En jij weet hoe dat voelt?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 11:25 schreef speknek het volgende:
[..]
17 doden in 7 jaar, en hij belt elke ochtend met z'n dochter om te kijken of ze nog leeft? Wat een dramaqueen.
Ongetwijfeld met minder spelfouten.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 11:30 schreef neilyoung het volgende:
Zal ik 17 mensen in jou wijk out moorden, kijken hoe je reageerd
Vast niet, de meeste mensen in Nederland komen alleen in het buitenland om op vakantie te gaan en kunnen zich de onzekerheden totaal niet indenken.quote:
Ooit gedacht dat de getallen bij Israel eigenlijk hoger zijn, maar Israël wil machtige over komen dus verzwijgen ze het. Palestijnse doden zijn overdreven in huil verhalen aan de pers.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 11:38 schreef speknek het volgende:
Natuurlijk is dat beangstigend, kijk hoe iedereen hier loopt te flippen bij een terreurdode, maar de reactie is weer volkomen scheef. 17 Doden in 7 jaar is best een aardige moyenne als je praktisch in oorlog bent. Nu jaagt Israel er weer zeshonderd in een week over de kling, en de aanvallen intensiviseren alleen maar. En de machtsbasis van Hamas ook, kijk maar hoe het bij Hezbollah heeft uitgepakt, terwijl dat nog een minderheidsgroepering in een ander land was.
quote:Op dinsdag 6 januari 2009 11:31 schreef speknek het volgende:
[..]
Ongetwijfeld met minder spelfouten.
Een spellingscontrole op je browser is vaak handig. Doe ik zelf ook zeker als je snel door typ zie je typ/spel fouten vaak over het hoofd.quote:
Nee dat lijkt me nou niet echt slim.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 11:41 schreef neilyoung het volgende:
Ooit gedacht dat de getallen bij Israel eigenlijk hoger zijn, maar Israël wil machtige over komen dus verzwijgen ze het.
natuurlijk wel nu lijk je untouchable en zakt de moet bij de Terroristen Hamas.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:01 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee dat lijkt me nou niet echt slim.
Ja of je lijkt een overdrijvende huilie en wordt het geroep over 'niet in verhouding staande acties' alleen maar groter.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:03 schreef neilyoung het volgende:
[..]
natuurlijk wel nu lijk je untouchable en zakt de moet bij de Terroristen Hamas.
Klopt dit is witte fofsoor.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:38 schreef speknek het volgende:
[ afbeelding ]
Was het nou wel of niet witte fosfoor?
O gut, nu is alles wat uit Gaza komt linkse media?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:08 schreef neilyoung het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)powned_nodig_is.html
Wat is de linkse media weer objectief.
Zowel Israël als Hamas hebben genoeg dingen die ze liever niet laten zien.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:54 schreef venomsnake het volgende:
[..]
O gut, nu is alles wat uit Gaza komt linkse media?![]()
Dan moet Israel maar journalisten toelaten in Gaza, of heeft men soms wat te verbergen?
Heb link in de op gezetquote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:07 schreef Mylene het volgende:
Voor doden en gewonden is er een apart topic aangemaakt: Statistieken : Oorlog Hamas - Israël !
Och gut, 1 vandaag heeft toevallig een niet-objectieve slechte verslaggever kunnen bemachtigen die wél in de Gazastrook zit i.t.t. al die andere ploegen, en ze zijn meteen überslecht-links?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 12:08 schreef neilyoung het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)powned_nodig_is.html
Wat is de linkse media weer objectief.
Volgens mij is dit het enige station dat vanuit de Palestijnse gebieden naar buiten kan uitzenden.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 13:10 schreef Verluste het volgende:
[..]
Och gut, 1 vandaag heeft toevallig een niet-objectieve slechte verslaggever kunnen bemachtigen die wél in de Gazastrook zit i.t.t. al die andere ploegen, en ze zijn meteen überslecht-links?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |