarde?) en is het waarschijnlijk dat deze binnen nu en een paar maanden behaald wordt?
Fortis is een speelbal, alleen als jij het nieuws kan voorspellen kan je hierop inspelen. Als je winst hebt zou ik het lekker verkopen, maar sta ook niet verbaasd te kijken als Fortis weer op 3 euro staat over een tijdje.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 15:24 schreef Patrick87 het volgende:
Kan iemand iets zinnigs over Fortis zeggen?
Ik sta nu 90% in de plus en ben echt enorm aan het twijfelen over al dan niet verkopen.
Die 20% van nu kan over 2 uur alweer weg zijn, maar het kan ook 30% worden.
Morgen kan er gecashed worden of het aandeel schiet helemaal door naar 2 euro.
Wat ik eigenlijk wil vragen: Wat is op dit moment de juiste waardering van het aandeel? (intrinsieke waarde?) en is het waarschijnlijk dat deze binnen nu en een paar maanden behaald wordt?
Of de portefeuille toxische producten blijkt ineens de belegging van de eeuw en de boel gaat door 't dakquote:Op dinsdag 13 januari 2009 15:31 schreef pberends het volgende:
[..]
Fortis is een speelbal, alleen als jij het nieuws kan voorspellen kan je hierop inspelen. Als je winst hebt zou ik het lekker verkopen, maar sta ook niet verbaasd te kijken als Fortis weer op 3 euro staat over een tijdje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |