Reuters is niet ter plekke aanwezig. Zij hebben een newsfeed op de Palestijnse ANP. Net zoals CNN waar ze zo'n 40.000 dollar per maand aan betalen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:19 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Over welke Palestijnse bewering hebben we het hier? Want dit soort suggestieve vragen slaan nergens op.
Als jij bij voorbaat een artikel in UK Telegraph afwijst omdat "je niet kan weten of wat de Palestijnen beweren daadwerkelijk waar is", dan is discussie zinloos. Zuig een jodenpenis .
"Many of the Gaza Strip's 1.5 million people lack food, water or power. In southern Israel, schools remained closed and hundreds of thousands of people have been rushing to shelter at the sound of alarms heralding incoming rockets."
Bron: Israel Deaf to Truce Calls (Reuters)
Of natuurlijk:
Israel strike kills up to 60 members of one family.
quote:With Israel barring foreign journalists from reaching Gaza, it is impossible to verify the account of what happened to the Samouni family emerging from eyewitness testimony provided by survivors.
En van vorig jaar: Israel cuts electricity and food supplies to Gaza (Amnesty International).quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:22 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Even snel Googlen levert op het eerste gezicht dit op:
http://www.un.org/apps/news/story.asp?NewsID=29161&Cr=gaza&Cr1=
http://www.washingtonpost(...)008022603532_pf.html
http://domino.un.org/unis(...)04a7a4b!OpenDocument
http://jao.org.au/?p=54
Het is misschien allemaal wat veel. Anders moet je maar weer TV gaan kijken.
Beelden liegen inderdaad niet. Ik zag gewoon een stad vol licht brandenquote:Op donderdag 8 januari 2009 18:22 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Het is misschien allemaal wat veel. Anders moet je maar weer TV gaan kijken.
hehe...quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:21 schreef SalmanPack het volgende:
19:17 IDF chief Ashkenazi enters the Gaza Strip (Channel 10)
19:07 Leftists refuse to leave Israeli consulate in Montreal to protest Gaza op (Haaretz)
quote:19:20 Red Cross: Israel delayed access to Gaza wounded (AP)
"The Third World War must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other."quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:31 schreef Wheelgunner het volgende:
De Islam ook..
Reuters is al eerder de mist in gegaan met foto's die gefotosjoept waren. Dat was ten tijde van de Libanon oorlog.quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:28 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Reuters zet zijn reputatie echt niet op het spel met zoiets, Mylene, geloof me. Reuters bestaat iets van 3 x zo lang als Israel.
AMSTERDAM - Vluchtelingenorganisatie Unrwa van de Verenigde Naties is donderdag gestopt met het verlenen van hulp aan Palestijnen in de Gazastrook. Het werk is te gevaarlijk geworden.
Israel is gewoon een kanker.
De fotograaf die dat heeft gedaan is na dat voorval ook direct ontslagen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:34 schreef Mylene het volgende:
[..]
Reuters is al eerder de mist in gegaan met foto's die gefotosjoept waren. Dat was ten tijde van de Libanon oorlog.
Moeite met geloven dat de Gazastrook zonder water, voedsel en electriciteit zat heb ik niet meer. Dat is bij deze dan recht gezet. Thanks voor de linkjes. Collectief straffen mag niet en is in strijd met internationale verdragen.
Ja, dat waren Apache AH-64's met White Phosphorus-attachments.quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:16 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja ik weet wat het is vandaar mijn commentaar erover
[..]
ik heb het geloof ik wel is gezien maar ik was niet onder de indruk ... weet alleen niet meer waarom niet
was dat die 'documantaire' waarbij door helikopters afgeworpen lichtfakkels werden geidentificeerd als WP?
ik weet niet of ik dat wel als lesmateriaal zou gebruiken om uit te leggen hoe dat spul werkt
Dat is datzelfde shit wat men nu op Gaza smijt.quote:
Goh, dus dan is er natuurlijk niets aan de hand.quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:45 schreef damian5700 het volgende:
Een Vandaag liet daarstraks een reportage zien van Ramatan TV (ik weet niet of ik het goed typ), een nieuwszender uit de Gazastrook die door zowel Hamas als Israël wordt gedoogd.
Men liet families zien die door de beschietingen hun huis en familieleden waren kwijtgeraakt en ondergebracht werden door hulporganisaties in scholen.
De getroffenen legden uit dat de situatie zwaar was met een aantal voorbeelden waaruit dat bleek.
Zo moesten dertig mensen in een klaslokaal slapen, moest er gemengd gedoucht worden en zat er geen handvat op de kraan.
Wat mij opviel was dat de omgeving er, gezien het beeld dat weleens wordt neergezet, er redelijk netjes eruit zag, dat alle ondergebrachte mensen er weldoorvoed uitzagen en dat niemand bij de uitleg van een zware situatie opmerkingen maakten over de eerste levensbehoeften, zoals een tekort aan water en voeding.
maar dat kan toch helemaal niet!quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:41 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ja, dat waren Apache AH-64's met White Phosphorus-attachments.
ja ik weet hoe het eruitziet, waarom nog een filmpje?quote:
ik zou zowieso liever niet met mijn chickie in een oorlogsgebied liggen pitten maar als ik zou moeten kiezen en ervan uit ga dat ik binnen lig te pitten dan heb ik toch liever dat ze WP gebruiken dan HEquote:En dan hele wijken tegelijk he. Moet je eens indenken dat jij daar ligt te pitten met je chicky.
Omdat het erste filmpje uit 2003 in Fallujah Irak is, terwijl het 2e filmpje van gisteren in Gaza is.quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:49 schreef sp3c het volgende:
[..]
maar dat kan toch helemaal niet!
dat spul begint te branden zodra het met zuurstof in aanraking komt, daar gaan die toestellen kapot van
[..]
ja ik weet hoe het eruitziet, waarom nog een filmpje?
[..]
ik zou zowieso liever niet met mijn chickie in een oorlogsgebied liggen pitten maar als ik zou moeten kiezen en ervan uit ga dat ik binnen lig te pitten dan heb ik toch liever dat ze WP gebruiken dan HE
quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:47 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Goh, dus dan is er natuurlijk niets aan de hand.
Dat Israel eerst pamfletten dropt met de mededeling dat mensen naar veilige plaatsen moeten gaan, en vervolgens die veilige plaatsen als scholen en opeengepakte families van de aardbodem veegt, is dan natuurlijk compleet gerechtigd.
fallujah staat erbij, ik vond hem niet heel erg veel toevoegenquote:Op donderdag 8 januari 2009 18:53 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Omdat het erste filmpje uit 2003 in Fallujah Irak is, terwijl het 2e filmpje van gisteren in Gaza is.
dat stuk wat je postte zijn gewoon granatenquote:Mja of het vanuit heli's afgevuurd kan worden zal wel niet inderdaad, alhoewel sommige bronnen dat wel stellen.
Het leek er in die nachtfilmpjes van Fallujah op dat die kaas vanuit heli's werd verspreid.
Iedereen met een hersencel ziet in dat Israel bezig is met het uitroeien van hun medemensen. Als het niet de Palestijnen in de Gazastrook zijn, dan zijn het wel de burgers in Libanon, of zoals alle zionisten hier aangeven, Iran.quote:Op donderdag 8 januari 2009 18:53 schreef damian5700 het volgende:
[..]
![]()
Er is een conflict gaande. Let je soms niet op, ofzo?
Ik heb hier niemand zien beweren dat er 'natuurlijk niets aan de hand is'.
Ik vertel simpelweg wat ik heb gezien in een reportage vanuit het conflictgebied.
![]()
Jij vindt wel meer niet heel erg toevoegen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 19:01 schreef sp3c het volgende:
[..]
fallujah staat erbij, ik vond hem niet heel erg veel toevoegen
[..]
dat stuk wat je postte zijn gewoon granaten
het maakt die documantaire er niet geloofwaardiger op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |