Top, dank je!quote:Op maandag 12 januari 2009 14:09 schreef koningdavid het volgende:
[..]
http://www.at5.nl/media/at5nieuws_item.asp?newsid=39429
]http://www.voetbalprimeur.nl/site/nieuws/98370/Wisgerhof_moet_Wielaert_opvolgen.html[/quote][/url]quote:Wisgerhof moet Wielaert opvolgen
FC Twente lijkt zich te hebben neergelegd bij een vertrek van Robbie Wielaert. In de zoektocht naar een vervanger zijn de Tukkers gestuit op Peter Wisgerhof.
De 29-jarige verdediger komt momenteel uit voor NEC. Daar staat hij al sinds de zomer van 2000 onder contract. En de Nijmegenaren zullen er niet in slagen om een transfer te voorkomen, zo valt uit de woorden van trainer Mario Been op te maken.
"Laat ik voorop stellen dat ik hoop dat Peter blijft", zegt de oefenmeester in De Gelderlander. "Maar omdat hij die clausule in zijn contract heeft, kunnen wij hem niet tegenhouden."
Naast Wisgerhof wordt nog een in Nederland actieve verdediger met Twente in verband gebracht. Jan Wuytens zou de overstap moeten maken van Heracles Almelo.
[url=http://www.voetbalprimeur.nl/site/nieuws/98370/Wisgerhof_moet_Wielaert_opvolgen.html
Opzich wel leuk dat we met de verkoop van Rommedahl, Wielaert aan kunnen trekkenquote:Op maandag 12 januari 2009 14:38 schreef Mrakz0r het volgende:
Tja, kettingreactie. Is niet de eerste keer dat 't gebeurt.
Oh, vergeten te checkenquote:Op maandag 12 januari 2009 14:38 schreef jna het volgende:
[..]
9 posts boven je staat dat bericht ook al
De Graafschap 2 en Ado 2 toch? Tegen Nac met de voet (schot lange hoek), Ado intikker met de linkervoet. 4 dusquote:Op maandag 12 januari 2009 14:48 schreef Dvm86 het volgende:
Volgens mij kwamen 5 van de 6 doelpunten van Cvitanich voor uit kopballen toch?
ja dat zal je altijd zien. Net als met Vertonhgen bij RKCquote:Op maandag 12 januari 2009 14:50 schreef Egamer het volgende:
[..]
Oh, vergeten te checkenIk moest weer eens zo egoļstisch zijn om te denken dat ik natuurlijk als eerste ben met het nieuwtje.
Overigens, die Rommedahl moeten we maar nį de wedstrijd tegen NEC verkopen. Anders gaat 'ie ook nog 2 keer scoren tegen ons.
Ben ik het wel mee eens ja. Is bij Addo dacht ik ook het geval. Die vertrekt naar Roda na de wedstrijd Roda - PSV.quote:Op maandag 12 januari 2009 14:50 schreef Egamer het volgende:
Overigens, die Rommedahl moeten we maar nį de wedstrijd tegen NEC verkopen. Anders gaat 'ie ook nog 2 keer scoren tegen ons.
Kennedy mag van mij transfervrij weg.. In een interview een maandje terug toen hij nog wel eens speelde durfde hij nog te zeggen dat hij het niveau van Ajax wel aankonquote:Op maandag 12 januari 2009 15:04 schreef Dvm86 het volgende:
Nu nog Kennedy en eventueel Leonardo. Voor beiden is interesse uit Turkije.
En dat is een reden om iemand transfervrij te laten vertrekken omdat....?quote:Op maandag 12 januari 2009 15:52 schreef Terechtplus1 het volgende:
[..]
Kennedy mag van mij transfervrij weg.. In een interview een maandje terug toen hij nog wel eens speelde durfde hij nog te zeggen dat hij het niveau van Ajax wel aankon
Jammer dat ze alleen tegen kutclubjes hoeven in het begin.quote:Op maandag 12 januari 2009 15:54 schreef M0NTANA het volgende:
Moisander ligt er de komende weken uit. Dan moet AZ maar wat steekjes laten vallen.
Met Jaliens weer terug gaan ze het wel redden tegen de niet al te goede tegenstanders na de winterstop.quote:Op maandag 12 januari 2009 15:54 schreef M0NTANA het volgende:
Moisander ligt er de komende weken uit. Dan moet AZ maar wat steekjes laten vallen.
Ik denk niet dat we dan de enige zijn die zullen bieden op Elia..quote:Op maandag 12 januari 2009 15:59 schreef w00h00 het volgende:
Wtf zouden we eventueel met De Mul moeten? Dan kun je nog beter Rommedahl erbij houden.
Maar naar mijn mening ligt de prioriteit daar niet, dus ik zou Elia lekker van de zomer voor een appel en een ei ophalen.
quote:Op maandag 12 januari 2009 16:15 schreef TheArt het volgende:
Wielaert defintief Ajacied!
http://www.sportwereld.nl(...)ielaert_Ajacied.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |